Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 211

Temat: Kto to jest pseudo-stylistka??

  1. #51

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Hmm niezmiernie mi miło

    ale jak zauważyłaś to dzięki naszym forumowiczkom jest taka fajna atmosfera

  2. #52
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Dzieki nam wszystkim bo to my sprawiamy ze to forum jest takie kochane

  3. #53
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    mam nadzieje że zostanie tak na zawsze
    I forum
    miłośniczka akrylu

  4. #54
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Oooj ja też jestem zadowolona z tego, że nie zostałam na poprzednim forum. Z profesjonalistkami tak jak tutaj się tam nie spotkałam, nikt nikogo nie obrażał czy też nie wypraszał z forum za brak papierka ale strasznie denerwowała mnie jedna osoba, prawdopodobnie administratorka. Dziewczyny wklejały bardzo dużo zdjęć pytając o opinie i owa dziewczyna zawsze musiała skomentować każde, oczywiście zawsze była to krytyka i nie wiedzieć czemu nie czepiała się o nic innego jak o linię włosa. Później doszłam do wniosku, że czepiała się tylko tego ponieważ dla osób które w pazurkach nie siedzą ta nazwa była obca a co za tym idzie myślała "jestem wielka jeeee" Po tym wszystkim co tam czytałam naprawdę uwierzyłam w to, że mam do czynienia z kobietą, która siedzi w tym fachu kilka lat i zna się na rzeczy do póki nie zamieściła na forum swoich prac... Dziewczyny to była jedna wielka masakra, myślałam że spadne z krzesła i śmieję się sama do siebie do tej pory gdy to wspominam.

    Ehh... Nawet przed chwilą zostałam skrytykowana przez "pseudo-znawcę" za wzór paznokcia który wykonałam jakby to była moja wina, że klientka taki sobie zażyczyła. O gustach się nie dyskutuje ale mówić komuś że ohydnie wykonuje to co robi przez to że wzorek się nie spodobał to lekka przesada...
    Ostatnio edytowane przez Ladyss ; 10-07-2009 o 00:42

  5. #55
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Uwielbiam to forum ( doświadczenia z innych mam podobne do Waszych)
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  6. #56
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    nie bylam na innych forach i bardzo sie ciesze czytajac Wasze opinie
    a to forum poprostu KOCHAM

  7. #57
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Też uważam, że to forum jest niepowtarzalne. Też byłam na innych forach ale przeważnie bardziej czytałam , czy oglądałam, nie chciało mi się pisać, a jak już zaczynałam to kończyło się to zazwyczaj kłótnią z najbardziej przemądrzałymi z certyfikatem, co wszystkie rozumy pozjadały, wiec wolałam się nie wypowiadać. ale tu jest inaczej

  8. #58
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    eh dołączam się, nie mówiąc o którym forum, z** profesjonalnym jakaś panna raz użyła słowa 'tipsy' w rozumieniu przedłużone paznokcie i została za to ostro obsmarowana.. na szczęście nie pamiętam ani loginu ani hasła
    hehe, szczęście że ten login który mam teraz raczej mi z głowy nie wyleci

  9. #59
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    (...)Dziewczyny wklejały bardzo dużo zdjęć pytając o opinie i owa dziewczyna zawsze musiała skomentować każde, oczywiście zawsze była to krytyka i nie wiedzieć czemu nie czepiała się o nic innego jak o linię włosa. Później doszłam do wniosku, że czepiała się tylko tego ponieważ dla osób które w pazurkach nie siedzą ta nazwa była obca a co za tym idzie myślała "jestem wielka jeeee" (...)
    o matko to ja tak mam... zawsze zwracam uwage na szerokość wolnego brzegu, bo to mnie najbardziej drażni i zawsze muszę sie wymądrzyć no ale coż taki juz ze mnie wsiurski charakter, co na myśli to na jęzorze\


    ale na swoją obrone to napisze tylko tyle bo właśnie jak zaczynałam to łopatki to było co tygrysy robiły najlepiej... chociaz wcale nie chciały

  10. #60
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    woszczurku kochany Ty nasz momencik bo źle zrozumiałaś moje słowa panna o której wcześniej opowiadałam nie potrafiła zwrócić uwagę na coś innego, nie potrafiła pochwalić naprawdę ślicznie zrobione paznokcie - kiedy na forum pojawiło się jakieś zdjęcie padały od niej tylko słowa "za gruba linia włosa" nawet jeśli tak nie było! W skrócie: nauczyła się jednego zdania i próbowała udawać mądrą. Ty woszczurku robisz przepiękne prace - jej były jedną wielką porażką, Ty jeśli krytykujesz to robisz to sprawiedliwie - ona krytykowała aby wyjść na najmądrzejszą. Więc co Ty porównujesz?!

  11. #61
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    woszczurku kochany Ty nasz momencik bo źle zrozumiałaś moje słowa panna o której wcześniej opowiadałam nie potrafiła zwrócić uwagę na coś innego, nie potrafiła pochwalić naprawdę ślicznie zrobione paznokcie - kiedy na forum pojawiło się jakieś zdjęcie padały od niej tylko słowa "za gruba linia włosa" nawet jeśli tak nie było! W skrócie: nauczyła się jednego zdania i próbowała udawać mądrą. Ty woszczurku robisz przepiękne prace - jej były jedną wielką porażką, Ty jeśli krytykujesz to robisz to sprawiedliwie - ona krytykowała aby wyjść na najmądrzejszą. Więc co Ty porównujesz?!
    aaaaa no chyba że tak... ale ja to sie pare razy zastanowie zamin napiszę, bo nie chce nikogo obrazic czy krytykowac bo tak i juz, tylko dla waszego dobra i chciałabym żeby każdy robił pieknie i idealnie, żeby miał jak najwiecej klientów i wygrywał konkursy...

    choć wiem że moje są takie dość, nawet nawet, ale mimo to nie sa takie jakie bym chciała i jest w nich kilka niedociągnieć ktore staram sie korygowac

    jak to mówili o mnie na uczelni (i chyba słusznie) matka -polka, matka karmiąca... bo ja to bym każdemu chciala zrobić dobrze

    ---------- Dodano o godzinie 23:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:54 ----------

    a tak poza tym to chyba mam jakiś syndrom nauczyciela, choc jeszcze nie pracuje, ale mialam 8 tyg p;raktyk i naprawde chciałabym podzielić sie ze wszystkimi, może nie za dużą ale jednak jakąś tam wiedzą jaką posiadam, czy to związane z pazrskami czy fizyką...

  12. #62
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Uważam że ona tez się kilka razy zastanowiła zanim coś napisała ale myślała innymi kryteriami - "jak zbluzgać innych i wyjść na tym na rasową stylistkę"

  13. #63
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    osoby które krytykuja bez podstawnie próbują udawać że na wszystkim się znaja a w prawdzie tak nie jest

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Ostatnio nawet wymieniają się fotami znalezionymi na blogach i NK z czyimiś pazurkami po to tylko by.. obśmiać i zwyzywac od "pseudostylistek" ... ech. 'Zapomniał wół jak cielęciem był"
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  15. #65
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    jakieś tragiczne....matko każdy się uczył. Szkoda mi takich zarozumiałych dziewczyn
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  16. #66
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    ja niestety trafilam na 2 takie fora na jednym nie napisalam ani jednego postu bo poprostu sie balam jak trafilam na temat "nasze poczatki" to co tam sie dzialo przechodzi ludzkie pojecie
    "stylistki" poprostu uzadzily sobie lincz na tych poczatkujacych i co najsmieszniejsze poczatkujacych po kursach, juz nie chodzilo o to kto ma pqpier a kto nie po wielkiej zadymie 4 stylistki z duzym doswadczeniem zostaly zbanowane

    na drugim forum lepiej sie nie odzywac ze sie nie ma kursu, bo zaraz sie "harpie" zlatuja i jest poprostu masakra jedno pytanie nie doswiadczonej i po godzinie sa 4 strony linczu i podbudowywania wlasnego ego


    to forum jest zupelnie inne, wcale nie dziwie sie ze tak uzaleznia
    dzieki ze jestescie

  17. #67
    No to..wpadłam Avatar pinaaa87
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Legnica
    Postów
    100

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Na szczęście odrazu trafiłam na to forum i jak narazie na inne nie zaglądam bo według to jest idealne Zaczynam się od niego uzależniać jak narazie mogę sama siebie nazwać pseudo stylisyką bo nie mam kursu ale to tylko dlatego,że u Nas w Legnicy są straszne ceny...i nie stać mnie narazie ale powiem szczerze,że nie raz przegadałam "wiedzą" znajomą stylistkę < a to tylko dzięki Wam i Waszym radom>

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    jak tu słodko, dołączam się do tych miłych wyznań też się cieszę, że tu jestem


    a co do innych for, to z jednego za szczere opinie zostałam wywalona, ale to stare dzieje...

  19. #69
    Nałogowiec Avatar donna69
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Niemcy/goscinnie Bielsko Biala
    Postów
    625

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    no ja wam powiem,ze z tymi krytykami to chyba na kazdym forum sa takie czy inne problemy.
    jak niektore z was wiedza sama jestem moderatorem na jednym z forum i tam tez jest nie wiele dziewczyn ktore umieja sie z krytyka obchodzic.
    jest ale i wiele takich ktore nie potrafia krytykowac.
    bo.....po co jest ta tak zwana konstruktywna krytyka
    po to aby te z nas ktore sa na poczatku drogi pazurkowej wiedzialy gdzie robia bledy i jak moga im zapobiec.w ktorym miejscu musza sie podciagnac jesli nie nauczyly sie na szkoleniach.

    a jednak jest duzo krytyk ktore bazuje w duzej czesci na smaku jednej osoby a to powoduje u wiekszosci przewrot kiszek,i niepotrzebna wymiane zdan.
    jak to sie u nas mowi "ton robi muzyke"
    ja uwazam,ze jesli mam cos do powiedzenia i potrafie to uzasadnic to dlaczego mam tego nie napisac i tym sposobem pomoc tym mniej wiedzacym.
    wychodze rowniez z tego zalozenia ze jesli ktos wystawia zdjecia lub pyta to samo przez sie prosi o pomoc krytyke i dobra rade.

    tu mi sie baaaaaardzo podoba i czuje sie tu super dobrze

  20. #70
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    zanim zalogowalam się na te forum zaglądałam tez na inne dziewczynyna na innych forach są bardzo przemądrzałe katastrofa jak by wszystkie rozumy pozjadały a czy wiecej wiedzą czy wiecej umnieja ich arogancja tylko świadczy o ich inteligencji .A TO FORUM i wy dziewczyny jesteście
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 23-08-2009 o 23:11

  21. #71
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    skrytykować każdy potrafi każdy sie przeciesz na początku mósi się nauczyc

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar karolinka_zuzia1989
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Hagen NRW (wakacje Piekary Slaskie)
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    no daje wszystkim dziewczynom 100%racje tu jest najlepiej , kazda osoba nawet poczatkujaca i nawet z pierdolami mozna sie do Was zwracac, ja tez mialam 2fora za soba i na ktorych sie nie udzielalam wogule bo od tekstow typu zrob kurs to pogadamy albo nie udzielamy takich informacji bo my placilysmy za swoje kursy a wy chcecie to za darmo umiec to kazdemu mina zbrzydnie a druga opcja jest taka duzo poczatkujacych osob nie robi tego dla pieniedzy np.Ja od dawna interesuje sie paznokciami i zazyczylam sobie na swieta zel i po prostu robie paznokcie tylko dla siebie bo niestac mnie na chodzenie do studia zeby za tydzien mi paznokcie odpadaly wiec robie sama tak jak potrafie

    JEstescie swietne dziewczyny najlepsze forum na Swiecie:!

  23. #73
    Nałogowiec Avatar syiwka
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Anglia
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Ja poprostu kocham to forum i ludzi ktorzy tu piszatez nie mam kursu i pisalam na poczatku zaraz jak tu sie zalogowalam , bylam pewna ze zostane tu sponiewierana tak jak na poprzednim forum, ale sie pozytywnie zdziwilam , jak dziweczyny zaczely mi doradzac i krytykowac ale bardzo przyjemnie krytykowac , nic w stylu " idz na kurs " ,"nie pasujesz do nas"itp , Jak bylam na Wizazu , to te laski sobie tylko w tylki wlazily i chwalily swoje prace , ktore szczeze mowiac nie byly za specjalne ,a jesli jakas bez kursu dodala zdjecie paznokci i prosila o rade to zoztalo jej pojechane , no to sie zdenerwowalam i usunelam sie z tamtego forum , ale mam taki charakter ze najpierw musze swoje powiedziec , wiec napisalam tym ksziezniczkom co o nich mysle a co tamPrzy okazji dziekuje wszystkim za rady i oceny moich paznokci , dzieki Wam coraz lepiej mi idzie , iwiem co zle robie , WIELKIE BUZIAKI DLA WSZYSTKICH ,
    PRAWDZIWA PROFESJONALISTKA ZAWSZE DORADZI I NIE ODMOWI POMOCY

  24. #74
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    dziewczynki poprostu wszystkie jestesmy "the best" i niech moje slowa beda dla wszystkich jakas motywacja do dzialania ..... my i nasze forum jestesmy najlepsi

  25. #75
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    Cytat Napisał syiwka Zobacz post
    (...) PRAWDZIWA PROFESJONALISTKA ZAWSZE DORADZI I NIE ODMOWI POMOCY
    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    dziewczynki poprostu wszystkie jestesmy "the best" i niech moje slowa beda dla wszystkich jakas motywacja do dzialania ..... my i nasze forum jestesmy najlepsi
    hmm... jakoś mam wrażenie że to między innymi o mnie alez ja jestem skomniacha

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 15:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 23:14
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 17:15
  4. Plastry oczyszczające organizm z toksyn!
    By mariolak83 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 24-03-2018, 21:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •