Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 39

Temat: mam problem...hmm..help:(

  1. #1
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie mam problem...hmm..help:(

    Hej dziewczyny mam na prawde problem,wczesniej nigdy nie mialam takiego problemu...dziewczynie nie zapowietrzyly sie paznokcie tylko trzy paznokietki jakby po prostu sie odkleily i tzrymaly sie tylko na koncu paznokcia..mnie wydaje sie ze ma przepilowana plytke,jak sciagalem jej zele a miala je zaledwie chyba 2 i pol tygodnia kolor czerwien,po spilowaniu tego czerwonego bylo widac juz duze zapowietrzenie na tej pierwszej warstwie zelu..swoja plytke ma bardzo cienka i delikatna..co moze byc pwodem,zmatowione rowniez miala dobrze..wiec jestem w kropce co moze byc przyczyna..moze wy potwierdzicie mnie w tym co ja mysle..nie mam zielonego pojecia co moglo sie stac...

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Jeśli ma przepiłowaną płytkę, to może jej się nic nie trzymać, bo paznokieć się broni i wydziela więcej olejków. A kto jej tą płytkę tak przepiłował

  3. #3

    Domyślnie

    wiesz co kochana mi się wydaję tak jak piszesz że miała przepiłowaną płytkę ...Bo nie wierzę że Ty jakikolwiek błąd zrobiłaś...
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  4. #4
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    chodzi tutaj do centrum,salon nie ma ogolnie dobrej opinii,ale to juz nawet nir o to chodzi...chodzi tam do jednej dziewczyny,i robia tam tylko zelki,zastanawialam sie czy moze to rowniez wina tego ze moze nosila tylko zel przez jakis czas i moze ze akryl sie nie przyjal,no ale mysle ze to nie ma tu nic do rzeczy,przeciaz akryl nadaje sie na kazda plytke,wlasnie juz inaczej jest z zelem gdy plytka jest tlusta...ale to to jakis koszmar dla mnie,bo i ona zdenerwowana a ja to wscieklizny dostalam..

  5. #5
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    Ania,dobrze cie zrozumialam ze miala na calym paznokciu polozony kolorowy czerwony zel?
    czy tylko przezroczysty z frenczykiem,a plytka byla czerwona

    ---------- Dodano o godzinie 12:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:26 ----------

    wiec tak: jesli robi sie tzw. Vollcover zelami kolorowymi,musi byc koniecznie podklad z jednej warstwy zelu bubujacego bo kolorowki nie maja substancji mocujacej-jak Primer
    po drugie jesli plytka byla przepilowana i do tego cienka i elastyczna to logo nie bedzie sie trzymalo bo naturalek pracuje wiecej niz zelik
    po trzecie jesli zawsze miala zeliki a teraz akryl,to z regoly pierwsze 2-3 razy beda sie szybciej robily zapowietrzenia dopoki sie Naturalek nie przestawi.

  6. #6
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    pierwsz miala normalna warswe zelu przezroczystego i na to zel czerwony no i nastepna warstwa,ale jak spiwowalam ten kolorek czerwony to zapowietrzenie bylo na prawde duze...a na czerwieni nie bylo widac tego za powietrzenia...

  7. #7
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    hmmm? no moze byc wiele przyczyn jak juz pisalam na gorze.musisz jej kazac przyjsc na kontole za tydzien od zrobienia pazurkow,i na poczatek radzilabym krociutkie zrobic,zeby plytki nie nadwyrezac!

  8. #8
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Aga byla na pazurkach w srode a w piatek najpierw jeden , w sobote albo w niedziele drugi a dzisiaj trzeci...no i nie byly za krotkie to ta fotka ktora wczoraj wstawilam i nazwalam paznokcie z przejsciami..

  9. #9
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    na kursie był poruszony podobny temat. ja jestem początkująca. ale babka która prowadziła zajęcia powiedziała ze niekiedy babki w salonach stosują do zmywania płytki paznokci płyny do ściągania tipsów. wtedy tipsy się krócej trzymają. i korzystają z tego finansowo. bo płaci ponownie. jeżeli na przykład chciała sama zmienić kolor i użyła zmywacza. efekt murowany że odejdzie. nawet to pokazała. niestety są nieuczciwe salony.

  10. #10
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    juz doszlysmy do wniosku co jest przyczyna,nastepnym razem bredzie juz pewnie lepiej....musi bo jak inaczej..ja nie widze tu innej opcji...

  11. #11
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    ma nadzieje. najlepiej trzymać się od takich salonów jak najdalej.

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    juz doszlysmy do wniosku co jest przyczyna,nastepnym razem bredzie juz pewnie lepiej....musi bo jak inaczej..ja nie widze tu innej opcji...
    a do jakiego wniosku doszlyscie napisz kochana

  13. #13
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    ma nadzieje. najlepiej trzymać się od takich salonów jak najdalej.
    nie wiem czy zrozumialas post bo to u mnie pojawil sie problem u klijentki,nigd wczesniej nie mialam takiej sytuacji ktora byla i dla mnie wielkim zaskoczeniem,ale sprawa juz wyjasniona i to dla mnie najwazniejsze...ty dopiero rozpoczelas ten rozdzial,a moj kontakt z paznokciami to ponad 10 lat od kilku lat na powaznie...wiec przed toba stoja teraz wielkie wyzwania...jeszcze raz gratuluje ukonczenia kursu...sciskam cieplo

    ---------- Dodano o godzinie 20:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:54 ----------

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    na kursie był poruszony podobny temat. ja jestem początkująca. ale babka która prowadziła zajęcia powiedziała ze niekiedy babki w salonach stosują do zmywania płytki paznokci płyny do ściągania tipsów. wtedy tipsy się krócej trzymają. i korzystają z tego finansowo. bo płaci ponownie. jeżeli na przykład chciała sama zmienić kolor i użyła zmywacza. efekt murowany że odejdzie. nawet to pokazała. niestety są nieuczciwe salony.
    a o czyms takim pierwszy raz slysze,zmywanie paznokci jakims plynem,ciekawe jakim plynem...

  14. #14
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    A co to bylo?
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ona caly czas miala zelki..i ten akryl nie chce sie po prostu trzymac,ona mowila ze nawet uczulonko jej wyszlo na raczkach kiedys jak jej zalozono akryl i plytka rowniez jest slaba i delikatna bo jednak widzialam co bylo z zelem jak pilowalam,wiem ze nie mogla byc to moja wina ani produktow (zbyt dobre i drogie)a tym bardziej jak sie nie mialo nigdy problemow z czyms takim to moze na prawde zszokowac...

  16. #16
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Najważniejsze, że udało się ustalić przyczynę. Chciałam jeszcze spytać, czy w tej sytuacji można tej klientce nadal przedłużać paznokcie, czy raczej powinna trochę odpocząć. Pytam, gdyby mnie się coś takiego przytrafiło.

  17. #17
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    ja juz jej dalam odzywke mojego wykonana jeszcze ja opatentuje...hihihi...ja zakladam caly czas paznokcie,i nic z nimi sie nie dzieje...zalozymy,zalozymy bo chcemy widziec dalsze efekty jak to bedzie wlasnie wygladac..mam nadzieje ze juz bez niespodzianek...

  18. #18
    Wczytuje się Avatar Cukinia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    10

    Domyślnie

    cześć dziewczyny,ja jestem bardzo swiezutka w paznokciach i jestem po kurszie,z ktorego nic nie wyniosłam, bo pani trenerka nie umiala odpowiedziec mi na zadne pytanie...KATASTROFA. Ucze się więc sama,trudno tak samemu,ale jakos idzie. mama pytanie,pewnie jest podstawowe...kiedy zakładam żele, czasami niektóry paznokieć zaraz nastepnegi dnia odchodzi jak skorupka....co robię źle?

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    a jaką masz magiczną odżywkę jeśli mozesz oczywiście zdradzić

  20. #20
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie

    przepraszam jeśli cię uraziłam.nie chciałam tego. a co do magicznej miksturki. to ja bardzo poproszę o odrobinkę.

  21. #21
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no tego ja ci nie zdradze nie jedna juz o to mnie prosila,przepraszam ale nie,tydzien czasu uzywasz i paznokcie zaczynaja byc twarde i odzywione juz nie wspomne po miesiacu..i dlatego moje sa jak z kamienia..hihihi

    ---------- Dodano o godzinie 21:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:53 ----------

    Cytat Napisał Cukinia Zobacz post
    cześć dziewczyny,ja jestem bardzo swiezutka w paznokciach i jestem po kurszie,z ktorego nic nie wyniosłam, bo pani trenerka nie umiala odpowiedziec mi na zadne pytanie...KATASTROFA. Ucze się więc sama,trudno tak samemu,ale jakos idzie. mama pytanie,pewnie jest podstawowe...kiedy zakładam żele, czasami niektóry paznokieć zaraz nastepnegi dnia odchodzi jak skorupka....co robię źle?
    moze inaczej napisz jak zaczynasz robic stylizacje powiem ci wtedy co jest nie tak...za malo informacji,moze slabe matowienie,nieodtluszczenie plytki,nieumiejetnosc nakladania zelu przyczyn moze byc wiele...

  22. #22
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    no tego ja ci nie zdradze nie jedna juz o to mnie prosila,przepraszam ale nie,tydzien czasu uzywasz i paznokcie zaczynaja byc twarde i odzywione juz nie wspomne po miesiacu..i dlatego moje sa jak z kamienia..hihihi
    No tak, rozumiemy, że nie możesz zdradzić przepisu, ale po co kusisz

  23. #23
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    No tak, rozumiemy, że nie możesz zdradzić przepisu, ale po co kusisz
    a po to kusze aby was zmobilizowac,wierz mi nie jest to takie trudne tylko troche wiadomosci na temat tych skladnikow ktore najczesciej wystepuja w odzywkach i wiadomosci na temat chemii czy medycznych srodkow..co z czym mozna mieszac by nie zaszkodzic czy nie przeadzic..

    ---------- Dodano o godzinie 22:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:03 ----------

    Cytat Napisał ziziz5555 Zobacz post
    przepraszam jeśli cię uraziłam.nie chciałam tego. a co do magicznej miksturki. to ja bardzo poproszę o odrobinkę.
    alez mnie nie urazilas,nie zrozum mnie zle tylko myslalam ze nie zrozumialas o co mi chodzi...nie placz juz tylko sie usmiechnij..

  24. #24
    Nałogowiec Avatar sloneczko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Od kilku lat zagranica ;)
    Postów
    542

    Domyślnie

    Usmiechniemy sie jak nam zdradzisz jaka masz ta miksturke bo ja bym tez poprosila troszku.
    Pozdrowienia od Sloneczka !

    www.sunnails-dorota.blogspot.com

  25. #25
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    tez was wszystkie bardzo kocham..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Trądzik... problem wielu nastolatków.
    By daruniunia in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post / autor: 15-02-2023, 02:46
  2. Problem z wyświetlaniem profilu
    By Kamis in forum UWAGI o Forum
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-03-2009, 14:56

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •