Strona 112 z 180 PierwszyPierwszy ... 1262102108109110111112113114115116122162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 776 do 2 800 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2776
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a jakie masz kolorki z tej firmy? ja mam kilka odcieni i powiem tylko, że dwa kolory 081 i 055 się odbarwiają:/ reszta jest jak najbardziej ok

  2. #2777
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chętnie oddam swój top, raz użyty dla mnie badziewie straszne ale każdy ma swój gust. Może ja nie potrafie go "obsługiwać" nie wiem - wiem tylko że go nie chcę

  3. #2778
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Chętnie oddam swój top, raz użyty dla mnie badziewie straszne ale każdy ma swój gust. Może ja nie potrafie go "obsługiwać" nie wiem - wiem tylko że go nie chcę
    Chętnie przyjmę

    ---------- Dodano o godzinie 16:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:58 ----------

    Na razie mam 006, i czekam na zamówioną jedenastke. Miały do mnie przyjść dziś ale chyba nic z tego nie wyjdzie.

  4. #2779
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczyny, polecicie mi jakieś dobre i stosunkowo tanie lakiery o pojemnosci 5/6 ml, które schodzą dzieki acetonowi?



  5. #2780
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    7,5ml perfect beauty, szczerze polecam bo potrzeba tylko chwili żeby szybko zeszły pod acetonem

  6. #2781
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał scorpie Zobacz post
    hej dziewczyny, polecicie mi jakieś dobre i stosunkowo tanie lakiery o pojemnosci 5/6 ml, które schodzą dzieki acetonowi?


    Dobre i tanie to oczywiście Cosmetics Zone, kosztują 25zł za 15 ml, mniejszej pojemności nie mają. Ale mogę powiedzieć, że są świetne za tą cenę. Jakością nie ustępują shelacowi, to nie są żele w butelce jak lakier tylko prawdziwe hybrydy. Trzymają się długo, nie odpryskują, nie odchodzą od wolnego brzegu. Ładnie się nakładają i ładnie się zmywają. Niczego nie trzeba więcej. Ja przetestowałam już kilka pseudo hybryd i te nie mają porównania. Ale decyzja należy do Ciebie. Jak chcesz to poczytaj sobie więcej na ten temat na innym forum[edit] Można kupić te lakiery na allegro i w ich sklepie internetowym, jak wpiszesz nazwe firmy to Ci wyskoczy w wyszukiwarce. Mam nadzieje, że pomogłam
    O ile oczywiście chodzi o hybrydy

    nie umieszczamy linków do innych for internetowych o tematyce paznokciowej
    Ostatnio edytowane przez tusia ; 17-08-2013 o 18:33

  7. #2782
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A czy ktos laczyl kolorowki firmy cosmetics zone z baza i topem gelish? Jesli tak to jakie rezultaty?

  8. #2783
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja nie łacze, ale wiem, ze dziewczyny łączą i super sie trzyma. Ja używam bazy, kolorów i topu z cosmetics zone i efekty są świaetne. Wczoraj moczyłam ręce w domestosie bo sprzątałam łazienke a moim paznokciom nic się nie stało. Dla mnie rewelacja.

  9. #2784
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A jakbyście miały wybrać między estetiq a INS to które waszym zdaniem lepsze? bo planuje zakup bazy i topu Gelish i zastanawiam się nad kolorówką. z jednej i drugiej firmy kolorki fajne z tego co widze, ale które jakosciowo lepsze?

  10. #2785
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ins do niczego sie nie nadaja, więc odradzam. Estetiq ma dość dobre opinie. Z bazą i topem gelish na pewno się utrzymają.

  11. #2786
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zdecydowanie Estetiq
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  12. #2787
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    INS się nadają i nawet dobrze noszą bo ponad 3 tygodnie na Gelishu, z tym, że są dosyć gęste, no i niestety sie nie odmaczają

    dowód

    po 3,6 tygodnia:
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  13. #2788
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Matko wasza pomoc jest niezastapiona dziwne bojak robilam hybryde na modelce w szkole to pracowalam na tych samych produktach i nic sie nie dzialo. Zmieniam top i przerzuce sie na cosmetic zone chyba, maja wiecej opini przynajmniej. . Dam znac))
    \

    Cosmetic zone to to samo co ata i estetiq (ta sama kolorówka i opakowania)
    mam nabłyszczacz z estetig i byly z nim takie same problemy, wiec go nie używam, lepiej kupic coś innego.

    Na poczatku pracy z hybrydami tez mialam problemy z matowieniem sie nabłyszczacza (to byl wtedy shellac), ale odkad zmieniłam cleaner na bazie alkoholu izopropylowego, problemu nie ma
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  14. #2789
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hmm... ja ostatnio zakupilam kilka hybryd firmy a.t.a i nie jestem z nich mega zachwycona... nie kryja do konca dobrze-dopiero przy 3 warstwie w dodatku trzeba sie troche nameczyc z rownomiernym nalozeniem czego nie moge powiedziec o Nail Design gdzie nakladaja sie fenomenalnie. Jedynie co dobre w a.t.a to to, ze maja fajne kolorki

  15. #2790
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, powiedzcie mi, ile minut utwardzacie MM?
    Jak miałam shellac no to wiadomo, że kolor 2 minuty w lampie, ale z MM to już tak oczywiste nie jest.
    Metodą prób i błędów doszłam do wniosku, że lepsza trwałość jest, gdy się utwardza przez minutę. Przynajmniej frencha.
    Na ich stronie jest napisany czas utwardzania 60-120 sek lub 120-180 sek przy czym w opisie wykonania zabiegu widnieje zapis o utwardzaniu koloru przez minutę.
    I teraz mam zonka, bo o ile minuta jest idealna do frencha, o tyle po nałożeniu cosmopolitan pędzelek od topu gelisha zabarwił się na różowo. Czy to wina zbyt krótkiego utwardzania? HELP ME!

    Pozdrawiam!

  16. #2791
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam kilka ata i nie mam z nimi żadnych problemów. wiadomo zalezy od koloru, ale wszystkie kryją po 2 razach, żadnych smug - wiec dobrze trafiłam




  17. #2792
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja z Estetiq/Ata mam też 6 kolorów i każdy jest w porządku. Nakładam dwie średnie warstwy, na gelishu i mam rewelację, 4-6 tygodni Panie chodzą. Przynajmniej się odmaczają. 10 min w wacikach i schodzą płatami
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #2793
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    piszac ,ze nakladasz na gelish chodzi o to,ze baze z gelish'a?
    a mysliscie,ze jesli nakladalabym top i baze z gelisha, a kolorowalabym np CZ trzymaloby sie lepiej?
    Mi wogole ata odprysnela na jednym palzu po 4 dniach ? i moglam ja sciagnac,ze tak napisze, bez problemu jak delikatnie lakier zeskrbalam...:/

  19. #2794
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to samo mam pytanie ) czy ktos laczyl kolorowki firmy cosmetics zone z baza i topem cnd shellac? Jesli tak to jakie rezultaty?

  20. #2795
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Moim skromnym zdaniem do lakierów Cosmetics Zone nie jest potrzebna inna baza ani top. Moje pazurki trzymają długo na bazie i topie CZ.

  21. #2796
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A przy polaczeniu kolorowki firmy a.t.a z topem i baza gelish to dzwiewczynki przemywacie baze cleanerem? Bo mi sie sciaga po bokach...

  22. #2797
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja po przeczytuaniu od poczatku,prawie calego tego tematu,zdecydowalam sie na baze i top GELISH'A i mam pytanko, poniewaz znalazlam na stronie taki zestaw:

    Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Zestaw: Top oraz Baza 2 x 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish

    A jak ogladam oddzielnie baze z topem to one na buteleczce maja inny kolor paska z przodu

    Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - baza - Foundation Base Gel Soak Off Gellish 15 ml - Hand&Nail Harmony Gelish tu iddzielnie baza

    Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Top It Off żel nawierzchniowy Soak Off Gellish 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish a tu top ...

    dziwne bo porownujac w zestawie one nie maja rozowego ani zielonego paska z przodu,jak te w zestawie,

    ktore Wy posiadacie jakbyscie mogly mi podac strony z ktorych kupujecie lakiery gelish, bo raczej nie ma ogromnych roznic w cenach,pomiedzy hurtowniami
    Ostatnio edytowane przez bettyblue ; 19-08-2013 o 20:57

  23. #2798
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Patrycja_92 Zobacz post
    INS się nadają i nawet dobrze noszą bo ponad 3 tygodnie na Gelishu, z tym, że są dosyć gęste, no i niestety sie nie odmaczają

    dowód

    po 3,6 tygodnia:
    O bojs, kto chodził z takim odrostem. Ale ten róż jest po prostu boski, zakochałam sie

  24. #2799
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Ja po przeczytuaniu od poczatku,prawie calego tego tematu,zdecydowalam sie na baze i top GELISH'A i mam pytanko, poniewaz znalazlam na stronie taki zestaw:

    Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Zestaw: Top oraz Baza 2 x 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish

    A jak ogladam oddzielnie baze z topem to one na buteleczce maja inny kolor paska z przodu

    Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - baza - Foundation Base Gel Soak Off Gellish 15 ml - Hand&Nail Harmony Gelish tu iddzielnie baza

    Manicure hybrydowy, paznokcie hybrydowe, zakupy 24 - - top - Top It Off żel nawierzchniowy Soak Off Gellish 15ml - Hand&Nail Harmony Gelish a tu top ...

    dziwne bo porownujac w zestawie one nie maja rozowego ani zielonego paska z przodu,jak te w zestawie,

    ktore Wy posiadacie jakbyscie mogly mi podac strony z ktorych kupujecie lakiery gelish, bo raczej nie ma ogromnych roznic w cenach,pomiedzy hurtowniami
    Ja kupuje w hurtowni EF

  25. #2800
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bettyblue bo teraz zmienili opakowania tzn dawniej były te kolorowe, a teraz są te z szarymi napisami. Ja kupuję na all u sprzedającego leobert

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •