Strona 134 z 180 PierwszyPierwszy ... 3484124130131132133134135136137138144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 326 do 3 350 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3326
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Oj mi sie juz wszystko pomieszalo pomylilam astonishing z artistic

  2. #3327
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no właśnie Gelish zmienia kolory, ale jak bardzo? są przez to słabsze tj. bardziej "wypłowiałe" czy ciemnieją? sama nie wiem co zamówić, chciałabym mieć i top i bazę z jednej firmy aby nie mieć każdego produktu "z innej bajki"

  3. #3328
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dla mnie one płowieją

    Karo gdzie moge zakupić ten top na stronie all4nails jest tylko taki:

    Nail Perfect Professional Top Coat - All 4 Nails


    czyzby zmienili szate

  4. #3329
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał gonia1203 Zobacz post
    Mnie ostatnio denerwują pędzelki do topu z gelish, utwardzają sie i mam wrażenie że top zmienia kolor jasnych odcieni hybryd...

    zastanawiam sie nad zmianą topcoatu tylko nie wiem: ibd just gel, opi gelcolor czy astonishing artistic colour gloss

    Ktoś pomoże może jakaś inna firma?

    pliss
    Ja właśnie mam ten sam problem, dodatkowo np z tiftonem cały się farbuje:/ chyba wrócę do CND, nic podobnego mi się nie działo

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  5. #3330
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    moje drogie doradźcie mi jaki top będzie długo błyszczał, nie rysował się za szybko, łatwo nakładał (nie lubię gęstych topów, obecny jaki mam to CZ. z czasem tak mi zgęstniał, że ciężko jest nałożyć cieniutką warstwę) oraz łatwo schodził w acetonie miałam ochotę kupić cały komplet Gelisha ale widze, że top tej firmy a raczej pędzelek jest dość problemowy (twardnieje).. poza tym przeczytałam gdzieś, że top z Gelisha lekko zmienia kolor:/ teraz już sama nie wiem co kupić a ten obecny doprowadza mnie do szału:/ proszę o radę
    dla mnie niezastapiony jest Shellac CND

  6. #3331

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał gonia1203 Zobacz post
    Dla mnie one płowieją

    Karo gdzie moge zakupić ten top na stronie all4nails jest tylko taki:

    Nail Perfect Professional Top Coat - All 4 Nails


    czyzby zmienili szate

    obawiam się, że teraz to już tylko w Holandii

  7. #3332
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki Wam

    Chyba skusze sie na CND jeszcze nigdy nie mialam a jak zdejmowalam klientce to szybko sie rozpuszczal

    Tylko czy moge laczyc harmony, mm, ibd z topem shellac?

  8. #3333
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a jaki jest top z CND w porównaniu do Cosmetics Zone? chodzi mi o konsystencję jest rzadszy czy taki sam jak CZ. ?

  9. #3334
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja lacze baze i top CND z kolorami ibd, tifton i jest extra. dziewczyny lacza tez z innymi i on sie chyba ze wszystkim sprawdza

  10. #3335
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam z tiftona i jest super ładnie się błyszczy dobrze nakłada a i miałam wam powiedzieć jak się trzyma cały komplet tiftona na moich pazurach i jestem zachwycona dziś taplałam się w kuchni pół dnia i jest nienaruszony

  11. #3336
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    proszę o radę, zdecydowałam, że kupię jednak top z ECO STAR NAIL i mam pytanie do osób które posiadają lub znają ten produkt... na necie znalazłam dwa zdjęcia buteleczek tego topu, w morskich barwach i błękitnych. Na niebieskich buteleczkach pisze Universal Top Coat, na morskich Universal UV Gel Seal. Wyczytałam, że pierwszy nadaję się do hybryd (niby łatwy do usunięcia), drugi jest typowo do żeli i akryli. I tu pytanie, ja chcę kupić taki do hybryd aby łatwo można było go usunąć i na tej stronie na której sprzedają ten top ( Utwardzacz lakieru : Universal Soak off UV gel seal 15ml ) jest zdjęcie buteleczki w morskich kolorach z napisem Universal UV Gel Seal (czyli ten do żeli), a w opisie pod zdjęciem piszę, że jest to top do hybryd.. i teraz zgłupiałam :/ jedno piszą, drugie pokazują... czy ktoś kupował na tej stronie i jaki faktycznie przychodzi ten top?

  12. #3337
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Pracuje na Cosmetic Zone baza, top i kolory i 5 dni temu robiłam cioci frencha. Dzis do mnie dzwoni, ze odchodza jej na potęgę, całe.

    Nie wiem dlaczego...? płytka opiłowana jest na kwadratowo.

    Dodam, ze tez zrobiłam sobie na Święta french tydzień temu i tez mam płytkę na kwadrat opiłowany i mi się ładni trzyma.

    Ciocia sama nadawała kształt kwadratowy sama i kanty były ostre, a ja z kolei sobie zrobiłam kanty delikatnie zaokrąglone.

    Kiedyś słyszałam, ze na kwadratowych paznokciach hybrydy gorzej się utrzymują, aley czy to prawda, to nie wiem.

    Co robię źle?

  13. #3338
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja uważam, że to nie jest wina kształtu. Zapytaj czy jeszcze nie sprzątała np przed świętami bez rękawiczek i nie używała jakiś detergentów bo w tym może tkwić problem, tzn to obstawiam, ale powodów może być o wiele więcej, źle przygotowana płytka, za słabe żarówki, po prostu płytka słaba, opcji jest wiele ale kształt chyba najmniej tu ma znaczenie

  14. #3339
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Delikatnie sprzątała w rękawiczkach. Matowie blokiem 180/100, odtłuszczam, baza, odtłuszczam, kolor, top, przemywam... brzeg wolny staram sie na maksa zabezpieczyc

    lakier odchodzi całymi płatami

  15. #3340
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no ja bym nie "matowiła" blokiem polerskim. Sama nazwa wskazuje, że on poleruje, dlatego też odchodzi się od tego. A druga sprawa rękawiczki lateksowe ( nie gumowe) mogą przepuszczać wodę, a co za tym idzie detergenty z nią pomieszane. Bazę odtłuszczasz? Clenerem? Tylko po co? tak się nie robi, tylko bezpyłowym wacikiem się delikatnie przeciera jeśli liftuje Ci się kolor ale to już po utwardzeniu, i jeśli producent daje takie zalecenia.

  16. #3341
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    pilnik 100/180 wydaje mi sie za mocny, dlatego sięgnęłam po blok o takiej gradacji.

    na bazie Cosmetic Zone jest napisane nałożyć, utwardzić i przemyć cleanerem, wiec tak robię. Nie próbowałam jeszcze bez pprzemmywania - nic nie chyba nie stanie od za czestego przemywania?

  17. #3342
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja uważam, że to akurat ma znaczenie, warstwa dyspersyjna działa jak taśma dwustronna łącząc każdą warstwę ze sobą, tutaj skoro ją ścierasz to jej nie ma i może być przyczepność mniejsza. Na CZ nie pracowałam także podaję ogólniki z innych dostępnych trochę "wyższych" półką produktów i z doświadczenia.

  18. #3343
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    usunę to co zostało i zrobie bez przemywania bazy i resztę tak samo i zobaczymy jak będzie się trzymać

    dzięki za wskazówki

  19. #3344
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czym się różni Indigo Gel Polish a Indigo Hybrydy platinium UV? Myślałam, że różnią się kolekcją, ale widze różnice w cenie niewielką i są różne topy i bazy .

  20. #3345
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    @Maladive - może chodzi o przecieranie a nie o przemywanie? Spróbuj bez przemywania i jeśli kolor będzie się ślizgał - pretrzyj suchym pędzelkiem lub wacikiem, ale takim, który nie zostawia farfocli
    Kształt ma najmniejsze znaczenie. Może dobrze nie zabezpieczyłaś wolnego brzegu, albo ciocia nadawała sama sobie kształt już po nałożeniu hybrydy? Jeśli tak - tu jest powód.
    Między pilnikiem a blokiem o takiej samej gradacji nie powinno być różnicy - chodzi tu przecież właśnie o gradację papieru ściernego a nie o materiał do którego jest przyklejony.

    @edit66 - jedne da się usunąć w acetonie (te nowsze), drugie trzeba piłować, ale nie wiem które to które, nie pracuję na tej firmie.

  21. #3346
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kształt już był nadan i skórki zrobione, wiec było cacy

    Mam blok polerski 100/180 i co innego gdyby miała wieksza gradacje, to faktycznie mógłby byc problem.

    Na bazie jest wyraznie napisane przemyc cleanerem. Teraz jak bede robic sprobuje bez i napisze co z tego wyszło

  22. #3347
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Maldive - matuj pilnikiem. Moze 240 . To ma znaczenie przy problemowej plytce. Rekawiczki fakt- przepuszczaja. Ale moze jeszcze sie okazax ze po prostu plytka.wymaga lepszej bazy i tyle.




  23. #3348
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gradacja to gradacja 100/180 oboje tnie czy to pilnik czy blok to jest taka sama ścieralność przecież

    to nie jest problemowa płytka, piękne, zdrowe, twarde paznokcie

  24. #3349
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Maladive czym odtłuszczasz płytkę po zmatowieniu? odtłuszczaczem czy primerem?

  25. #3350
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    odtłuszczaczem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •