Strona 78 z 180 PierwszyPierwszy ... 286874757677787980818288128178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 926 do 1 950 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1926
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja właśnie jestem ciekawa jakiś opinii bardziej rozbudowanych niż 'one phase indigo są fajne' mi np klientka moja mówiła, że próbowała sama robić, że kupiła i jej się nie trzyma... no ale pewnie coś źle robi.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  2. #1927
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Powiem tak
    Mam kilka kolorków - jeśli chodzi o odcienie - zarąbiste!
    Jesli chodzi o trwałość- niestety - zostawiają wiele do życzenia. Traktuję je jak normalne hybrydy bo cena jest ta sama. Bez bazy kolor ucieka z wolnego brzegu i robi się prześwit. Top tez dawałam, chociaż u kilku klientek ładnie trzymał się bez.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  3. #1928
    No to..wpadłam Avatar aurelia3
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Krapkowice
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    fajne są te folie i gąbeczki, ale taniej mnie chyba wyjdzie pociąć waciki i folię

  4. #1929
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    one phase indigo dopiero kupilam ale tak jak napisała chocolata kolor ucieka z wolnego brzegu i robi się prześwit, jak przemywam zmywa się kolor , także nakładałam top , co do trwałości to jeszcze nie wiem testuje 3 dzień dopiero

  5. #1930
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czy któraś mogłaby mi coś napisac o bazie i topie z NSI

    Z góry dziekuje za odpowiedź

  6. #1931
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agaciorka93 Zobacz post
    Czy któraś mogłaby mi coś napisac o bazie i topie z NSI

    Z góry dziekuje za odpowiedź
    Pytasz o NSI Polish Pro?
    Lakiero-żele w typie Shellac. Dodatek lakieru skutkuje tym, że wymaga dłuższego czasu utwardzania, czyli nie led.
    Ten zestaw doskonale usuwa się z płytki, nawet zwykłym zmywaczem do paznokci (5-10min.). Niestety baza na brzegach u mnie po ok. 5 dniach odkleja się na najbardziej osłabionych (używanych) paznokciach. Właśnie nie wykrusza, odpryskuje, tylko odkleja. No ale wtedy już zaczynam "majstrować" w tym miejscu i ...wiadomo
    Top nazwałabym "miękkim". Pięknie błyszczy, ale szybciej od gelish "rysuje się" i wyciera na końcówkach - ale nie wymaga zmatowienia przed odmaczaniem.
    Dla mnie ten zestaw jest niezastąpiony. Używam w ten sposób, że najpierw na brzegi paznokcia, tak 1-2 mm daję bazę Gelish - utwardzam 60s i po całości daję bazę NSI. Brzegi nie odklejają się a zdejmowanie mani trwa 5 min. Bardzo lubię wszelakie zdobienia - stempelki, naklejki ostatnio "zwariowałam" na punkcie folii metalicznej. Najczęściej po kolorze daję top NSI, potem zdobienia przeróżne, czasem wymagają one kolejnej warstwy topu. Często mam 2-3 warstwy topu. Ostatnią warstwę topu daję z NSI lub Gelish a zależy to od tego co mam na paznokciach (jakie lakiery, ozdoby) i jakie mam dalsze plany, czasem po 7-10 dniach "przerabiam" mani, czasem chodzę 3 tygodnie.
    Reasumując - jako podstawowe produkty do manicure hybrydowego nie polecam. Jako produkty "specjalnego" zastosowania - rewelacja

  7. #1932
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    2-3 warstwy topu plus baza plus lakier - i to wszystko nadal wyglada estetycznie i nie za grubo

  8. #1933
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny, a czy ktoras wie, czy jak pracuje na estetiq to jak kupie lakier z misteromilano to bedzie mi sie trzymał kolor z baza i topem z estetiq? ktos tak kombinowal juz ?

  9. #1934
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał macaomoonlight Zobacz post
    2-3 warstwy topu plus baza plus lakier - i to wszystko nadal wyglada estetycznie i nie za grubo
    Nie liczyłam, ale myślę, że mogłam dojść nawet do 10 . Zdarzało się, że kolor na kolor nakładałam. Na pewno była to warstwa cieńsza niż przy "sztucznych" paznokciach a nie wszystkie akryle czy żele są zaraz nieestetyczne. Jestem "przeczulona" i jeśli coś mi "nie gra" to potrafię zdjąć stylizację zaraz po jej zakończeniu. Lubię bardzo eksperymentować

  10. #1935
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    amazi poczytaj kilka postów wyżej bo dziewczyny pisały o tych firmach powinno być wszystko napisane

  11. #1936
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    ja właśnie jestem ciekawa jakiś opinii bardziej rozbudowanych niż 'one phase indigo są fajne' mi np klientka moja mówiła, że próbowała sama robić, że kupiła i jej się nie trzyma... no ale pewnie coś źle robi.

    nanami7 więc koleżance na naturalkach trzymał się 3 dni robiłam oczywiście tak jak zaleca indigo
    ja jeszcze mam ale mam na przedłużonych pazurkach ( już 6 dni)
    także wracam do estetiq

  12. #1937

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wow wow wlasnie znalazlam te hybrydtki czy one sa tak tanie
    a dobre? chodzi mi o kolorki jak sie tryzmaja z bazami shellaca

  13. #1938
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    moje drogie jak sprawuje sie wam odzywka gelisha? ktora posiadacie czy widzicie poprawe paznokci a moze powoduje lepsza przyczepnosc? zamierzam ja kupic nie wiem jaka wybrac czekam na wasze opinie...

  14. #1939
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Szukaj tutaj - temat o odżywkach http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...tml#post367860
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  15. #1940
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam pytanie do użytkowniczek estetiq: czy on jest taki elastyczny po nałożeniu? czy taki twardszy? wróciłam do poprzednich stron i zachwalacie bo kupiłam ostatnio z alle termo hybrydy i są takie twarde... dzisiaj ściągałam, nie było tak źle, no prawie tak jak z MM...

  16. #1941
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja też testuję własnie Estetiq, ale nie widzę różnicy żeby był bardziej elastyczny niż inne hybrydy. Ja noszę moje już 10dni. wszystko ok. bez odprysków
    uprzejmie proszę o dodawanie kolorków estetiq do katalogu hybryd
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  17. #1942
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie wiem czy wy kolezanki rowniez ale ja ostatnio odluszczam i przemywam hybrydki spirytusem i tez wszystko ok...
    moze macie kilka rad czego przestrzegac sie lub unikac przy hbrydkach.... jakie kieds popelnialyscie bledy co wplynelo np na trwalosc hybrydek?

  18. #1943
    Wczytuje się Avatar japata
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam dziewczyny
    Kupiłam sobie hybrydy z Estetiq, na razie jeden kolor. Lakier jest bardzo elastyczny i bardzo dobrze schodzi w acetonie. Niestety trzyma mi się max 3 dni, odchodzi przy wolnym brzegu. Nie wiem czy coś źle robię czy może mam zniszczoną płytkę, bo jeszcze paznokcie nie odrosły mi po akrylu.
    Kupiłam sobie parę kolorków z INS i ten lakier jest zdecydowanie twardszy od Estetiq, ale już też zaczyna odchodzić przy wolnym brzegu.

  19. #1944
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Przy hybrydach i zelach musisz dobrze zabezpieczyc brzeg, wtedy nie odprysnie albo za grubo moze dalas
    Agnieszka

  20. #1945
    Wczytuje się Avatar japata
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał rudzia1985 Zobacz post
    Przy hybrydach i zelach musisz dobrze zabezpieczyc brzeg, wtedy nie odprysnie albo za grubo moze dalas
    Może i faktycznie za grubo, brzeg też staram się zabezpieczać, malowałam dopiero trzeci raz, więc będę jeszcze próbować. Trening czyni mistrza.

  21. #1946
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jakim plynem zciagacie shelaca ja acetonem kosmetycznym wczesniej matuje pilnikiem warstwe nawierzchniowa stosuje gelisha...
    ostatnia warstwe nawierzchniowa przemywam spirytusem2%...

  22. #1947
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kamilax o przemywaniu i ściąganiu były rozmowy kilka- kilkanaście stron wcześniej, proponuje przejrzeć temat.

  23. #1948
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej, Ja tak jak pisalam wyzej, uzywam hybryd ESTETIQ - mojej Mamie trzymaja sie od sylwestra a dzis mamy 20 stycznia i zero odpryskow , ja w ta srode bede miala rowne 2 tygodnie i tez bez problemu sie trzymaja , klientka przyszla do mnie niedawno ktorej robilam przed wigilia odrost miala do polowy plytki ale bez zadnego odprysniecia, wiec wg mnie to zalezy od plytki , ja tez staram sie zawsze ja bardzo dobrze przygotowac, odtluscic itd Jednak chcialam zamowic jakis kolorek z MISTERO MILANO i nie znalazlam tu niestety odpowiedzi czy on z baza i topem Estetiq sie bedzie trzymal . Bylabym wdzieczna gdyby mi ktos odpowiedzial na to nurtujace mnie od dluzszego czasu pytanie;D

  24. #1949
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak przeczytałam jak zachwalacie estetiq to zamówiłam sobie 2 hybrydy od razu, żeby sprawdzić na sobie. tanie tak samo jak ATA, a one trzymają się dobrze, więc liczę na to samo tutaj.jestem ciekawa jak z kryciem....

  25. #1950
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ATA ? Pierwszy raz slysze o tych hybrydach , w jakiej sa cenia, maja ladne kolorki?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •