Strona 155 z 180 PierwszyPierwszy ... 55105145151152153154155156157158159165 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 851 do 3 875 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3851
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no chyba najprościej na stronie eurofashion

    a z usa polecam victoriasbeauty.com, przesyłka w cenie podobnej jak w pl.




  2. #3852
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Kamillka Zobacz post
    Powiedz mi orosze gdzie toja kolezanka kupuje w Usa gelisha?mam znajoma ktora lata do stanow i tez moglabym ja poprosic tylko nie wiem gfzie ma szukac
    Gelish jest dostępny w sieci sklepów Sally Hansen. Dodatkowo często miewają rewelacyjne promocje.

  3. #3853
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzieki wielkie juz pisze do kolezanki zeby tam zajrzala.

  4. #3854

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  5. #3855
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny niewiem w jakim temacie Was o to spytać wieć pisze tu....jak sciągnąc hybryde z żeli moge zrobic to tak jak z naturalnej płytki czyli przez aceton (nakladam waciki namoczone acetonem i zawijam paluchy w folie na 15min ) nic sie nie stanie z żelem czy lepiej pilowac

  6. #3856
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja spilowuje ale wydaje mi sie, ze mozna w acetonie i zelkom nic sie nie stanie

  7. #3857
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dokłądnie, żelem raczej nic nie powinno się stać, ale myślę że piłowanie chyba będzie szybsze

  8. #3858
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam baze i top z gelish i strzał w 10 przekonały mnie prace jednej z dziewczyn która publikuje na forum zdjęcia hybryd i teraz każda kolorówka super się 3ma LNC, Mollon, Cosmetic zone
    Po 18 dniach u mojej mamy 0 odprysków, 0 starć z końcówek... jedynie co to widoczny odrost

    Ja po 11 dniach sciagałam swój gelish w removerze z Mollona o pięknym migdałowym zapachu... lekko spiłowałam top i 5 mon wszystko pięknie się odmoczyło .Warto zainwestować w dobrą baze i top to podstawa dobrej hybrydy

  9. #3859
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja właśnie testowałam wczoraj świeżo dostarczony top gelish- rewelacja! błyszczy się jak lustro. O wiele lepszy od mojego poprzedniego. Bazę mam też gelish i popieram, że przy takim zestawie każda odmaczalna kolorówka zda egzamin!

  10. #3860
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    od pewnego czasu na końcach paznokci hybryda zaczęła mi i moim (niektórym) klientkom pękać lub tworzy się pajęczynka... Czym to może być spowodowane? Zbyt słabe paznokcie? Kiedyś nie miałam z tym problemów...
    Pracuję na bazie i topie Gelish a kolorówki różne.

  11. #3861
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Może mają miękkie paznokcie trochę dłuższe i się im często wyginają, ja mam tak często z kciukiem (od pisania esów) i też używam bazy i topu z gelisha.

    Ostatnio zakupiłam bazę shellaca skuszona tym, że odmacza się w "sekundzie" robiłam klientkom teraz czekam aż wrócą i będę mogła sprawdzić efekty noszenia.

  12. #3862
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Kamillka Zobacz post
    Dziewczyny a gdzie kupujecie gelish oprocz loebeerta bo sie nacielam na innym produkcie i nie zaryzykuje juz wiecej.

    ---------- Dodano o godzinie 15:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:34 ----------



    Powiedz mi orosze gdzie toja kolezanka kupuje w Usa gelisha?mam znajoma ktora lata do stanow i tez moglabym ja poprosic tylko nie wiem gfzie ma szukac

    Ja kupilam u leoberta baze i top gelisha z rok temu i wszystko jest oryginalne. Pozniej kupilam 4 lakiery w EF i byly takie same jak kolejne zamowione u leoberta, a kupilam juz z 5 kolorow u niego. Takze polecam, bo na pewno oryginalne.

  13. #3863

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam pierwszy raz na forum. Dwa dni temu zrobiłam moją pierwszą hybryde i niestety po jednym dniu odeszła całymi płatami od paznokci. Uzylam bazy lakieru oraz topu indigo. Możliwe ze stało sie tak poniwaz mam zly claner? Macie jakies pomysły co mogłam zle zrobic?
    Ostatnio edytowane przez martaurbanczyk ; 25-03-2014 o 10:36

  14. #3864
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Marta a czy paznokieć był odpowiednio przygotowany? tzn. skórki, odtłuszczona płytka, zmatowiona itp. Ja też miałam taki problem na początku (bo robię tylko sobie i znajomym) i u mnie okazały się to stare żarówki w lampie, były nie używane ale dość długo leżały i czekały aż je w końcu wyciągnę. Zmieniłam na nowe i problem znikł.

  15. #3865
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał halucynacja88 Zobacz post
    Hej dziewczyny. Chciałam się z Wami podzielić moim rozczarowaniem dotyczącym lakieru uv mono z Neonail.. Zacznę od tego, że nie jestem stylistką paznokci, o zakupie pomyślałam ponieważ denerwuje mnie odpryskiwanie zwykłego lakieru następnego dnia po malowaniu..
    Wpadłam więc na pomysł, by kupić na własny użytek monofazę z NN, zachęcona pozytywnymi opiniami mojej koleżanki n.t. monfazy z Mollona.
    Więc tak:zamówiłam 2 odcienie: 4057 i 4043 i jestem bardzo rozczarowana kolorami.. Tak po prawdzie nie malowałam jeszcze nimi paznokci (czekam na lampe uv, która przyjdzie w poniedziałek), a moja ocena wynika tylko z oceny produktów po otwarciu..
    4057-po obejrzeniu w internecie odebrałam ten kolor jako klasyczną, krwista czerwień,a jest coś pomiędzy pomarańczowym i różem..
    4043 -bardzo nieładny, brudny, szaro-fioletowy, nigdy, przenigdy nie kupiłabym tego lakieru, widząc go wcześniej.. poza tym, te lakiery naparwdę, bardzo mocno i nieprzyjemnie pachną jak dla mnie(zrobiło mi się niedobrze i rozbolała mnie głowa po otwarciu)
    Jakość opakowania też mogłaby byc lepsza -jedna butelka przyszła z lekko odrapaną naklejką...
    Mam nadzieję, że po nałożeniu lakiery będą prezentowały się lepiej.. wrzucę fotę, jak pomaluję juz paznokcie.
    Witam , pracuje od dwoch miesiecy na Mono LAck od NeoNail i jestem bardzo zadowolona Prawdą jest jednak to,ze kolory czasem odbiegaja od rzeczywistosci(ale wiadomo wiele zależy od ustawien monitora). Używałam tez Mollona i wydaje mi sie ze jest to ten sam produkt.Podobna gęstość i zapach. Mono Lack na słabych paznokciach trzyma sie ponad tydzien, nie odpryskuje tylko lekko sie wyciera.Duzym plusem jest to, ze mozna lakier odwierzyc na "szybko"......po prostu nakladasz 1 warstwe Mono, utwardzasz i gotoweWiec polecam z czystym sumieniem4044 malinowa czerwien -przepiekna
    Ostatnio edytowane przez koralowa ; 26-03-2014 o 14:19

  16. #3866

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał martaurbanczyk Zobacz post
    Witam pierwszy raz na forum. Dwa dni temu zrobiłam moją pierwszą hybryde i niestety po jednym dniu odeszła całymi płatami od paznokci. Uzylam bazy lakieru oraz topu indigo. Możliwe ze stało sie tak poniwaz mam zly claner? Macie jakies pomysły co mogłam zle zrobic?

    napisz po kolei co robiłaś, może wtedy znajdziemy

  17. #3867
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczyny czy zawsze nalezy przed nalozeniem bazy polozyc primer zeby sie lepiej trzymala hybryda? kurcze zrobilam mamie i po tygodniu odpryski sie pojawily? a mamhybryde z indigo...

  18. #3868

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja nie używam primera..
    natomiast co do indigo gel polish używam na swoich naturalsach i noszę spokojnie 3 tygodnie, a je mocno maltretuję

  19. #3869
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kurcze to nie wiem co robie źle...moze mi ktoras z Was napisać krok po kroku wykonanie hybrydy na żelu i nanaturalnych? Z góry dziekuje

  20. #3870
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, gdzie kupujecie żarówki do lampy UV? Stwierdziłam, że przydałaby się wymiana moich (mimo iż nie robię często hybryd, no ale i tak dość długo już "leżą"), ale nie wiem gdzie kupić, żeby nie trafić na bubla i nie widać majątku. Chodzi mi o żarówki do lampy transformatorowej


  21. #3871

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Marta a czy paznokieć był odpowiednio przygotowany? tzn. skórki, odtłuszczona płytka, zmatowiona itp. Ja też miałam taki problem na początku (bo robię tylko sobie i znajomym) i u mnie okazały się to stare żarówki w lampie, były nie używane ale dość długo leżały i czekały aż je w końcu wyciągnę. Zmieniłam na nowe i problem znikł.
    Płytke zmatowiłam i przetarłam cleanerem. Może faktycznie to żarówki bo lampa nie była zbytnio używana ale mam ją juz dosc długo

    ---------- Dodano o godzinie 23:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:04 ----------

    Cytat Napisał Ka_r0 Zobacz post
    napisz po kolei co robiłaś, może wtedy znajdziemy
    1. Zmatowiłam plytke
    2. przetarłam cleanem
    3. nalozylam baze i na min do lampy
    4. przetarlam baze wacikiem
    5. kolor i do lampy
    6. druga warstwa koloru i do lampy
    7. top i min do lampy
    8. przetarlam cleanerem

    i po dniu paznikcie odeszły calymi platami. Nie ma najmnieszego sladu po hybrydzie. Jak pisałam wczesniej lampe mam od dawna ale była prawie nie używana wiec myslałam ze zarówki sa ok.

  22. #3872
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Marta ja bym zaczęła od lampy (żarówek) - u mnie pomogło. Poczytaj też na produktach "instrukcję obsługi" na moich producent zaleca 2 minuty na każdą warstwę, może trzymasz za krótko?

  23. #3873

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Marta ja bym zaczęła od lampy (żarówek) - u mnie pomogło. Poczytaj też na produktach "instrukcję obsługi" na moich producent zaleca 2 minuty na każdą warstwę, może trzymasz za krótko?

    na buteleczkach jest napisane minuta dlatego tak zrobilam. W takim razie wybiore sie po zarowki. Dziekuje za porade

  24. #3874
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hej, zaczęłam przygodę z hybrydą i mam do Was kilka pytań. Mam zestaw Mistero Milano.
    Czy do zmatowienia płytki wystarczy polerka 320, czy jest za drobna?
    Przed malowaniem robię manicure biologiczny, tzn. tak mi się wydaje, że to jest to. Konkretnie to oczyszczam paznokcie z poprzedniego lakieru, odżywki, czy co tam było. Skracam paznokcie, nadaje im kształt. Nakładam preparat Eveline na skórki i odsuwam je patyczkiem. I tu jest pytanie. Czy zastosowanie tego preparatu może mieć jakiś negatywny wpływ na hybrydę, np. na jej trwałość? Jak pozbyć się resztek preparatu, wystarczy dokładnie umyć dłonie?
    Dodam, że jestem amatorką, hybrydę robię sobie sama w zaciszu domowym, a właściwie to zaczynam dopiero przygodę w tym świecie dlatego proszę o łagodne potraktowanie

  25. #3875
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Marta a powiedz mi przecierasz cleanerem z indigo czy innym? I jeszcze takie pytanko czy masz zwykłą lampę uv?
    Ostatnio edytowane przez nitownica ; 26-03-2014 o 18:16

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •