Strona 31 z 180 PierwszyPierwszy ... 212728293031323334354181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #751
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Próbowałam na moich bardzo zniszczonych zrobić podkład z żelu i na to hybrydę ale tak samo mi odłaziło chyba źle to zrobiłam

    teraz mam 4 dniowy french i jak narazie tylko na wskazujacym prawej ręki (czyli najbardziej eksploatowany ;p )troszkę odeszło przy wolnym brzegu ale dalej się trzymają i nie pogłębia się to. Ale teraz się baaardzo starałam idealnie pokryć same krawędzie pazurków. Zobaczymy ile wytrzymają

  2. #752
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Próbowałam na 3 osobach i dzieje się to samo. Na mamy nawet na drugi dzień odpadają. Robię zgodnie z instrukcją i nie wiem o co chodzi
    Swoje paznokcie mam mocne i nie rozdwajają się i nawet na nich odpadają te lakierożele.

  3. #753
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    cytryna88 powiedz ile je trzymałaś w lampie?
    każda warstwa hybrydy powinna być cienko nałożona

    ja akurat pracuję na tych i kobietki noszą 2-3 tyg. do momentu aż nie przyjdą do mnie na nowy set.
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - ŻELE HYBRYDOWE-LAKIERO-ŻELE

    może opisz jakie czynności wykonujesz przy aplikacji hybryd

    ( dla pocieszenia powiem Ci że moje pierwsze 2 testowe hybrydy też się nie chciały trzymać)

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  4. #754
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Nysza Zobacz post
    cytryna88 powiedz ile je trzymałaś w lampie?
    każda warstwa hybrydy powinna być cienko nałożona

    ja akurat pracuję na tych i kobietki noszą 2-3 tyg. do momentu aż nie przyjdą do mnie na nowy set.
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - ŻELE HYBRYDOWE-LAKIERO-ŻELE

    może opisz jakie czynności wykonujesz przy aplikacji hybryd

    ( dla pocieszenia powiem Ci że moje pierwsze 2 testowe hybrydy też się nie chciały trzymać)
    Każdą warstwe pod lampą trzymam po 2 minuty. dziś będę na mamie próbować cieńsze warstwy, wczoraj nałożyłam na swoje i testuję jak długo wytrzymają.

  5. #755
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja chciałabym się podzielić z Wami moją opinią..

    ImpressioNails Gelix vs Mistero Milano

    ZDECYDOWANIE polecam MM, ponieważ:
    - lepsze krycie
    - tańsze (z tym że Impressio ma buteleczki 15 ml (60zł), a Mistero 9ml (ok 49,90zł), wiec cena sie w sumie wyrównuje)
    - lepsza konsystencja, co sprawia że nie spływają tak jak Impressio, przy których myślałam, że nie mam wystarczająco dużo wprawy

    - trwałość na zniszczonych pazurkach:
    * Mistero wytrzymały 5-6 dni
    * Impressio wytrzymały z 3 dni

    ________________________________________


  6. #756
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny które pracuja na shellacu chciałabym wiedzieć który kolor to mleczny półkryjący róż do frenczu, nieperłowy, bez drobinek?
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  7. #757
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja moge polecić ale z firmy Artistic kolor Peach Whip 03046 mój ostatnio ulubiony do frencha

    ---------- Dodano o godzinie 16:22 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 17:27 ----------

    Sprawdzalam dzis jak lampa LED z NC utwardza hybrydy CND
    Baza utwardzila się po minucie, przetarłam, dałam kolor, minuta ( po 30 sek żel marszczy się przy próbie pomalowania go topem)
    Nabłyszczacz utwardził się po minucie, niestety po przemyciu dwoma różnymi cleanerami się zmatowił na obu tipsach
    Teraz trzeba pomyśleć o przyczynie - czy to wina lampy czy cleanerów z innych firm?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  8. #758
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć

    Proszę was o rade czy lepiej kupić cały zestaw oferowany przez MM:

    Zestaw startowy lakierw hybrydowych - MisteroMilano

    czy lepiej samemu skompletować bo nie wiem co jest niezbędne w zestawie a co można dokupić tańszego ? Chce miec zestaw dla własnego użytku, lampy jeszcze nie posiadam wiec to tez planuje zakupić. Dziękuje za bardzo za informacje i rady !

  9. #759
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Te zestawy są tak skompletowane (moim zdaniem), ,ze wszystko tam zawarte jest potrzebne. Chyba nie ma sensu kompletować samemu tego zestawu bo wychodzi na to samo lub drożej nawet. JA bym brała ( z resztą przed swietami wziełam i dokupilam jeszcze kilka kolorow).

  10. #760
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Z tego co widzę, to w sumie wszystko z zestawu Ci sie przyda, jedynie płyn do zmiękczania można zastąpić acetonem, ale płyn jest delikatniejszy dla paznokci. Jeśli zestaw wychodzi taniej niż kupowanie osobno to jak najbardziej polecam.
    Jeśli się zdecydujesz kupic go u mnie jeszcze dzisiaj to dostaniesz go z 15% upustem Szczegóły na PW
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  11. #761
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Gdzie kupujecie hybrydy CND?

  12. #762
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny,
    Kupiłam hybrydy Silcare, dzis pierwszy raz je robiła, ale pojawia mi sie dość dziwny problem, a mianowicie kiedy zaczęłam nakładać kolor ten zaczął mi uciekać do środka przez co brzegi nie były pokryte kolorem. Czy któras z was wie może czym to jest spowodowane?

  13. #763
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    przed użyciem musisz dobrze wstrząsnąć buteleczką aby kolor sie wymieszał
    to że się kurczy to normalne , jak dobrze wymieszasz to zjawisko to będzie minimalne

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  14. #764
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Pomocy!
    4 lakierozele firmy IBD(gelac) uległy zniszczeniu,przechowywane w szafce(temp. pokojowa,brak światła)uległy jakby utwardzeniu,najlepsze jest to ze wszystkie były poddane temu samemu wpływowi otoczenia a zniszczeniu uległy tylko niektóre.Pytanie-czy zdarzyła się Wam podobna sytuacja?jaka moze być tego przyczyna?za szafką jest grzejnik,ale nawet niewiele wyższa temp. otoczenia raczej nie byłaby w stanie utwardzic produktu?
    zastanawiam się takze czy da sie z nimi cokolwiek zrobić,nie wygladają na mocno utwardzone,po prostu zgęstniały tak mocno że aż pędzelki się powykrzywiały

  15. #765
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jesteś pewna że zgęstniały żele /
    może pędzelki były zanieczyszczone - czasami jak nakłada się żel na warstwę dyspresyjną to po kilku takich aplikacjach zaczyna twardnieć pędzelek - wówczas wystarczy przetrzeć pędzelek w cleanerze

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  16. #766
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    co do ibd to z naszymi zrobilo sie to samo... a raczej gorzej... taki set mialysmy z czerwonie i rozu, 3/4 od samego stania na polce zgestnialo tak mocno ze wyglada jak jakas glina do lepienia, niestety nie do uratowania

  17. #767
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nysza-nie,to nie to,one zgęstniały w słoiczkach,nie nadają się do jakiejkolwiek aplikacji
    Asiu kochana,dziękuję Ci za odpowiedź,teraz mam pewnosć że to po prostu wada produktu,na opakowaniu jest uwzględnione ze trzymać z daleka od wsokich temp. ale wątpie ze w waszym salonie takie panowały,podobnie jak u mnie w domu i jestem w szoku bo u mnie sytuacja dotyczyła także kolorów czerwieni,a dokładnie koral,czerwień i bordo....jestem wściekła bo specjalnie zainwestowałam w dobrą firmę,teraz załamka,boję się kupować kolejne produkty....

    ---------- Dodano o godzinie 19:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:08 ----------

    zastanawiam się czy nie przerzucić sie na nail's harmony...ale nie wiem czy będą kompatybilne z bazą IBD

  18. #768
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał cytryna88 Zobacz post
    Hej dziewczyny,
    Kupiłam hybrydy Silcare, dzis pierwszy raz je robiła, ale pojawia mi sie dość dziwny problem, a mianowicie kiedy zaczęłam nakładać kolor ten zaczął mi uciekać do środka przez co brzegi nie były pokryte kolorem. Czy któras z was wie może czym to jest spowodowane?
    Przetrzyj bazę czystym, suchym pędzelkiem albo wacikiem a kolor będzie lepiej przylegał do bazy.

    ---------- Dodano o godzinie 19:13 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:10 ----------

    Cytat Napisał ann_85 Zobacz post
    Pomocy!
    4 lakierozele firmy IBD(gelac) uległy zniszczeniu,przechowywane w szafce(temp. pokojowa,brak światła)uległy jakby utwardzeniu,najlepsze jest to ze wszystkie były poddane temu samemu wpływowi otoczenia a zniszczeniu uległy tylko niektóre.Pytanie-czy zdarzyła się Wam podobna sytuacja?jaka moze być tego przyczyna?za szafką jest grzejnik,ale nawet niewiele wyższa temp. otoczenia raczej nie byłaby w stanie utwardzic produktu?
    zastanawiam się takze czy da sie z nimi cokolwiek zrobić,nie wygladają na mocno utwardzone,po prostu zgęstniały tak mocno że aż pędzelki się powykrzywiały
    Mam ten sam problem z kilkoma hybrydami różnych firm ( nawet Harmony) Trzymalam je w jewdnakowych warunkach a zaschło tylko kilka - jakby w nich bylo zbyt duzo pigmentu? Nie wiem co moze być przyczyną, teraz czekam na płyn do rozcieńczania hybryd bo do kosza mam juz ponad 200 zł
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  19. #769
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie

    chocolata więc można takowe jeszcze odratować? i co to za rozcieńczalnik?

    ))juupiii już sobie zamawiam.....mam nadzieję ze coś da bo wydałam na hybrydy całą pensję a teraz połowa do wyrzucenia...dziekuje Wam dziewuszki
    Ostatnio edytowane przez asia ; 13-02-2012 o 21:45 Powód: 2 posty tego samego uzytkownika pod soba

  20. #770
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ann na stronie EF tego nie widzę moze napisz do sklepu i za pytaj o to ,bo w stacjonarnym jest na pewno dostepny . Jak dojdzie do mnie to sie podziele opinia jak wypróbuje

    P>S a z jakiej firmy ci zgęstniały ?

  21. #771
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Elizabeth dziękuję,będę czekała z niecierpliwością,zastanawiam się tylko czy każda firma ma swój rozcieńczalnik czy można użyć dowolnego.Lakierożele mam z IBD...ale nie znalazłam z IBD takowego produktu.Czy jeszcze w innym sklepie można nabyć to cudo?poza eurofashion

  22. #772
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja akurat mam gesty własnie z nsi . Takze nie mam innego żelu włąsnie gestego zebym mogła z inna firma wypróbowac . Co do ibd z tego co mi na chwile obecna wiadomo to takiego rozcieńczalnika chyba nie posiada . Jeszcze sklep dobrarada ma nawet kiedys ktos na forum pisał o nich tylko to sa rozienczalniki do zwykłych lakierów ale ta osoba pisała ze dodawala do żelo- lakierow i bylo ok. Tylko teraz sa dwa

    Rozcieńczalnik do lakierów beztoluenowy NCS 11023 i
    Rozcieńczalnik do lakierów NCS TOLUENOWY 11016 nie pamietam który to ma sie nadawac do zelo- lakierów

    Co do ibd moze napisz do sklepu EF na pewno wtedy będziesz wiedziała na 100 % czy firma ma taki rozcieńczalnik

  23. #773
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam pytanie, czy mieliście doczynienie z chybrydami którę w zestawie mają latarkę LED do utwardzania tych lakiero żeli widzę że na allegro bardzo cieszą się popularnością chciałam dla mamy zakypić na prezent dla domowego użytku. Jeżeli coś wiecie na ten temat proszę napiszcie

  24. #774
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Elizabeth,wolałabym kupić ten z NSI,mam pewność że to jest do hybryd,za drogie są te produkty z IBD aby mieszać ze zwykłymi rozcieńczalnikami....jak już dostaniesz paczuszke i przetestujesz napisz do mnie proszę na priv czy poskutkowało i jak to zastosowałaś

  25. #775
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja mam pytanie do was dziewczyny

    Bo kupiłam lakiero żele na próbę z allepaznokcie i wszytko jest ok tylko jak ostatnią warstwę przecieram clinerem, którego używam do żeli to te hybrydy się nie błyszczą robią się matowe. Czy też macie taki problem czy może te hybrydy są felerne.
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •