Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 34567
Pokaż wyniki 151 do 157 z 157

Temat: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

  1. #151
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Nigdy nie rozumiałem czemu przyjęło się, że trzeba brać ślub w miesiącach, które mają literę r w nazwie. Znam cudowne pary, które wzięły ślub w maju chociażby i na szczęście nie mogą narzekać. Uważam, że to totalna głupota i jedynie decydowałbym się na konkretny miesiąc biorąc pod uwagę pogodę i porę roku.

  2. #152

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Tylko sprawdzone firmy.

  3. #153
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Na szczescie dzieki potedze Internetu - teraz mozna znalezc porady weselne na roznego rodzaju portalach czy blogach. Np Magazyn Wesele - rzuc okiem w wolnej chwili - ich porady ślubne sa naprawde znakomite. A moda? - takze mozna u nich sporo podpatrzec i w tym temacie. Za darmo, oczywiscie

  4. #154
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Nie przejmować się aż tak bardzo i nie nastawiać się, że wszystko będzie idealnie. Wpadki też mają swój urok

  5. #155
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    W kwestii organizacji wesela wiele się pozmieniało na przestrzeni ostatnich lat. Na ten moment mamy niesamowity wybór różnych usług, tak by móc zrobić wesele swoich marzeń. Oczywiście pozostaje jeszcze aspekt finansowy, jak do tego wszystkiego podejść by zmieścić się przy okazji w budżecie. Odpowiedzi na to pytanie możemy szukać na własną rękę jednak nigdy nie mamy gwarancji tego, że ją znajdziemy. Natomiast świetnym pomysłem jest skorzystanie z takiej usługi jak wedding planner warszawa ponieważ stawiamy wtedy na doświadczenie danego doradcy. Z pewnością zaoszczędzi nam to wiele czasu i stresu. Będziemy mogli delektować się każdą chwilą przed tym ważnym wydarzeniem w naszym życiu

  6. #156

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Dostałam zaproszenie na ślub na czerwiec i jestem na etapie poszukiwać idealnej sukienki na wesele. Myślę nad czarną sukienką, którą znalazłam tutaj https://yups.pl/pol_m_Odziez_Sukienk...esele-189.html Co myślicie ? Zależy mi na tym, żeby nie była to kreacja jednorazowa, a żebym mogła ją później założyć na jakieś inne okazje

  7. #157
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: WESELE !!! - zwyczaje , zabobony , pomysły i inne pierdoły ....

    Jestem tego samego zdania co poprzednicy. Organizacja wesela w dzisiejszych czasach to nie lada wyzwanie. Z jednej strony mamy na rynku dostępnych wielu usługodawców z tej branży. Z drugiej strony to tylko niewielki ich procent oferuje wysoki poziom. A przecież na nim powinno nam zależeć ponieważ wesele to wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu. Dlatego warto zacząć poszukiwania idealnej sali, dobrych kilka miesięcy wcześniej. Oczywiście do załatwienia jest wiele innych kwestii, dlatego musimy dobrze się zorganizować. Nieoceniony w tym aspekcie będzie planer ślubny, o którym więcej dowiemy się z tego artykułu - https://www.pless.pl/wiadomosci/7178...rzygotowaniach Zaoszczędzimy w ten sposób mnóstwo cennego czasu oraz oszczędzimy sobie niepotrzebnego stresu.
    Ostatnio edytowane przez elzbieta81 ; 25-07-2022 o 18:45

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •