Strona 113 z 180 PierwszyPierwszy ... 1363103109110111112113114115116117123163 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 801 do 2 825 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2801
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, czy Wam też kolory MM przy utwardzaniu zmieniają kolor? Biały mi szarzeje [chociaż kolor wymieszany], frappe jest transparentny, co mnie do szewskiej pasji doprowadza, ale to i przed lampą i po lampie; nawet 3 warstwy nie dają idealnego krycia. Też tak macie?

    I jeszcze jedno - jak długo trzymacie MM w lampie?
    Na ich stronie raz jest napisane "czas utwardzania 60-120 sek" raz, że 120-180, a w opisie wykonania zabiegu, że wystarczy minuta.

  2. #2802
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał iwonkabiedronka Zobacz post
    O bojs, kto chodził z takim odrostem. Ale ten róż jest po prostu boski, zakochałam sie

    Moja klientka, to standardowy odrost lekko ponad trzy tygodnie, pazurki jej tak mega szybko rosną
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  3. #2803
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jestem w trakcie kupowania bazy i topu gelisha,dzis zrobilam znowu hybryde ata i znowu to samo! Polozylam cienitkir warstwy i na koncu paznokcia kurczyl sie lakier to delikatnie zamalowywalam alenpo ponownym wyjeciu z lampy robilo sie to samo, w dodatku znowu matowienie po nalozeniu topu-masakra!

  4. #2804
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Jestem w trakcie kupowania bazy i topu gelisha,dzis zrobilam znowu hybryde ata i znowu to samo! Polozylam cienitkir warstwy i na koncu paznokcia kurczyl sie lakier to delikatnie zamalowywalam alenpo ponownym wyjeciu z lampy robilo sie to samo, w dodatku znowu matowienie po nalozeniu topu-masakra!
    Nie wiem jak te hybrydy z ata, ja mam cosmetics zone i są SUPER Dziewczyny pisały, że to to samo, ja nie wiem, nie testowałam obu. Cosmetics zone trzymają się rewelacyjnie i świetnie się odmaczają.
    A to moja ostatnia hybrydka

  5. #2805
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja albo dostalam wadliwe produkty albo nie wiem co..... A jakiego cleanera stosujesz

  6. #2806
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Ja albo dostalam wadliwe produkty albo nie wiem co..... A jakiego cleanera stosujesz
    Mam jakiś zwykły, nazywa sie "La Lill". Ale zauważyłam, że jak nałoże dwie warstwy topu to mi sie manicure pięknie błyszczy. Ja cleanerem zmywam bardzo dokładnie warstwe depresyjną, nawet kilka razy.

  7. #2807
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agnieszka-nails Zobacz post
    A przy polaczeniu kolorowki firmy a.t.a z topem i baza gelish to dzwiewczynki przemywacie baze cleanerem? Bo mi sie sciaga po bokach...
    Nie ja nie przemywam. Jakoś mi się nic nie dzieje. Ale bazę utwardzam 2 minuty, a nie 60 sek tak jak producent zaleca.

    Kolorki z Ata/estetiq (bo to to samo) są bardzo miękkie. Bardziej niż np. MM. Łatwiej schodzą, jak się coś palcyma tam grzebnie. Po tygodniu mogę zdrapać lakier, ale ciężko schodzi. Bez problemów trzyma się 2-3, taki standard.

    A cleaner mam też z firmy La Lill bo mam tę hurtownię pod nosem. Nie matowieje mi top. Ale przemywam po 2,3 paznokcie jednym wacikiem i zmieniam, bo gdy chciałam 5 jednym to matowiał.

    jealousgirl ja kolorówkę z mistero utwardzam po 180 sek kolor, na bazie gelisha. Biały Ci szarzeje, bo do topu dostało ci się trochę warstwy dyspersyjnej z kolorówki. Zauważ przy nabłyszczaniu, czy przed każdym zanurzeniem w topie pędzelka ponownie wycierasz go z brudków pozostałych z kolorówki? Ja tam miałam i mi szybko żółkł. Teraz już tak nie mam.
    Niekóre kolory zawierające w tonacji biały pigment utleniają się z upływem czasu, nie tylko mistero. Np. z estetiqa miętowy zrobił się prawie biały po 5 tygodniach na stopach.
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 22-08-2013 o 20:42
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  8. #2808
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny poszukuje hybrydy białej frenchowej, ale naprawdę chodzi mi o piękną kredową biel którą uzyskuje się już po 1 warstwie. Może indigo? ktoś może się wypowiedzieć jeśli ma /lub używał?

  9. #2809
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Piękną biel ma CND tyle ze potwornie gęsta i trzeba ją bardzo cienko nakładać bo się marszczy.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  10. #2810

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam shellaca no i niestety musze potwierdzic to co napsiala kolezanka marszczy sie jak choleraa;/

  11. #2811
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Nie ja nie przemywam. Jakoś mi się nic nie dzieje. Ale bazę utwardzam 2 minuty, a nie 60 sek tak jak producent zaleca.

    Kolorki z Ata/estetiq (bo to to samo) są bardzo miękkie. Bardziej niż np. MM. Łatwiej schodzą, jak się coś palcyma tam grzebnie. Po tygodniu mogę zdrapać lakier, ale ciężko schodzi. Bez problemów trzyma się 2-3, taki standard.

    A cleaner mam też z firmy La Lill bo mam tę hurtownię pod nosem. Nie matowieje mi top. Ale przemywam po 2,3 paznokcie jednym wacikiem i zmieniam, bo gdy chciałam 5 jednym to matowiał.

    jealousgirl ja kolorówkę z mistero utwardzam po 180 sek kolor, na bazie gelisha. Biały Ci szarzeje, bo do topu dostało ci się trochę warstwy dyspersyjnej z kolorówki. Zauważ przy nabłyszczaniu, czy przed każdym zanurzeniem w topie pędzelka ponownie wycierasz go z brudków pozostałych z kolorówki? Ja tam miałam i mi szybko żółkł. Teraz już tak nie mam.
    Niekóre kolory zawierające w tonacji biały pigment utleniają się z upływem czasu, nie tylko mistero. Np. z estetiqa miętowy zrobił się prawie biały po 5 tygodniach na stopach.
    Sztynka, ale mi biały szarzeje, jak tylko wkładam do lampy. Jeszcze przed topem
    Druga warstwa dopiero w miarę utrzymuje kolor. I tak dzięki za pomoc ;-*

  12. #2812
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a czy moze mi ktos poradzic jak uratowac bialy z gelisha?
    mam kolor sheek white i gdy probowalam sobie zrobic paski do frencza niemilo mnie rozczarowal
    nie wiem cz dobrze to opisze ale wyglada to tak jakby pigment sie oddzielil od bazowego zelu- jest bialo- przezroczysty
    trzachalam nim ale na nic sie to nie zdalo
    ulalam wiec chcac sie pozbyc tej przezroczystej mikstury ale dalej nie jest jak powinno
    czy ktos sie z czyms takim spotkal? da sie uratowac czy wywalic?

  13. #2813
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mój MM jest taki sam, jakby się pigment oddzielał, kolor transparentno-biało-szary ;/ do frencha ala przydymionego albo mlecznego jeszcze ok ale normalny katastrofa ;/

  14. #2814
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mi też się oddzielał, ale wystarczyło porządnie wstrząsnąć i było ok, albo go wymieszaj np. wykałaczką

  15. #2815
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Żeby uniknąć osiadania pigmentu i rozwarstwiania lakierów, trzymam je w pudełku z pokrywką, ciasno ustawione i co jakiś czas zmieniam im pozycję. Raz stawiam normalnie, raz "do góry nogami" Od 3 lat żaden mi się nie rozwarstwił.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 24-08-2013 o 17:26

  16. #2816
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a jaki lakier uzywacie do frencza jako cover chodzi mi o blady roz teraz mam z mollona ale srednio jestem zadowolona ,szukam takiego ktory po 1 warstwie wyglada ladnie

  17. #2817
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja z MM natural pink czy coś takiego. zeby krył potrzeba 3 warstw niestety. ale jest ładny. lub z ata nr 1 i nr 4 takie blade róże.




  18. #2818
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Zamrucz Zobacz post
    Cześć dziewczyny!
    Podczytuję Was od jakiegoś czasu, jeszcze nie udało mi się przebrnąć przez cały wątek i nie wiem czy takie pytanie już padło.
    Chodzi mi o to czy któraś może zamawiała hybrydy z amazon lub ebay i ma jakiegoś poleconego sprzedawcę?
    Z góry dziękuję za odpowiedź
    ja kupuje na ebay od nailswestcom
    mnie interesuje gelish- cena super- na zlotowki z przesylka za 15 ml 52 zl
    100% oryginal, maja raczej pelna oferte (nie zdarzylo sie zeby nie mieli koloru ktorego szukalam)
    przesylka szybka jak na usa- ostatnio czekalam tylko tydzien
    widzialam ze maja tez w ofercie m.in. cnd, ibd
    ja jestem zadowolona

  19. #2819

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej ja mam wlasnie bluesky i powiem szczerze ze jestem zadowolona aczkolwiek sciaganie to koszmar w acetonie 15 minut i tak trzeba skrobac;/ u Ciebie też tak?
    przeszukałam cały wątek i znalazłam ze ty bawisz sie tą firmą (nie wiem czy nadal je kupujesz) dlatego mam pytańko w sprawie ich sciagnia?

    a firmą cosmetics zone mialas do czynienia?

  20. #2820
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny)

    im wiecej czytam tym mam większy mętlik w głowie.. proszę was o podpowiedź

    ktory top & baza wybrac shellac cnd czy gelish
    zalezy mi by manicuire utrzymywal się minimum 2tygodnie i latwo schodzil pod wpływem acetonu - piłowanie nie wchodzi w gre.!

    poleccie prosze jakas kolorowke zalezy mi na delikatnych kolorach ( w pracy niestety nie moge poszalec mocnymi kolorami) wiec delikatne kolory + french.
    myslalam by zaopatrzyc sie w jeden kolor (beau albo romanitque z shellaca ) a dokupic sobie taniuchne lakierozele z osiedlowej drogerii.. ale moze to bez sensu?


    super byloby gdyby ktoras z was mogła polecic jakas firme z nie drogimi hybrydkami to chetnie zakupiłabym sobie od razu kilka kolorkow.. )

    pozdrawiam was gorąco !
    Ostatnio edytowane przez asieczka ; 26-08-2013 o 23:18

  21. #2821
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja pracuje na bazie i topie Gelish, a kolorowkach Nail Design. Kolorowki maja naprawde super, trzymaja sie z Gelishem bez zastrzezen mimo ze nie jest to zbytnio znana firma. Inne produkty maja kiepskie. Testowalam kolorowki z Nail Design z ich baza i topem i kompletna klapa -ciezko schodzily. Z Gelishem schodza bardzo ladnie w dodatku kolorki bardzo ladnie sie nakladaja. Po przetarciu Bazy Gelish suchym wacikiem bezpylowym kolor sie nie sciaga i ladnie kryje bez smug. W wiekszosci kolorow wystarcza 2 cieniutkie warstwy. A i cena jest bardzo przystepna.

  22. #2822
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    u mnie w jednym salonie dziewczyna robi hybrydki za 20 zł i pracuje właśnie na Nail Design , nie wiem jakiej używa bazy i topu ale widziałam na własne oczy pazurki po 3 tyg i wyglądały ok , zdjęłam je acetonem błyskawicznie

  23. #2823
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kochane moze wprowadzimy jakas sonde na temat jakie hybrydy uwazamy za najlepsze?
    albo podamy nazwami producentow np
    czerwony-
    bordo-
    róż-...
    sa firmy ktore maja dobre ale np czerwienie ale pastele sa kiepskie tak jest np z estetiq...

  24. #2824
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał mania818 Zobacz post
    u mnie w jednym salonie dziewczyna robi hybrydki za 20 zł i pracuje właśnie na Nail Design , nie wiem jakiej używa bazy i topu ale widziałam na własne oczy pazurki po 3 tyg i wyglądały ok , zdjęłam je acetonem błyskawicznie
    Watpie aby miala top i baze z Nail Design, u mnie trzeba bylo na sile skrobac wiec zmienilam top i baze i teraz jest fenomenalnie. Kolorki naprawde swietnie sie naklada. Za to zele maja okropne... nie da sie na nich pracowac. Fajne cleanery maja (rozne rodzaje zapachow) i nie matowia ostatniej warstwy zelu lub hybrydy.

  25. #2825
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny wybaczcie bo pewnie pytanie powielalo sie wielokrotnie ,ale nie moge teraz przeszukac calego tematu bo siedze z kolezanka,ktorej chce Zdjac hybryde gelisha,minelo 15minut ,nawet wiecej a tu nic nie chce schodzic,waciki nasaczone sa Wyklym acetonem z hurtowni kosmetycznej,prooooosze aby ktoras z Was pomogla,'moze gelish wymaga produktow wlasnej lini ? Udalo mi se wyczytac tutaj,ze przy zdejmowaniu hybrdy gelisha moze troszke spilowac wartswe nablyszczajaca a potem juz aceton i owijanie....
    Ostatnio edytowane przez bettyblue ; 27-08-2013 o 10:39

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •