Strona 135 z 180 PierwszyPierwszy ... 3585125131132133134135136137138139145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 351 do 3 375 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3351
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to spróbuj użyć primera po odtłuszczeniu płytki, poczekaj aż dobrze wyschnie i nanieś bazę

  2. #3352
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja tez mam CZ i robie tak:
    1. dezynfekcja
    2. skorki
    3. matowienie blokiem albo pilniczkiem(bez znaczenia)
    4. odtluszczacz
    5. primer kwasowy
    6. baza
    7. kolor (jesli treba x2)
    8. top
    9. cleaner
    10 oliwka
    I wszystko super sie trzyma raz 5 tygodni i 3 dni pozniej zdjelam
    Mimo ze na bazie jest napisane zeby przemywac to ja nie przemywam bo nie wiem czy zauwazylas ale jak sie ta baze przemyje toona tak jakby czesciowo znika no i pozniej nie ma sie co dziwic, ze odchodzi wszystko platami a tak jak pisaly dziewczyny wczesniej talepka warstwa dziala jak tasma dwustronna

    A jeszcze weszlam przed chwila na ich strone i przy bazie nie jest napisane, zeby przemywac tylko po wyjeciu z lampy paznokiec jest gotowy do nalozenia koloru a na buteleczkach faktycznie jest, zeby przemyc - :/
    Ostatnio edytowane przez agulan82 ; 27-12-2013 o 14:47

  3. #3353
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jutro robie pazurki kolezance i zrobe bez przemywania

    Agulan82 próbowałas bez primera?

  4. #3354
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tak probowalam trzymaly sie tak ze dwa tygodnie ale ja mam bardzo cienka i rozdwajajaca sie plytke a na innej nie probowalam byc moze bedzie lepiej

  5. #3355
    Debiutantka Avatar sara94
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wieluń
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    heh co myślicie o hybrydach kabos salon nails ?

  6. #3356
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał biancca Zobacz post
    sandrus, dzieki za polecenie tego TIFTONA. dzis pomalowalam i poki co jestem bardzo zadowolona z zakupu

    Edit! Cóz, nadszedl chyba ten dzien, ktory myslalam, ze nigdy nie nadejdzie... Z dozą nieśmiałości zaryzykuję stwierdzenie, że TIFTON jest lepszy od Shellaca CND! (tzn kolory, bo baza i top wciaz CND). Mianowicie:

    - cena boska!
    - kolory super, chociaż trochę ich za mało
    - konsystencja idealna! świetnie się nakładają, bez smug, nie spływają, dobrze kryją
    - nie kurczą się i nie marszczą w lampie, dobrze się utwardzają
    - przy niektórych kolorach wystarczy nawet 1 warstwa
    - świetnie się odmaczają w zwykłym acetonie, zero piłowania
    - łączą się super z bazą i topem Shellaca
    - trwałości jeszcze nie jestem pewna, jak wytrzymają tydzień to dla mnie będą najlepsze

    Jak ktoś ma TIFTONA wrzućcie proszę wzorniki. Ja mam kolory 4,10,29,30, ale je już sandrus do katalogu dodała
    Kochane teraz mają przepiękny brokatowy kolor ale zastanawiam się jak te lakiery będą się lubiły z vitagel'em jako bazą, może któraś z Was już probowała ?

  7. #3357
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Werka masz na mysli ta ich brokatową 40stkę?

    Cytat Napisał sara94 Zobacz post
    heh co myślicie o hybrydach kabos salon nails ?
    Kabos podobno dobre.
    Teraz to już nie pamiętam,ale są jeszcze jedne znane hybrydy i to jedno i to samo co Kabos.

  8. #3358
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    odnośnie vitagelu nie miałam problemu z połączeniem go z innymi markami, ale ogólnie vitagel jest dość słabą bazą, jak przy standardowym gelishu klientka może przechodzić 3tyg bez uszczerbku, tak na vitagelu po tyg mogą zaczynać wyskakiwać niespodzianki.

  9. #3359
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam pytanie, na jakiej zasadzie działa reklamacja w firmie INDIGO ? Zrobiłam 1 zamówienie korzystając z promocji 2+1 i dziś odebrałam paczke, jestem załamana na dziś miałam 2 klientki na te kolory a 2 z tych hybrydy z lini platinium są zepsute, nie dość, że nie mają nabitej daty wazności to są jak guma jak wyciągam pedzelek i wsadzam spowortem to wylewa się na boki takie gęste, nie da się nawet tego nałożyć.. Strasznie się zawiodłam bo jeden produkt zły ok, ale dwa? przesada. Czy ktoś wgl spradza u nich przed wysłaniem te produkty? w tym kółeczku co widac kolor jest popekany więc nawet to dziwnie wygląda.

  10. #3360
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zadzwon do firmy tam pracuja bardzo sympatyczni ludzie napewno wszystko ci powiedza odnosnie reklamacji.

  11. #3361
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Karolasc nie zgadzam sie, moje klientki nosza normalnie vitagel+hybryda i jest ok nic sie nie dzieje
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #3362
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja piszę to ze swojego doświadczenia zresztą na stronie producenta jest napisane, że odżywka może trzyamć się krócej ( w mojej interpretacji-gorzej) i powinno się ją wymieniać co 2 tyg. Dużo też zależy od płytki klientki, ale to oczywiste

  13. #3363
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja też potwierdzam, że na vitagelu gorzej się trzyma, ale mam wrażenie, że odżywia płytkę i paznokcie są w lepszym stanie

  14. #3364
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moje klientki mówią,że po tej odżywce paznokcie im rosną jak szalone,więc nie ma mowy już o 4 tyg. Po 2 tyg trzeba robić odnowę. Ja polecam ;-)

  15. #3365
    Wczytuje się Avatar zmijka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    u mnie na vitagelu trzyma sie tydzień, potem odpryskuje od wolnego brzegu.

    Kupiłam hybrydy ibd na próbę, jedne przyszły z dużą nakrętką i logiem na niej, inne z małą i bez logo. Podróby? miała któraś z Was?

  16. #3366
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej, gdzie kupujecie Shellaca? Zastanawiam się czy nie kupiłam podróbek, bo wytrzymują max tydzień bez odprysków a czasami nawet krócej. Kupowałam na allegro.

    ---------- Dodano o godzinie 11:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:15 ----------

    A czy wygładzacie blokiem od spodu zrobione już paznokcie?

  17. #3367
    Debiutantka Avatar mati
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zmijka- jak przetestujesz hybrydaj IBD to daj znać jak się trzymają. Też jestem zainteresowana tą firmą
    Dziewczyny, które pracują na Cuccio napiszcie proszę jak długo trzyma się ich hybryda? Cały czas szukam tańszej alternatywy dla Harmony ale poszukiwania kończą się porażką :SPN-5-7 dni, Estetiq 7-10 dni, Mollon- porażka są wodniste i wyglądają grubo na paznokciu oprócz perłowych odcieni ( trwałość nic specjalnego)...Potrzebuję Waszej pomocy Dziewczynki !Teraz zastanawiam się nad hybrydą Tifton.

    ---------- Dodano o godzinie 21:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:02 ----------

    Ja Shellaca kupuję na EKERT-NAILS tam są napewno oryginalne ale moim klientkom trzymają sie max do 10 dni dla porównania Harmony daje radę 3-4 tyg.
    Ostatnio edytowane przez mati ; 02-01-2014 o 21:13

  18. #3368
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak to te wszystkie hybrydy trzymają ci się tak krotko? to albo coś robisz źle albo używasz kiepskiej bazy.




  19. #3369
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Hej, gdzie kupujecie Shellaca? Zastanawiam się czy nie kupiłam podróbek, bo wytrzymują max tydzień bez odprysków a czasami nawet krócej. Kupowałam na allegro.

    ---------- Dodano o godzinie 11:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:15 ----------

    A czy wygładzacie blokiem od spodu zrobione już paznokcie?

    Mogłabyś zdradzić jak nazywa się sprzedawca, u którego kupiłaś?

  20. #3370
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał evevlina Zobacz post
    Mogłabyś zdradzić jak nazywa się sprzedawca, u którego kupiłaś?
    U leoberta miedzy innymi, innych nie mogę sprawdzić bo jest zarchiwizowane.

  21. #3371
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny Jako amatorka chciałabym poruszyć pewien temat, często tu zresztą poruszany - długość trwałości hybryd. Piszecie wielokrotnie, że ta firma trzyma się tyle i tyle, a ta tyle. Ja nie mam totalnie doświadczenia opartego na kursach, hybrydy robie głównie tylko sobie, czasami znajomym, ale już od jakiegoś czasu i to, co zauważyłam: na moich paznokciach (aczkolwiek płytkę mam zupełnie bezproblemową) wszystkie firmy, które próbowałam (tj. shellac, ibd, tifton, mistero milano) trzymają się tak samo, tj w zasadzie do oporu (u mnie do oporu to max 2 tygodnie bo potem nie moge juz patrzec na odrost). Paznokcie robię w bardzo prosty sposob: nie usuwam nawet skórek, nie piłuje płytki, na odtłuszczona nakladam baze shellac, na to kolory roznych firm, ew. jakies ozdoby i na to top shellac i jest super ale np. robilam raz kolezance, ktora miala bardzo zniszczone paznokcie i za cholere nie chciala jej sie na paru paznokciach hybryda utwardzic. Smiem wiec twierdzic, ze to jednak wszystko zalezy od plytki, a niekoniecznie od firmy).

    A teraz takie - dosyc dziwne - pytanie. Mnie w hybrydzie dobija sciaganie acetonem, chociaz wszystkie hybrydy ktorych uzywam swietnie sie odmaczaja. no ale mimo wszystko to zawijanie w sreberka mnie denerwuje (mowie o sciaganiu sobie, nie u klientek). Jakis czas temu, jak mialam juz spory odrost, zaczelam "skubac" sobie paznokcie. okazalol sie, ze mozna calkiem niezle "odkleic" hybryde od paznokcia schodzi prawie jak naklejka od tego czasu sobie tylko tak sciagam - paznokcie nie sa tak wysuszone po tym, nie zostaja zadne resztki, itp. Co myslicie o tym jako profesjonalistki? Moze to byc niedobre dla paznokci?

    I jeszcze jedno - uwielbiam top shellac, no ale ciut drogi on jest. Ostatnio zachwycam sie kolorowka Tifton, moze i ich top bedzie swietny tzn. trwaly, blyszczacy, latwy do sciagniecia? prosze o opinie (jedna juz tu widzialam, ale czekam na wiecej)


  22. #3372
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał biancca Zobacz post
    Hej dziewczyny Jako amatorka chciałabym poruszyć pewien temat ... ... Mnie w hybrydzie dobija sciaganie acetonem, chociaz wszystkie hybrydy ktorych uzywam swietnie sie odmaczaja. no ale mimo wszystko to zawijanie w sreberka mnie denerwuje ... Jakis czas temu, jak mialam juz spory odrost, zaczelam "skubac" sobie paznokcie. okazalol sie, ze mozna calkiem niezle "odkleic" hybryde od paznokcia schodzi prawie jak naklejka ... Co myslicie o tym jako profesjonalistki? Moze to byc niedobre dla paznokci?
    Też jestem tylko amatorką. Robię sobie hybrydy od 3 lat. Najpierw była pogoń za trwałością ...a później właśnie za łatwością zdejmowania
    Odklejanie, o którym piszesz, jest już wynalezioną techniką i nazywa się peel off. Są specjalne lakiery zwykłe i lakiery żelowe (UV), które z założenia tak właśnie się zdejmuje. Nie byłabym sobą żeby nie wypróbować . Kupiłam bazę UV peel off. Wg mnie wszystko zależy od paznokci. Dla mnie, nie nadaje się. Mam zbyt "luźne" łuski paznokcia. Ta technika zrujnowałaby mi paznokcie.
    Dlatego pozostaję przy dotychczasowych metodach. Pod bazę UV można dać zwykłą bazę, ułatwi to odmoczenie. Ja używam bazy NSI Polish Pro w mojej ocenie najlepiej się odmacza. Ostatnio pod hybrydę wypolerowałam paznokcie. Właśnie po zdjęciu peel offu z powodu strasznej szorstkości płytki. Liczyłam się z tym, że może mi się źle trzymać. O dziwo przez 10 dni nie miałam najmniejszego problemu, później zdjęłam, bo już musiałam zrealizować nowy pomysł zdobienia. Po 4 min. w zmywaczu hybryda odpadła a pod nią miałam idealną wypolerowaną płytkę. Jeśli mam więcej niż 4 warstwy na paznokciu najpierw spiłowuję (frezarką) wierzch. Potem dopiero zmywacz na gąbkach w gumowych naparstkach. NIGDY nie trzymam zmywacza dłużej niż 8-10 min. Nie używam czystego acetonu!

  23. #3373
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie polecam topu z Tiftona
    Wczoraj robiłam drugi raz pazurki ich kolorówką i próbowałam z ich topem i kurczy się okropnie, poleciał do kosza abym już go nie użyła .
    Musiałam ściągnąć pilnikiem i położyć inny top.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 03-01-2014 o 21:10

  24. #3374
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A czy Wam dziewczyny też się kurczą kolory Tiftona? Bardzo je polubiłam za konsystencję, za to,że nie zostawiają smug i ładnie kryją, ale coś nie mogę sobie poradzić z uciekaniem żelu od wolnego brzegu. Maluję zahaczając o wolny brzeg, a jeszcze przed włożeniem do lampy albo w lampie robi się na końcówce prześwit. Baza jest z shellaca.

  25. #3375
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Happyhandy Zobacz post
    A czy Wam dziewczyny też się kurczą kolory Tiftona? Bardzo je polubiłam za konsystencję, za to,że nie zostawiają smug i ładnie kryją, ale coś nie mogę sobie poradzić z uciekaniem żelu od wolnego brzegu. Maluję zahaczając o wolny brzeg, a jeszcze przed włożeniem do lampy albo w lampie robi się na końcówce prześwit. Baza jest z shellaca.
    Ja mam ok 10 kolorów i robilam na shellacu i gelishu i nic się nie kurczy

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •