Strona 1 z 9 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 211

Temat: Kto to jest pseudo-stylistka??

  1. #1
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Question Kto to jest pseudo-stylistka??

    Czytalam juz pare razy to okreslenie i do tej pory niewiem co oznacza,moze ktos mi wyjasni ,,pseudo-stylistka,,Czyli co ja nia jestem bo niemam kursu czy jak to jest?

  2. #2

    Domyślnie

    Jade nie żartuj o tobie nie można czegoś takiego powiedzieć

    wg mnie jest to osoba która idzie na głęboką wodę bez doświadczenia (czasem szkodząc klientkom), robi coś niezgodnie z podstawowymi zasadami i wcale nie chodzi o kurs a o umiejętności, po kursie też można szkodzić zamiast upiększać..
    jak ktoś ci tak powiedział to mów to się rozprawimy odpowiednio ;[

  3. #3
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    pseudo stylistki mowi sie na dziewczyny ktore zabieraja sie za prace stylisty a nie maja zielonego pojecia na temat paznokci,kupuja gotowe zestawy na allegro i tanie produkty slabej jakosci nia majac pojecia co z czym,a zachowuja sie jakby pozjadaly wszystkie rozumy swiata,jak dla mnie a troche tego widzialam,wierzcie mi,masakra..pokaze wam przyklad tych pseudo stylistek jakie sa pozniejsze efekty...Załącznik 2626

    Załącznik 2627

  4. #4

    Domyślnie

    ciary aż mnie przeszły

    to znak że czas najwyższy iść do łóżeczka

    qbranoc

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    o ja pier*** masakra
    no ja też nie mam kursu ale umie juz dróznic choroby paznokcia jezeli ktos ma masakryczne paznokcie i widze ze nie da sie nic z tym zrobic to nie robie
    Dla mnie pseudo-stylistka to laska która robi wzystko na odpieprz, nie ma zielonego pojecia o tym co robi byle zrobic i miec kase z tego

  6. #6
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    natrafilam na fora gdzie pseudo stylistkami nazywano osoby ktore nie maja zrobionego kursu Ja uwazam ze papierek to nie wszystko i znam osobiscie wiele dziewczyn ktore sa samoukami i robia takie paznokcie ze glowa mala. sama ukonczylam kurs ze wzgledu na kierunek w jakim sie ucze i wiem ze latwiej mi pozniej bedzie znalezc prace ale co mi po tym jak tak naprawde dopiero zaczynam cwiczyc robie paznokcie sobie i kolezankom nie biorac na razie za to kasy bo nie czuje sie jeszcze w 100% perfekcjonistka.a znam osobe ktora ma papierek i pracuje w salonie bylam jej jednorazowa klientka i opinie o paznokciach ktore robi pozostawie bez komentarza wiecej tam nie poszlam.do tego trzeba miec zamilowanie a nie zrobic na odwal skosic kase i po sprawie.

  7. #7
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Dzieki Kamis i wam dziewczyny juz poczulam sie lepiej po przeczytaniu waszych postow.I odetchnelam z ulga Dziekuje serdecznie.A zadalam to pytanie bo tak jak Pati88 bylam na takim forum i dlatego zadalam pytanie.

  8. #8
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie

    tak dziewczyny macie racje,nie zawsze ten Certyfikat otwiera wszystkie bramy i nie zawsze jest gwarancja zetelnej czystej pracy.
    i sa napawde uzdolnione dziewczyny ktore zanim sie zabraly za pazury,chociaz doksztalcily sie w podstawach w necie.Higiena to podstawa a ladne pazury to cwiczenia i jeszcze raz cwiczenia.
    ja tu tez mialam taka pacjentke-ktora przejrzala na oczy robi u mnie sobie pazury i kursik tez-hi,hi,hi
    do tego trzeba napisac,ze pazurki byly skomplikowane bo w odrastaja do gory,czyli jak to przetlumaczyc na nasze to rosna do nieba,nie wiem jak sie to po polsku nazywa dokladnie.
    Ostatnio edytowane przez donna69 ; 08-05-2009 o 10:32

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    Dzieki Kamis i wam dziewczyny juz poczulam sie lepiej po przeczytaniu waszych postow.I odetchnelam z ulga Dziekuje serdecznie.A zadalam to pytanie bo tak jak Pati88 bylam na takim forum i dlatego zadalam pytanie.
    ciekawe dlaczego dziewczyny które maja kurs poniżaja te bez...
    moze zazdrosc ze bez kursu,z dusza artysty samouczki robia lepij niz nie jedna po kursie
    bo papier to tylko to ze sie jest wykwalifikowana zawodowo ale tak naprawde trzeba duzo ciezkiej pracy zeby sie tego nauczyc

  10. #10
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    u niektorych to jest na takiej zasadzie MAM KURS TO JESTEM NAJMADRZEJSZA...pfff to jest puste myslenie...ja mam kurs i mimo tego dalej czerpie wiedze z tego forum nie uwazam sie za Bog wie kogo i tak naprawde tym papierem to sobie moge.....przede mna duzo ciezkiej pracy ale sie zawzielam i mam nadzieje ze niedlugo dojde do takiej perfekcji jak niektore tutejsze forumowiczki

  11. #11
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    No tak ale jezeli bym chciala otworzyc salon lub isc do pracy do takiego salonu kiedys tam,albo zeby byc mobilnym ,,stylista,,i sie oglosic ze robie pazurki musze miec certyfikat,tak?

  12. #12
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jade Zobacz post
    No tak ale jezeli bym chciala otworzyc salon lub isc do pracy do takiego salonu kiedys tam,albo zeby byc mobilnym ,,stylista,,i sie oglosic ze robie pazurki musze miec certyfikat,tak?
    tak a nie jestem pewna czy do zawodu stylistki nie potrzebna jest jeszcze szkola ja sobie robie studium 2 letnie i po nim bede miala technika styliste oprocz tego wybieram specjalnosc wizaz lub masaz ...wiec chyba sam kurs nie wystarczy tak mi sie przynajmniej wydaje jezeli jestem w bledzie prosze mnie poprawic

  13. #13
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    niestety na wielu forach dziewczyny z papierkiem ponizaja te bez.czasem tez mam wrazenie ze niektore fora sa tylko dla papierkowych stylistek a nie dlat ychbez.
    dziewczyny maja racje to ze nei masz papierka nie znaczy ze jestes pseudo-styliska

  14. #14
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    tak szczeze to jest jedyne forum na ktorym nikt nikogo nie neguje i nie najezda

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    tak a nie jestem pewna czy do zawodu stylistki nie potrzebna jest jeszcze szkola ja sobie robie studium 2 letnie i po nim bede miala technika styliste oprocz tego wybieram specjalnosc wizaz lub masaz ...wiec chyba sam kurs nie wystarczy tak mi sie przynajmniej wydaje jezeli jestem w bledzie prosze mnie poprawic
    powiem ci ze nie mam szkoly kosmetyczej,roznie w nich bywa,zawsze bylam samoukiem,10lat interesuje sie paznokciami i kosmetyka a kursy mam niespelna 3 lata,bo wiedzialam ze bez tego rowniez ani rusz,ale uczylam sie w naijlepszych rekomendowanych szkolach,jeden tylko byl totalna lipa,kupe siana wydalam na te kursy,porownujac dzisiejsze kursy,a sa rowniez tanie bo sa bez wpisu do men ktore sa wazne w unii europejskiej te bez beda po prostu nie wazne jakbys ich po prostu nie robila,i ja jestem zadowolona ale jak wczesniej wspomnialam w innych tematach,to jet zawod w ktorym trzeba caly czas sie ksztalcic tak jak we fryzjerstwie...nie wolna siasc i mowic ja juz wiem wszystko na temat paznokci,bo to glupota,ja studiuje w domu ksiazki z dermatologii ktore sa na wykladach na studiach tak samo psychologie(moj konik i obsesja hihihi)i jet ciezko by spamietac wszystko czy sie nauczyc,niektore rozdzialy wierzcie mi czytam po 15 razy aby moc utrwalic,najlepiej miec z czyms takim stycznosc aby moc poznej moc wykorzystac ta wiedza ktora sie nabylo...i pomoc innym jak najlepiej bede potrafic..lecz wiem ze bedzie to dla mnie duzym plusem w pszyszlosci,o szkole rowniez mysle ale to jeszcze musi poczekac...

  16. #16
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    taka wlasnie chcielismy stworzyc atmosfere

  17. #17
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    To prawda i oby nic nigdy sie nie zmienilo

  18. #18

    Domyślnie

    tej atmosferki będziemy pilnować z waszą pomocą

    Annamon dostałaś zielonego kwiatuszka gratuluje

  19. #19
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał mala Zobacz post
    taka wlasnie chcielismy stworzyc atmosfere
    ja tez tak mysle ze nic sie nie zmieni,bo jak wchodzilam na inne fora to az ciary przechodzily mnie jak jezdza po sobie na innych forach,dlatego tutaj jak weszlam na samym poczatku sceptyczne bylo te na nastawienie ale szybko zmienilam zdanie..bo forum jest po to by pomoc sobie i innym...

  20. #20
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    a jak sie zjawi jakas z papierkiem przemadrzala to od razu pod bat haha

  21. #21
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    tej atmosferki będziemy pilnować z waszą pomocą

    Annamon dostałaś zielonego kwiatuszka gratuluje
    no widzisz nawet tego nie zauwazylam,ojojj...fajnie i milo..

  22. #22
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahaha dokladnie
    ja rjestem na jednym forum (donnka wiesz jakim) co mi sie raz nie spodobalo ze jedna laska (majaca papierki)napisala do drugiem (bez papierka) ze nei udzieli jej pomocy bo nei bedzie za darmo oddawac swojej wiedzy.ze ona nie po to placi zeby przekazywac innym
    az mna zatrzeslo
    to bylo cos w tym stylu

  23. #23
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    buuuahaha nie no padne co za dziewucha mogla numer konta podac zeby tamta jej zaplacila za przekazanie "wiedzy" szczerze powiem ze na tym kursie to mi nikt nie powiedzial o chorobach budowie paznokci itp. tego wszystkiego ucze sie na dermatologii i kosmetologii....i dodatkowo duzo czytam.

  24. #24
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Jak tak czytam co piszecie o tym ,,zlym forum,,to mam wrazenie ze to jest to samo na ktorym ja bylam.

  25. #25
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahahah niestety takich for jest wiele

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 23:14
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  4. Plastry oczyszczające organizm z toksyn!
    By mariolak83 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 24-03-2018, 21:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •