Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Temat: Kwatery, hotele itp

  1. #1
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie Kwatery, hotele itp

    Zbliżają się wielkimi krokami wakacje, czas urlopów mmmmm....
    może warto się powymieniać jakimiś sprawdzonymi namiarami na noclegi.wiem, że w necie jest tego mnóstwo ale często się ryzykuje, nie zawsze kwatera spełnia oczekiwania, można zrezygnować ale potem zostaje się z walizką
    proszę wpisujcie spradzone namiary,może jak macie wklejajcie fotki

  2. #2
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    no to moja mama ma kamping do wynajecia-zaden luksus ale jest spokoj,w lasku,do morza prosto jakies 350 metrow bedzie.w kampingu sa dwa pokoje ,lazienka,oraz aneks kuchenny.
    pokoje sa 3 osobowe jak sie nie myle.postaram sie znalezc fotki bogdzies mialam to wkleje

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Ja od kilku lat spędzam lato i zimę w Ochotnicy Górnej w Gorcach. Jest tam wiele gospodarstw agroturystycznych, ale my mamy ulubioną gospodynię. Robi tak smaczne posiłki i jest tak miła atmosfera u niej, że w tym roku jedziemy znowu. Pokoje są z łazienkami, do tego świetlica, dostęp do internetu i przepiękna okolica. Ceny troszkę podniosła w tym roku, ale i tak jest tanio w porównaniu z innymi rejonami - około 50,- z pełnym wyżywieniem. Jeśli ktoś będzie zainteresowany to podam namiary.

    A tu kilka zdjęć z domu i okolicy.

  4. #4
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ooo fajnie
    a macie może jakieś namiary na pieniny?

  5. #5
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Byłam w Pieninach, ale tylko w celach zwiedzenia na rowerach. W Szczawnicy, Krościenku ( Trzy korony, Zamkowa góra i Sokolica) i w okolicach wąwozu Homole. Ceny tam są tragiczne, bo są to już typowe kurorty. Dlatego my zatrzymujemy się w mniejszej miejscowości i potem robimy wypady, a z Ochotnicy do Pienin jest bardzo blisko.

  6. #6
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie

    ooo mała a za ile to twoja mama wynajmuje
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  7. #7
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    a wiec tak dziewczyny.moja mama ma w Pobierowie kamping-dwa pokoje + lazienka + aneks kuchenny do wynajecia.
    dom jest ok 350 m do morza,w lasku-czyli zawsze cisza i nei daleko do centrum.mozna postawic auto,mozna zrobic grilla na podwurku.super raj dla dzieci.
    jakby ktoras miala ochote lub szukala miejsc to zapraszam.postaram sie wkleic fotki jak moj brat zrobi.
    informacja pierwsza u mnie na gg lub na priv.

    w pokoju jest:
    -3 osobowe loka (dwujka i jedynka)
    -lodowka
    -naczynia ,sztucce
    -stolik
    -szafa wbudowana

    w lazience
    -prysznic
    -toaleta
    -lustro

    aneks kuchenny
    -wiadomo cos o robienia kawy
    -woda
    -gaz do podgrzania

    dostepne sa takze garnkio u mamy jesli ktosc chce

    MILA ATMOSFERA ITP SPOKOJ
    ZAPRASZAM

    ---------- Dodano o godzinie 20:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:50 ----------

    zbnalazlam
    tak jka powiedzialam zaden luksus ale jest naprawde spokoj,mozna grilla zrobic na podwurku,hustawka mala dla dzieci.

    mama bierze 30 zl za osobe za dobe

    to jest w pobierowie

  8. #8
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Jak na Pobierowo to tanio jak barszcz.

  9. #9
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    to fakt w pobierowie ceny sa bardzo drogie
    mama tyle bierze bo jak powiedzialam to jest kamping nie hotel itp i wiadomo neistety sa ludzie co sobie zycza wygody niewiadomo jakie to wtedy placa po 70-100 zl za dobe

  10. #10
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    hmm wiec ja moge polecić..
    w Zakopanym Willę Adrian.. Willa Adrian noclegi Zakopane Olcza
    agroturystykę w Uhercach Mineralnych koło Soliny (Bieszczady) Agroturystyka - Przy Winogronie, Uherce Mineralne, Bieszczady, podkarpackie

  11. #11
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie

    ja uwieeelbiam morze nasze nasze polskie najlepsze. Jeśli chcecie się wybrać do hiszpanii nie liczcie na plaże. Niestety same kamienie i w dodatku ostre. Do morza też raczejnie zalecam wchodzić, ponieważ sa tam tak silne fale, że po prostu zwalają z nóg. Moja mama jak widiała na plaży taką babę , która się topless opalała... chciała wejśc do wody niby jak jakaś damuleczke, odwróciła się i do słoneczka... a tu gigantyczna fala za nią, a ta sobie nadal stoi jakby nigdy nic, no i po chwili, można sobie wyobrazic jak to wyglądało babeczkę cała fala zalała i wciągnęła...
    W zeszłym roku w egipcie byłam to był hotel Reeviera coś tam już nie pamiętam Było All Inclusive 4 gwiazdki. Muszę powiedzieć, że bardzo ładnie tam jest, ale są też gigantyczne minusy.. niestety pokoje nie zaliczają się nawet do 2 gwiazek.. może 1 bym dała... na poduszkach włosy.. łóżka nie pościelone... wszystko brudne po poprzednich ludziach.. kibelek brudny... nie ma ręczników, nie ma papieu... klimatyzacja się psuje... musiliśmy czekać kilka godzin po to aby to zrobili ci arabowie i jeszcze musieliśmy za nimi latać... codziennie trzeba im napiwek dać bo inaczej nie posprzątają... Aha no i ci arabowie są mili, ale nieźle pokręceni.. nie d\odczepisz się... będą chodzić za toba półmiassta mówic że jesteś piękna, cudowna i że cię kochają (O.o) i ie odpuszczą dopuki czegoś nie kupisz.. ehh.. no ale niestey tak to już z nimi jest A co do gwiazdek.. w hiszpain hotel miał 2 albo 3 gwiazdki i powiem wam, że było zajeb*** Wszystko pięknie posłane, umyte czyściutkie ładne po prostu miodzio Ale i tak najbardziej lubię nasze morze Moge wam polecić też bardzo mazury Z rodziną kumpla mojego taty wynajęliśmy na 2 tyg. domek taki jednorodziny , taka taniocha.. mówię wam jak wchodzimy, to aż dech zaparło... kominek, wszędzie panele , kilka kanap, wielki telewizor, gigantyczny ogród, schody na górę taakie fajne z drewna, wielkie łózka wszystko ślicznie naprawdę polecam tyle , że o jedzonko musieliśmy samik zadbać, ale to nic

  12. #12
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwiakolodziej1985 Zobacz post
    ooo fajnie
    a macie może jakieś namiary na pieniny?
    obiecałam numer wiec pisze
    sytuacja wygląda następująco..
    pokoje do wynajęcia (20 -25 zł za nocleg na osobe) przy jeziorze między Czorsztynem a Niedzicą..
    tel. 508430987

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Kwatery, hotele itp

    Nie mam zdjęć tylko adres Hotel1 | hotel 1 płock, hotele w płocku Hotel w Płocku jest świetny, blisko centrum, dobry dojazd. Miła obsługa, bezpłatny parking dla klientów. Ładne pokoje, 1-4 osobowe. Polecam wam dziewczyny.

  14. #14
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kwatery, hotele itp

    Dobre i przydatne informacje.

  15. #15
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Kwatery, hotele itp

    Ja się wybieram do tego hotelu http://windsorhotel.pl/
    Jest pod Warszawą, z dala od miejskiego zgiełku

  16. #16
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Kwatery, hotele itp

    My ostatnio byliśmy na konferencji w Noclegi Route One Zgierz - restauracja-routeone.pl

  17. #17
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Kwatery, hotele itp

    Na pewno jeśli chodzi o przydatne informacje dotyczące noclegów, to warto się zorientować w ofercie na przykład tych noclegów Sopot noclegi, pokoje | Apartamenty Joasia blisko morza . Lokalizacja - Sopot nad samym morzem, przy samiuteńkiej plaży. 2 minuty od molo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •