Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 51

Temat: Tipsy dom czy gabinet??

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    ja robiłam w domciu,dojezdzałam do klientek ,mialam podnajety kacik u fryzjera...a teraz mam własny salonik..mały bo mały ale moj..i na nic go bym nie zamieniła...a klientki raz sa raz nie ma...na szczescie nie marudza co do cen.. a mam załozenie nowych od 85zł....

  2. #27
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    ja jak narazie to w domu robie...
    ale chcialabym w przyszlosci otworzyc cos swojego

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar szerek
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    201

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Kochane odnawiam temat
    Ja bardzo krótko zajmuję się paznokciami, na pewno nie mam takiego doświadczenia jak niektóre z was, np 6 lat!
    Ale coraz bardziej zstanawiam się czy by nie otworzyć coś swojego ale razem ze szwagierką, ponieważ mieszkam w dużym mieście ceny lokali są bardzo duże- myslę że w dobrej lokalizacji ale nie za duży to min. 2 tys.
    Szwagierka jest fryzjerką już od kilkunastu lat, ma swoje klientki, ja również mam swoich znajomych którzy są chętni- tylko najpierw muszę zrobić kurs.
    Same wiecie jakie są ceny takich kursów, zastanawiam się nad dofinansowaniem z UP za uprawdopodobnieniem otwarcia działalności gospodarczej, jak myślicie może takie coś wypalić
    Może któraś z was już przechodziła przez otwieranie własnego salonu
    Doradzajcie na ten temat
    Wielkie dzięki

  4. #29
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Własny gabinet kosmetyczny - Forum Paznokcie Wzorki.Info
    Proszę Olu Tu dziewczyny opisują swe doświadczenia etc.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  5. #30
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja robie w domku.... (bez kursu) jednak przyszła kiedyś do mnie dziewczyna która pierwszy raz miała zakładane pazurki i strasznie spodobały sie jej ozdoby i stwierdziła że to bardzo proste. Zaczełam jej tłumaczyć powolutku że to jednak kawał roboty jednak nic to nie dało. Po paru tygodniach dowiedziałam sie że kupiła sobie zestaw startowy z allegro i robi pazurki kiedyś widziałam ją w autobusiku....Pazurki miała w opłakanym stanie . Niewiem czemu mnie to bardzo wkurzyło że ktoś myśli że to takie proste i każdy moze kupić sobie taki zestawik i już...uhhhh......
    Jedna z moich koleżanek tez powiedziała że chciałaby zacząć....gdy podałam jej nazwy firm i ceny zrezygnowała..... Poprostu niektóre mają słomiany zapał ;/ mnie to wkurza

  6. #31
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    O kazdy mysli ze to takie latwe nawet moja 12 letnia szwagierka hihih mowi :" ja tez juz umiem robic takie paznokcie jak Ty" haha dalam jej wszytsko no i wyszly tragicznie grube,gory i doliny na nich, zapowietrzone odrazu hihi nie niestety nie jest to wcale takie latwe jak to wyglada to sa lata cwiczen niestety nic samo sie nie zrobi. Ja tez mialam taka klientke ktora sama zaczela robic no i miala pare klientek z tego co mowila a co najsmieszniejsze ze do mnie przychodzila robic pazokcie i mowila ze to ona sama robila nie to po prostu mnie smieszy takie laski toz widac ze inna reka robila jak ona nawet tego nie umie No ale od czegos zaczac trzeba;p
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  7. #32
    No to..wpadłam Avatar karolaj.
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Góra
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    ja też jak narazie robię w domu... za rok coś będe myslała poważnie o swoim salonie... jak zrobiłam kursik w listopadzie w zeszłym roku to tak bardziej zaczęłam że tak powiem sie "reklamować"... gł. na nk... znajome przychodzą i potem to już poczta pantoflowa... niektóre osoby z chęcią by przyszły ale są zdania że w domu to tak dziwnie że głupio im... no ale cóż... nic już na to nie poradzimy

  8. #33
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    ja tez pracuje w domku ,ale mialam juz wynajete miejsce w salonie ,zrezygnowalam bo babka zaczela sie strasznie wtracac.kobieta byla instruktorka i miala same kursantki a ja moje klientki.pozniej zaczelo sie podpytywanie a czemu tak a czemu siak a co to jest cover (czaicie INSTRUKTORKA ).zrezygnowalam ,bo dlaczego ja mam jej moja cenna wiedze oddawac i jeszcze za to placic ?
    teraz jestem w domu ,ale reakcje sa rozne ..."a w domu,to zadzwonie pozniej".od wrzesnia moze zainstaluje sie u pewnej ukrainki(fryzjerki) i mam nadzieje ze nasza wschodnioeuropejska wspolpraca dobrze bedzie przebiegala.trzymajcie kciuki!

  9. #34
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Trzymam kciuki za to abyście sie dobrze dogadywały
    No i to jest kolejny przykład....osoba tak wykształcona o tytule instruktora a nie ma o niczym pojęcia.....wiecie że już można sie w tym pogubić? nie wiadomo czy jak pójdziesz do salonu to nie spartolą Ci paznokci ;/

  10. #35
    No to..wpadłam Avatar Milijanovic
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Belgrad. Serbia :)
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja Kochane moje mieszkam w Belgradzie.. stolica Serbii.. ogromne miasto i jest wiele osob robiacych pazurki.. Najgorsze jest to ze kobiety sie zachwycaja takimi paskudnymi pazurami ze szkoda gadac...Wazne zeby bylo kilo ozdob a to jak wyglada paznokiec.. czy jest dobrze opracowany to malo istotne.. Ja wlasnie planuje zaczac w domu robic.. oplaca siejak najbardziej bo nie trzeba nikomu placic czynszu ale mi sie tak jak kazdej marzy wlasny salonik... Waidomo ze w salonie kazda z nas ma wlasny spokoj. Tutaj mozna dosc dobrze zarobic nawet jak sie ma jedna klientke dziennie a co dopiero po 5 Ja natomiast mam pokoik ktory chcialabym sobie przywlaszczyc zeby zrobic taki pokoj pazurkowy ale maz stwierdzil ze niema gdzie kompa wsadzic i jestem skazana na pokoj dzienny.. I jak tu chlopa nie zabic! Chce zeby robici zarabiac a nie odda swojego pokoju

  11. #36
    No to..wpadłam Avatar Tekila_18
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    138

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja równiez na razie pracuję w domu ale od wrzesnia idę do szkoly na technika usług kosmetycznych więc jak skończe szkołę, zrobie praktyki (chociaż jeszcze nie wiem gdzie) to może za 2 latka otworzę swój mały salonik kosmetyczny z pazurkami

  12. #37

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Hej Dziewczyny,

    ja jak na razie tez w domku robię (zrobiłam sobie osobny pokój - taka namiastka gabinetu), ale lada chwila chce się zarejestrowa i dojeżdzać lub na miejscu. A potem coś swojego Podobno początki zawsze trudne

    Życzę nam wszystkim powodzenia.

  13. #38
    Nałogowiec Avatar Drapi
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    635

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    ja kiedys robilam w domku a teraz robie w gabinecie i mi jest o wieeeele wygodniej . mam osobna szafe na ozdoby ,zele,akryle, dezynfekcje itd... a w domu to odrazu wzedzie bylo czuc akryl itd.

  14. #39
    Rozkręcanko Avatar natalilka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Kluczbork,Pyskowice
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja jak każda początkująca przyjmowałam w domu.Tylko jak to z początkami bywa człowiek nie wie co i jak,niezorganizowany,bez odpowiedniego umeblowanie itp. W tym momencie mam swój salonik w którym mi miło i przyjemnie ale,że ostatnio przeprowadziłam się i mam sporo miejsca w domu,to zrobiłam sobie kącik do stylizacji paznokci i rzęs.I nie tak jak na ,początku : żele tu,lampa tam,a jak klientka przyjdzie to siup wszystko na stół przy którym jem obiad Mam odpowiednie biureczko,oświetlenie,przenośne łóżko do masażu i odpowiednie półki do trzymania asortymentu i jest mi tu tak wygodnie,że z przyjemnością przyjmuję sporadycznie w domu gotując w miedzy czasie obiad.


    <3 ateliernatalii.blog.pl

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar isa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    amsterdam
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja również wykonuję w domu usługę , mam na szczęście jeden pokoik specjalnie przeznaczony dla klientek i jest mi bardzo dobrze Nad gabinetem też myślę razem z koleżanką fryzjerką , ale u mnie za wynajem trzeba grubo płacić i żeby otworzyć gabinet trzeba już mieć sporą klientele a jak narazie , jest różnie ponieważ kobiety zaraz przeliczają ile by w Polsce zapłaciły i czy taniej nie da rady , i takie różne ale jestem dobrej myśli. I Wam również życzę samych sukcesów w dalszym rozwijaniu się . Pozdrawiam

  16. #41
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    u mnie na wsi to nawet nie ma co otwierać nic, na 10tys mieszkańców jest juz 6 salonów "piękności" . więc również albo w domu albo jeżdze do klientek.




  17. #42
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja do niedawna robiłam tylko w domu, ewentualnie dojeżdżałam, ale poszłam na praktyki do salonu i jak szefowa dowiedziała się, że robię paznokcie to od razu chciała mnie na dłużej także od kwietnia zaczynam swoją przygodę w salonie, mam nadzieję, że wsyztsko pojdzie po mojej mysli

  18. #43
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja praktycznie od zawsze w salonie.
    Gdybym miała własny dom a nie mieszkanie na pewno wolałabym pracować w domu.
    Zrobiłabym sobie mały gabinet i jazda.
    Niestety dwójka dzieci i ogólnie życie rodzinne bardzo cierpi na mojej pracy a dokładnie chodzi o godziny pracy,dojazdy i odległość salonu od mojego miejsca zamieszkania.
    Niestety czasy takie a nie inne i prowadząc taki mały legalny biznes trzeba sobie flaki wypruwać żeby jakoś to ciągnąć.

    Na dojazdy muszę przeznaczać ok.godziny w jedną stronę.
    Chcąc zdobyc i zatrzymać klienta nie mam też sztywnych godzin pracy.
    Niestety jak się chce zarobić to tak to wygląda.

    Myślę,że plusów i minusów jest pewnie tyle samo pracując w domu jak i w salonie.

  19. #44
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    a mowiąc o pracy w domu mamy tu na myśli jedynie kącik, nic oficjalnego czy pomieszczenie dostosowane do wymogów sanepidu? bo u mnie to kącik




  20. #45
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Mieszkając w bloku chyba ciężko zrobić miejsce, które jest dostosowane do wymogów sanepidu? na pewno w domku jednorodzinnym byłoby łatwiej
    nie oszukujmy się, 90 % osób które robi pazurki w domu, nie ma działalności więc i sanepid nie wie ;p

  21. #46
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    ja robiłam najpierw w domciu a teraz mam swoje miejsce w salonie fryzjerskim zastanawiam się nad otworzeniem własnego salonu ale biję się z myślami jak narazie

  22. #47
    Debiutantka Avatar Malwina M
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Brzeg
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja robię sobie na razie w domu, salonu na pewno nie otworzę ani nie zacznę współpracować z jakimś, ponieważ po prostu mam inny plan na życie. Pazurki bardziej hobbystycznie, delikatnie zarobkowo (ale to dopiero po kursie). Właściwie, to wolałabym chyba ja jeździć do klientek. Może i jest trochę taszczenia się ze sprzętem, ale mieszkam w bloku, więc nie za bardzo mam miejsce, żeby u mnie robić. Do tego dochodzi fakt, że w domu musiałoby być cały czas posprzątane, jego stan świadczy o mnie, a nie zawsze mam siłę, żeby sprawić, by półki lśniły No i ostatni, chyba najważniejszy punkt - mam kota. Kota, który dość szybko zaczyna się interesować gośćmi, namiętnie się leni, miauczy i bardzo podobają mu się ozdoby... A jeszcze, nie daj Boże, klientka miałaby alergię...

    Co do upierdliwej klientki z pierwszego posta:
    według mnie proporcja jest jasna: wykwalifikowana stylistka, jakościowe materiały = wysoka cena. Jak wolą iść do jakiejś badziewiary kupującej żele na allegro (ćśśś, wiem, ja kupowałam na allegro, ale komuś bym tymi żelami pazurków nie zrobiła, uczę się na sobie) za 20zł i zapłacić za te pazury 40zł powiedzmy, to ich sprawa. Tylko niech później nie płaczą, że im paznokcie odpadają, są żółte, pękają, warunki niesterylne i tak dalej...
    Cwaniara... Mogła to zachować dla siebie, faktycznie trochę bezczelna była

  23. #48
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Jeżeli ma się już dużo stałych klientek ,łatwo jest zrobić mini biznes-plan,jeżeli ich nie ma to nie ma co sie zastanawiać nad salonem

  24. #49
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Ja nie mialam stalych klientek, poszlam na zywca. Wynajelam pomieszczenie w lokalu i poszlo

  25. #50
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Tipsy dom czy gabinet??

    Agnieszka miałaś szczęście,albo nie było zbyt dużej konkurencji.ale w sumie w Wawie idzie każdy interesik

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Wszystko o paznokciach zelowych,produktach itd
    By Jade in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 290
    Ostatni post / autor: 18-11-2017, 14:40
  2. Tipsy
    By Tonija in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 04-07-2012, 14:47
  3. pękające tipsy Pomocy !!
    By Kaniusia0 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 15:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •