Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
a baze i top z jakiej firmy masz mi CZ odmacza sie bardzo ladnie
a baze i topa mam z gelisha
waciki nasaczasz czy platki
probowlaas wlozyc do lampy na dwa sety
baze, top i lakier mam z CZ i teraz tak w styczniu robiłam pazurki w taki sposób
Przemywałam cleanerem żeby odtłuścić--> baza (utwardzam w lampie)--> przemywam cleanerem (tak pisało w instrukcji)--> kolor --> top--> przemywam cleanerem. Wszystko byłoby ok ale mi strasznie powietrze podchodziło.. nie było paznokcia bez podejscia powietrza.. i po 2 dniach odchodziła hybryda sama.. poszłąm do kosmetyczki wyprowadziła mi ładnie pazurki..

i przed świetami mi odprysnęły 2 dość sporo więc stwierdziłam ze sama sobie zrobie.. skoro widziałam kilka razy jak mi kosmetyczka robila i mam sprzet w domu to spróbuje..

i robiłam wszystko tak jak wyżej pisałam tylko jak utwardziłam baze w lampie to dawałam bezpośrednio lakier.. bez przemywania cleanerem.. czy może to mieć jakieś powiązanie z tym że teraz nie chce zejsc? choc w sumie nie wydaje mis ie zeby miało bo w styczniu bez problemu schodzily mi całe pazurki z bazą po prostu potrzymałam chwilę w acetonie i bez problemu odsuwałam patyczkiem.. a teraz nie schodzi ani lakeir ani baza... trzymam pazurki w acetonie a paznokiec jak nie ruszony..

nasączam te płatki co mam do zestawu dołączone..

a jak do lampy włoże to nie stwardnieje bardziej