Strona 105 z 180 PierwszyPierwszy ... 55595101102103104105106107108109115155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 601 do 2 625 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2601
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kup gelisha nie bedziesz żalować.




  2. #2602
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    kup gelisha nie bedziesz żalować.
    to prawda ja mam i jestem zadowolona z tej frmy harmoni gelish
    A jakie macie zdanie co to Estetiq polecacie pracujecie na nich bo ktos mi powiedział ze ok jest a jakie jest Wasze zdanie dziewczyny jestescie zadowolone jak dłgo sie trzymaja na pazurkach baze i top oraz kilka kolorów mam z gelisha ale chciałam troszke wiecej kolorków a narazie na gleisha tyle kaski nie mam

  3. #2603
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jest tu mnóstwo postów na temat estetiq. przeszukaj temat. ja polecam.




  4. #2604
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    nie cytujemy posta bezpośrednio nad naszym


    dzieki za odpowiedz czytałam ale konkretów nie wyczytałam czy warto kupowac czy moze inna z tych tanszych tak ja Estetiq np.Bluesky Shellac albo IBD lub cooc Shellac czy jakos tak sie pisało ta ostatnią.a ty na jakich pracujesz bo baze i top to i tak mam z gelish wiec tylko mi o kolorki chodzi bo z gelishu mam tylko 5 kolorkoó ale to do mnie za mało bo teraz bym chciała na lato jakies fajne kolorki
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 18-06-2013 o 12:18

  5. #2605
    Wczytuje się Avatar siuniczka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    stronę wcześniej był poruszany temat estetiq (a.t.a), ogólnie lakiery godne polecenia

  6. #2606
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał usmieszek Zobacz post
    dzieki za odpowiedz czytałam ale konkretów nie wyczytałam czy warto kupowac czy moze inna z tych tanszych tak ja Estetiq np.Bluesky Shellac albo IBD lub cooc Shellac czy jakos tak sie pisało ta ostatnią.a ty na jakich pracujesz bo baze i top to i tak mam z gelish wiec tylko mi o kolorki chodzi bo z gelishu mam tylko 5 kolorkoó ale to do mnie za mało bo teraz bym chciała na lato jakies fajne kolorki
    całkiem niedawno pisałam na temat estetiq więc nie możliwością jest ,że nie znalazłaś konkretów...

  7. #2607
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Ja zamówiłam dziś 7 kolorków z estetika. Wzięłam za pobraniem, więc może w piątek przyjdą i dam fotki kolorów :-) Słyszałam o nich bardzo dobre opinie. Po 21,50 za kolorek. Oczywiście baza i top Gelisha W sumie za 7 kolorów z wysyłką za pobraniem wyszło 160 zł.
    A możesz podać kgdzie kupowałaś była bym wdzięczna za info

    ---------- Dodano o godzinie 11:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:20 ----------

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    całkiem niedawno pisałam na temat estetiq więc nie możliwością jest ,że nie znalazłaś konkretów...
    ostatnio jak czytałam to jeszcze tyh wypowiedzi nie było wieć dziekuje za info jeszcze raz teraz sie cofnełam i widziałam ze pisałyście wczesniej czytałam to ich nie było i dlatetgo dziekuje za pomoc

  8. #2608
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jeśli mowa o Estetiq czy ktoś ma top z brokatem? nie wiem czy się opłaca kupować bo nie wiem jaki to brokat (drobny a la pyłek czy normalny), jeśli ktoś ma to proszę o radę.. albo coś podobnego niekoniecznie z tej firmy chce kupić coś co będzie posiadać sporo drobinek

  9. #2609
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Yashe przejrzyj temat o stylizacjach hybrydowych czesto dziewczyny nakladaja takie pylki i masz od razu podany kolor i firme.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #2610
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej,

    Nie wiem czy w dobrym wątku piszę ale mam problem z hybrydą i potrzebuję Waszej pomocy póki nie muszę nigdzie wychodzić i zakładać butów. Zaznaczam, że się uczę.
    Robiłam hybrydę pierwszy raz, na stopach. Zmatowiłam płytkę blokiem polerskim, odtłuściłam (płyn do odtłuszczania i przemywania masy żelowej - nie wiem czy jest odpowiedni do hybryd ale skoro to rodzaj żelu to chyba tak), następnie nałożyłam cienką warstwę Baza & Finisz z firmy INS, włożyłam do lampy na 2 minuty (było klejące no ale podobno ma być), mimo wszystko wsadziłam na jeszcze dwie minuty (wciąż było lepkie). Następnie nałożyłam lakier kolorowy (INS), na dwie minuty do lampy, następnie Baza & Finisz i na 5 minut do lampy. Przemyłam płynem do odtłuszczania i przemywania masy żelowej i wciąż jest to lepkie.

    Co zrobiłam źle i co mam z tym teraz zrobić?!

    Królowa Aleksandra

  11. #2611
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Napisz dokładnie nazwę płynu do przemywania i sprawdź datę ważności. Jeśli to jest ok to chyba raczej wina żarówek, bądź przeterminowanego produktu (top&base)
    Wystarczy 2 min utwardzać każdą warstwę.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  12. #2612
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Obstawiam słabe żarówki, lub bazo top , ta z ins jest nie polecany.









  13. #2613
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Yashe przejrzyj temat o stylizacjach hybrydowych czesto dziewczyny nakladaja takie pylki i masz od razu podany kolor i firme.

    Przeszukałam całe forum i o topie z brokatem z Estetiq nic nie znalazłam, wpadło mi jednak w oko IBD - Fireworks, w prawdzie to nie jest top tylko jeden z kolorów od tego producenta, i teraz nie wiem czy warto zamówić sobie takie coś? pytam osób które mają ten kolor w swojej ofercie, czy lepiej kupić zwykły pyłek brokatowy ? jest duża różnica, chodzi o efekt końcowy? chciałabym coś co będzie mieć naprawdę drobne drobinki, nie zwykły brokat.. i jeszcze pytanko o ten Fireworks, czy te drobinki łatwo nałożyć na pazurka? mam jeden kolor z drobinkami które opadają na dno buteleczki i ciężko jest wydobyć je z opakowania, nie pomagają wstrząsy ani nic z tych rzeczy aby to wymieszać jako tako

  14. #2614
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    MM tez maja hybrydy tylko brokatowe. Delikatny efekt. Brokacik jest wszedzie.nic nie opada na dno.rozproadza soe dobrze rownomiernie. Ibd niestety nie wiem.




  15. #2615
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chocolata, Plushak, dziękuję za odpowiedź. Cleaner mam z firmy allepaznokcie - szału nie ma. Muszę sprawdzić faktycznie datę ważności ale żarówki też mogą być słabe bo lampę mam dość starą i w sumie była rzadko używana.

    A jaką markę polecacie?

    Królowa Aleksandra

  16. #2616
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Z czystym sumieniem mogę polecić płyn do przemywania masy z Mistero Milano.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  17. #2617
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witajcie dziewczyny ,
    mam pytanie moja siostra chce , zeby zrobic jej lakier hybrydowy na paznokciach , wszystko by bylo ok tylko mam jeden problem .. jak była mlodsza uderzyła się w paznokiec i jej zszedł i już nigdy nie odrósł . Co zrobić w takiej sytuacji nałożyć poprostu na skóre lakier ( jest tylko ślad po paznokciu tak jakby taki kszatłt paznokcia na skórze ) Czy lepiej nie nakładać ? Ale jak będzie się miało nie trzymać to po prostu odpadnie . Jak myslicie ?

  18. #2618
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    na skórze na bank nie będzie się trzymać, skóra się przetłuszcza, poci itp. Czasem jak gdzieś niechcący sobie pobrudzę hybrydą opuszek palca to po dwóch dniach po kąpieli schodzi jak zwykły lakier, klej czy inne specyfiki tego typu.. może to nie będzie wyglądać estetycznie, ale radzę pominąć ten palec możesz nałożyć jej jakiś jasny odcień hybrydy, brak paznokcia nie będzie się tak bardzo rzucał w oczy

  19. #2619
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Natalia, radzę podejść do specjalistki od akrylu i uzupełnić brak pazurka a potem można jej hybrydę na wszystko położyć.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  20. #2620
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Z czystym sumieniem mogę polecić płyn do przemywania masy z Mistero Milano.
    Faktycznie miałam przeterminowany cleaner

    Chocolata czy np. te będą dobre? Preparat STANDARD - Preparaty uzupełniające - Produkty - MisteroMilano
    Preparat ANTISETTICO - Preparaty uzupełniające - Produkty - MisteroMilano

    ---------- Dodano o godzinie 19:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:06 ----------

    I jeszcze jedno głupie pytanie ale w hybrydach raczkuję: czy primer to jest potrzebny? Bo widzę, że w zestawie Mistero Milano jest dodany a w materiałach, które czytałam nic nie było wspomniane o tym.

    Królowa Aleksandra

  21. #2621
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Do przemywania masy proponuję to
    Płyn do przemywania masy żelowej DETERGENTE (200 ml) - Preparaty uzupełniające - Produkty - MisteroMilano

    Preparat STANDARD służy do odtłuszczenia płytki tuż po opracowaniu pilniczkiem - ANTISETTICO to Płyn odtłuszczający płytkę paznokcia, wykazujący jednocześnie właściwości grzybobójcze i sporobójcze. Może być stosowany wspomagająco podczas kuracji antybiotykowej oraz profilaktycznie przy płytkach paznokciowych skłonnych do zakażeń grzybiczych. Idealny do dezynfekcji przy stanach zapalnych oraz wrastających, obgryzanych i uszkodzonych mechanicznie paznokciach.

    Sposób użycia: Płyn nanosi się pędzelkiem. Stosuje się zamiast odtłuszczacza na naturalną płytkę, bądź jako dodatkowa warstwa dezynfekująca pod odtłuszczacz.

    Po nim powinno się dać primer - polecam jednak bezkwasowy, Primer DELICATE - Preparaty uzupełniające - Produkty - MisteroMilano żeby nie niszczyć paznokci.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  22. #2622
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    Przeszukałam całe forum i o topie z brokatem z Estetiq nic nie znalazłam, wpadło mi jednak w oko IBD - Fireworks, w prawdzie to nie jest top tylko jeden z kolorów od tego producenta, i teraz nie wiem czy warto zamówić sobie takie coś? pytam osób które mają ten kolor w swojej ofercie, czy lepiej kupić zwykły pyłek brokatowy ? jest duża różnica, chodzi o efekt końcowy? chciałabym coś co będzie mieć naprawdę drobne drobinki, nie zwykły brokat.. i jeszcze pytanko o ten Fireworks, czy te drobinki łatwo nałożyć na pazurka? mam jeden kolor z drobinkami które opadają na dno buteleczki i ciężko jest wydobyć je z opakowania, nie pomagają wstrząsy ani nic z tych rzeczy aby to wymieszać jako tako
    Mam ibd fireworks.
    Jest fajny,bo nie ma w nim grubego brokatu,ma mnóstwo delikatnych i dosłownie maleńkich drobinek mulikolor.
    Nic nie opada na dno,dobrze się nakłada.Po jednej warstwie juz jest efekt.
    W życiu takiego nie osiągniesz nawet najdrobniejszym pyłkiem.
    Za taka kase można kupić

  23. #2623
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    dziękuje Ci bardzo za radę zamówione
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 18-06-2013 o 12:16

  24. #2624

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Lakier hybrydowy Metalik lub Neon Cosmetics Zone - sklep internetowy
    co Wy na ta dziewczyny
    uzywala ktoras cosmetic zone
    jak z kryciem neonkow

  25. #2625
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    nie trzeba cytować posta bezpośrednio wyżej

    ja mam kilka kolorków z tej firmy jeśli chodzi o krycie to na ogół jest dobre, ale to zależy od koloru, jednemu wystarczy 1 warstwa (np. czerwony 008) a innemu 3 żeby nie było prześwitu (np. 064).. ja w sumię jestem zadowolona z tej firmy ale neona nie mam wiec Ci nie powiem jak z kryciem, jeśli chcesz zobaczyć efekt po pomalowaniu to na stronie facebooka jest zdjęcie z żółtym kolorem neonowym na pazurkach link https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 18-06-2013 o 12:15

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •