Strona 136 z 180 PierwszyPierwszy ... 3686126132133134135136137138139140146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 376 do 3 400 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3376
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mi tez nie...

  2. #3377
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mnie nie kurczy się kolorówka tylko kurczył się top :-) którego wywaliłam..............

    Kolorówka ok,tylko dla mnie trochę za gęsta

  3. #3378
    Debiutantka Avatar mati
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    jak to te wszystkie hybrydy trzymają ci się tak krotko? to albo coś robisz źle albo używasz kiepskiej bazy.
    Baze i top mam z Harmony i z cuccio używam zamiennie. Mam też kolorowkę z Harmony i nie mam żadnych problemów nosi się świetnie ( ostatnio miałam klientkę z 5 tyg. odrostem i wszystkie paznokcie w idealnym stanie ). Sama nie wiem dlaczego mam takie problemy z innymi firmami skoro tyle dziewczyn n nich pracuje i są zadowolone

  4. #3379
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kurcze temat gruby,muszę przewertować. A może ktoś na szybko podałby mi jakiś tańszy zamiennik bazy z gelisha?
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  5. #3380
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Paticzek Zobacz post
    Ja mam ok 10 kolorów i robilam na shellacu i gelishu i nic się nie kurczy

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
    Czy mogę procić o wzorniczek kolorów w "katalogu hybryd" ?
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  6. #3381
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny ja z doświadczenia wiem, że nie ma zamiennika dla dobrej bazy. Przerobiłam kilka tańszych i droższych firm i wiem, że baza u mnie to tylko Gelish. Jednak próbowałam kombinacji z innymi topami, np. Mistero Milano i dawałam kolory w innych firm i wszystko pięknie się trzyma minimum 3 tygodnie. Jeśli kolor się kurczy, to bazę trzeba przetrzeć po utwardzeniu suchym wacikiem. U mnie to konieczne, gdy daję kolor MM na bazę Gelish, z Estetiqiem nie mam tych problemów. Ale jeśli top się kurczy, to można go dać dwa razy. Ja na problematyczne pazurki daję 2x bazę. I też nie matowię płytki pod hybrydę. Jedynie szlifuję bloczkiem 240 zdejmując połysk i wygładzając nierówności.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #3382
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gorzka - nie żaluj na baze gelisha. wiem droga, ale wielka, ktos tu podawał stronę gdzie jest za 90zł już z przesyłką.




  8. #3383
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jumpi Zobacz post
    Czy mogę procić o wzorniczek kolorów w "katalogu hybryd" ?
    http://forum.wzorki.info/showthread.php?p=397214


    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  9. #3384
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Isladnia/ Ełk
    Postów
    3

    Smile Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć dziewczyny, potrzebuje waszej rady Pracuje na Harmony Gelish i ogolnie jestem zadowolona, ale niektore kolory slabo kryją np. ooba ooba blue czy i'm brighter than you, dwie warstwy to za malo zeby ladnie wygladaly, czy któraś z was probowała malować 3 razy ? może macie te kolory i macie podobny problem ? Ogolnie to tylko z tymi mam problem, reszta kryje ok.dziekuje z gory za odpowiedz

  10. #3385
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no niestety z niektorymi kolorami tak jest.. sprobuj dac moze inny kolor pod spod... moze biały ?
    niebieski ładny, szkoda go... tego drugiego nie lubie bo sie marszczył, był za gesty uciekał od skórek i wszystko co najgorsze...

    ________________________________________


  11. #3386
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Isladnia/ Ełk
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kurcze nie mam bialego musze zamowic, a z tym kolorem i'm brighter than you to mój drugi, pierwszy tez sie marszczyl i byl za gesty (wydaje mi sie ze mogl byc uszkodzony podczas transportu- w sensie przegrzany albo przymrożony), bo ten co mam teraz jest normalny taki jak inne tylko, że slabo kryje. dziekuje za rade

  12. #3387
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gorzka- Też uważam ,że nie warto żałować "paru groszy". Baza jest najlepsza,poza tym jest bardzo wydajna...

  13. #3388
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    7

    Smile Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny Shellac to oryginalne hybrydy, przed ich nalozeniem nie trzeba matowic plytki..Oryginalne hybrydy to wowniez Opi i Orly...Reszta to podrobki czyli zele soak off i tutaj zawsze trzeba plytke zmatowic.

  14. #3389
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    orly ? chyba zartujesz ?
    na opi nie pracowałam wiec sie nie wypowiem

    ________________________________________


  15. #3390
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Dziewczyny ja z doświadczenia wiem, że nie ma zamiennika dla dobrej bazy. Przerobiłam kilka tańszych i droższych firm i wiem, że baza u mnie to tylko Gelish. Jednak próbowałam kombinacji z innymi topami, np. Mistero Milano i dawałam kolory w innych firm i wszystko pięknie się trzyma minimum 3 tygodnie. Jeśli kolor się kurczy, to bazę trzeba przetrzeć po utwardzeniu suchym wacikiem. U mnie to konieczne, gdy daję kolor MM na bazę Gelish, z Estetiqiem nie mam tych problemów. Ale jeśli top się kurczy, to można go dać dwa razy. Ja na problematyczne pazurki daję 2x bazę. I też nie matowię płytki pod hybrydę. Jedynie szlifuję bloczkiem 240 zdejmując połysk i wygładzając nierówności.

    Sztynko, chyba mi nadzieją powiało Szukam alternatywy dla bazy shellaca, a bardzo nie chcę matowić pazurków. Rozumiem więc, że jeśli pod Gelisha zdejmę połysk z paznokcia, to będzie ok? A na takim dziewiczym, bez żadnego przecierania będzie się trzymać?
    Zastanawiam się też czy gelishowy top też tak długo utrzymuje połysk jak shellac, który pięknie błyszczy nawet 3 tygodnie...

  16. #3391
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Isladnia/ Ełk
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Happyhandy Zobacz post
    Sztynko, chyba mi nadzieją powiało Szukam alternatywy dla bazy shellaca, a bardzo nie chcę matowić pazurków. Rozumiem więc, że jeśli pod Gelisha zdejmę połysk z paznokcia, to będzie ok? A na takim dziewiczym, bez żadnego przecierania będzie się trzymać?
    Zastanawiam się też czy gelishowy top też tak długo utrzymuje połysk jak shellac, który pięknie błyszczy nawet 3 tygodnie...
    Gelish się błyszczy do końca, nie wiem jak się ma do shellaca. Wcześniej miałam tylko Mollon Pro.

  17. #3392
    Debiutantka Avatar mati
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Z gelishem różnie bywa. Ostatnio kupiłam kolejne już opakowanie topu i jest fatalny po przemyciu robi się matowy a mam nowe lampy ( wczesniej nie bylo tego problemu). Co do bazy bez przecierania bedzię się trzymać ale będzie Ci ciężko nałożyć kolor i może się marszczyć poza tym producent poleca przecierać.

    Dziewczyny pracujecie na hybrydzie IBD? Jak długo trzyma się na naturalnych paznokciach? Bardzo proszę o podpowiedz

  18. #3393
    Wczytuje się Avatar madzia1298
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Otwock
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mati- mam jeden kolor z IBD. Ostatnio nakładałam go klientce,która średnio co 3-4 tyg robi hybrydę. Położyłam ten kolor jak zwykle na gelish-ową bazę. Myślę,że trzyma się dobrze.Szczegóły będę znać w sobotę,gdyż na własne oczy zobaczę co pozostało na paznokciach po 4 tyg.

  19. #3394
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Happyhandy - ja pod Gelisha delikatnie zdejmuje połysk polerką 100/180. Wszystko się elegancko trzyma, nikt się nie skarżył


    o takiej np. : Załącznik 74829
    źr. : Polerka duża 100/180 SUNSHINE Cosmetics Zone - sklep internetowy

    ________________________________________


  20. #3395
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki kochanachyba właśnie o to mi chodziło: żeby ściągnąć połysk, ale nie matowić jak do żelu, jak najmniej ingerencji w płytkę.
    Bardzo lubię bazę z shellaca, ale z ciekawości chcę też wypróbować coś innego niezbyt inwazyjnego.

  21. #3396
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kusisz tym shellaciem, nigdy nie używalam.




  22. #3397
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja zawsze uzywalam bazy shellaca, ale cos mi przyszlo do glowy by zmienic i teraz mam opi. Mam wrazenie ze jakas ona srednia jest. Dwa razy u tej samej klientki ten sam pazur sie uszczerbil ale juz nie wiem czy to wina paznokcia czy bazy...
    Dla mnie gorszym problemem jest top, ciagle mi sie brudzi od koloru. Utwardzam i utwardzam a tu dalej brudzi... I nie wiadomo czy to wina koloru czy czego. Szczegolnie opi mi bardzo brudza... Moze lampa led sie lepiej sprawdzi? Co polecacie na takie problemy. Top mam z ibd wczesniej shellac.

    Btw. Polecam Wam tez hybryde z looksus lashes diamond hybrid. Spoko kolory, sciaga sie jak mm lub opi (lekko problemowo) ale maja buteleczki 3ml za 12zl takze mozna poszalec z kolorami.
    Ostatnio edytowane przez KlaudiiS ; 09-01-2014 o 10:56

  23. #3398

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Happyhandy Zobacz post
    Dzięki kochanachyba właśnie o to mi chodziło: żeby ściągnąć połysk, ale nie matowić jak do żelu, jak najmniej ingerencji w płytkę.
    Bardzo lubię bazę z shellaca, ale z ciekawości chcę też wypróbować coś innego niezbyt inwazyjnego.

    a kto pod hybrydę matowi jak do żelu? pierwsze słyszę

  24. #3399
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny jak zdejmuję hybrydę to potem matuję tylko część,która odrosła czy znów cały paznokieć? Na logikę tylko odrost ,ale dopiero zaczynam z hybrydami i chciałam się upewnić
    Ostatnio edytowane przez marylin ; 09-01-2014 o 14:44


  25. #3400
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zdejmujesz całość removerem (albo zmywaczem z acetonem isana z rossmanna) i robisz od początku

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •