Strona 163 z 180 PierwszyPierwszy ... 63113153159160161162163164165166167173 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 051 do 4 075 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4051
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czy ktoś moze mi napisać czy zmieniło sie coś w gelish harmony w kolekcji Love in Bloom ,bo jak wiadomo były z tymi kolorami duze problemy Czy możecie mi polecić kolory z gelish ale tylko te ,które nie sprawiają problemów . Jak na razie mam kilka kolorów no ale cóż marszczą sie i to zależy od temp. raz mniej raz bardziej . Może są jakieś kolory ,z którymi nie ma tego problemu . Interesuje mnie kolor z kolekcji
    All About The Glow I'm Brighter Than You jak on sie sprawuje Czy nic sie nie dzieje z kolorem Harmony Just For You II Collection - Candy Paint
    I pytanie do dziewczyn z Niemiec czy u was równie popularna jest hybryda ( jakie kolory są na topie , czy jednak tradycyjne paznokcie zelowe

  2. #4052
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał emalia Zobacz post
    ja mogę polecić em-nail - są poj. 5ml za 12,40 i 15ml za 24,40
    dostałam zestaw z lampą tej firmy i myslałam że lakiery odstawię ale wypróbowałam i są dobre
    używam też ich bazy/top 2w1
    wszystko się trzyma bez odprysków co najmniej 2 tyg, do 3 tyg nie wytrzymałam przez odrost

    dziś zabieram się za zmówienie paru kolorów własnie z em-nail i myslę nad tiftonem
    a moze znacie jeszcze jakieś firmy co mają mniejsze pojemności t.j. 5ml ?

    bo robię hybrydy tylko sobie i wolę więcej kolorów
    szczególnie zamawiając przez internet nie wiem dokładne jaki przyjdzie odcień a 15ml to ciężko by mi było zużyć
    Semilac ma 6ml, ale one są już droższe, ponad 20 zł

  3. #4053
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    Czy ktoś moze mi napisać czy zmieniło sie coś w gelish harmony w kolekcji Love in Bloom ,bo jak wiadomo były z tymi kolorami duze problemy Czy możecie mi polecić kolory z gelish ale tylko te ,które nie sprawiają problemów . Jak na razie mam kilka kolorów no ale cóż marszczą sie i to zależy od temp. raz mniej raz bardziej . Może są jakieś kolory ,z którymi nie ma tego problemu . Interesuje mnie kolor z kolekcji
    All About The Glow I'm Brighter Than You jak on sie sprawuje Czy nic sie nie dzieje z kolorem Harmony Just For You II Collection - Candy Paint
    I pytanie do dziewczyn z Niemiec czy u was równie popularna jest hybryda ( jakie kolory są na topie , czy jednak tradycyjne paznokcie zelowe
    Kolekcja All about the Glow dobrze się naklada, kolor I'm brighter than you nie marszczy ale, ale jest to kolekcja neonowa, nie tak bardzo napigmentowana, nakładam ją na biały, ładnie podbija kolor neonu.
    Candy paint jest ok, 2 cienkie warstwy, nie marszczy się

  4. #4054
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mini89 a jeszcze coś polecisz z gelish ,które twoim zdaniem są warte zakupu i nie sprawiają problemu Wolałabym takie co 2 warstwy to max z kryciem

  5. #4055
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    mini89 a jeszcze coś polecisz z gelish ,które twoim zdaniem są warte zakupu i nie sprawiają problemu Wolałabym takie co 2 warstwy to max z kryciem

    Hm zależy jakie kolory

    z nowszych kolekcji z czerwieni:
    Red-y for the festival -taka hm malinowa czerwień, dobrze się sprawuje,
    Fairest of them all( łosoś,koral),
    Candy paint.
    Z wcześniejszych Backstage beauty - bordo, czerwone wino, Tiger Bloossom. Passion (róż), Eur So-chic, Lust at first sight.
    Kolekcja Just For You II - nie wszystkie mam, ale Style Mauve-en, Grape Expectations, Sweet Thang no i Fairest of them all. Reszty jeszcze nie wiem.

    I pewnie wiele innych zależy jakie kolory Cie interesują.
    Faktycznie niektóre kolory z kolekcji Love In Bloom były problematyczne.

  6. #4056
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny polecam hybrydę Beauty Nail: Lakier HYBRYDOWY żelowy Beauty Nail 5 ml PROMOCJA! (4279615789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    5ml za 6zł! Kupilam na probe, nosilam (na topie i bazie gelish)-pieknie sie trzyma i schodzi w acetonie. Buteleczka szklana, konsystencja srednia (ni to gesta ni to rzadka), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie marszczy i nie ucieka. Teraz widze ze kolorki juz przebrane ale jak ja zamawialam to byl jeszcze duzy wybor. W wolnej chwili wrzuce fotki kolorkow ktore mam. Sprzedajacy bardzo w porzadku- w jednym z lakierow mialam sfatygowany pedzelek ktorym nie dalo sie malowac. Zrobilam mu tylko fotke i wyslal mi nowy lakier na swoj koszt!
    Polecam!

  7. #4057
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  8. #4058
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gdzies czytalam ze trzeba pilowac. Za ta cene to sobie kup lakiery o ktorych pisze powyzej. Masz pewnosc ze Ci zejda w acetonie.

  9. #4059
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    NIE POLECAM ARTLAK i nie polecam tego sprzedawcy - zamówiłam na próbę 4 szt.
    już pomijam fakt, że nigdzie wcześniej na aukcji nie było napisane nic o 4dniach czekania na samo wysłanie towaru!
    Do tego przez ten czas nie są w stanie prawidłowo skompletować zamówienia do wysyłki... 2 z 4 lakierów które otrzymałam nie są tymi które zamówiłam: zamiast PL260 otrzymałam ciemniejszy 280 a zamiast PL300 (żółty) na którym mi najbardziej zależało, otrzymałam jakiś 300 (szaro bura zieleń)

    ogólnie kolory szarobure, średnio zgadzające się z wzornikiem, do tego kurczą się i są gęste wręcz glutowate

    nie miałam już siły czekać na kolejne przesyłki i kupiłam w hurtowni na Ursynowie lakiery Semilac i kolory są boskie soczyste i takie jak chciałam

  10. #4060
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał emalia Zobacz post
    nie miałam już siły czekać na kolejne przesyłki i kupiłam w hurtowni na Ursynowie lakiery Semilac i kolory są boskie soczyste i takie jak chciałam
    A powiedz mi proszę jak z kolorami jeżeli chodzi o Semilac? chciałam zamówić z all ale patrząc po wyglądzie nr 033 na obrazku średnio zgadzają się z realnym wyglądem.. jakie masz kolorki, czy mogłabyś zrobić wzornik?
    Szczególnie interesują mnie lakiery 047, 017, 105, 081, 018

  11. #4061
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Ignorantka Zobacz post






    INS - moje doświadczenia: ładne kolory, super kryjące i dobra konsystencja (dot. tych kolorów, które mam), wygodne w nakładaniu (choć kurczą się, "uciekając" z wolnego brzegu - do opanowania), trwałość beznadziejna (ok. 20 godzin), nie do zdjęcia bez uszkodzenia paznokcia.
    Trwałość można podnieść do co najmniej 3 tygodni (tyle max. wytrwałam w jednym kolorze). Zdjąć można w 10 min., pozostawiając płytkę w idealnym stanie.
    Przepis:
    Inwestujemy w dobrą bazę - gelish foundation gel uv (ja lepszej nie znam), na to dajemy żel easy off - po taniości allepaznokcie lub po jakości eco star nail soak off (2-3 warstwy), bezbarwny lub dowolny kolor, jeśli później dokładnie pokryjemy kolorem z INS/NTN. Top dowolny. To gwarantuje, że kolor będzie dobrze się trzymał. Od paznokci odpryskuje po parunastu godzinach, od żelu w ogóle.
    Aby zdjąć - spiłowujemy/przepiłowujemy (byle jak) kolor. Pod spodem mamy dodatkową warstwę żelu, która chroni "niezdary" przed uszkodzeniem płytki. Wacik z acetonem i folia. Żel off (ten spod koloru) pięknie oddziela się od bazy i po 10min. sam odpada od paznokcia, pozostawiając błyszczącą płytkę paznokcia.
    Dodatkowo polecam przed położeniem wacika z acetonem dobrze "naoliwić paluszki" wokół paznokcia i płytkę paznokcia od wewnątrz (przy długich paznokciach).
    mam pytanie bo ja też próbuję hybryd z allepaznokcie i na moich nie trzymają się wcale.

    napisalas o dobrej bazie z gelish.ale wpisuję taką nazwę w ef czy innej hurtowni i nie ma czegoś takiego,natomiast jest gelish Foundation base gel. Czy to o to chodziło?
    a drugie pytanie:
    ten żel easy of z allepaznokcie kładziesz clear?w ich sklepie znalazlam taki easy off clear lub easy off remover gel-którego używasz

    czy kladąc tyle warstw żelu nie jest paznokieć zbyt gruby?

    juz nie wiem co robić z tymihybrydami z alle... Niektóre klientki noszą po 2-3 tyg.i jest ok,innym spada po 2 dniach.masakra

    jak nie uda się twoim sposobem to będę musiala zainwestować w gelish albo shelack blusky shelak jest trochę tańszy ale nie wiem jak z trwałością

    a czy macie u siebie w gabinetach cnd vinylux?jak to się sprawuje i jakie macie ceny za "siostrę shellacka"?

    ---------- Dodano o godzinie 23:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:44 ----------

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    Dziewczyny polecam hybrydę Beauty Nail: Lakier HYBRYDOWY żelowy Beauty Nail 5 ml PROMOCJA! (4279615789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    5ml za 6zł! Kupilam na probe, nosilam (na topie i bazie gelish)-pieknie sie trzyma i schodzi w acetonie. Buteleczka szklana, konsystencja srednia (ni to gesta ni to rzadka), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie marszczy i nie ucieka. Teraz widze ze kolorki juz przebrane ale jak ja zamawialam to byl jeszcze duzy wybor. W wolnej chwili wrzuce fotki kolorkow ktore mam. Sprzedajacy bardzo w porzadku- w jednym z lakierow mialam sfatygowany pedzelek ktorym nie dalo sie malowac. Zrobilam mu tylko fotke i wyslal mi nowy lakier na swoj koszt!
    Polecam!
    kolezanko,a jak długo utrzymal ci się kolor tych hybryd na bazie i topie z gelish?

  12. #4062
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera16: mam pytanie bo ja też próbuję hybryd z allepaznokcie i na moich nie trzymają się wcale
    Ignorantka: mnie nie starczyło cierpliwości dla tych lakierożeli, w ogóle "wyleczyłam się" z tanich produktów.
    Wyrzucone pieniądze (hybrydy robię tylko sobie, nie wiem jak to się komercyjnie kalkuluje).

    napisalas o dobrej bazie z gelish.ale wpisuję taką nazwę w ef czy innej hurtowni i nie ma czegoś takiego,natomiast jest gelish Foundation base gel. Czy to o to chodziło? - tak, o tą bazę chodzi.
    a drugie pytanie:
    ten żel easy of z allepaznokcie kładziesz clear?w ich sklepie znalazlam taki easy off clear lub easy off remover gel-którego używasz - nie mam już tego żelu ale był bezbarwny. Kupowałam stacjonarnie, prosząc o rozpuszczalny w acetonie, za bardzo nie umiem już powiedzieć , który to dokładnie był.

    czy kladąc tyle warstw żelu nie jest paznokieć zbyt gruby? -tak jest odpowiednio grubszy. Dla jednych to zaleta ale dla innych wada.

    juz nie wiem co robić z tymihybrydami z alle... Niektóre klientki noszą po 2-3 tyg.i jest ok,innym spada po 2 dniach.masakra - jestem pod ogromnym wrażeniem, że komuś mogą się trzymać 2-3 tygodnie na naturalnym paznokciu Muszą to być krótkie i twarde paznokcie, bo ten żel jest twardy i przy elastycznej płytce pęka po prostu. No i jak Ty je zdejmujesz?

    jak nie uda się twoim sposobem to będę musiala zainwestować w gelish albo shelack blusky shelak jest trochę tańszy ale nie wiem jak z trwałością - najważniejsze pod te "allehybrydy" jest utwardzenie paznokcia. Jeśli masz dobrą bazę, to nie musisz jej zmieniać tylko dać żel, ew. akryl, żeloakryl, porcelanę, fiberglass pod spód. Tylko czy to nadal będzie hybryda ...hmmm

    a czy macie u siebie w gabinetach cnd vinylux?jak to się sprawuje i jakie macie ceny za "siostrę shellacka"? - gabinetu nie mam, kupiłam vinylux z ciekawości, taki sam efekt jak zwykły lakier z dobrą bazą i utwardzaczem. Nie przypadł mi do gustu.

  13. #4063
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał spoczi Zobacz post
    A powiedz mi proszę jak z kolorami jeżeli chodzi o Semilac? chciałam zamówić z all ale patrząc po wyglądzie nr 033 na obrazku średnio zgadzają się z realnym wyglądem.. jakie masz kolorki, czy mogłabyś zrobić wzornik?
    Szczególnie interesują mnie lakiery 047, 017, 105, 081, 018
    muszę zakupić jakiś wzornik i na pewno wstawię mam kolory:023, 101, 042, 102, 022
    033 chciałam kupić ale akurat zabrakło, niewiele sie rożni od 101 ale jednak chciałam mieć oba

    teraz mam 023 i 101 na dłoniach i 042 na stopach, kolory sa fajne, żywe, neonowe
    ale na dłoni żałuję, że nie dałam białego lub cielistego podkładu bo jednak odcina się biała końcówka paznokcia
    i nakładałam 3 cienkie warstwy

    ps. sprzedawca ARTLAC dosłał mi w expresowym tempie 2 lakiery i tym razem konsystencja i kolory są ok
    ciężko mi powiedzieć jak się trzymają lakiery tej firmy bo wtedy po 1 dniu zdarłam i pomalowałam Semilac

  14. #4064
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczny. od razu mówie ze jestem tutaj nowa i przepraszam ze zadam te pytania ale nie przeczytałam jeszcze wszystkich postów(praca, dziecko itd a interesuje mnie jeden temat. chodzi o lakiery hybrydowe z IBD. pracowałam na peggy sage jak do tej pory ale nie jestem zadowolona i moze zrobiłam błąd ale kupiłam sobie lakiery hybrydowe z IBD własnie.moje pytania to czy
    1-na lakierach z ibd trzeba matowic plytke ?
    2-nie mam powderbond czy koniecznie musze to dokupic czy wystarczy tylko baza po odtłuszczeniu?
    3- czy te lakiery moge łączyc ze soba np we frenchu ?
    4-czy te lakiery bardzo sie kurcza? (niektóre z PS miały do tego skłonność)
    5-czy da rade zrobic ombre z tych hybryd czy ombre mozna tylko robic farbkami akrylowimi?
    6-czy potrzebny jest primer kwasowy albo bez kwasowy bo juz sama nie wiem
    7-i ostatnie czy przemywanie spiytusem salicylowym moze powodowac krótszą trwałość tego manicure? a jak nie to co moze powodowac zmnijszenie trwałości? (po opiłowaniu poznokcia, odtłuszeniu i ewentualnym nałożeniu primera, uwzgledniajac przy każdej warstwie wolny brzeg i odepchniete skórki).

    dajcie mi znac jak Wam sie pracuje na IBd albo ewentualnie na Peggy S.

  15. #4065
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    juz nie wiem co robić z tymihybrydami z alle... Niektóre klientki noszą po 2-3 tyg.i jest ok,innym spada po 2 dniach.masakra - jestem pod ogromnym wrażeniem, że komuś mogą się trzymać 2-3 tygodnie na naturalnym paznokciu Muszą to być krótkie i twarde paznokcie, bo ten żel jest twardy i przy elastycznej płytce pęka po prostu. No i jak Ty je zdejmujesz?
    hera-faktycznie.paznokcie te co się na nich trzymały byly krótkie albo na stopach więc z założenia. Zazwyczaj są krótkie. Nie mialam okazji ich zdejmować,bo albo sama je zgryzalam jak zaczęły mi odpryskiwać albo podwadzalam paznokciem.żadna klientka nie wrócila jeszcze na zdjęcie hybrydy.



    jak nie uda się twoim sposobem to będę musiala zainwestować w gelish albo shelack. blusky shelak jest trochę tańszy ale nie wiem jak z trwałością - najważniejsze pod te "allehybrydy" jest utwardzenie paznokcia. Jeśli masz dobrą bazę, to nie musisz jej zmieniać tylko dać żel, ew. akryl, żeloakryl, porcelanę, fiberglass pod spód. Tylko czy to nadal będzie hybryda ...hmmm

    hera-ja raz zrobilam podklad z primera i cienko żel jednofaz.z sunflower potem 2x kolor i top.i dupa blada.po 2 dniach klientce odpadł
    dzis kupilam bazę i top z gelish.jutro sprawdzę na swoich bo tez mi z reguły odpadają
    .[/quote]

  16. #4066
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał spoczi Zobacz post
    jakie masz kolorki, czy mogłabyś zrobić wzornik?
    prosze bardzo świeżo malowane
    http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...tml#post407763

  17. #4067
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a jakiej firmy masz te z allegro?

  18. #4068
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    ...ja raz zrobilam podklad z primera i cienko żel jednofaz.z sunflower potem 2x kolor i top.i dupa blada.po 2 dniach klientce odpadł
    dzis kupilam bazę i top z gelish.jutro sprawdzę na swoich bo tez mi z reguły odpadają
    Na twardych żelach się nie znam, nie miałam w ręku ani jednego, ale tak na chłopski rozum, taki żel musi być nałożony dość grubo z zachowaniem krzywej C, żeby wytrzymał naprężenia na jakie narażony jest paznokieć. Soak offy i hybrydy można nakładać cienko dlatego, że są elastyczne i "pracują" razem z paznokciem.
    Nie chcę Cię martwić, ale top i baza gelish nie pomoże. Te żele w pędzelku nadają się tylko na utwardzony "jakoś" paznokieć. Na naturalny trzeba kupić "rozpuszczalną" hybrydę.
    Primera nie używam i nie matowię paznokci, to je niszczy.

  19. #4069
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish,bo są trochę tańsze zwłaszcza ze mają niektóre na wyprzedaży po 29zł. Czy któreś z tych kolorów z wyprzedaży godne są uwagi? Może któraś z was pracowała na nich i może się wypowiedzieć, bo czasem mam wrażenie, że jak coś jest na wyprzedaży to pewnie jakaś lipa i szkoda kasy. Skoro te hybrydy z allepaznokcie są takie lipne, zostawię je na stopy,a na ręce muszę kupić lepsze hybrydy.
    podaję link do tych wyprzedaży http://www.misteromilano.pl/pl/82-la...e&orderway=asc
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 15-06-2014 o 09:06 Powód: dodanie tekstu

  20. #4070
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam pytanie odnosnie hybryd semilac... czy nie ma problemu ze zdjęciem tych hybryd? Łatwo odmaczaja się w acetonie?

    Do tej pory pracowałam na shellac, gelish, artistic, estetiq i chcę wprowadzić coś nowego myślę nad indigo, spn czy właśnie semilaciem. Zależy mi na tym by hybryda ładnie schodzila w acetonie... polecicie cos?

  21. #4071
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kompia Zobacz post
    Mam pytanie odnosnie hybryd semilac... czy nie ma problemu ze zdjęciem tych hybryd? Łatwo odmaczaja się w acetonie?

    Do tej pory pracowałam na shellac, gelish, artistic, estetiq i chcę wprowadzić coś nowego myślę nad indigo, spn czy właśnie semilaciem. Zależy mi na tym by hybryda ładnie schodzila w acetonie... polecicie cos?
    Ja używam na bazie i topie a.t.a. i nie miałam problemu z odmaczaniem.

  22. #4072
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish
    Przede wszystkim podkreślam, że hybrydy robię tylko sobie, więc nie wiem jak innym, mnie gelish trzyma się bez matowienia a nawet na mani japońskim. Mam kilkanaście różnych firm ale nie mam nic z mistero milano więc nie mogę się wypowiadać. Gelish jest bardzo uniwersalny i praktycznie łączy się z każdym żelem soak off, hybrydą rozpuszczalną. Top gelish trzeba zmatowić przed odmaczaniem, baza się rozpuszcza jeśli nie jest pokryta czymś odpornym na aceton (twardy żel, nierozpuszczalne "hybrydy").

  23. #4073
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kompia Zobacz post
    Mam pytanie odnosnie hybryd semilac... czy nie ma problemu ze zdjęciem tych hybryd? Łatwo odmaczaja się w acetonie?

    Do tej pory pracowałam na shellac, gelish, artistic, estetiq i chcę wprowadzić coś nowego myślę nad indigo, spn czy właśnie semilaciem. Zależy mi na tym by hybryda ładnie schodzila w acetonie... polecicie cos?
    Polecam SPN

  24. #4074
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish,bo są trochę tańsze zwłaszcza ze mają niektóre na wyprzedaży po 29zł. Czy któreś z tych kolorów z wyprzedaży godne są uwagi? Może któraś z was pracowała na nich i może się wypowiedzieć, bo czasem mam wrażenie, że jak coś jest na wyprzedaży to pewnie jakaś lipa i szkoda kasy. Skoro te hybrydy z allepaznokcie są takie lipne, zostawię je na stopy,a na ręce muszę kupić lepsze hybrydy.
    podaję link do tych wyprzedaży PERMANENTE UV - Lakiery hybrydowe - Lakiery - Produkty - MisteroMilano
    mi Mistero milano na gelishu ladnie się trzyma, ponad dwa tygodnie wytrzymują bez odprysku. Dłużej nie testowałam bo paznokcie muszę mieć krótkie przy dziecku
    z wyprzedaży brałam kolorki i wydaje mi się, że są takie same, ale na gelish jeszcze nie kładłam więc nie wiem jak z trwałością


    Emalio bardzo dziękuję za wzornik zamawiaj pink doll, na żywo piękny jest

  25. #4075
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Nai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,
    Jestem pasjonatką hybryd, chociaż dopiero zaczynam i czasmi nie wychodzi Mam baze i top z mollon pro, ogladając wzorniki hybryd chciałam dokupic kolory z allegro 6B&N 4 szt. LAKIER HYBRYDOWY INS 6ML 3+1 grati (4311049008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Moje pytanie czy ktoś łaczył baze i top mollona z kolorami ins? jaki jest rezulat, trzymaja się kolorki? Chciałam się tez zapytac o hybryde z brokatem, mozna ja potraktowac jako top? czy jesli ja uzyje na kolor to trzeba tez uzyc topu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •