Strona 106 z 180 PierwszyPierwszy ... 65696102103104105106107108109110116156 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 626 do 2 650 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2626
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny nie bede pisac o tej firmie bo w Polsce ich nie ma wiec nie ma sensu.
    Dlaczego robiac hybrydy zawsze jakis paznokcie peknie.
    Hybrydy nie sa tanie bo za 5 ml (wydaje mi sie ze w buteleczce sa z 2ml) place 5.75e

    Jeden przyklad robilam raz kobiecie 4 tygodnie bylo super przyszla zrobic odnowe i po kilku dniach jeden paznokiec pekl znaczy sama hybryda pekla wiem ze ona wszystko robi w rekawiczkach i wierze ze nie udezyla bo karzda klienta tak ma.

    Robi sie to irytujace bo wszystkie przychodza jezeli przychodza z hybryda skruszona przy wolnym brzegu.



  2. #2627
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    może ta hybryda jest za twarda na naturalną płytkę i nie pracuje razem z paznokciem. Za taką cenę lepiej zamówić coś sprawdzonego i dopłacić za przesyłkę z Polski...

  3. #2628
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moze masz racje,

    poniewaz jak przedluzam paznkocie zelem i na to hybryda to wszystko jest pieknie. Chyba ze sa piekne twarde zadbane paznokcie wtedy nic nie odpryskuje.

    Dziekuje

  4. #2629
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczyny moze wy poratujecie .stwardniały mi pedzeli w basie i top w gelishu przez moja głupote bo malowałam jak była właczona lampa ,ma może ktoraś juz zuzyta base i top tej firmy i by mnógł mnie poratować pedzelkami bo mam całe prawie butelki tych produktów a kupic drugie to niemały koszt .Ma może któraś z was była bym wdzieczna

  5. #2630
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    spróbuj rozpuścić w acetonie mi nie raz pędzelki stwardniały (np. z akrylu) i aceton zawsze działał

  6. #2631
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kurcze dokładnie wczoraj wyrzucałam puste opakowania, ale spróbuj w tym acetonie może da radę, chociaż ja mam lampkę oświetleniową przy której pracuje i już tak załatwiłam 2 pędzelki właśnie ;/ bo się utwardziły jak chciałam wyskrobać żel to zrobiła się szczota ;/

  7. #2632
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    juz tak robiłam pierwsze co to na to wpadłam ale niestety pedzelki sie teraz zbytnio nie nadaja tyl bombelkków robia jak maluje ze to bez sensu eh

  8. #2633
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hmmm a może potrzymaj w acetonie. nie wiem jak zły wpływ to będzie miało na włos ale spróbować nie zaszkodzi, szczególnie że ci potrzeba pędzli. albo weź z innej hybrydy tanszej , ale na butelkę gelisha to nie będzie pewnie nic pasowac by się zakręciło.




  9. #2634
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    i skrobałam tez to jeden tak jak piszesz szczota sie zrobiła a drugi od bazy juz tak nie robiłam ale malowac sie nie da nimi tak jak pisałam bombelkow pełno .

    ---------- Dodano o godzinie 21:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:42 ----------

    tto co mam nie pasuje mi aby zakrecic niestety i msłam ze tu ktos poratuje

    ---------- Dodano o godzinie 21:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:44 ----------

    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    kurcze dokładnie wczoraj wyrzucałam puste opakowania, ale spróbuj w tym acetonie może da radę, chociaż ja mam lampkę oświetleniową przy której pracuje i już tak załatwiłam 2 pędzelki właśnie ;/ bo się utwardziły jak chciałam wyskrobać żel to zrobiła się szczota ;/
    o kurcze to mam pecha a niech to no eh szkoda ze wczesniej nie napisałam

  10. #2635
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    maluj zwykłym pędzlem od żelu w takim razie. a te używaj do zakrecania




  11. #2636
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tak robie tylko to troszke meczace bo srednio mi miesci sie pedzelek do buteleczki ten od zelu ale jak narazie nie mam innego wyjscia na to wychodzi

  12. #2637
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to przelej do opakowania po żelu i nakładaj pedzelkiem. ja tak zawsze robię jak mi sie konczy i zle sie juz nabiera pedzelkiem z z buteleczki
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  13. #2638
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja mam resztki gelisha bazy i topu jeszcze na kilka setow wystarczy ale juz uzywam nowych

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #2639
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja takich "resztek " używam do stóp. A co do pędzelków to niektóre z lakierów pasują do Harmony tylko trzeba je dobrze z lakieru oczyścić.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  15. #2640
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    o Agulusia to moze jakos bysmy sie zgadały jesly bys chciała poratowac mnie pedzelkami

    ---------- Dodano o godzinie 23:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:27 ----------

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Ja takich "resztek " używam do stóp. A co do pędzelków to niektóre z lakierów pasują do Harmony tylko trzeba je dobrze z lakieru oczyścić.
    no niestety to co ja mam w swoim asortymecie nic nie pasuje a pojemniczków po zelu nie mam bo nie korzystałam niestety ale dziekuje Wam szystkim za dobre rady i tobie Chocolata też

  16. #2641
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Stosował ktoś może top z Christrio? Zamówiłam na próbę w EF i przysłali mi z uszkodzonym pędzelkiem tzn. włosie wpadło do środka buteleczki. Zareklamowałam, odesłałam i dostałam po jakimś czasie nowy. Użyłam raz - bo z hybrydami dopiero zaczynam i sprawdzam na sobie. Minęły jakieś 2-3 tygodnie i wczoraj kładłam od nowa. Baza, 2*kolor, chcę nakładać top a buteleczka nie chce się otworzyć. W końcu zrobiłam to na siłę. Pędzelek znów w środku a top totalnie utwardzony, cała buteleczka! Był dokręcony. Stał razem z innymi hybrydami (w tym z kolorówką CTO) i reszta jest OK tylko ten cholerny top. Żebym go chociaż kilka razu użyła, ale raz?! Miał ktoś z Was już tak? Nie chce z siebie głupka robić i znów reklamować no ale kurcze jedno użycie... a one nie są po 5 zł.
    Załamka

  17. #2642
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    tzn reklamować możesz spróbować chociaż już po 3 tyg to wątpliwa sprawa że ktoś to rozpatrzy pozytywnie ale obym się myliła. Dzieje się tak dlatego, że docierało światło do buteleczki i nie mowie tu o żadnych mocnym promieniowaniu słonecznym, wystarczyło światło dzienne w pokoju. Tzn domyślam się, że może to być powód w szczególności jak mają np biały kolor opakowania, bo swego czasu to samo działo się z topami ale zwykłymi jednej ze znanych marek żeli do paznokci.

  18. #2643
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Izi nie chce Cię martwić ale chyba nie przyjmą reklamacji. Miałam podobne przypadki i w żadnym z nich firma nawet nie zareagowała. Do jednej nawet odesłałam top warty stówę ( TOP MAT z OPI) z blankietem reklamacyjnym i cisza do dziś.. pieniądze w błoto.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  19. #2644
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No właśnie wiem że z tą reklamacją to nie bardzo. Głównie dlatego że raz go zastosowałam czyli był OK. Tylko zastanawia mnie czemu się popsuł? Czy one może tak po prostu mają? Dlatego szukam kogoś kto miał podobny przypadek z CTO. Gdybym wiedziała wcześniej to wsadziłabym go w czarny worek i do szuflady no ale to na zasadzie gdyby człowiek wiedział że się przewróci to by sobie usiadł
    Ech.... i kolejna stówka w koszu Ciężko tak samemu poznawać rynek. A na forum ile osób tyle opinii na temat produktów. Już sama nie wiem jakich baz i topów używać. Wszystko co zakupie ląduje w koszu Złoty środek chyba nie istnieje.

  20. #2645
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Odkąd kilka topów mi tak stwardniało - trzymam je w szufladzie, tak samo wszelkie hybrydy które mają buteleczki z "okienkiem".
    Sama wysoka temperatura w pomieszczeniu może takie cuda zdziałać, więc nawet jeśli tylko chwilę do salonu zagląda - chrońmy tego typu żele w cieniu i chłodzie. Są one też b. wrażliwe na promienie lampki biurkowej, więc nakładając takie produkty najlepiej trzymać je po za zasięgiem światła żarówek.
    Używam teraz wyłącznie Gelisha i póki co nic mi się z nimi nie dzieje, chociaż zdarzyło mi się ze pędzelek z topu stwardniał mi na kamień po pomalowaniu nim kolorówki CND. Prawdopodobnie jakaś interakcja składników obu firm ( które jak wiem - się nie lubią)
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  21. #2646
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ktos ma juz jakies kolorki z tej nowej kolekcji ALL ABOUT THE GLOW jaką maja konsystencje i jak w aplikacji

  22. #2647
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    wołomin
    Postów
    9

    Domyślnie

    witam Was wszystkie dziewczyny i jak chciałam sie zapytac i przypomniej o moim problemie ,ktorejs juz sie skonczyła basa i top harmony gelish aby poratować pedzelkami


    witam wszystkich mam takie pytanko ile wam i klijentkom trzyma INS na base i topi harmony
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 27-06-2013 o 21:29

  23. #2648
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Odkąd kilka topów mi tak stwardniało - trzymam je w szufladzie, tak samo wszelkie hybrydy które mają buteleczki z "okienkiem".
    Sama wysoka temperatura w pomieszczeniu może takie cuda zdziałać, więc nawet jeśli tylko chwilę do salonu zagląda - chrońmy tego typu żele w cieniu i chłodzie. Są one też b. wrażliwe na promienie lampki biurkowej, więc nakładając takie produkty najlepiej trzymać je po za zasięgiem światła żarówek.
    Używam teraz wyłącznie Gelisha i póki co nic mi się z nimi nie dzieje, chociaż zdarzyło mi się ze pędzelek z topu stwardniał mi na kamień po pomalowaniu nim kolorówki CND. Prawdopodobnie jakaś interakcja składników obu firm ( które jak wiem - się nie lubią)
    Ja nie zauważyłam aby CND i Gelish się nie lubiły. Używam topu i bazy CND, kolory także z Gelish. Nie zdarzyło mi się aby top CND stwardniał, choć jedną butelkę mam dość długo bo maluję paznokcie tylko sobie. Top i bazę CND używałam do kolorów OPI, Gelish, young nails - zawsze wszystko grało.

  24. #2649

  25. #2650
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej, czy któraś z Was używała hybryd SPN jestem ciekawa jak z ich trwałością...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •