Strona 32 z 180 PierwszyPierwszy ... 222829303132333435364282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 776 do 800 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #776
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    może były za krótko w lampie
    może wacik zbyt brudny - częściej zmieniaj

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  2. #777
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    właśnie w lampie trzymałam już 2 razy dłużej niż powinnam a wacik brałam czysty dawałam też więcej i mniej clenera i dalej nic. muszę jeszcze spróbować spirytusem salicylowym czy będzie lepiej bo pomysły mi się już kończą
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  3. #778
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Fakt, ze to często wina cleanera.. lub starych żarówek. Ja polecam BASE&TOP Indigo - lubi się z większością hybryd dostępnych na rynku i zarąbiście błyszczy
    Matuje się też top CND - widać nie lubi się bratać z innymi firmami
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  4. #779
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Luthvian Zobacz post
    A ja mam pytanie do was dziewczyny

    Bo kupiłam lakiero żele na próbę z allepaznokcie i wszytko jest ok tylko jak ostatnią warstwę przecieram clinerem, którego używam do żeli to te hybrydy się nie błyszczą robią się matowe. Czy też macie taki problem czy może te hybrydy są felerne.
    Czy aby ten Top wymaga przemywania ? Bo w alle jest też Top (chyba finish fluid się nazywa), którego się nie przemywa (bo matowieje).

  5. #780
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zakladajac ze zarowki sa ok, najlepiej uzyc specjalnego preparatu do przemywania. magnetic np taki ma. lata swietlne temu nasza agulusia polecila mi spirytus skazony hibitanem i tez jest rewelacyjny

  6. #781
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Asiu a co to ten hibitant?
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #782
    Wczytuje się Avatar aleksandra870309
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    warszawa
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam. Mam pytanie do Was odnośnie lakierów hybrydowych.. polecacie jakieś konkretne firmy, dostawców? sporo jest tego na runku (od 10 zł do naprawdę mega wielkich pieniędzy) i można dostać zawrotu głowy oczywiście chodzi mi o dobrą jakość, długą wytrzymałość.
    Pozdrawiam

  8. #783
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Własnie po to założono ten temat. Wystarczy się troszkę cofnąc w posty i poczytać
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #784
    Wczytuje się Avatar aleksandra870309
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    warszawa
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    przeglądałam stronki wcześniej ale jak ktoś poleca zestaw 5 lakierów hybr. za 38zł to troszkę zastanawia mnie jakość tych produktów dlatego postanowiłam zapytać osobiście

  10. #785
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Temat jak widzisz ma ponad 30 stron, więc pisanie, że ktoś polecil tani zestaw ( jak sama mowisz co do jakosci ktorego masz wątpliwości) to znaczy ze nie ufasz osobie polecającej. Więc skąd masz pewność ze teraz dostaniesz podpowiedż co do najlepszych Raczej przeleciałas wątek i nie gniewaj się ale po to piszemy posty aby kazdy mógł coś z nich wynieść a nie powielać tysiac razy to samo. A jeśli tu nie znalazłas odpowiedzi masz jeszcze http://forum.wzorki.info/przedluzani...-lakierow.html

    Oduczcie się proszę metody " na lenia" prosząc o gotowce. Szukanie nie boli a można naprawdę dowiedzieć sie ciekawych rzeczy
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  11. #786
    Rozkręcanko Avatar ann_85
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zamówiłam Renew od NSI i czekam na przesyłkę.Dodam tylko że w Euro Fashion mają promocję dla tych którzy kiedykolwiek kupili Polish Pro dodają gratis "REnew" czyli preparat do rozcieńczania hybryd.Zamówiłam Z Nail@Hand Harmony hybrydy french...słyszałam że są jakościowo bardzo dobre,cena ok. 75zł/szt...zobaczym czy będą kompatybilne z bazą IBD))jak nie to czeka mnie zamawianie bazy i top coat'u od N&H Harmony.Oczywiście jak przetestuję wszystkie produkty zdam relację.

  12. #787
    Wczytuje się Avatar aleksandra870309
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    warszawa
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chocolata nikt nie zmusza Cię do odpisywania na moje pytanie. To, że jestem tutaj nowa nie oznacza, że nie mogę zadać pytania na interesujący mnie temat. Często jest tak iż mimo ponad 30 stron na dany temat odpowiedzi się nie znajduje..

    ---------- Dodano o godzinie 12:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:34 ----------

    ann_85 czekam na relację

  13. #788
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aleksandra, strone wczesniej masz np. porownanie dwoch firm, ktore napisala Natalia268 i ktora wg niej jest lepsza.
    Dwie strony wczesniej opisane zostaly z INS oraz z Modeny wiec polecane/niepolecane znajduja sie w tym temacie i naprawde nie trzeba sie daleko cofac ze stronami
    Agnieszka

  14. #789
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał aleksandra870309 Zobacz post
    przeglądałam stronki wcześniej ale jak ktoś poleca zestaw 5 lakierów hybr. za 38zł to troszkę zastanawia mnie jakość tych produktów dlatego postanowiłam zapytać osobiście
    Ta info jest na stronie pierwszej tego wątku, napisana rok temu, pokusiłam się i przejrzałam caaały wątek i jestem prawie pewna, że swoją lekturę zakończyłaś na owej pierwszej stronie.


  15. #790
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał aleksandra870309 Zobacz post
    Często jest tak iż mimo ponad 30 stron na dany temat odpowiedzi się nie znajduje..
    Mimo ponad 30 stron ... wybacz ale najpierw trzeba je przeczytać żeby powiedzieć, że sie nie mogło czegoś znaleźć...
    Nie odbieraj tego jako złośliwośc ale jesteśmy na forum po to aby pomagac sobie ale tez po to żeby zachowac tu porządek i nie bałaganić powielaniem odpowiedzi. Arogancją jedynie zrazisz do siebie osoby ktore mogą Ci pomóc...
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  16. #791
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moja skromna opinia nt. hybryd, z którymi miałam przyjemność
    Gelish Harmony - świetnie się trzyma, łatwo nakłada, super kolor, bardzo dobrze zdejmuje, cienka warstwa - ładnie wygląda na paznokciu. Lekko wzmacnia paznokcie. Łatwo dostępny. Dobra cena
    Eco star nail - świetnie się trzyma, nawet łamiących się i rozdwajających paznokci, średnio nakłada, kolory takie sobie, bardzo dobrze zdejmuje, gruba warstwa wzmacnia paznokcie, można pod nim wyhodować sobie szpony. Dobra cena (w promocji).
    NSI Polish Pro - średnio się trzyma, trudno nakłada (zbyt gęsty- mam felerną serię, mam też renew ale jeszcze nie wypróbowałam), rewelacyjnie zdejmuje. Średnio kosztuje.
    INS allepaznokcie - świetna cena, super kryjące kolory, trzyma się 1-3 dni, nie do zdjęcia bez niszczenia paznokci ...ale da się używać na podkładzie z żelu soak off i spiłowując przed odmoczeniem (tego podkładu).

  17. #792
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    uzytkowniczki lakierów hybrydowych z golden nails napiszcie coś więcej o tych hybrydach, jak z trwałością itd?
    maja teraz promocję i hybrydy można kupić za pół ceny, tylko szkoda, że maja mało kolorów Golden-Nails :: Base & Top Coat - 15ml

  18. #793
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    ja akurat mam gesty własnie z nsi . Takze nie mam innego żelu włąsnie gestego zebym mogła z inna firma wypróbowac . Co do ibd z tego co mi na chwile obecna wiadomo to takiego rozcieńczalnika chyba nie posiada . Jeszcze sklep dobrarada ma nawet kiedys ktos na forum pisał o nich tylko to sa rozienczalniki do zwykłych lakierów ale ta osoba pisała ze dodawala do żelo- lakierow i bylo ok. Tylko teraz sa dwa

    Rozcieńczalnik do lakierów beztoluenowy NCS 11023 i
    Rozcieńczalnik do lakierów NCS TOLUENOWY 11016 nie pamietam który to ma sie nadawac do zelo- lakierów

    Co do ibd moze napisz do sklepu EF na pewno wtedy będziesz wiedziała na 100 % czy firma ma taki rozcieńczalnik
    Ja pisałam o tych rozcieńczalnikach, mogą być obojętnie jakie tylko beztoulenowe

    Mnie się matowił nabłyszczacz shellac (nawet próbowałam spirytusu salicylowego), ale kupiłam cleanner na bazie alkoholu izopropylowego i jest git!

    a co fluidu bez przemywania- mam Ins i czas jego utwardzania wynosi 5 min. (taką odp.dotsałam od sprzedającego)

    ann_85 ja też u sprzedawcy bym interweniowała a nawet u producenta
    Ostatnio edytowane przez jumpi ; 15-02-2012 o 16:19
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  19. #794
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał ann_85 Zobacz post
    Pomocy!
    4 lakierozele firmy IBD(gelac) uległy zniszczeniu ... zgęstniały tak mocno że aż pędzelki się powykrzywiały
    Cytat Napisał asia Zobacz post
    co do ibd to z naszymi zrobilo sie to samo... a raczej gorzej... taki set mialysmy z czerwonie i rozu, 3/4 od samego stania na polce zgestnialo tak mocno ze wyglada jak jakas glina do lepienia, niestety nie do uratowania
    IBD nie udał się Gelac i zastąpiono go już nową linią - Just Gel Polish. Gęstniał i był niekompatybilny z innymi systemami a tego życzą sobie klienci. Pewnie nie da się go odnowić, bo firma nie wypuściła żadnego rozcieńczalnika, natomiast wymienia każdą reklamowaną butelkę na nową (nawet wyrzuconą do śmieci w nerwach i już nie istniejącą ), ale to "zagramanicą" u nas w "trzecim świecie" polscy dystrybutorzy pewnie mają to gdzieś. Ja bym nie odpuściła, reklamowała nawet bezpośrednio u producenta.

    Ten sam problem miał NSI Polish Pro, już jest nowa linia Gel Pro a firma bezpłatnie daje "uzdatniacz-rozcieńczalnik" do starej wersji.

    Słyszałam o rozcieńczaniu gęstych lakierożeli spirytusem ale to już bardzo ryzykowna "partyzantka". Ewentualnie zainicjowany odczyn alergiczny może uaktywnić się za parę lat i zatruć życie.

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    Mam do Was następujące pytanie:
    Czy na żel easy off (z allepaznokcie) mogę nałożyć lakierożel i ten nabłyszczacz z lakierożeli ...
    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    ...Czy testowała któraś już te żelo-lakiery z alle INS ...
    INS - moje doświadczenia: ładne kolory, super kryjące i dobra konsystencja (dot. tych kolorów, które mam), wygodne w nakładaniu (choć kurczą się, "uciekając" z wolnego brzegu - do opanowania), trwałość beznadziejna (ok. 20 godzin), nie do zdjęcia bez uszkodzenia paznokcia.
    Trwałość można podnieść do co najmniej 3 tygodni (tyle max. wytrwałam w jednym kolorze). Zdjąć można w 10 min., pozostawiając płytkę w idealnym stanie.
    Przepis:
    Inwestujemy w dobrą bazę - gelish foundation gel uv (ja lepszej nie znam), na to dajemy żel easy off - po taniości allepaznokcie lub po jakości eco star nail soak off (2-3 warstwy), bezbarwny lub dowolny kolor, jeśli później dokładnie pokryjemy kolorem z INS/NTN. Top dowolny. To gwarantuje, że kolor będzie dobrze się trzymał. Od paznokci odpryskuje po parunastu godzinach, od żelu w ogóle.
    Aby zdjąć - spiłowujemy/przepiłowujemy (byle jak) kolor. Pod spodem mamy dodatkową warstwę żelu, która chroni "niezdary" przed uszkodzeniem płytki. Wacik z acetonem i folia. Żel off (ten spod koloru) pięknie oddziela się od bazy i po 10min. sam odpada od paznokcia, pozostawiając błyszczącą płytkę paznokcia.
    Dodatkowo polecam przed położeniem wacika z acetonem dobrze "naoliwić paluszki" wokół paznokcia i płytkę paznokcia od wewnątrz (przy długich paznokciach).

  20. #795
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny soryyyy... ja polecalam INS ale juz tez sie zrazilam. pierwsze osoby przyszly po tzg, doch na uzupelnienie na kawke. Dodam kuzynki, bo tylko dla tych ktorym robie za 10zl przy kawce w domu zamowilam tansze, nawet powiem bardzo tanie. mamci je robie ale odprzskuja po ok 5 dniach. Ale mam itak je woli od zwyklego lakieu bo tego samego dnia po pracy w domu tzpu zmywanie, pranie itp paznokcie sie nie nadawalz do niczego juz...

    Wiec Poprawiam swoja poprzednia opinie.
    Pisalam polecam a teraz polecam ale na akryl, zel dla wygody bo jest to buteleczka z pedzelkiem wiec tylko szukam kolorek i maluje i pedzla od zeli nie niszcze cena 9 zl wiec kilka kolorkow sobie jeszsze zamowie aby miec do klientek ktore zycza sobie szkielecik i pazurki cale na kolor. No i dla kuzynki, mamz ktore maja za darmo lub symbolicznie na kawke 10zl i przy kawce malujemy...

  21. #796
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Evelina.J a jak Modena się sparwuje u Ciebie, nadal zadowolona jesteś z tych lakierożeli? myslę tu o stosowaniu na naturalki z ich bazą

  22. #797
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja też mam kilka kolorów INS, niestety ciemne kolory kiepsko sie utwardzają (mimo nowych żarówek) niektóre są bardzo gęste i źle się nakłada. Mam jeszcze ins w pudełkach zakręcanych i te są bardzo fajne, nawet na moich ogryzkach w lecie świetnie się trzymały. Klientkom robiłam głównie w stopach i też ok. ale ja używam głównie shellacowej bazy i nabłyszczacza, mam jeszcze nabłyszczacz greenstyle, który również polecam (nadaje się również do tradycyjnego żelu)

    Polecam też te shellac bluesky (oprócz nabłyszczacza) nie spłyawją z paznokcie, mozna nakłdadać na wszystkie paznokcie, dobrze sie utwardzają i nie marszczą się w lampie, nie kurczą sie

    Synny nails są fajne, dobrze się trzymają, ale nie rozpuszczaja sie w acetonie i trzeba je bardzo dobrze wymieszać przed użyciem, bo sie rozwarstwiają, troche się kurczą po utwardzeniu
    Ostatnio edytowane przez jumpi ; 24-02-2012 o 12:08
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  23. #798
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny a czy próbowałyście zdobić pazurki hybrydowe np farbkami akrylowymi?
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

  24. #799
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie tylko próbowałam zdobić hybrydę farbkami ale wciąż to robię

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  25. #800
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    i dobrze się trzyma nic nie odpryskuje ?

    i na tej samej zasadzie co w pazurkach żelowych na zmatowionym paznokciu?

    Ja właśnie próbowałam ale jak na wyschniętą farbkę nałożyłam już końcową warstwę nabłyszczającą (a nałożyłam jej 2 warstwy) dobrze utwardziłam i przemyłam clenerem to mi zszedł cały wzorek.

    dlatego byłam ciekawa czy to ja mam takiego pecha do moich hybryd czy jest to jednak wykonalne
    Nie pozwól, aby Twoje marzenia zarosły chwastami...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •