Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 211

Temat: Kto to jest pseudo-stylistka??

  1. #101
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    po przeczytaniu tej strony mnie zamurowalo
    praca w salonie bez kursu, przerazajace, namawianie do zakupu certyfikatu jeszcze bardziej przerazajace

    dziewczyny czy chcialybyscie isc do stomatologa ktory uczyl sie korespondencyjnie lub co gorsza patrzyl jak kolega to robil, zakupil certyfikat i hulaj dusza piekla nie ma
    to co piszecie o kursach to nie sa jakies kursy tylko sa to pseudokursy i nie zycze nikomu trafienia na taki

    paackaa zanim podejmiesz odpowiednia decyzje zastanow sie nad dobrym kursem i odpowiedz sobie na pytania
    czy wiesz czym rozni sie sterylizacja od dezynfekcji, jak sie obie przeprowadza, co mozna dzieki nim uzyskac i jakich preparatow potrzebujemy?
    czy odroznisz zespol zielonego paznokcia od onychomikozy podpaznokciowej lub dystroficznej?
    czy wiesz czym rozni sie drozdzyca od zanokcicy?
    kolejnosc wykonania zbiegu manicure jakie sposoby pielegnacji mozna zalecic klientce do domu


    i nie zgodze sie ze dziewczyna bez szkoly moze pracowac jako pelnoprawna kosmetyczka, pewnie ze do henny czy do depilacji papieru nie trzeba bo kazdy glupi to zrobi, ale juz do zabiegow z uzyciem pradu galwanicznego czy mikrodermabrazji,kwasow i innych tego typu zabiego papier jest potrzebny
    pozatym w szkolach kosmetycznych kladzie sie nacisk na cialo a nie na paznokcie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    agulusia, jeśli chodzi o kosmetyczkę to jasne że kurs być musi, ale o samą stylizację paznokci moim zdaniem nie. Dlatego napisałam, ze pracodawca powinien zadbać o to żeby taka styliska miała pojęcie o chorobach, sterylizacji itp. kursy, na których były moje znajome to masakra, dlatego uważam, że jeśli ktoś MA POJĘCIE o paznokciach lepiej wydać te pieniądze na doszkalanie, bo podstawy już zna. To jasne, że nie poszłabym do fryzjerki bez kursu, a co dopiero do dentysty chociaż muszę przyznać, że nie raz trafiłam na fryzjerkę po szkole, z milionem certyfikatów a mnie opitoliła tak że aż. A koleżanka bez żadnego doświadczenia zawsze ładnie mnie obcięła. Porównując prace stylistek z NIEKTÓRYCH (nie wszystkich oczywiście) salonów po kursach (prace czyli higienę oraz efekty które widać na paznokciach) do mojej skromnej pracy zauważyłam, że mi idzie dużo dużo lepiej, a naprawdę b.dużo mi brakuje do ideału. Moim zdaniem jeśli się robi to co się kocha i podchodzi do tego z sercem to efekty będą oszałamiające. Co do szkoleń to nie porównujmy "lekarzy z fryzjerami" itp...

    kolejną sprawą jest to, że nikogo do kupowania czegokolwiek nie namawiam. Sama też mogłabym kupić, ale po co?

    Ostatnio edytowane przez hersa ; 22-12-2009 o 12:29

  3. #103
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    ale prawda jest taka, ze zadna pozadna firma nie doszkoli bez podstawowego szkolenia bo zeby sie doszkolic to trzeba miec papier

    u mnie w miescie zauwazylam ze duzo "stylistek" uwaza sie za stylistki po ukonczeniu studium kosmetycznego gdzie liznely tylko wiedzy na temat przedluzania paznokci.
    i takie gnioty w salonach robia ze wlosy sie jeza
    np u mnie wogole nie mamy stylizacji, nasza babka od kosmetologi powiedziala ze moze jakis pokaz zorganizowac zebysmy jakies pojecie mialy jakie sa metody i jak to wyglada i teraz wyobraz sobie ze 3/4 grupy wezmie sie za stylizacje w salonach po takim pokazie, mnie az ciarki przechodza pomimo tego ze dermatologie, kosmetologie, dezynfekcje i sterylizacje mamy w jednym malym paluszku

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #104
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    rozumiem tą gorącą atmosferę, ale paackaa pytała nas o zdanie nie w sprawie pracy w salonie jako kosmetyczka tylko w zakresie samych pazurów bez żadnego papierka...

    ja tez bym się nie podjęła czegos takiego jak praca KOSMETYCZKI bez gruntownego przygotowania, ale jako STYLISTKA PAZNOKCI bez papierka to moge iśc zaraz (jeśli właściciel jest w pełni śwaidomy moich możliwości mimo braku papierka) chociaż stylistka powiedziane o mnie dla mnie samej to za wiele powiedziane (będę sie tak mianowac po porządnym kursie upawniającym do tej pracy- nie po kupnie certyfikatu za 10, 15 czy 150zł na allegro czy poblizkim bazarku), ale uwazam że moje prace nie są złe jesli chodzi o "standardy" salonowe...

    myśle prace paacki też

  5. #105
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ponieważ temat wątku brzmi kto to jest pseudo-stylistka to moim zdaniem jest to ktoś taki komu się wydaje, ze potrafi robić ładne paznokcie i bierze za to pieniądze (nie mówię o dziewczynach dopiero uczących się) a rzeczywistość jest inna.

    Z góry bardzo przepraszam, nie chcę nikogo urazić, ani wyśmiewać ale jak widzę takie cuda to nie mogę. Apropo stylistek po kursach
    Moim zdaniem czy z kursem czy bez, jeśli ktoś się nie wstydzi "chwalić" takimi pracami to jest coś nie tak. Jasne, że nie każdemu wychodzi od razu ale trzeba ćwiczyć i dopiero jak te cuda zamienią się w paznokcie brać za to pieniądze. Jest na tej stronie kilka przyzwoitych prac, więc dziwę się czemu są również wystawione takie, bo nawet jakby mi dopłacili to nie chciałabym w tym wyjść:

    Regulamin pkt34: Zakaz umieszczania bez zgody administracji linków (np: nasza-klasa.pl) do profili osób zajmujących się stylizacją paznokci, jeżeli nie są to nasze własne konta.

    Ostatnio edytowane przez aga ; 23-12-2009 o 12:22

  6. #106
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    ojjj nie zrozumialyscie mnie nigdzie nie napisalam o umiejetnosciach, a o dermatologi i zasadach hihieny w czystej postaci
    bo jak trafi sie klientka typu wrzud na du*** i jak przypaleta jej sie jakas choroba, a nie daj boze poda ja do sadu/sanepidu to tlumaczenieze robi ladne paznokci i ze czytala o sterylizacji nie pomoze, musi miec podkladke

    ja bym sie tak glupio nie podlozyla

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #107
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Cytat Napisał hersa Zobacz post
    Z góry bardzo przepraszam, nie chcę nikogo urazić, ani wyśmiewać ale jak widzę takie cuda to nie mogę. Apropo stylistek po kursach
    O żesz q*r*w*a w d%^&& pi@#$E mać... bo inaczej to sie nie da tego powiedziec
    ta laska prowadzi też
    kursy indywidualne



    1. STYLISTA PAZNOKCI - 3 dniowe - 799 zł

    PROGRAM SZKOLENIA:

    1) WIADOMOŚCI WSTĘPNE ORAZ PREZENTACJA PRODUKTÓW
    2) MANICURE TRADYCYJNY
    3) MANICURE BIOLOGICZNY
    4) PRZEDŁUŻANIE PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ METODĄ ŻELOWĄ -ŚWIATŁOUTWARDZALNĄ
    5) PRZEDŁUŻANIE PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ METODĄ AKRYŻELOWĄ nowość
    6) PRZEDŁUŻANIE PŁYTKI PAZNOKCIOWEJ METODĄ AKRYLOWĄ
    7) UZUPEŁNIANIE
    8) ŚCIĄGANIE TIPSÓW
    9) REPERACJA TIPSÓW
    10) UTWARDZANIE NATURALNYCH PAZNOKCI ŻELEM
    11) ZDOBNICTWO PAZNOKCI




    ---------- Dodano o godzinie 12:56 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:50 ----------

    i ciekawa jestem Agus co ty na to.. kurs za prawe 800zł jest, papier jest, ale ja np w ofrecie nie widze tam ani słowa o dezynfekcjii i chorobach skóry i paznokci więc w sumie ten z allegro kurs jest lepszy bo tańszy (cena od20 do 120zł z certyfikatem) i jest wpomniane o dezynfekcji i choroach skóry i paznokci


    kolory czerwony i zielony są zastrzeżone dla administracji // Kamis
    Ostatnio edytowane przez aga ; 23-12-2009 o 12:23

  8. #108
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    hahaha to może się wybiorę do tej pani stylistki na kursik normalnie nawet ja robię lepsze pazury
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #109
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    ja nie pisalam o pseudokursie u tipsiary tylko pozadnym w pozadnej firmie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  10. #110
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    kurde blaszka przejrzałam jej foty pazurków szkoda słów i ona prowadzi szkolenia ?
    świat oszalał .A tak swoją droga ciekawe czy ma dużo chętnych na te szkolenia
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 22-12-2009 o 20:20

  11. #111
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    tez jestem ciekawa kto na szkolon ko do niej chodzi

    wiem że szata nie zdobi człowieka ale ona mi na taką konkretną blacharę wygląda...

  12. #112
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Boze.. widzisz i nie grzmisz... a takich rzeczy powinni jak w MediaMarkcie - ZABRONIĆ
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  13. #113
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    taki rzeczy to tzreba chyba gdzies zgłosić ... no nie wiem, może do rzecznika praw konkurencji i konsumenta, albo do rzecznika praw obywatelskich, albo do ligi ochrony kraju, praw zwierząt, UNESCO, ONZ, ZHP, OSP, NASA albo do koła gospdyń wiejskich

  14. #114
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Dziewczyny ale moim skromnym zdaniem nie powinnyście dodawać tu takich linków i komentować tego w taki sposób
    ja wiem że to tak w temacie ale zaraz upomnienia polecą za naśmiewanie się z innych
    I uważam że nie ma co się sprzeczać o to kto ma rację bo racja leży po środku. Nie każda pani z papierkiem jest stylistką i nie każda pani bez jest pseudo stylistką. Wiadomo że każda osoba pracująca w salonie powinna mieć jakieś zaświadczenie - niekoniecznie dla siebie ale dla klientek. Nawet jeśli siedzimy dobrze w temacie dezynfekcji, sterylizacji i różnych metod stylizacji to trzeba to poświadczyć. No ale nie "kursami" z allegro i nawet tu takich rzeczy nie pokazujcie... Przecież to są tylko papierki wydrukowane na zwykłej drukarce w domu, sprzedający czasami nawet nie wysilą się żeby wyrobić sobie pieczątki dla ściemy. Moim zdaniem jeśli ktoś zna się na rzeczy (ale ZNA a nie myśli że zna) tak jak nasz woszczurek i ma szansę wykorzystać swoje umiejętności w salonie powinien oczywiście z tego skorzystać ale robić przy tym odpowiednie kursy - i nie musi to być całe szkolenie za 3 tys zł tylko np szkolenie z BHP które nie kosztuje wiele a później dorabiać sobie powolutku inne

  15. #115
    Rozkręcanko Avatar Aniahk
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Jawor
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Racje macie dziewczyny, że niektóre styliski bez kursu o wiele dokładniej wykonują swą pracę niż te dziewczyny z kursem i certyfikatem. Szkoła może czegoś uczy ale magiczną różdżką instruktor tam nie macha i w moment talentu, praktyki i wprawy nam nie doda.
    I wielkie dzięki za to forum tutaj nikt nikogo nie poniża za brak papierka lub za jego posiadanie - jest super atmosfera można wiele naprawde ciekawych informacji tu znaleźć wiedza jest tu przekazywana a nie "sprzedawana"

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Dziewczyny ale moim skromnym zdaniem nie powinnyście dodawać tu takich linków i komentować tego w taki sposób
    ja wiem że to tak w temacie ale zaraz upomnienia polecą za naśmiewanie się z innych

    Przecież napisałam, ze nie chcę nikogo urazić ani się naśmiewać, ale sama powiedz, jak ktoś kto robi paznokcie gorsze niż moje pierwsze (jako samouka) ma nauczyć inne osoby robić to dobrze. Ja również uważam że takie rzeczy powinno się zgłaszać. Niech ona sobie pracuje, niszczy paznokcie klientkom ale żeby szkolić? Jest to dla mnie niepojęte poprostu... Tak nie powinno być.

  17. #117
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Tak wiem że to podkreśliłaś ale jednak nie zmienia to skutku Twojej wypowiedzi... A skutkiem było naśmiewanie a tego unikajmy. Jeśli o kimś piszemy to róbmy to anonimowo, bez kopiowania linków do stron. Nie wyobrażam sobie gdyby ktoś na innym forum wklejał moje zdjęcia, pokazywał mój blog i naśmiewał się z niego. A tym bardziej nie powinno być wytykania typu "ja robię lepiej od niej" bo chyba nie chcemy żeby to forum zeszło na psy... Hersa ja wierzę że robisz ładniejsze paznokcie niż nie jedna stylistka w salonie ale może nie podawajmy przy tym konkretnych przykładów - i tyle
    A co do szkoleń ten Pani - pokazała swoje prace więc potencjalna kursantka idzie tam świadoma zakresu zdolności manualnych instruktorki. Swoje myślę ale wolę pozostać bezstronna gdyby to było pokazane anonimowo to pewnie bym skomentowała.

  18. #118

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    przypomnę
    Regulamin pkt34: Zakaz umieszczania bez zgody administracji linków (np: nasza-klasa.pl) do profili osób zajmujących się stylizacją paznokci, jeżeli nie są to nasze własne konta.

  19. #119
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    ...
    ja proponuje zakończyc ta rozmowe... może dobrze że ktos (nie pamietam kto) podał przypadkowo ten link do galerii może źle, może dobrze że ja przejrzałam strone i znalazłam usługi szkoleniowe może źle

    nie rozdrabniajmy sie na drobne, żczmy tej pani owocnej pracy, dużo średnio rozgarniętych klientek , które nie wpadną na to aby podac ta panią do sądu czy gdzieś o uszkodzenie ciała podczas stylizacji czy tam jeszce czegoś

    pozdrawiam wszystkie tipsiary i pseudostylistki i spuentuję to tak:

    RÓB CO CHCESZ A KOŃCA PATRZ...

    ---------- Dodano o godzinie 21:03 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:01 ----------

    O WIDZĘ ŻE sZEFO MNIE UPRZEDZIŁ

  20. #120
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Naiwnych nie brakuje woszczurku i to się tyczy również osób które kupują certyfikat z płytą na allegro za parę złotych i są święcie przekonane że wiedzą już wszystko bo przecież sprzedający zapewniają że te panie mogą się nazywać profesjonalistkami w tym zawodzie i mogą podjąć pracę z klientem (i teraz nie zmyślam, tak gdzieś wyczytałam). Hehe a swoją drogą to trzeba mieć odwagę żeby coś takiego wystawiać na sprzedaż
    ja jakiś czas temu spotkałam się natomiast z Panią która chwaliła się metamorfozą którą wykonała. Pokazała zagrzybione pazury, ale zagrzybione były tak bardzo że dziura zrobiła się na środku płytki. Na to nałożyła akryl i cieszyła się jak dziecko bo przecież tak pięknie wyprowadziła te paznokcie... No co teraz powiecie?

  21. #121
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Tak wiem że to podkreśliłaś ale jednak nie zmienia to skutku Twojej wypowiedzi... A skutkiem było naśmiewanie a tego unikajmy. Jeśli o kimś piszemy to róbmy to anonimowo, bez kopiowania linków do stron. Nie wyobrażam sobie gdyby ktoś na innym forum wklejał moje zdjęcia, pokazywał mój blog i naśmiewał się z niego. A tym bardziej nie powinno być wytykania typu "ja robię lepiej od niej" bo chyba nie chcemy żeby to forum zeszło na psy... Hersa ja wierzę że robisz ładniejsze paznokcie niż nie jedna stylistka w salonie ale może nie podawajmy przy tym konkretnych przykładów - i tyle
    A co do szkoleń ten Pani - pokazała swoje prace więc potencjalna kursantka idzie tam świadoma zakresu zdolności manualnych instruktorki. Swoje myślę ale wolę pozostać bezstronna gdyby to było pokazane anonimowo to pewnie bym skomentowała.


    Ladyss ma racje nie mozemy tak robic i znizac sie do poziomu innych forum,pozatym ta osoba moze tu byc z nami i nie sadze zeby bylo to mile przeczytac cos takiego.

  22. #122
    Szkoleniowiec Avatar bitt
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Chorzów/Sosnowiec
    Postów
    172

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    a moim zdaniem DOBRY PROFESJONALNY kurs to podstawa, nie mówie o tym jako instruktor ale jako stylistka paznokci
    Szkolenia i dystrybucja Golden Nails


  23. #123
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Kto to jest?

    bardzo fajnie, ze ktos zdecydowal sie zatrudnic Cie bez kursu. W Polsce nie ma zakazu wykonywania stylizacji paznokci bez certyfikatu, a tak naprawde to praktyka czyni z nas stylistki.Ktos kiedys powiedzial, ze przy 50 tej parze lapek mozna uznac, ze french jest poprawny o ile oczywiscie ktos nie powiela bledow. Wiec pracuj dziewczyno i niech klientki beda zadowolone, a w miedzyczasie zrob jakis kurs. Tak dla spokoju ducha

    ---------- Dodano o godzinie 01:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:14 ----------

    matko, wysłałam z czesciową treścią Ten kurs jest potrzebny chocby po to, byś znala choroby paznokcia. Kazdy z zawodów ma swoje obostrzenia. Facet robiacy na rusztowaniach musi isc do odpowiedniego lekarza ktory stwierdzi czy gosc nadaje sie do pracy na wysokosciach, kazdy z pracownikow zatrunionych w firme musi przejsc kurs BHP, a jak cos sie zdarzy, a zdarzyc moze, nawet nie z Twojej winy, jakas klientka bedzie Cie chciala ciagac po sądach,bo nie wiem, zadrasnela sie sama, zarazila czyms, ale stwierdzi, ze to Ty, to jak nie masz zaswiadczenia to dostanie po tylku Twoj szef, wiec po co(zobacz czy nie ma kursów unijnych u Was w Lublinie, sa za darmo)

  24. #124
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    jak tak obejrzałam tą stronę tej panienki, zwątpiłam

  25. #125
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    hehe ja tez ;p

    a na innych forach jest poprostu masakra... bylam na 2 na 1 bardzo popularnym to jak dalam paznokcie i mowilam ze to z kursu zrobione to bylo "to Ty masz kurs?!" i oczywiscie obsmarowywanie od gory do dolu a najwiecej sie odzywala dziewczyna co wcale pieknych paznokci nie robila a pisala jakby byla jakas mistrzyni swiatowa. Kurs robilam w lipcu 2009 ale wiadomo kurs tani krotki wszystkiego nie mowia, mial byc fiberglass to powiedziala "szefowa" ze tego sie nie stosuje i tyle. Chcialam znalezc forum na ktorym pomoga, doradza pokaza co i jak.... z kursu niewiele wynioslam a zanim kupilam produkty minely 2 miechy. Na wizaz tak jak dziewczyny pisaly, nic nie pomoga tylko Cie wysmieja i kaza isc na kurs i pisza "trzeba bylo isc na drogi kurs tak jak ja" a orawda jeste taka ze jak sie czlowiek nie zna i ma malo gotowki to wybiera te tansze szkolenia... na 2 forum tez nie bylo swietnie moze nie tak jak na tamtym ale poprostu sie nic nie dzialo wiec zaczelam szukac nowego az trafilam tu i bardzo wam wszystkim dziekuje, duzo sie nauczylam i przypomnialam sobie wiele rzeczy z kursu albo poprostu dowiedzialam sie czegos co na kursie uczyli zle....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 22:14
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  4. Plastry oczyszczające organizm z toksyn!
    By mariolak83 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 24-03-2018, 20:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •