Strona 6 z 9 PierwszyPierwszy ... 23456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 211

Temat: Kto to jest pseudo-stylistka??

  1. #126
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Sorry
    Ostatnio edytowane przez Chocolata ; 26-12-2009 o 11:50
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #127
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    czyli przy nastepnej wizycie juz nie jest mozliwe uzupelnienie tylko odnowa?

  3. #128
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    takich for jest wiele jadnak to ma w sobie cos innego..... mila i rodzinna atmosfere
    no to zaczynamy

  4. #129
    Wczytuje się Avatar daniela dorsz
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielefeld
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Zgadzam się z Tobą w 100% że to jest najlepsze forum z super osobami

  5. #130
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ja jednak byłabym ostrożna w rozgraniczeniach, że dziewczyna, która ma certyfikat robi źle a ta, która nie ma dobrze lub na odwrót.
    1. To czy posiadamy wiedzę na temat sterylizacji, dezynfekcji czy chorób paznokci zależy tylko od nas, bo co z tego, że pójdziemy na kurs jak nie będzie nam się chciało tego nauczyć?Czy słuchać osoby, która będzie o tym mówić?
    2. Kurs POKAZUJE tylko techniki, sposoby wykonywania pewnych rzeczy, a to co my zrobimy z tą wiedza znowu zależy tylko od nas, bo tak jak pisałyście wcześniej to od nas zalezy czy będziemy się rozwijać, poprawiać i kształtować własną technikę. Nikt nawet na najlepszym kursie nas do tego nie zmusi
    Żeby było jasne nie twierdze, że kursy są beee i niepotrzebne tylko chce wam pokazać że certyfikat nie świadczy naprawdę o niczym! Bo wszystko zależy od nas do tego jak podchodzimy do stylizacji paznokci ido naszych klientów.
    I bardzo przychylam się do tego co pisała annamon, że kurs kursowi nie równy. Ja nie mam kursu ale uczestnicze w różnego rodzaju warsztatach, szkolonkach i pokazach i już na tej podstawie widzę jakie są różnice w poziomie wiedzy instruktorów. Np, utkwiło mi w pamięci i bardzo mi się spodobało, że w moim mieście w Yasminie, kiedy odbywają się nawet zwykłe pokazy stylizacji a nie warsztaty to pani Joasia Parysz, która jest włascicielką zawsze kiedy robi pazurki pokazowe przypomina o dezynfekcji, robi to zawsze i krok po kroku mówi co robi. Ja np o dezynfekcji pamiętam ale jeżeli jest ktoś kto jest dopiero na początku przygody ze stylizacja uslyszy to raz drugi trzeci tomoze sie zastanowi ze jednak dezynfekcja jest wazna nawet kiedy na pokazie robi sie tylko jeden pazurek modelce!


  6. #131
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Któraś z dziewczyn napisała gdzieś, ze pseudostylistka to osoba, która robi paznokcie, uważa, że robi je odjazdowo (a rzeczywistość jest inna), malo tego pobiera za to pieniądze, nie da sobie nic powiedzieć, myśli ze wszystko już wie i mało tego pobiera za to pieniądze.
    TO TERAZ UWAGA. CHYBA JEDNĄ TAKA ZNALAZLAM
    Ale to nie wszystko, bo ta lasencja prowadzi kursy i szkolenia! No masakra totalna!
    Ostatnio edytowane przez Anika ; 06-01-2010 o 01:17
    The world is mine

  7. #132
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    to dawaj ją tu

  8. #133

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    regulamin pkt 34

  9. #134
    Kosmetyczka Avatar anikol
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj. lubuskie
    Postów
    464

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    czasami jestem zdumiona jak widzę że ktoś prowadzi szkolenia a na pazurkach niedociągnięcia i podstawowe błędy

  10. #135
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Szperałam właśnie w interneci i znalazłąm kolejna ciekawą oferte
    Cytuje dosłownie-,, Mam maszynke do robienia paznokci i jestem po kilku kursach od kilku lat sie tym zajmuje...Chętnie pomagam każdemu. Moge założyć tipsy i pokazać kurs robienia tipsów na waszym sprzęcie...Tipsy- cena do uzgodnienia w zależności jakie mająbyć"

    LAska jest dobra. Chce działać bardzo ekonomicznie i oszczednie. Jak widać nie używając swoich materiałow też chce kase zedrzeć!

    Dobra jestAle maszynka do robienia paznokci mnie rozbroiła kompletnie
    The world is mine

  11. #136
    Nałogowiec Avatar Cukierek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    508

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    No ciekawa jestem o bym z tego "kursu" wyniosła

  12. #137
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Wiem że istnieje coś takiego jak maszynka do zdobień, ale do robienia paznokci ....?

  13. #138
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    u mnie tez są takie ogłoszenia śmieszne, nawet jedna z tych dziewczyn raz ogłosiła się na forum najgorsze że potem taka nauczona osoba robi ludziom pazurki i stad taka opinia niektórych co do "tipsów"

  14. #139
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Zgadzam się z Tobą Asiu... są dziewczyny, które jak słyszą 'tipsy' to że nie że są blee...

  15. #140
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    ja po kursie umiałam tyle co przed i oczywiście dostałam zrypki od jakiejs lasencji że 'ty po kursie a taki badziew robisz?' na prawdę zszokowała mnie...
    tak więc te z kursami też dostaja po łbie od tych bez kursów
    najwięcej to samemu sie nauczyłam
    ja, ja siama

  16. #141
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    ooooo taaaaaaaak...

    zyza ma racje... na;epiej to siamemu

    ja tez sie siama naumiałam a potem tylko na warsztaty korygować błędy i podwyższać poprzeczkę, chociaż po swojej własnej osobistej nauce można się nieładnych nawyków nauczyć które sa niedopuszczane i ciężko sie ich pozbyć... ja np jak sie sama uczyłam to po piłowaniu żeby sprawdzić czy juz masa zdjęta zamiast szczoteczką to paluchem namiar przecierała na szybko... a to błąd ogromy...

  17. #142
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    no wiec własnie ja anwet nauczyłam si e rekawiczko nosić chodz to dla mnie strasznie niewygodne bo tez miałam nawyk scierania palcem pyłu
    aaa i ja krzywdy nie robiłam wielu osobom ciotke tylko maltretowałam

  18. #143
    Wzorki Club Avatar czarnulkaaa87
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Lille France,,, marzy mi się Gdańsk
    Postów
    664

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Ja tez bylam samouk, mialam mini zestaw i sie bawilam sama na sobie
    Aaaaa kiedy to bylo hehe, prawda jest taka ze jesli nie ma sie certyfikatu i kursu to mozna samemu sie uczyc i szukac wiadomosci na temat paznokci i przedluzania ich.
    Ja np. zrobilam kurs sama dla siebie bo chcialam.
    Dowiedzialam sie tez ciekawych reczy bo niestety jak robilam bardzo dawno paznokcie sobie to niestety nie mialam zielonego pojecia o prawdziwym przedluzaniu paznokci, o chorobach itd. Dlatego uwazam, ze nawet samouk niech uzupelni ta wiedze, a paznokcie niech na samym poczatku robi tylko sobie.
    Teraz kursy sa ogolno dostepne, nawet z urzedu mozna isc i sie nic nie placi, nie mowie ze naucza tam wiele ale napewno pokaza poczatki i to w zupelnosci wystarczy. a jednak sama wiem po sobie ze to ze sie cwiczy na sobie to nie to samo jak sie zaczerpnie wiedzy od osoby doswiadczonej.



  19. #144
    Nałogowiec Avatar Cukierek
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    508

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    mi się wydaje że powinno się spróbowac czy to się podoba zanim się zapłaci za kurs

  20. #145
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    wiecie nie wydaje mi sie, żeby ta panna była po jakimkolwiek kursie (no chyba że z allegro za 70 zl) bo nikt po kursie profesjonalnym nie napisalby "maszynka do robienia paznokci:

    a ja mam inne myślenie na temat kursów np robie sam akryl i taka metode oferuje klientce żeluję równiez ale tylko na sobie, bo nie mam szkolenia i nie zrobie na klientce żelu, bo po prostu nie mam kwalifikacji zaczne dopiero po kursie jakas dziwna jestem wiem, ale ja wole najpierw inwestowac w szkolenia, a potem w sprzet itp. ja nawet pochlaniacza nie posiadam, bo szkoda mi kasy bylo na to wole podlozyc reczniczek i serwete, a te 100 zl odlozyc na warsztaty np pazurki robie przy stoliku z ikeii za 80 zl, a krzesla mam z kuchni lampe i kuferek dostalam od siostry, a frezarke od meza jednak najwazniejsze to to, ze dbam o higiene i po kazdej klientce wymieniam wszystko no i kazda pani ma swoj zestaw pilnikow

    ale co do slow Zyzy sie zgodze - nie zawsze te stylistki po kursie sa dobre czasami te ktore same dochodza do wszystkiego robia wiekszy postep, bo te po kursach mysla, ze juz wszystko wiedza i rozumy pozjadaly! ja sie ciesze, ze mam kurs, ale alfa i omega nie jestem i nie bede, a jak ktos poprosi o pomoc to z checia sie dziele wiedza - moze niewielka, bo tylko z akrylu, ale zawsze lepiej to niz nic teraz 6-8 i 12 marzec bede robic szkolenie z zelu to potem tez sie powymadrzam hahahaahah


  21. #146
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Cytat Napisał czarnulkaaa87 Zobacz post
    Ja tez bylam samouk, mialam mini zestaw i sie bawilam sama na sobie
    Aaaaa kiedy to bylo hehe, prawda jest taka ze jesli nie ma sie certyfikatu i kursu to mozna samemu sie uczyc i szukac wiadomosci na temat paznokci i przedluzania ich.
    Ja np. zrobilam kurs sama dla siebie bo chcialam.
    Dowiedzialam sie tez ciekawych reczy bo niestety jak robilam bardzo dawno paznokcie sobie to niestety nie mialam zielonego pojecia o prawdziwym przedluzaniu paznokci, o chorobach itd. Dlatego uwazam, ze nawet samouk niech uzupelni ta wiedze, a paznokcie niech na samym poczatku robi tylko sobie.
    Teraz kursy sa ogolno dostepne, nawet z urzedu mozna isc i sie nic nie placi, nie mowie ze naucza tam wiele ale napewno pokaza poczatki i to w zupelnosci wystarczy. a jednak sama wiem po sobie ze to ze sie cwiczy na sobie to nie to samo jak sie zaczerpnie wiedzy od osoby doswiadczonej.



    zgodzę się z koleżanka w zupełności
    też jestem zdania, że nie zawsze po kursie wie się więcej niż przed, ale uważam, że dziołchy bez kursu niech uczą się na sobie albo na koleżankach, a nie robią jakby miały co najmniej kilka lat doświadczenia i to za nie małe czasem pieniążki... dla mnie to są właśnie pseudo-stylistki! te które robią a niestety nie mają o tym zielonego pojęcia i same nazywają siebie stylistkami, bo wydaje im się że jak już zrobiła kilku osobom pazurki i zarobiła na żele to może się nazywać stylistką...
    powinna najpierw poćwiczyć, po douczać się, pojeździć przynajmniej na warsztaty i ... po powiedzmy roku dobrej pracy może być stylistką!

  22. #147
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Dziewczyny zgadzam sie z wieloma z was co do dziewczyn robiacych pazurki po kursach lub bez. Jest i tu i tu duzo prawdy. Ale mam osobiste doswiadczenie z pseudo- stylistka, bo mam klientki po takich. Jak ostatnioo robilam klientce paznokcie i zabralam sie do dezynfekcji, odsuwania i wycinania wielkich skorek lu do odtluszczania to ona sie mnie za kazdym razem pytala co ja robie, bo ta poprzednia to takich rzeczy nie robila. Tylko pilowala tipsy kleila i nakladala zel ( bo nawet na szablonie nie robila) A prawdopodobnie pracuje w salonie i robi pazurki w 45 min, I to nie wazne ze one podpowietrzaja sie lub odpadaja po paru dniach. Wazne ze robi takie badziewie i bierze za to kase. I dla mnie jest to pseudo-stylistka i nie wazne czy ma kurs czy nie. Ja mam kurs ale po nim to ja tak naprawde nic nie umialam i dopiero czas i cwiczenia oraz poprawianie bledow i uczenie sie na nich dalo mi wiele wiecej, i jak sadzi np. Woszczur moje pazurki podniosly sie w jakosci a klientki tez sa zadowolone. A dla mnie jest do bardzo wazne i motywujace.

  23. #148
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    bo to prawa Jolu, bardzo poprawiłas technikę i bardz sie z tego cieszę że nie zachowałas sie jak własnie zachowują sie takie panny pseudo... foch i tyle...

    wzięłas się do ciężkiej pracy i to sie chwali

    ja też mądra jestem.. sama robię błedy a się wymądrzam też nie robie idealnych pazurów, ale nie sa tragiczne-chyba- i ile mogę to też pomagam i doradzam ale miszczem na pewni nie będę nigdy, bo zawsze będzie coś nowego z czym będę do tyłu

    ---------- Dodano o godzinie 09:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:14 ----------

    a co do słów kamili to moja droga, ja cie nie rozumiem...musisz mieć kurs żeby robić pazury... wiesz że jestes dobra z akrylu, z żelem też sobie dobrze radzisz (piszę mając na mysli okres przed szkoleniem) więc jest to dla mnie dziwne poprostu
    z tymi kursami same piszecie jak jest

    moim zdaniem lepsza taka co bez kursu ale ze zdrowym podejściem do tego co robi, taka która wie co robi zdaje sobie sprawe z "zagrożen" niestosowania dezynfekcji i innych, gdzies tam coś czyta, cos tam poprawia i stosuje wszelkie możliwe preparaty i inne żeby uniknąć problemów
    niż taka co ma kurs robi pazury słabo , bardzo słabo a nawet tragicznie i uważa się za Wielką Panią Stylistkę-zero pokory i zero samokrytyki a nosi sie jak paw-ica

  24. #149
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    Iza oczywiście masz rację - nie zawsze te po kursie robią super pazury, a wręcz czasami to porażka pomieszana z tragedią ale ja mam takie myślenie- najpierw kurs, potem klientka bo nie chcę potem słuchac jak mnie objeżdżają kurs daje bardzo duzo, a czasami jest niezbędny jesli ma się jakies plany i chce się traktować pazurki jako pracę nie hobby tylo mówie - ja mam takie myślenie i wole najpierw zainwestować w kurs, zdobyć klientki, a potem ciagle się doszkalać i inwestować w sprzęt

    a pseudo-stylistka to właśnie osoba bez kursu robiąca kupy na pazurkach, które po 3 dniach i tak odpadają, a ona mimo to nadal przyjmuje nowe klientki za nie małe czasem pieniążki co niestety prowadzi do tego, że osoba tak jak np. ja, czyli pracująca w domu, nie może nabyć klientek, bo maja juz niestety doświadczenie z tymi "domowymi" stylistkami i wolą iść do salonu dlatego ja jak juz mam klientkę to wole ją od razu uświadomić, że nie jestem jakąś tam domową "tipsiareczką", tylko stylistką posiadającą uprawienia do profesjonalnej pracy z klientem i dla takiej pani nie bedzie zaskoczeniem to, ze użyje rękawiczek, osobnego pilnika dla każdej pani czy środka do dezynfekcji skóry bo takie bardzo ważne sprawy niestety umykają pseudo-stylistkom a jak wiemy jest to bardzo niebezpieczne!


  25. #150
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Kto to jest pseudo-stylistka??

    no ja nie wiem czy ja bym sie odwazyla pracowac w salonie zaraz po kursie... dopiero od niedawna zaczęly mi te krzywe C wychodzic jeszcze mam problem z tunelem i takie tam... a poza tym pazury schodza mi 2,5 h do 3 wiec jak u kogos pracowac w takim przypadku? ja wiem ze jeszcze sporo przede mna ale sie nie poddam
    a co do dezynfekcji i innych tam takich to tez mialam kumpele a czemu to a czemu tamto bo w salonie jej tak nie robili wg mnie nie powinno byc wogole kursow za 1200zl ale proponowalabym zdawanie egzaminu panstwowego z robienia konkretnej techniki... bo prawde powiedziwaszy ta wiedza ktora jest tu na forum to gruba kasa bo jakby tak przekazac te informacje na kursie to nie wiem czy 3000 zl by starczylo jakby wprowadzono taki egzamin i dopiero po tym dostawalo by sie certyfikat men to dla mnie mialoby rece i nogi... bo u mnie na kursie dziewczyny zdawaly z palcem w ... nosie bo zaplacily a nie kazda wogole nadawla sie do tego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Choroby paznokci
    By seqoya in forum Choroby paznokci
    Odpowiedzi: 424
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:57
  2. oczyszczanie cery
    By karolinka_zuzia1989 in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 109
    Ostatni post / autor: 16-12-2019, 22:14
  3. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-08-2019, 16:15
  4. Plastry oczyszczające organizm z toksyn!
    By mariolak83 in forum Zdrowie
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 24-03-2018, 20:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •