Strona 119 z 180 PierwszyPierwszy ... 1969109115116117118119120121122123129169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 951 do 2 975 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2951
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał siuniczka Zobacz post
    uff... dobrze, że przeczytałam posty o leobercie, bo chciałam kupić bazę gelish
    Gdzie w takim razie polecacie ją kupić?

    i drugie moje pytanie- czy żeby uzyskać większą trwałość hybrydy wystarczy mieć bazę gelish, czy muszę mieć też ich top? Obecnie mam 2w1 MM. Wystarczy mi, aby manicure trzymał się 2 tyg bez odprysków.
    Ja mam baze gelish a top ibd i wszystko jest super.
    Raz miałam nawet tą mm 2w1 i bylo tak samo dobrze.

  2. #2952

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam baze i wykonczenei gelisha wczesniej mailam shellaca baze i wykonczenie plus pare kolrow z shelaccai wsyztsko jest ok
    moim zdaniem zamiast rzucać takie oskarzenia ze podrobki skroo wiele osob go chwialilo i psuc mu opinie osoba ktorej zdaniem to nei jest orgninal moze przeterrminowane? ja bym zadzownila i powiedzial co sie dzieje mysle ze wymienia to co zle...

    po co od razu przestac kupowac bo jednej osobie cos tam odpryskuje....
    a moze po prostu slaba plytka mega zniszcozna wtedy nawet gelish nei pomoze!

  3. #2953
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sandrus prosze o porade gdzie moge zamówic mgiełkę IBD jakies linki? sprawdzone sklepy
    Bardzo ładnie wygląda na hybrydach podziwiam w Twoich zdjęciach
    czy ja sie nakłada na kolor np. mollon? i pózniej finish?
    Ostatnio edytowane przez ifrit ; 22-09-2013 o 15:59

  4. #2954
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja swoją zamowiłam już dawno temu o leoberta.
    wszystko z nia ok.
    Tak,tak dwie warstwy koloru,mgiełka i top

  5. #2955
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Postów
    27

    Question Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Powiedzcie mi dziewczyny co robię źle? Zrobiłam coś takiego: Za-żelowałam paznokcie standardowo tak jak przy przedłużaniu, zbudowałam i blokiem polerskim zmatowiłam po całości, nałożyłam na to hybrydę MM, 2 warstwy które i tak nie pokryły tak jak trzeba, zalałam wolny brzeg a mimo to na kilku paznokciach odprysło?
    Wcześniej robiłam tak ale nakładałam na żel hybrydę INS i nawet, aż tak dokładnie jej rozprowadzałam i nie wiem czy ja coś robię, źle czy coś nie tak jest z hybrydą.

    1.Może przyczyną było to że paznokcia nie wypiłowałam ostrzejszym pilnikiem a tylko blokiem polerskim?
    2.Czy powinnam na zbudowany i opracowany paznokieć położyć jeszcze bazę pod hybrydę?

  6. #2956
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczynki i chłopcy Dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam zaległości i poczytałam, to co napisałyście. Po pierwsze- INS NIE JEST HYBRYDĄ! I uświadomcie to sobie w końcu. Lakierożel MUSI się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. Można kupić tani lakierożel, który łatwo się nakłada, utrzymuje się trzy tygodnie ( pewnie nawet dłużej ale odrost jest nie do zniesienia), nie odpryskuje a co najważniejsze schodzi po krótkim namoczeniu w acetonie. Zanim w końcu kupiłam te hybrydki wypróbowałam chyba z pięć śrenio i niskopółkowych firm, już miałam zrezygnować z lakierożeli bo wydanie 80 zł i więcej na jeden lakier to dla mnie trochę za dużo. Aż pięknego dnia na innym forum znalazłam lakiery Cosmetics Zone, kosztują 25 zł więc stwierdziałm, że zaryzykuje no i kupiłam. Powiem wam jedno- strzał w dziesiątkę, są rewelacyjne, tak jak pisałam wyżej. Ta firma powinna mi chyba płacić za reklame ale ja uważam, że to naprawde dobre produkty, polska firma która robi lakierożele jakościowo nie ustępujące shelacowi. Jak ktoś ma ochotę to polecam wypróbować. Jak zrobie fotke to wstawie moje ostatnie dzieło. Miks różu i czerwieni

  7. #2957
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam dziewczyny po przestudiowaniu obecnego wątku zdecydowałam się podziękować wszystkim. Zdecydowałam się na gelisha i mistero milano i jestem zadowolona z tych produktów. Przy okazji chcę dać znać że na ebayu u nail swest com jest promocja na gelisha na bazę i top razem z przesyłką kosztuje 115,33.

    ---------- Dodano o godzinie 20:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:10 ----------

    Podaję linka Nail Harmony Gelish Dynamic DUO Soak OFF Base TOP Sealer GEL 1 2oz 15ml | eBay

  8. #2958
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    angelikapl
    nie wiem czemu hybryda odprysneła,ale wiem,ze baza pod nią na wcześniej utwardzony/przedłuzony paznokieć nie jest potrzebna.
    Ja kiedyś nie kladłam bazy i wszystko było ok.
    od jakiegos czasu ją kładę,bo" ładniej" mi sie poźniej maluje hybrydą

    iwonka biedronka
    cosmetics zone,estetiq,ata i olivia to jedno i to samo
    mają fajne kolory,ale niestety wiele z nich nie chce sie ladnie rozprowadzać.
    mowa tu raczej o jasnych kolorach i pastelach

  9. #2959
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Postów
    27

    Nai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Może za słabo zmatowiłam, opracowałam i dlatego, teraz już kilka paznokci się pościerało i odprysnęło, aż się zdziwiłam, ze z MM takie atrakcje a INS trzyma się idealnie... no cóż albo coś źle robię albo MM nie nadaje się na żel

  10. #2960
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    MM nadaje się na żel-mam od nich kilkanaście kolorów i jest ok.

    a jak żarówki w lampie?

  11. #2961
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał iwonkabiedronka Zobacz post
    hej dziewczynki i chłopcy dawno mnie tu nie było. Nadrobiłam zaległości i poczytałam, to co napisałyście. Po pierwsze- ins nie jest hybrydą! I uświadomcie to sobie w końcu. Lakierożel musi się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. Można kupić tani lakierożel, który łatwo się nakłada, utrzymuje się trzy tygodnie ( pewnie nawet dłużej ale odrost jest nie do zniesienia), nie odpryskuje a co najważniejsze schodzi po krótkim namoczeniu w acetonie. Zanim w końcu kupiłam te hybrydki wypróbowałam chyba z pięć śrenio i niskopółkowych firm, już miałam zrezygnować z lakierożeli bo wydanie 80 zł i więcej na jeden lakier to dla mnie trochę za dużo. Aż pięknego dnia na innym forum znalazłam lakiery cosmetics zone, kosztują 25 zł więc stwierdziałm, że zaryzykuje no i kupiłam. Powiem wam jedno- strzał w dziesiątkę, są rewelacyjne, tak jak pisałam wyżej. Ta firma powinna mi chyba płacić za reklame ale ja uważam, że to naprawde dobre produkty, polska firma która robi lakierożele jakościowo nie ustępujące shelacowi. Jak ktoś ma ochotę to polecam wypróbować. Jak zrobie fotke to wstawie moje ostatnie dzieło. Miks różu i czerwieni
    a ile się trzyma i jak z kolorem ile warstw nakładasz

  12. #2962
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, a jesli chodzi o Cosmetics Zone - laczylyscie kolory z innymi bazami? Np z shellaca? ja teraz testuje polaczenie baz i topu shellaca z kolorami ibd i fajnie sie sprawdza, ladnie sie trzyma bez pilowania plytki i ladnie schodzi w acetonie

  13. #2963
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a ja mam pytanko o neo nails używałyście hybryd od nich? odmaczają się?

  14. #2964
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Niefortunnie chyba napisałaś Iwonko " " Lakierożel musi się odmoczyć, nie wolno go piłować, wszystko co sie nie odmacza to zwykły żel. "
    Po pierwsze nikt nic nie "musi" - niech każdy usuwa hybrydy jak chce i czym chce. Piłować je można, bo robię to od dwóch ponad lat - umiejętne usunięcie hybrydy z paznokcia nie niszczy jej bardziej od moczenia w acetonie

    Nawet porządne Hybrydy najlepiej podpiłować lekko z wierzchu a dopiero potem moczyć jeśli już
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  15. #2965
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chocolata jestem takiego samego zdania jak ty odnośnie hybryd, zawsze piłuje i nie widzę w tym nic złego, już nie raz słyszałam od pań że dla nich bolesne było usuwanie odmoczonej hybrydy poprzez zeskrobywanie resztek z paznokci na siłę

  16. #2966
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja głupia ci*pa, myślałam, że jak hybryda to tylko moczenie... tzn nabłyszczacz zawsze przepiłowywuję, a póżniej odmaczam... ale żeby piłować całkiem, zabijcie mnie, nie wiedziałam

  17. #2967

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja tez podpiłowuje i odmaczam
    wiem ze niektore piluja ale jeny jaki to ma sens
    bez przesady jeslli chodzi o acetopn to tak samo primer mozna powiedziec ze primer wnika w plytke czy zel czy chociaz cudny liquid ...
    jakos uzywamy ich na codziennie i jest ok jak chcemy byc takie EKO przestanmy robic w ogoel paznokcie uzywac nawet lakierow boom n tez ma zly wplyw..
    nie dajmy sie zwariowac z tym acetonem takei moje zdanie
    i jak noszenei zelu akrylu niszczy pazurka to hybryda tez trooszke niszczy
    takie moje zdanie i nie chce sie tu z nikim kłócić

  18. #2968
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    iwonka biedronka
    cosmetics zone,estetiq,ata i olivia to jedno i to samo
    mają fajne kolory,ale niestety wiele z nich nie chce sie ladnie rozprowadzać.
    mowa tu raczej o jasnych kolorach i pastelach[/quote]



    No ja też czytałam, że te firmy to jedno i to samo, więc z ciekawości kupiłam kolor z CZ i Estetiq. I muszę powiedzieć, że moim zdaniem to nie jest to samo. Skład mają zupełnie różny.

  19. #2969
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    CZ, Ata itd łączą się z Gelishem bardzo dobrze. Jest to moja mieszanka na co dzień. Mam już chyba około 10 kolorów z Estetiqa/Ata/CZ i wszystkie mi się ładnie rozprowadzają, ładnie kryją i bez problemu utwardzają, nawet te jasne i pastelowe kolory.

    Za to z Activa nie polecam hybryd. Ładne kolory i dobrze sie kładą , ale za nic się nie odmoczą
    Co do zdejmowania hybryd, ja jestem jednak za odmaczaniem z dłoni. Ze stóp spiłowuję, bo mi się nie chce bawić, ale moje panie nie dają sobie pilnikiem jechać. Nabłyszczacz matowię , a reszta pod folię i remover U mnie hybrydy trzymają się bez odprysków minimum 3 tygodnie, u niektórych mniej pracujących Pań do 6 tygodni.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #2970
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał biancca Zobacz post
    Dziewczyny, a jesli chodzi o Cosmetics Zone - laczylyscie kolory z innymi bazami? Np z shellaca? ja teraz testuje polaczenie baz i topu shellaca z kolorami ibd i fajnie sie sprawdza, ladnie sie trzyma bez pilowania plytki i ladnie schodzi w acetonie

    Mam Cosmetics Zone kilka kolorów i wszystko się pięknie trzyma, obecnie używam bazy i topu z Shellaca


    Sandrus mam pare jasnych i nie ma problemu z rozprowadzaniem, dwie warstwy kryją idealnie

  21. #2971
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a kolory neonowe dają po oczach. Nie ma potrzeby używać białego podkładu

  22. #2972
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Używa któraś z was może bazy i topu od Cosmetics Zone? Jak z trwałością? Polecacie?

  23. #2973
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał konwalia1515 Zobacz post


    Sandrus mam pare jasnych i nie ma problemu z rozprowadzaniem, dwie warstwy kryją idealnie
    Ja mialam z estetiq i olivii.porażka

    Z CZ nie miałam

  24. #2974
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja na estetiq od ciebie nie narzekam. nie mam problemu z jasnymi. raczej na odwrót, brąz muszę dawać 3 wartwy i czarny




  25. #2975
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Słyszalam wie pozytywne opinie o trzymaniu się estetiqua na naturalkach i podobno wszystko było ok

    Własnie dostałam 1 kolor od mojej dzikiejkury na próbę i jego konsystencja bardzo przypomina mi konsystencję MM a reszte sprawdzę niebawem
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •