Strona 111 z 180 PierwszyPierwszy ... 1161101107108109110111112113114115121161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 751 do 2 775 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2751
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kamillxx Kontakt IPA Plus 1l eJama
    wcześniej mieszałam jeszcze z odrobina oliwki... ale teraz jadę tylko IPA z wodą.

  2. #2752
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A wiec zdaje relacje , dzis robilam sobie pediure hybrydowy napewno wyszlo lepiej niz poprzednio , na jednym palcu na wolnym brzegu delikatnie mi sie skurczyl lakier ale pozatym ok. Uzylam spirytusu ale na dwoch paznokciach mialam mat:/dopiero po oliwce na skorki paznokcie po wsmarowaniu jej odzyslaly ladny blask

  3. #2753
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam takie pytanko czy ktoras z was zamawiala GELISH z chinskich stron z tego co widze cena sa super!

  4. #2754
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agisa Zobacz post
    mam takie pytanko czy ktoras z was zamawiala GELISH z chinskich stron z tego co widze cena sa super!
    Podaj linka do tych stron aż sama jestem ciekawa. Ale nie nastawiaj sie, na 95% podróby.

  5. #2755

  6. #2756
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam pytanie,czy po przetarciu suchym wacikiem warstwy bazy ,rowniez ona sie Wam tak jakby rozmazuje

    oraz znowu moj odiweczny problem - zlaamuje juz rece, zrobilam wszystko dokladnie, utwardzalam po dwa palce, i co i znowu przetarlam spirytusem i mat :/ ...... przesle wam zdjecia w zalaczniku chociaz na nich nie widac tak dokladnie tego matu,ale wogole nie maja one polysku , wiecie zanim przetre warstwe dyspersyjna pieknie lsnia,a potem .....robilam sobie sama to akurat prawa reka wiec pracowalam lewa -prosze o wyrozumialosc
    http://pliki.wzorki.info/images/cr5RF.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/V0AYD.jpg
    linki do zdjeć
    Ostatnio edytowane przez bettyblue ; 12-08-2013 o 18:49

  7. #2757
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Dziewczyny mam pytanie,czy po przetarciu suchym wacikiem warstwy bazy ,rowniez ona sie Wam tak jakby rozmazuje

    oraz znowu moj odiweczny problem - zlaamuje juz rece, zrobilam wszystko dokladnie, utwardzalam po dwa palce, i co i znowu przetarlam spirytusem i mat :/ ...... przesle wam zdjecia w zalaczniku chociaz na nich nie widac tak dokladnie tego matu,ale wogole nie maja one polysku , wiecie zanim przetre warstwe dyspersyjna pieknie lsnia,a potem .....robilam sobie sama to akurat prawa reka wiec pracowalam lewa -prosze o wyrozumialosc
    http://pliki.wzorki.info/images/cr5RF.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/V0AYD.jpg
    linki do zdjeć

    Jakiej firmy masz lakiery i top? oraz jaki masz "kliner" ?

  8. #2758
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wszystko mam z firmy ata...cleaner nie uzywam bo mi zaczal matowic lakier na koncu ..... po skpryskaniu skinspetem odzyskaly nieco blas, ale chyba zmienie firme ....

  9. #2759
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    wszystko mam z firmy ata...cleaner nie uzywam bo mi zaczal matowic lakier na koncu ..... po skpryskaniu skinspetem odzyskaly nieco blas, ale chyba zmienie firme ....
    Na pierwszym zdjęciu widać faktycznie, że paznokcie nie błyszczą a mi się zdawało, że moje tracą blask... Ja sie zastanawiam czy może dać dwa razy top, może to coś pomoże, albo jeszcze jak sama mówisz, może warto zmienic firme, tzn. cleaner. Bo gdzieś czytałam, że może też być wina, ze jest przeterminowany.

    ---------- Dodano o godzinie 19:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:30 ----------

    Faktycznie lakiery są moega tanie, ale przesyłka jest mega droga. I w dodatku dostarczają z Chin- królestwa podróbek. Bo o ile jestem poinformowana Gelish nie jest produkowany w Chinach, chyba, że sie mylę. Jak dla mnie to zbyt piękne, zeby było prawdziwe ale może więcej użytkowniczek sie wypowie.

  10. #2760
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej, jestem tu nowa i mam takie pytanie. Mogę przedlużyć sobie paznokcia na tipsie zrobic tak jak pod żel, przyklejić, spiłowac a potem pomalowac hybrydami 2 razy a potem topem ? Hybrydami malujecie zazwyczaj na tipsie czy na naturalnych? Bo czasem widze, piękne dlugie paznokcie i się zastanawiam

  11. #2761
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał edit66 Zobacz post
    Hej, jestem tu nowa i mam takie pytanie. Mogę przedlużyć sobie paznokcia na tipsie zrobic tak jak pod żel, przyklejić, spiłowac a potem pomalowac hybrydami 2 razy a potem topem ? Hybrydami malujecie zazwyczaj na tipsie czy na naturalnych? Bo czasem widze, piękne dlugie paznokcie i się zastanawiam
    Hybrydami maluje sie naturalne paznokcie a są one długie i piękne bo takie manicure zapobiega szkodzeniom paznokcia, tworzy na nich taką ochronną powłokę. Poza tym przygotowanie paznokcia pod hybrydę wymaga tylko delikatnego zmatowienia paznokcia a nie piłowania jak pod tipsa np. To wszystko sprawia, że po kilkukrotnym nałożeniu hybryd paznokcie rosną mocne i twarde. Dlatego zamiast przedłużać tipsem i malować lakierożelem polecałabym raczej zrobienie manicure hybrydowego na swoim, choćby najkrótszym paznokciu. Sama zobaczysz jaki bedzie efekt po paru takich "malowaniach", ja robie hybrydy od kilku miesięcy i mam paznockie długi i mocne o jakich przedtem mogłam pomarzyć, łamały się, rozdwajały i kruszyły- wszystko na raz. A teraz - marzenie, piękne i twarde.

  12. #2762
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A czy to moze byc kwestia gestosci topu? Bo
    Moj z ata jest bardzo gesty:/

  13. #2763
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej możecie polecić jakiś dobry cleaner i płyn do ściągania hybrydy Wcześniej używałam z I-nails od Doberka i są ok ale może coś wypróbuje w tej cenie innego

  14. #2764
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kamillxx Ty kombinatorko

    bettyblue proponuje zakupic inny top i będzie po kłopocie.

    proponuje ibd(b.dobra cena ,szybko sie utwardzała,ładnie błyszczy,ma dobrą konsystencje)
    ata to w sumie to samo co estetiq i olivia.

    na własne oczy przekonałam sie,że top estetig na kolorze ins jest matowy.
    dopiero po drugiej warstwie był ok.
    na kolorze mollon też tak nie dokońca się błyszczy.
    Na przemytym kolorze mollon dopiero wyglądał tak jak należy.
    Ale w końcu nikt koloru przemywał nie będzie a u mnie eksperyment wyszedł "niechcący".
    kup sobie nowy top i już się nie zadręczaj
    tu link

    nc IBD JUST GEL POLISH TOP COAT 14ML - PROMOCJA (3449925368) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


    dziewczyny macie te nowe hybrydy INDIGO?

  15. #2765
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    To nie są oryginalne lakiery Gelish. Z tego co czytałam na zagranicznych forach, mają gorszą opinię niż rodzime chińskie marki. Jakiś czas temu był zalew podróbek gelisha na allegro. Szły jak woda, ale jakoś długo się nie utrzymały. Później widywałam aukcje używanych lakierów gdzie było oferowanych kilka sztuk a między nimi zarówno oryginały jak i podróbki.
    W podanym przez Ciebie sklepie jest też Bluesky Shellac, ten ma niesłabnące branie na allegro, więc może jakość jest zadowalająca. Cena super jeśli kupimy kontener ...a po drodze cło.


    Co do błyszczenia po przemyciu topów - moje skromne doświadczenie mówi, że różne topy potrzebują różnego stężenia alkoholu. Cleanery to mieszanki alkoholu z wodą (plus kolor i zapach), różne firmy, różne stężenia, różne efekty. Cleaner raczej się nie zepsuje, ale wywietrzeje tym samym tracąc swoją moc procentową.
    Do gelisha używam 99% IPA. Do Polish Pro NSI 30%. Najłatwiej mając IPA potestować mieszanki o różnym stężeniu ...lub przejrzeć zawartość barku

  16. #2766
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ok , moze cos z tym topem jest nie tak...dziewczyny dotychczas utwardzalam top 3minuty,wiele z Was pisze ze mozna 2min,kiedy wyjelam reke i przetarlam w.dysp.na waciku byly kolor lakieru , tak trosZke-swiadczy to o niepelnym uwardzeniu? Prosze tez aby ktoras z Was napisala czy przecirajac baze po utwardzeniu suchym wacikiem ona sie wam rozmazuje?

  17. #2767
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Ok , moze cos z tym topem jest nie tak...dziewczyny dotychczas utwardzalam top 3minuty,wiele z Was pisze ze mozna 2min,kiedy wyjelam reke i przetarlam w.dysp.na waciku byly kolor lakieru , tak trosZke-swiadczy to o niepelnym uwardzeniu? Prosze tez aby ktoras z Was napisala czy przecirajac baze po utwardzeniu suchym wacikiem ona sie wam rozmazuje?
    Gdzieś czytałam, że czasem przy przecieraniu topu widać na waciku kolor lakieru, przy dość intensywnym kolorze. Ale sądząc po Twoich problemach moim zdaniem Twój top jest beznadziejny. Normalnie nic z nim nie powinno się dziać. Dobra hybryda owszem obkurcza się troszke ale dlatego właśnie sie maluje wolny brzeg. Ja robie tak: Odtłuszczam płytkę zmatowioną bloczkiem- zastanawiam się nad matowieniem pilnikiem bo dziewczyny pisłay, ze to daje lepsze efekty ale ja sie troszke obawiam, żeby nie za mocno spiłować. Na odtłuszczoną płytkę nakładam bardzo cienko top, nie dotykając skórek, malując wolny brzeg. Maluje 5 palców na raz i po pomalowaniu wszystkich dodatkowo zabezpieczam jeszcze raz wolny brzeg przed włożeniem do lampy. Wkładam do lampy na ok 2 min (dokładnie 135 sek.- nie wiem czemu akurat tyle, tak sobie wymyśliłam), Potem drugi raz top w ten sam sposób, nie przecieram ani suchym ani mokrym wacikiem, niczym. Potem kładę kolor- cienko 5 palców na raz, wolny brzeg plus dodatkowo wolny brzeg po pomalowaniu wszystkich paznokci, lampa, drugi raz to samo. Jesli lakier nie pokryje dokładnie to trzeci raz. Niczego nadal nie przecieram. Czas na top- malowanie dokładnie tak samo jak baza i kolor i tyleż samo czasu w lampie. Teraz jak będe robiła to dam też dwa razy top bo chce, zeby się bardziej błyszczały. Przecieram cleanerem, nakładam oliwkę i gotowe, nic sie nie marze i nie ściera.

  18. #2768
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Matko wasza pomoc jest niezastapiona dziwne bojak robilam hybryde na modelce w szkole to pracowalam na tych samych produktach i nic sie nie dzialo. Zmieniam top i przerzuce sie na cosmetic zone chyba, maja wiecej opini przynajmniej. . Dam znac))

  19. #2769
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jak masz troszke więcej kaski to kup sobie top, który polecała Sandrus, a baze i kolorki cosmetisc zone.

  20. #2770
    Rozkręcanko Avatar ATnails
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    LBN
    Postów
    74

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny szybkie pytanie bo nie mam czasu sprawdzać forum czy już ktoś o tym pisał.
    Robiłam klientce hybryde Gelish: baza, kolor, linia french, kolor i top - tak chciała klientka
    Linia biaiała zanim zdążyłam włożyć do lampy rozmyła mi się i musiałam poprawiać ale to jeszcze nic bo potem jak na białą linię nałożyłam kolor to po utwardzeniu też mi ten kolor po rozmywał białą końcówkę.

    Czy któraś z Was miała taki problem, bo nie wiem co robić w takiej sytuacji?
    Do tej pory pracowałam tylko na shellacu i robiłam różne kombinacje i nigdy nie miałam takiego problemu

  21. #2771
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    po utwardzeniu może spróbuj delikatnie przetrzeć końcówkę wacikiem bezpyłowym i dopiero na to położyć warstwę jakiejś innej hybrydy, też kiedyś tak miałam ale jak robiłam zdobienie innym kolorem i chciałam pokryć topem i też się rozmazało, ale przetarłam utwardzony wzór wacikiem pokryłam jeszcze raz i było ok.

  22. #2772
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A robisz białą końcówkę po jednym paznokciu? Ja używam białego z mistero milano i po jednym jest ok, ale już kilka na raz , to się rozmywa. Możesz warstwę hybrydy przed położeniem białego przetrzeć suchym wacikiem i też powinno pomóc. Proponuję też robić kocówkę cieniutkim pędzelkiem do zdobień, po jednym na zmianę. Pamiętaj też, że biały ma dużo pigmentu i należy go dłużej utwardzać, ok. 3 minuty.
    Codo malowania hybrydami po tipsie, czy żelu, to ja tak robię w gabinecie. Rzadko mam w salonie klientki na przedłużanie. Ale jak mam kupować kolorowe żele, a hybrydy z Estetiq są w cenie kolorowych żeli, to mam zaoszczędzone. Buduję pazurka clearem, lub coverem, opracowuję, matowię bloczkiem i od razu na to hybryda kolor i top. Ładnie się trzyma.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #2773
    Rozkręcanko Avatar ATnails
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    LBN
    Postów
    74

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki dziewczyny
    Bazę przecierałam pędzelkiem ale koloru już nie

  24. #2774
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    biedronka ja używam bazy CZ jest całkiem Ok, top - do kosza. Kolorówki nie testowałam.
    dlaczego do kosza? ja używam całego zestawu i jestem bardzo zadowolona

  25. #2775
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No właśnie ja tez nie wiem czemu do kosza, dla mnie jest ok.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •