Strona 47 z 180 PierwszyPierwszy ... 374344454647484950515797147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 151 do 1 175 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1151
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a ja na zbudowane paznokcie żelem dawałam od razu hybrydę bez bazy i trzymało się bez zarzutu, przecież baza służy do nakładania na naturalne paznokcie, a jak kładziemy kolor na wybudowane pazurki to można to pominąć, bynajmniej ja tak robię

  2. #1152
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chyba mnie dziewczyny przekonałyście, w sumie tak sobie myślę że kupię 1-2 lakiery lepsze niż ta taniochę z której w sumie nie będę zadowolona a które i tak by pewno wylądowały w koszu. A można wiedzieć gdzie wy kupujecie te lakiery które mi poleciłyście "Mistero Milano", na necie znalazłam: Lakiery hybrydowe macie może jakieś jeszcze tańsze źródło?

    A te lampy które podałam są wystarczające do domowego użytku?

    I jakie inne podstawowe rzeczy są mi potrzebne oprócz lampy i lakierów aby móc takie pazurki sobie wykonać?

    Przeglądając str MM natrafiłam na zestaw - http://www.misteromilano.pl/pl/lakie...rydowych.html- myslicie ze dobre by to było? Jeśli tak to co oprócz lampy musiałabym dokupić?

    Przepraszam za takie pyt, ale jestem początkujaca:/

    ---------- Dodano o godzinie 22:50 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:41 ----------

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Dziewczyny a jak robie hybrydami frencha to zamiast bialej hybrydy moge dac bialy zel ? I czy bedzie sie to trzymac. Bo zastanawiam sie czy kupic jeszcze z MM bialy kolor czy wykorzystac promocje 2+1 na inne kolorki ...
    Doradzcie mi prosze
    a na jakiej str jest ta promocja 2+1, mogłabys zapodać linka?
    Ostatnio edytowane przez anka1988 ; 02-07-2012 o 23:59 Powód: uzupełnienie informacji

  3. #1153
    Wczytuje się Avatar montika1912
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny bardzo proszę o podpowiedź. Pracuję na hybrydach Hand&Nail Harmony Gelish. Zadzwoniła do mnie klientka, która chciała żebym położyła jej na paznokcie tylko bazę i Top w celu utwardzenia płytki, bo chce sobie malować paznokcie tylko zwykłymi lakierami. Powiedziała mi, że w jakimś salonie tak miała robione, ale paznokcie po zrobieniu były matowe (nie wiem jakiej firmy bazę i top hybrydowy miała nakładany). Harmony Top się bardzo błyszczy więc nie wiem czy lakier na takiej powierzchni będzie się dobrze trzymał i czy położenie jednej warstwy bazy i topu wystarczająco usztywni płytkę i czy nie będzie odchodzić. Ogólnie z hybryd Harmony Gelish jestem bardzo zadowolona. Pani w hurtowni w której kupuję hybrydy podpowiedziała mi żebym położyła dwie warstwy bazy i jedną warstwę topu i będzie ok, ale ja nie jestem pewna. Napiszcie proszę czy w ten sposób robiłyście i czy się dobrze trzymało. za odpowiedź z góry dziękuję

  4. #1154
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    u nas w Nails Company również mamy przez cały czas promocję na hybrydę
    w kwocie 150zł kupujecie 2+1 gratis
    w e-sklepie nie ma tego ujętego - jesteśmy w trakcie przebudowy strony
    ale można zadzwonić pod numer 509 778 126 i skorzystać z promocji
    lub zamówić przez e-sklep 2 kolory a w uwagach napisać info co do koloru trzeciego
    Nails Company | Tipsy | Zabrze - ŻELE HYBRYDOWE-LAKIERO-ŻELE polecam

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  5. #1155
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał anka1988 Zobacz post
    (...) a na jakiej str jest ta promocja 2+1, mogłabys zapodać linka?
    już niestety skończyła się ta promocja

    ________________________________________


  6. #1156
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał montika1912 Zobacz post
    Dziewczyny bardzo proszę o podpowiedź. Pracuję na hybrydach Hand&Nail Harmony Gelish. Zadzwoniła do mnie klientka, która chciała żebym położyła jej na paznokcie tylko bazę i Top w celu utwardzenia płytki, bo chce sobie malować paznokcie tylko zwykłymi lakierami. Powiedziała mi, że w jakimś salonie tak miała robione, ale paznokcie po zrobieniu były matowe (nie wiem jakiej firmy bazę i top hybrydowy miała nakładany). Harmony Top się bardzo błyszczy więc nie wiem czy lakier na takiej powierzchni będzie się dobrze trzymał i czy położenie jednej warstwy bazy i topu wystarczająco usztywni płytkę i czy nie będzie odchodzić. Ogólnie z hybryd Harmony Gelish jestem bardzo zadowolona. Pani w hurtowni w której kupuję hybrydy podpowiedziała mi żebym położyła dwie warstwy bazy i jedną warstwę topu i będzie ok, ale ja nie jestem pewna. Napiszcie proszę czy w ten sposób robiłyście i czy się dobrze trzymało. za odpowiedź z góry dziękuję

    ja co chwilke zmieniam kolor wiec nie robie kolorowej hybrydy tylko nakladam 3 warstwy base&top z indigo
    trzyma sie bez problemu i hybryda i lakier na niej

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #1157
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny, mam pytanko do was, czy któraś z was robiła może tak, że na bazę hybrydową kładła zwykły kolorowy żel a na to nabłyszczacz hybrydowy, czy to się będzie trzymać? albo druga wersja, zwykły bazowy żel, na to zwykły kolorowy żel i nabłyszczacz hybrydowy, czy to się będzie trzymać? co myślicie?

  8. #1158
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    malinowa ja wszystko nabłyszczam topem hybrydowym i ładnie się trzyma

  9. #1159
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wisienkakwspz ale ktorą wersję stosujesz z tych dwóch co napisałam? chodzi mi o to czy można lakierożel zastąpic zwykłym kolorowym żelem ? czy to sie trzyma na bazie do lakierożeli? czy kolorowy żel nie popeka ?

  10. #1160
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja stosuję tą drugą metodę. W pierwszej miałabym obawy co do zamykania twardego żelu między warstwy miękkiego;-/
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  11. #1161
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no i to taka odpowiedź mi chodziło, dzięki wielkie

  12. #1162
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Malinowa, ja kładłam bazę hybrydową, kolor (zwykłą kolorówkę) i na to nabłyszczacz hybrydy i trzyma się pięknie. Klientce nie trzymała się zwykła kolorowa hybryda, ale to co napisałam jak najbardziej!
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  13. #1163
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to dobrze wiedzieć, kurcze ja dzisiaj robiłam babeczce hybrydę z golden nails, kolorek ładny ale krycie słabe, trzy warstwy i jeszcze nie było tak jak trzeba, nie jestem zadowolona z efektu, dlatego pytałam czy można zwykłą kolorówką zrobić pazurki w taki sam sposob jak hybrydy czyli bez budowania, widzę że tak robicie, teraz będę mądrzejsza, bałam się jej dać zwykły kolorowy żel, a teraz widzę że niepotrzebnie

  14. #1164
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    malinowa ja robię tak jak choco, czyli ta druga wersja

  15. #1165
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny używałyście tych hybryd?
    Color Club?

  16. #1166
    No to..wpadłam Avatar zuzka19
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Gryfice
    Postów
    259

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja Was wszystkie zaskocze zaczynam dopiero z hybrydkami i kupiłam kilka kolorków z allepaznokcie, raz zrobiłam znajomej french, przyszla do mnie po miesiącu (pazurki wolno rosną) i żel byl prawie nie naruszony (bite 3 tygodnie nic). Generalnie trzymają się ok 10 dni. Ostatno skorzystałam też z promocji MM i kupiłam - miodzio kolorek, super się nakłada, bez polotu do tych z allepaznokcie ale... po 3 dniach robiły się odpryski, załamałam się kompletnie, nie wiem czy zrobiłam coś źle, czytam wątek już chyba z 2 godziny i wydaje mi się że wszystko dobrze nałożyłam (skórki, mat, odtłuszczasz, primer <kwasowy>, top/baza- 2min, kolor- 2min x2, top/baza -2min) brzeg też raczej dobrze zabezpieczyłam, może primer bez kwasu łagodniejszy byłby lepszy (?) nie wiem juz sama, coś bede dalej kombiinować...
    pozdrawiam
    p.s. przesyłam fotke problemowych hybrydek po zrobieniu, może któras z Was 'coś' zauważy

  17. #1167
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam!dziewczyny moze mi cos poradzicie Od jakiegos czasu mam problem ze zdejmowaniem hybryd Uzywam do tego acetonu ktory kupuje w hurtowni kosmetycznej Wczesniej nie mialam takiego problemu a teraz kupilam w innej hurtowni ten aceton Czy to aceton moze byc przyczyna?uzywam hybryd głownie Indigo,troche MM i Harmony Zdejmuje lekko wierzchnia warstwe pilnikiem,namaczam wacik w acetonie i owijam folia aluminiowa Nawet po 20min wiekszosc musze pilnikiem pilowac a wczesniej ladnie schodzilo

  18. #1168
    Szkoleniowiec Avatar Nysza
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Katowice/Kraków/Zabrze
    Postów
    1 037

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    skoro wcześniej nie miałaś problemu ze ściąganiem tych hybryd
    a zmnieniłaś aceton
    to tu tkwi właśnie problem ...

    www.nailscompany.pl

    Zapraszam na mój profil na FB https://www.facebook.com/evahll

  19. #1169

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czesc dziewczyny czy wiecie jak jest z wytrzymałością Indigo one phase w porównaniu ze zwykłymi lakierami hybrydowymi Indigo? z góry dziękuję za odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez black_d_iamond86 ; 14-07-2012 o 16:23

  20. #1170
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czytałam Wasze negatywne komentarze na temat hybryd LaPerl.
    Mimo wszystko je zamówiłam,bo i tak w większości kładę je na żel a kolory mają fajne.
    Zrobiłam kilka kompletów na naturze i gdyby nie to,ze niektóre kolory mają takie jakby grudki to można je śmiało polecić.

    Chciałam Was tylko zapytać jak Wam się pracowało ich nabłyszczaczem,bo u mnie cos kiepsko nabłyszcza i nie wiem czy to jego wina czy też żarówek.

  21. #1171
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kupiłam i wyrzuciłam oieniądze w błoto. i lakiery i bazę z topem.

  22. #1172
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tzn,że w ogóle nie nadały się do użycia?
    mam prawie wszystkie kolory i chyba w trzech są te grudki(róż,błękit i fiolet )
    w sumie po wybłyszczeniu znikają.
    nawet na naturze trzymają sie b.dobrze.

    tylko ten nabłyszczacz mnie zastanawia...

  23. #1173
    Nałogowiec Avatar Anna Wisz-Gancarz
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    358

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał anastazja Zobacz post
    Witam!dziewczyny moze mi cos poradzicie Od jakiegos czasu mam problem ze zdejmowaniem hybryd Uzywam do tego acetonu ktory kupuje w hurtowni kosmetycznej Wczesniej nie mialam takiego problemu a teraz kupilam w innej hurtowni ten aceton Czy to aceton moze byc przyczyna?uzywam hybryd głownie Indigo,troche MM i Harmony Zdejmuje lekko wierzchnia warstwe pilnikiem,namaczam wacik w acetonie i owijam folia aluminiowa Nawet po 20min wiekszosc musze pilnikiem pilowac a wczesniej ladnie schodzilo
    Jeśli chodzi o Lakiery hybrydowe MM do ściągania polecamy płyn do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE Preparat do rozmiękczania DISSOLVERE (80 ml) - MisteroMilano. Procedura ściągania jest dokładnie taka jak opisałaś powyżej, czyli zwilzamy wacik płynem, nakładamy na paznokcia, zawijamy folią, odczekujemy3 do 5 minut... i gotowe


  24. #1174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczęta, co najmniej kilka z was korzysta z hybrydek Indigo i MM.... powiedzcie mi czy jakościowo są one zbliżone? czy może, któryś byście bardziej polecały? :> I kolejne pytanko: czy któraś z was łączyła te firmy (np baza z Indigo, lakier z MM - bądź odwrotnie)? Jakie były efekty? :> tak już dostaje bzika, bo nie wiem które wybrac a najchętniej to bym pomieszała... bo i tu i tu jakies fajne kolorki Tylko jak z wytrzymałością? wiem, żę są ok... bo je polecacie , ale zastanawiam się które są lepsze z góry dziekuję

  25. #1175
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    łączyłam hybrydy indigo z bazą mm i było ok

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •