Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 41 z 41

Temat: Prezenty od najbliższych:)

  1. #26
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Cytat Napisał markizeczka Zobacz post
    kupują porządne duże prezenty. fajny pomysł
    my jako, że na wszelkiego rodzaju uroczystościach (urodziny święta itp) jest nas łącznie prawie 30 osób wyleczyliśmy się skutecznie z rzucania się na mega drogie i duże prezenty, przy tego typu ekscesach musielibyśmy albo zaciągać kredyty, albo dawać prezenty tylko jednemu wybranemu/wylosowanemu członkowi rodziny, zdecydowanie wolimy skromniejsze upominki ofiarować każdemu członkowi rodziny, i tak lecą książki, płyty z muzyką i grami, gdy planszowe, zabawki edukacyjne, czy drobne gadżety a w kobiecym gronie to już ulubione kosmetyki czy perfumy, 2tygodnie przed swiętami bożego narodzenia siostra urodziła pierwsze dziecko i np. bardzo ucieszyła się gdy pod choinką obok prazentu dla niej znalazł się również upominek dla maleństwa w formie kosmetyków oilatum, prezent ten miał dwukrotnie większą wartość niż kwota za którą został zakupiony, bo liczy się zauważenie nawet najmniejszego członka rodziny

  2. #27
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Może jakas karta przedpłacona do jakiegoś sklepu?

  3. #28
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Nie wiem czy jest to taka dobra opcja.... Kredyt taki kojarzy mi się z sytuacją kiedy nie mamy pomysu co kkupic i kupujemy coś na odczep

    Nie lepiej jest zastanowić się nad czymś oryginalnym co zaskoczy drugą osobę? Sprawi, ze pomyśli, że chcieliśmy kupić jej coś nieszablonowego
    Dobrą opcja będzie zamówienie artykułu w gazecie. Tak tak. W sieci są strony, na których mozna coś takiego stworzyć. Myślę,że druga osoba powinna być bardzo zaskoczona.
    https://www.gazetomania.pl/prezent-n...-slubu.action/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 29-08-2017 o 12:06

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    My sobie nie robimy prezentów.

  5. #30
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Ja ostatnio dostalam takie swietne cienie do powiek w drewnianej paletce z Alilli super sa szkoda, ze nie mam jak zdjecia zrobic, bo naprawde fajnie sie prezentuja

  6. #31
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Dawno nic nie dostałam.

    ---------- Dodano o godzinie 21:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:42 ----------

    Raczej to ja daję prezenty.

  7. #32
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Ja w tym roku na urodziny dostałam od siostry świetne dermokosmetyki. Jako, że mam problemy z nadwrazliwa skora to bardzo ciezko jest mi dobrac kosmetyki tak, zeby nie uczulaly. Na szczescie cala ta seria z https://www.topestetic.pl/cell-fusion-c jest hipoalergiczna i bardzo ladnie wplywa na skore

  8. #33
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Grunt aby prezent był trafiony i sprawił radość naszym bliskim. Akurat u mnie nie ma z tym problemu- jako prezenty królują kosmetyki oraz odzież i każdy jest zadowolony

  9. #34
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Skoro jesteśmy w takim temacie to myślę, że warto wspomnieć tutaj o zbliżającym się Czarnym Piątku Ja zamierzam wówczas zrobić konkretniejsze zakupy dla moich bliskich na zbliżające się święta. Ostatnio natrafiłam na bardzo przydatny artykuł właśnie jeśli chodzi o Black Friday online, zajrzyjcie sobie: https://www.sauria80world.pl/black-f...upow-nadciaga/ myślę, że warto mieć na uwadze takie kwestie.

  10. #35
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Ja to staram się dawać takie prezenty które się faktycznie przydadzą. Dla moich rodziców razem z rodzeństwem zamówiliśmy meble do ogrodu, tutaj https://gardenspace.pl/taras-w-stylu-rustykalnym je kupiliśmy bo właśnie takie w stylu rustykalnym chcieli. I są z nich zadowoleni, mi samej się też podobają.

  11. #36
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Mam w planach wybrać coś takiego, jak kieliszki do whisky i nie spodziewałam się, że jest aż tak duży wybór w sklepach internetowych. Jedną z najlepszych propozycji na pewno przedstawia firma https://jakpicwhisky.pl/ . Właśnie sprawdzam, co mają fajnego w ofercie.

  12. #37

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Ja ostatnio dostałam w prezencie odkurzacz irobot roomba i3, ma dużą moc, a mimo tego pracuje bardzo cicho, nadaje się zarówno do powierzchni miękkich takich jak dywany czy do podłóg twardych - drewnianych. To na pewno dobry prezent.

  13. #38
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    A jak rozwiązujecie sytuacje z prezentami dla małych dzieci, mówię tutaj o takich maluszkach, które mają roczek lub mniej. Na przykład w przypadku chrztu. Ja jestem zwolenniczką spytania się bezpośrednio rodziców dziecka, ale wiadomo, że to zależy od naszej relacji z nimi. Jeśli jesteśmy blisko, to takie coś powinno być odebrane w dobrej wierze. Jeśli to dalsza rodzina lub znajomi, to lepiej poszukać informacji na własną rękę, np. tutaj https://www.provident.pl/blog/jaki-prezent-na-chrzciny jest ciekawy artykuł na ten temat, polecam przeczytać.

  14. #39

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    A może macie w swoim otoczeniu ludzi których pasjonują sztuki malarskie ? Jeśli tak to koniecznie zajrzyjcie na pikoteka.com gdzie dostaniecie obrazy oryginalnie tworzone przez mistrzów sztuki w muzealnej jakości! Dostałam taki obraz rok temu i do teraz zdobi ściany mojej sypialni. Bardzo polecam zajrzeć





  15. #40
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Najlepsze prezenty to jednak te od serca i powinny zaskakiwać, aby nawet po latach zostawały w pamięci i w wspomnieniach

  16. #41

    Domyślnie Odp: Prezenty od najbliższych:)

    Akurat ja mam w planach zamówić na dniach prezent na 50 urodziny dla niej . Przejrzałam całą ofertę i faktycznie wybór jest dosyć korzystny, dodatkowo wszystkie upominki są bardzo porządnie przygotowane także może jednak to by było odpowiednie rozwiązanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 298
    Ostatni post / autor: 06-07-2022, 17:49
  2. Napiwki, prezenty itp od klientek
    By Lidzia in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 04-07-2013, 12:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •