Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 211

Temat: Kto to jest pseudo-stylistka??

  1. #26
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    mozliwe,ale ta wypowiedz mi utkwila w glowie,niestety.A tak z ciekawosci ta osoba czasem nie miala w swoim profilu ostrzezen?Jezeli moge zapytac?

  2. #27
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    chyba każda trafiła na złe forum pewnie większości chodzi o to same... na którym ja również byłam ale oczywiście nie miałam odwagi sie udzielać
    tutaj jest świetna atmosfera bo rodzinna i o to właśnie chodzi żeby pomagać bo każdy kiedyś zaczynał..

  3. #28
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie

    to ja cos wam powiem dziewczyny, to prawda co niektore osoby uwazaja ze papierek czyli tu w naszym przypadku kursy pozwalaja nam no slowo"stylistka" prawda ze dokument szybciej otworzy ci drzwi takie prawo zycia ale niestaty oprocz dyplomu potrzeba nam duzo samo-nauki i doswiadczenia, z mojego przykladu opowiem wam ze ukonczylam kursy: zele, manucure biologiczny, pedicure, akryl i formy sporo kosztowalo ale prawda jest taka ze moja wiedza po ukonczeniu nie byla super, wiec muialam duzo uczyc sie sama, wiec nie powiem zeby miano stylistko przyslugiwalo mi zaraz po kursach tym bardziej i co nazabawniejsze ze nawet nie uczylam sie na formach, bo zabraklo czasu, wiec owszem opracowalam kapsulki, manucure, ale formy nigdy nie ruszylam, zaplacilam a nie potrafie ! wiec jak to sie mowi czasem papierek to, po prostu zero doswiadczenia, dzis metoda przedluzania na formie jest dla mnietajemnica czego zaluje ale mam odwage sie przyznac i po prostu zaluje tych dziewczyn ktore pokonczyly kursy i maja sie za "dyplomowane" a zero umiejetnosci, pamietam bo byly tez mlode osoby z biura pracy, panstwo oplacalo co jest super ale one nie podchodzily do tego z powaga i nie uczylay sie wcale a dzis? byc moze i to wlasnie takie osoby krytykuja inne? pff... i jak dokument a doswiadczenie to dwie roznosci!

  4. #29

    Domyślnie

    niech mi ktoś napisze na pw co to za forum co wszyscy o nim wiedzą tylko nie ja

  5. #30
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hahahaah mi tez bo ja tez nie wiem ahhaahah

  6. #31
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    pseudo stylistki mowi sie na dziewczyny ktore zabieraja sie za prace stylisty a nie maja zielonego pojecia na temat paznokci,kupuja gotowe zestawy na allegro i tanie produkty slabej jakosci nia majac pojecia co z czym,a zachowuja sie jakby pozjadaly wszystkie rozumy swiata,jak dla mnie a troche tego widzialam,wierzcie mi,masakra..pokaze wam przyklad tych pseudo stylistek jakie sa pozniejsze efekty...Załącznik 2626

    Załącznik 2627
    Zgadzam się w 100%, a onycholiza to bardzo bolesna choroba w pierwszej fazie i dość długo się ją leczy. Kiedyś miałam, ale jeszcze zanim zaczęłam przedłużać paznokcie.

  7. #32
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja na temat tej choroby ostatnio przyszla do mnie ciocia zebym jej zrobila manicure i wlasnie jeden paznokiec miala taki powiedzialam ze to choroba a ona mowi ze jak byla mala to wsadzila palce do jakiejs młocki czy gdzies i od tej pory jej tak rosnie...

  8. #33
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    Ja tez bylam na takim forum ale na szczescie zapomnialam hasla do zalogowania

    Boze dziewczyny co tam sie dzialo wielkie kuzde stylistki oczywiscie z papierkiem co to one nie sa negowaly wszystko i wszystkich masz papierek jestes spoko nie masz to po co tu wchodzisz i zadajesz glupie pytania:/ o masakra!

    Powiem tak kiedy ja konczylam szkole dopiero wchodzily kursy przedluzania tzn certyfikaty- ja sie nie zalapalam na piekny certyfikat ktory sobie moge powiesic na scianie
    ukonczylam szkole kosmetyczna-zrobilam specjalizacje w zabiegach na cialo i paznokciach (robie je 7 lat) mam dyplom ale ogolny --szkoly kosmetycznej i co wchodzac na tamto forum powinnam byc rowniez szykanowana jak myslicie

    ciesze sie ze znalazlam to forum jest tu o niebo lepiej jestem tu nowa ale widac od razu ze wszystkie tu jestescie zeby sobie pomagac i dzielic sie wiedza a nie jechac jedna po drugiej.


  9. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    powiem ci ze nie mam szkoly kosmetyczej,roznie w nich bywa,zawsze bylam samoukiem,10lat interesuje sie paznokciami i kosmetyka a kursy mam niespelna 3 lata,bo wiedzialam ze bez tego rowniez ani rusz,ale uczylam sie w naijlepszych rekomendowanych szkolach,jeden tylko byl totalna lipa,kupe siana wydalam na te kursy,porownujac dzisiejsze kursy,a sa rowniez tanie bo sa bez wpisu do men ktore sa wazne w unii europejskiej te bez beda po prostu nie wazne jakbys ich po prostu nie robila,i ja jestem zadowolona ale jak wczesniej wspomnialam w innych tematach,to jet zawod w ktorym trzeba caly czas sie ksztalcic tak jak we fryzjerstwie...nie wolna siasc i mowic ja juz wiem wszystko na temat paznokci,bo to glupota,ja studiuje w domu ksiazki z dermatologii ktore sa na wykladach na studiach tak samo psychologie(moj konik i obsesja hihihi)i jet ciezko by spamietac wszystko czy sie nauczyc,niektore rozdzialy wierzcie mi czytam po 15 razy aby moc utrwalic,najlepiej miec z czyms takim stycznosc aby moc poznej moc wykorzystac ta wiedza ktora sie nabylo...i pomoc innym jak najlepiej bede potrafic..lecz wiem ze bedzie to dla mnie duzym plusem w pszyszlosci,o szkole rowniez mysle ale to jeszcze musi poczekac...
    a tak szczerze powiem, nikogo nie obrażając oczywiście szkoła stylizacji paznokci, to moim zdaniem strata czasu
    Wystarczy udać się na porządny kurs poznać technikę - poprawną tecnikę i ćwiczyć, bo jeśli ktoś nie ma choć minimalnych zdoloności manualnych to żadna szkoła mu nie pomoże. Natomist jesli chodzi o szkoły kosmetyczne to jak najbardziej. I dodam jeszcze że na wielu kursach celowo wielu rzeczy nie mówią Miałam taki okres w życiu że zależało mi by być instruktorem Grafiti Nails i oczywiście były rozmowy miało być spotkanie, ale jak kobieta oznajmiła mi że mam wszyskiego nie mówić na szkoleniach, to się zirytowałam i nawet już gadać mi się z nimi nie chciało. I takie taktyki obiera sobie wiele placówek szkoleniowych niestety

  10. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    ale jak kobieta oznajmiła mi że mam wszyskiego nie mówić na szkoleniach, to się zirytowałam i nawet już gadać mi się z nimi nie chciało. I takie taktyki obiera sobie wiele placówek szkoleniowych niestety
    jestem w szoku ..

  11. #36
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Kamis ale tak jest na prawda...u mnie wiedza ze ja Jestem u Was na forum ale nikt sie nie czepia...i to mnie cieszy..wazne ze nikogo tym nie krzywdze...a Mi jest z tym dobrze..ale seqoyka ma racje...wogole na kursach podstawowych wiele rzeczy sie nie mowi bo to kurs podstawowy pozniej zaawansowany a pozniej mistrzowski takie sa i powinny byc etapy w uczeniu...bo wszystkiego nie da sie omowic w ciagu 50godzin czasami troche wiecej...

  12. #37

    Domyślnie

    anamon fakt są etapy, ale to co innego
    Tutaj czesto podstaw nie mówią. Jak robiłam szkolenie, to byłam bardzo zadowolona, miałam już o tym ogromne pojecie i wiedziałam o co pytać, bo gdybym miała pierwszy raz styczność ze stylizacją to pewnie nie była bym zadowolona

    Wogóle jak widze szkolenia 4 - 5 metod w 5 dni to śmiać mi się chce, bo jak przychodzą dziewczyny na takie szkolenie, to skubna wszystkiego po trochę, a potem tak naprawde mało potrafią.
    najlepsze szkolenia są jak robi się sam french z budową np 3 dni i nic więcej, a potem jak już strawi się odpowiednio wiedzę, to zdobienia żel kolorowy itd... Po takich szkoleniach naogół najwięcej się wynosi. Ale zauwazyłam, że dziewczyny często chcą wszysko na raz a potem niestety luki straszne...
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 24-05-2009 o 23:55

  13. #38
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    a pewnie ze to najlepszy sposob ale i drozszy i dlatego w zyciu wychodzi to inaczej ze biora wszystko razem,choc powiem Ci ze u Nas to roznie bywa,a dziewczyny po naszych kursach sa na prawde zadowolone i doszkolone,chetnie wracaja na doszkolenia by wylapac najszybciej bledy ktore popelniaja..seqoyka ile czasu.lat,doswiadczenia i ciaglego szkolenia,doucznia, sledzenia nowosci ci zajelo by dojsc do takiej perfekci ktora Ty posiadasz w swoim zawodzie teraz,nie pare dni,miesiecy tylko lata...

  14. #39

    Domyślnie

    Wiem jak jest często takie osoby patrza by było taniej, ale również czesto potem przepłacają za doszkolenia. Widzisz nie wszędzie są takie dobre placówki szkoleniowe jak u ciebie, realia są takie że dziewczyny częściej nażekają niż są zadowolone

    Jeśli chodzi o stylizację paznokci, to u mnie nie trwa to tyle ile u Ciebie. Paznokciami zajmuję się od wakacji 2007r
    I bardzo długo byłam zdania, że klientek nigdy mieć nie będę.

  15. #40
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    do nas wiele dziewczyn przyjezdza rowniez z Niemiec,Wloch ,Londynu bo juz gdzies tam slyszano o Nas..na ta marke Moja szefowa pracowala wiele lat dlatego mamy pare placowek w PL natepna szykuje sie w Poznaniu gdzie bede Ja a moj salon bedzie prowadzil ktos inny..ja kocham duze miasta i te moje jest dla mnie za male i zjadly by mnie tam..hihihi a swoje pracownice tak z ciekawosci masz z nimi podpisana umowe o zakazie konkurencji..to bardzo wazne w tych czasach..a dobrch placowek w Pl jest nie za wiele..niestety a oglasza sie tysiace...no i tez zaczelas od dobrego podejscia ze klijentek nie bedziesz miec..no i terz pewnie masz...

  16. #41

    Domyślnie

    Nie mam pracownicy i szybko mieć pewnie nie będę, robie wszysko sama
    Chcę zadabać o swój salon osobiście, bo uważam że nikt nie postara się tak jak bym tego chciała wiesz jak jest
    Swojego czasu szukałam długo kogoś do pomocy, ale żadna z kandydatek jakos specialnie mnie nie urzekła


    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    no i tez zaczelas od dobrego podejscia ze klijentek nie bedziesz miec..no i terz pewnie masz...
    A zaczynałam z pazurkami tak tylko z myślą o sobie, czasu brakowało na wypady do salonu. Potem jak u wielu przerodziło się w pasję i tylko czekałam do kolejnego piłowania
    Teraz klientki oczywiście są i ciagle ich przybywa
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 25-05-2009 o 02:24

  17. #42
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja miałam taki tefny kurs trwal on w sumie 4 dni pierwsze 2 dni po 8 godz. pozniej za 2 tyg.znow dwa dni po 4 godz.i mam przedluzanie akrylem i żelem na tipsie, metode fiberglass(ktora pokazala nam ylko dlatego ze dziewczynie sie zlamal paznokiec) i artystyczne zdobienie ktore wygladalo tak ze zrobilam jeden kwiatek,ozdobilam 10 tipsow i koniec bo nas babka poganiala ze na pociag nie zdazy...jak sie o cos nie zapytalo to nic sama nie powiedziala i sie zastanawiam czy na doszkolenie nie pojsc tylko ze w terenach gdzie mieszkam nie ma czegos takiego bym musiala do Wawy jechac.

  18. #43
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie

    hmmm... ja zostałam okrzyknieta pseudostylistka na pewnym fioletowym forum, poniewaz zapytalam, jakie zele polecaja na poczatek, osobie, ktora chce sie zajac pazurkami jako hobby.
    Dlaczego tak mnie nazwano? bo nie mam kursu za 6 tysiecy...
    tuaj jest bosko dziekuje Laseczki za jakakolwiek pomoc i czas poswiecony na odpisywanie na banalne dla Was pytania to tak na marginesie ;p

  19. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    ja miałam taki tefny kurs trwal on w sumie 4 dni pierwsze 2 dni po 8 godz. pozniej za 2 tyg.znow dwa dni po 4 godz.i mam przedluzanie akrylem i żelem na tipsie, metode fiberglass(ktora pokazala nam ylko dlatego ze dziewczynie sie zlamal paznokiec) i artystyczne zdobienie ktore wygladalo tak ze zrobilam jeden kwiatek,ozdobilam 10 tipsow i koniec bo nas babka poganiala ze na pociag nie zdazy...jak sie o cos nie zapytalo to nic sama nie powiedziala i sie zastanawiam czy na doszkolenie nie pojsc tylko ze w terenach gdzie mieszkam nie ma czegos takiego bym musiala do Wawy jechac.

    I jak będziesz mogła jechać, to nie wahaj się ani chwili Na dobre szkolenie warto się wybrać, nawet na drugi koniec polski

    altegrow, kto pyta nie błądzi, a panie które Cię tak potraktowały, nie będę się brzydko wyrażać ... zwyczajnie nie dorosły do pewnych spraw.
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 07-06-2009 o 18:16

  20. #45
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie

    styl.fm, wizaz forum,cos takiego nie pamietam, jesli napiszesz ze nie masz kursu i zadasz pytanie to odszymasz jedna odpowiedz idz sie douczyc ,skoncz kurs dopiero tu do nas dolacz, albo (gdy nie wiedza ze nie masz kursu)z regoly twierdza ,ze pisaly juz na ten temat i nie beda sie powtarzac ,ze mamy sobie odnalesc dany temat i poczytac,bylam w szoku jak weszlam na to forum,musialabys pzreczytac wszystko co bylo pisane w ciagu nie wiem,jakiego czasu,jesli chodzi o nasze forum to pierwszy raz spotykam sie z tak zyczliwymi osobami,otwartymi,dzielacymi sie wiedza i swoim doswiadczeniem,atmosfera super,dziekuje i mam nadzieje tu bywac i czerpac wiedze takze stad.

  21. #46
    Rozkręcanko Avatar gogosobo
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    65

    Domyślnie

    a z zawodowymi stylistkami tez roznie bywa pamietam dawno , dawno temu zanim zaczelam intersowac sie i robic tipsy , pani w salonie sciagnela mnie tipsy razem z moim paznokciem

  22. #47
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    razem z paznokciem

  23. #48
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    az mnie zabolalo........

  24. #49
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    I jak będziesz mogła jechać, to nie wahaj się ani chwili Na dobre szkolenie warto się wybrać, nawet na drugi koniec polski
    ja to juz bym pojechala tylko najgorzej z brakiem czasu.ale wybiore sie napewno bo juz sobie tak postanowilam a jak cos postanowie to predzej czy pozniej to zrobie

  25. #50
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    po przeczytaniu tego wszystkiego az mnie ciarki przeszly, jak ja sie ciesze ze trafilam wlasnie do Was a nie na jakies inne paskudne forum...na poczatku bywalam tu sporadycznie ale z czasem zaczelo mnie to wciagac coraz bardziej i nawet nie wiecie jak sie ciesze ze dolaczylam do Was i ze ominelo mnie jakies inne nieprzyjaznie do mnie nastawione forum (nie mam papierka)...tu nie zauwazylam zeby ktorakolwiek z dziewczyn byla zle nastawiona do drugiej i nie udzielila poczatkujacej dobrej rady co do jej prac, poza tym atmosfera tego forum jest naprawde WIELKA I KOCHANA i ze swieczka szukac takich for...co tu gadac...nie ma takich wiecej...WY JESTESCIE DZIEWCZYNY NAJKOCHANSZE NA SWIECIE i ciesze sie ze dostalam na maila info o Was...buzial dla kazdej z Was, jestescie kochane wszystkie
    A dla Kamisa OGROMNY CALUS ZA TO FORUM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 23:14
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  4. Plastry oczyszczające organizm z toksyn!
    By mariolak83 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 24-03-2018, 21:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •