Strona 82 z 180 PierwszyPierwszy ... 327278798081828384858692132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 026 do 2 050 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2026
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Co do żelu gelisha wzmacniającego płytkę przed hybrydą, też jestem ciekawa waszych spostrzeżeń.
    Piszę tak dlatego, że kiedy SPN wypuściła swoją pierwszą hybrydę okazało się, że na naturalnych paznokciach u dłoni pęka ( na stopy rewelacja) i proponowali żeby cienką warstwą wzmocnić płytkę żelem. Niestety dalej pękało, z perspektywy czasu patrząc jak miałoby być inaczej jak żelu było za cienko. Każda inna stylizacja nie wytrzymałaby z prostej przyczyny brak krzywej. Więc tak myślę ten żel do wzmocnienia hybrydy gelisha MUSI chyba być czymś bardziej elastycznym od zwykłego żelu. Takie to były moje złe doświadczenia z pierwszymi hybrydami.
    Co do wzmocnienia naturalnej płytki przed położeniem hybrydy znalazłam jeszcze coś takiego firma Sunflower

    Sunflower i PORCELANA i PORCELANA EXPRESS i ZESTAW PORCELANA EXPRESS + PORCELANA TERMICZNA

    jak dla mnie godne zastanowienia bo daje się tylko na końcówkę słabego paznokcia lub do likwidacji rozdwojonego paznokcia.

    Jak na razie tylko mie to zastanawia , nie mam z tym doświadczeń

  2. #2027
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ten zel z Gelish jest zelem typu soak off czyli jest bardziej elastyczny niz klasyczne zele, dlatego idealnie sie powinin nadawac do takiego wzmacniania pazurka pod hybryde. Zreszta z opisu ze strony to wlasnie wynika

    Żel Soak Off GELISH Hand&Nail Harmony Structure Clear 15ml

    Żel budujący STRUCTURE jest bardziej gęsty od pozostałych produktów linii GELISH. Molekularna struktura wzmacnia naturalną płytkę paznokcia i zwiększa jej wytrzymałość. Jego uniwersalność daje styliście paznokci możliwości naprawy uszkodzonej płytki paznokcia oraz niwelowanie je niedoskonałości.

    (opis ze strony EF)

  3. #2028
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    loginka to że piszą na str nie znaczy że faktycznie tak jest....
    niektóre hybrydy też niby takie świetne a okazują się bublami....

    ja tam do wszystkiego podchodzę bardzo sceptycznie.
    Pytanie czy faktycznie jakoś wzmocni pazurka w praktyce?
    Czy się ładnie zdejmie ?
    Czy więcej warstw nie będzie odłaziło?
    Czy nie jest to produkt zbędny?

    relacja live:

    jak na razie właśnie robię i nakłada się super.
    Co do wzmacniania, po 1 warstwie zielonego vita żelu i 2 warstwach sculpture jak na razie nie widzę jakiegoś specjalnego wzmocnienia..
    spory - za mega rozlewanie się na nim koloru. Mimo przecierania pędzlem, wacikiem,.. jutro zrobię podejście 2.
    wniosek: po daniu 2,5 warstwy cieniutkiego koloru z MM i topu ( bo w 2 sobie nie poradziłam żeby wszędzie było kryjąco i ciut jeszcze maznełam tu i tam)
    pazury zdecydowanie baaardziej twarde! aż jestem zdziowna. BARDZO pozytywnie.
    jutro zdejmę i zrobię jeszcze raz może uda mi się nad nim zapanować.
    Ostatnio edytowane przez germana ; 07-02-2013 o 01:58 Powód: relacja live

  4. #2029
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    germana testuj testuj bo to bylaby alternatywa dla miekich cienkich paznokci a takie klientki tez do mnie przchodza i hbrda trzyma sie gorzej... teraz testuje na wszstkich odzywke pomaranczowa vitagel jak to nie pomoze to mowilam im ze bedziemy wzmacniac akrylem albo zrobimy z 2-3 tg przerwy i odzywka evelin beda sie kurowaly ale wtedy to przez 3 tyg nie bedzie klienta....

  5. #2030
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja mam tak słabe paznokcie i czy daję normalnie bazę harmony, czy tą pomarańczową to slabo mi się trzymają , ktoś tu polecał pod lakier jedną warstwę - też na końcówkach nie mam już ani lakieru ani żelu po 2 dniach... może do moich cieniutkich paznokci nadawałby się ta porcelana ?

  6. #2031
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nefra testu bo jestes wiarygodnym krolikiem doswiadczalnym mam nadzieje ze cos wymyslimy skutecznego... a probowalas cienko akrylu?

  7. #2032
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wiem Germana ze opis swoja drogą a rzeczywistosc swoją, dlatego cieszę się ze przestestujesz ten zelik i bedzie wiadomo co i jak a jak konsystencja tego zelu? mozna nim troszke nadbudowac pazurka czy on jest bardziej rzadki i nakladasz go cieniutko? Ja nie mialam nigdy do czynienia z typowymi soak offami oprocz "hybryd", no ale to wiadomo ze w pedzelku inaczej

  8. #2033
    Rozkręcanko Avatar isa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    amsterdam
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam wszystkie Forumowicz ki , jestem tutaj od niedawna i mam pytanie ?
    Kupiłam dwa kolorki hybrytki indigo One Phase. Przetestowałam na koleżance płytkę miałam zdrową , jak już pewnie wiecie taj hybrytki nie trzeba bazy ani wykończenia ..
    Ale niestety trzymała się trzy dni Pracuję , to zn. sprząta domy , czyli cały czas w ruchu rączki i woda , czy to mogło spowodować , tak krótki czas trwałości .....
    Proszę odpiszcie na moje pytanko

  9. #2034
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    faktycznie w takich warunkach to ciężko,na stopach sprawdzają sie w 100% no ale wiadomo stopami nie sprzatamy utwardz moze przed polozeniem kolorku i juz (no ale to nie idea tego zelu )ja tak jednak robie ,jak wiem ze ktos ma slaba plytke i wszystko gra

  10. #2035
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    isa - dziewczyny wczesniej pisały, że nie polecaja tych hybryd, po prostu sie nie trzymają. I nie ma co usprawiedliwiać ciężką pracą

    ________________________________________


  11. #2036
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mysle tak samo

  12. #2037
    Rozkręcanko Avatar isa
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    amsterdam
    Postów
    89

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziękuje bardzo za odpowiedz ,
    zawsze można polegać na Was wspaniałe Kobitki

  13. #2038
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kielce
    Postów
    27

    Nai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam Serdecznie! Zastanawiam sie nad kupnem zestawu ŻELE SOAK OFF - GELISH i w związku z tym mam kilka pytań?
    1. Czy warto kupić?
    2. Gdzie kupię w dobrej cenie oryginały?
    3. Jakie kolorki polecacie, które preferują wasze klientki?
    a może polecacie inne hybrydy, proszę o poradę bo zastanawiam się nad kupnem MM, INDIGO, Shellac CND i właśnie Gelish... nie wiem na co sie zdecydowac?

  14. #2039
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    angelikapl Czytanie nie boli...ale pisanie po n-ty raz tego samego zaczyna.


    Co do Gelish Structure
    Pazurki faktycznie wydają się twardsze,
    schodzi ładnie. Przy odmoczeniu i mocniejszym szarpnięciu złazi całość płatem.
    gęstość raczej dość rzadki chyba jak na żel ( ja żelowa niestety nie jestem więc ciężko mi się wypowiedzieć), ale do modelowania krzywych się nie nadaje bo się bardzo szybko poziomuje i rozpływa, więc ja dałam rade tylko cieniuteńko po całości go nałożyć. Drugą warstwę bardziej na środek i wolny brzeg.
    Najbardziej mnie denerwuj to rozpływanie koloru na nim. Nawet jak przecieram wacikiem bezpyłowym... czy delikatnie czy dość mocno. żeby zetrzeć lepką warstwe to i tak jakoś tak ten kolor się na nim rozpływa bardzo i jakoś to słabo wygląda... strasznie długo się mordowałam żeby było w estetycznie.
    Przy następnej aplikacji może sfilmuję...

  15. #2040
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Germana a może delikatnie zmatowić? choćby polerką?


  16. #2041
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    samaron chba dobrze radzisz...
    a po zmatowieniu dawac baze czy odrazu kolor?
    germana a 1 warstwa zelu nie wstarczy jako podklad lub baza?

  17. #2042
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dokładnie ten sam efekt jak gelish structure można osiągnąć dowolnym clear żelem soak off. Przy tym można wybrać taki, który odpowiada nam konsystencją. Wybór jest bardzo duży. Mnie najbardziej podpasował IBD builder. Kupiłam ten, bo w czasach przed hybrydowych zdarzało mi się, że czasem odłamał mi się rożek naturalnego paznokcia (noszę kwadraty) a builderem można było nadbudować na formie taki ubytek. Od kiedy robię mani hybrydowy, takie uszkodzenia już u mnie nie występują. Natomiast builder zużywam jako utwardzenie naturalnej płytki u koleżanek, którym paznokcie się łamią nawet pod hybrydą a chcą wyhodować sobie szpony. Wielkiego doświadczenia nie mam ale ze skromnych moich obserwacji stwierdzam, że hybryda na problematycznej płytce trzyma się dłużej z dodatkiem bezbarwnego żelu silikonowego. Taki żel, więc structure również można stosować w dowolnej ilości warstw. Pod kolorem, nad kolorem oraz tu i tu . Ważne aby zacząć od bazy a skończyć topem. Po raz kolejny, ze znudzeniem powtarzam - baza w środku nie jest potrzebna. Soak offów nie potrzeba matowić, można całkiem przemyć przed kolejną warstwą. Ja pilnika używam, wyłącznie dla nadania kształtu, spiłowania nadmiaru lub nierówności. Taka wielowarstwowa "kanapka" schodzi zazwyczaj w jednym płacie, ale warto przed odmaczaniem spiłować ile się da z góry aby odmaczanie trwało krócej.

  18. #2043
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zmatowiłam właśnie przed zapomniałam dopisać ale i tak nie marszczy się na kawałeczki tylko złazi w całości.
    Czytałam na jakiś zagranicznych stronach że dziewczyny radzą dać bazę i potem warstwy S.
    Niektóre radziły dawać Structurka dopiero na kolor.

    Piłować tez nie lubię dla mnie ważnym kryterium jest właśnie odmaczanie co tu jest ok.

    Ignorantka - z dawaniem bazy pomiędzy nigdzie się nie spotkałam więc lepiej nie podsuwać nawet takich opcji
    a tak na poważnie ja też uważam ( dobrze nałożone) baza na początek i top na koniec to połowa sukcecu.
    I zaczął mnie kurcze ciekawić ten IBD ;p

    Ogólnie co do S. To moje subiektywne odczucia więc też musicie mieć to na uwadze.

  19. #2044
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Była dziś u mnie babka z firmy kabos.
    Znacie może te hybrydy?
    Lakiery ich znam.,ale o hybrydzie nawet nie słyszałam.

  20. #2045
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie sugeruję aby dawać bazę pomiędzy . Kamillxx pytała i często powtarzają się takie pytania - czy na żel (szkielet, zmatowiony itp.) dawać bazę. Baza TYLKO na goły paznokieć! Pod kolor zawsze można dawać tą structure lub soak off. Na kolor, jeśli to są soak offy, na lakierożele taka konstrukcja będzie miej trwała. Używałam również soak off z allepaznokcie i cuccio (star nails). Jest różnica w jakości ale największa różnica była w cenie. Wszystkie spełniają swoją rolę (pogrubiają i usztywniają paznokieć).

  21. #2046
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ignorantko Chodziło mi raczej o takie małe przekomarzanie ^^ Bo czasami ludzie Tworzą "cuda" a ostatnio jak widać non stop są jakieś bardzo ambitne pytania

  22. #2047
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja na przedłużony akrylem czy żelem i zmatowiony paznokieć daję zawsze bazę bo z obserwacji widzę ze bez bazy hybryda szybciej się niszczy albo odchodzi jak gumka od zbudowanego pazurka.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  23. #2048
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie używałam akrylu ani "twardego" żelu. Chocolata na pewno dobrze piszesz. Trzeba mieć otwarty umysł na wszelakie możliwości. Plus zacięcie chemika w łączeniu różnych substancji, metodą prób i błędów .

  24. #2049
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Sandrus ja używam hybrydy kabosa i CDN. Różnicy w trwałości dla mnie nie ma. Jak się trzyna u jakiejś osoby to się oba trzymają, kiedy coś tam odpryskuje to po takim samym czasie. Chociaż można zauważyć, ale jedynie suptelne różnice podczas nakładania. Zaczeli wreszcie dawać fajne promocje.
    Baza i top oczywiście i zawsze CDN

    ---------- Dodano o godzinie 23:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:09 ----------

    Ignorantko, a co byś poleciła do wzmocnienia płytki pod shellaca i gelisha. Czy IBD się do nich sprawdzi. Mam klientkę z bardzo elastyczną i cienką płytką styraną po latach myślę zbyt gorliwego matowienia pod akryl. Shellac się jednak dobrze trzyma oprócz 1 paznokcia lewej ręki choć ona praworęczna, ale takie wzmocnienie to już coś. Inne "problematyczne" dziewczyny mają bardzo porozdwajane końcowki swoich paznokci, ale nie dają za wygraną, czy w takim przypadku coś da to wzmocnienie.

  25. #2050
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A kojarzysz może ich cenę.
    Kurcze zapomniałam.
    Katalog mam bez cen a to ceny mówiła mi ta babka
    Już wyleciały mi z głowy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •