Strona 128 z 180 PierwszyPierwszy ... 2878118124125126127128129130131132138178 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 176 do 3 200 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3176
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam,
    od jakiegoś czasu stosuję cnd shellac, ale mam problem z białym kolorem i topem. Jeden i drugi bardzo szybko gęstnieje. O ile z topem jakoś sobie radzę, to już biały na końcówkach bardzo źle się nakłada i zdarza się, że po wyciągnięciu z lampy pozostają delikatne marszczenia (mimo, że staram się nakładać cienką warstwę). Czy ktoś rozcieńczała może hybrydę? I czy do przemywania można stosować spirytus salicylowy? Tak doradziła mi kosmetyczka na szkoleniu, ale nie jestem przekonana do końca. A zdejmuję poprzez namoczenie w acetonie. Mam jedną koleżankę, której ciągle rozdwajają się końcówki paznokci i nie wiem co z tym począć. Już na koniec czy stosujecie pod hybrydę primer, bo ja mam wrażenie, że lepsza jest trwałość. Przepraszam za tyle wątków myślowych i pytań
    pozrawiam

  2. #3177
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    o tym że biały z cnd się marszczy było wiele razy, przejrzyj tematy. nakładasz za dużo i już. mi też się wydaje że nakładam cienko, a jednak czasem potrafi się zmarszczyć.
    co do primera - róznie dziewczyny robią, jedne dają inne nie.




  3. #3178
    Debiutantka Avatar mati
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sandrus- dzięki za odpowiedz. Mi SPN trzyma się kilka dni u klientek niestety też . Mam kilka kolorów i chętnie je odsprzedam, z shellakiem tez sie nie polubiłam i chętnie ich się pozbędę. A co do Mollona to trzyma sie 1,5 do 2 tyg. a moje klientki uwielbiaja chodzic z odrostem 3 tyg. i na Mollona narzekają. Ręce opadaja... Teraz będę testować preparaty CUCCIO VENEER podobno Mollon na nich trzyma się o tydz. dłużej. Dam znać jak przetesuję

  4. #3179
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak można się nie polubić z Shellaciem? ja pracuje na nim i na IBD - IBD daje radę (łączę z bazą i topem Shellaca), ale i tak wolę Shellaca CND a właśnie - rozrzedzał ktoś hybrydy jak zgęstniały? jak?

  5. #3180
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chodze juz na 2 rok kosmetyki, wiec stwierdziłam, ze jezeli chce w przyszłosci pracowac w tym zawodzie to musze zaczac w siebie inwestowac. Chciałabym zaczac od lakierów hybrydowych, a potem zeli. Przeczytałam cały watek, aby dowiedziec sie wszystkiego: jakie firmy polecacie, w ogole czym to sie je. Wybrałam pare firm: Cosmetic Zone, Charbonne, Estetiq, BlueSky i moje pytanie jest nastepujace czy nadaja sie na poczatek? albo jakie polecacie na poczatek? wiem, ze wszystkie firmy przeze mnie wymienione wymaczaja sie

    ins z tego co czytałam trzymaja sie dobrze, jezeli płytka jest delikatnie utwardzona zelem clear. Moge prosic o odpowiedz? wiem, ze sie nie odmacza tylko trzeba ja spiłowac

    Czekam na odpowiedz, pozdrawiam

  6. #3181
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dorkap mnie sie po uzyciu spirytusu salicylowago shellac nie blyszczał. jak kupiłam cleaner na bazie alkoholu izopropylowego (zapachowy i nails) problem zniknął.
    Jeśli klientka ma miękkie paznokcie, to zazwyczaj hybryda ma słabszą trwałaść i odpryskuje na wolnym brzegu. Można spróbować użyc primera i nałozyć 2 warstwy bazy

    HYbrydy mozna rozcienczac rozcienczalnikiem do lakierów, ale beztoulenowym (gdzies o tym czytałam) a nawet próbowałam i wszystko jest ok.

    Maladive wszystkie te firmy nadają się na poczatek zależy jaką dysponujesz gotówką

    Dla mnie podstwą jest dobra baza (harmony gelish, shellac, perfect beauty)
    Ostatnio edytowane przez jumpi ; 29-11-2013 o 14:20 Powód: błąd
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  7. #3182
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wystarczy dobra baza? top juz nie jest taki wazny?

    czyli wystarczy jak kupie baze z gelish?

    czy te hybrydy z perfect beauty odmaczaja sie w acetonie?

  8. #3183
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jumpi ślicznie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź, zastosuję sugestie

  9. #3184
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    top tez jest ważny bo jak kupisz kiepski, to może utrudnić ściąganie (wtedy trzeba cały spiłowywać) albo się może szybko się rysować, matowic itp podczas użytkowania.
    Perfect Beauty odmaczają się
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  10. #3185
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    myslam na poczatek o bazie i topie z cosmetic zone, ale teraz tez sie zastanawiam nad ta z Perfect Beauty, bo tutaj jest 2 w 1, a Cosmetic Zone 2 osobne produkty. Cenowo wyszło by to samo.

    ---------- Dodano o godzinie 13:34 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:51 ----------

    mam jeszcze takie pytanie odnośnie wykonania samego manicure przed nałożeniem hybrydy. Wiem, ze nie powinno się moczyć paznokci przed, ale czy mogę użyć Eveline, Nail Therapy Professional, Miękkie i zadbane skórki, Preparat do usuwania skórek - opinie internautek o kosmetykach w polskim katalogu opinii o kosmetykach KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (KWC) i odsunąć skórki za pomocą patyczka i wyciąć cążkami i potem przemyć dokładnie cleanerem? bo nie wycięte i zaniedbane skórki brzydko wyglądają.

    Pisze tutaj, bo to dotyczy manicure hybrydowego.

  11. #3186
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jakby ktoś był zainteresowany Indigo to wyczaiłam dzisiaj, że mają promocję 2+1- trzeci lakier gratis. Skusiłam się bo jeszcze nie testowałam tej marki

  12. #3187
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Maldive - mnie uczono by żadnych preparatów nie używać, a jak to jest w praktyce nie wiem. czasem moczę i jest ok. a preparatem do skórek może być inaczej bo to chemia, wiec może będzie się gorzej trzymało, mimo umycia rąk.
    co do hybryd, te co podałaś są dobre i na początek i na koniec ja pracuje cały czas na estetiq i uwielbiam.




  13. #3188
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a polecasz ich baze i top *wiem, ze to to samo co cosmetic zone, ata i etetiqe?

    juz sama nie wiem co z tymi skorkami zrobic... moja mama ma straszne skorki i bez manicure sie nie obejdzie, bo nie bedzie tego efektu... moze sprobuje na niej zrobic raz z i kolejny raz z preparatem i zobacze jak sie beda trzymac
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 30-11-2013 o 15:36

  14. #3189

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja skórki zmiękczam preparatem normalnie i potem matowię i odtłuszczam, nigdy mi hybryda przy skórkach nie odlazła

  15. #3190
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja miałam nabłyszczacz estetiq, ale był bardzo gęsty i szybko się matowił, mnie nie podszedł

    co do skórek, to mnie się czasem zdarza użyć płynu do skórek (ale robię to bardzo rzadko) z firmy LCN, na ich szkoleniach uzywają zawsze spokojnie można wycinac skórki przed nakładaniem hybrydy
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  16. #3191
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no włąsnie , dlatego ja tylko mówię co uczono teoretycznie. a w razie czego przeciez manicure można bez prep do skórek zrobić również. ja tak robię. poza tym wiadomo trzeba paznokieć przygotować.

    bazę używam gelish tylko.
    ata i etetiq to niby to samo, ale i w tym prawdy nie wiem. używam oba. ale wszystko na gelishu. aczkolwiek baza ata nie jest zła.




  17. #3192
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny zakupiłam na próbe jeden kolor monophase z mollona, bo u mnie w szkole maja ich oferte zaczne testować i dam wam znać po jakimś czasie jak to wszystko wyglada i ile prawdy w tym co mówili na pokazie )

  18. #3193
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    agaciorka no to testuj

    Tylko rób test na różnych płytkach.
    Ja tez mam chęć na te lakiery.

    ps.Pytałam Pana z Mollona o odbarwienia paznokci po ciemnych kolorach.Powiedział,ze na testach nic takiego nie było,ale popyta wśród manicurzystek,które już pracują na mono phase

  19. #3194
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja obecnie testuje monophase z neonail. mam raczej słabe i cienkie paznokcie więc zobaczymy co prawda mam jasny kolor więc odnośnie odbarwienia płytki się nie wypowiem ale przetestuję trwałość i to czy się odmaczają na razie dopiero 3 dzień i jest ok, zobaczymy dalej

  20. #3195
    Debiutantka Avatar mati
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał biancca Zobacz post
    jak można się nie polubić z Shellaciem? ja pracuje na nim i na IBD - IBD daje radę (łączę z bazą i topem Shellaca), ale i tak wolę Shellaca CND a właśnie - rozrzedzał ktoś hybrydy jak zgęstniały? jak?

    Wiem, wiem trochę dziwak ze mnie Ale wydaje mi sie ze Shellac nie daje sobie rady z problematyczna płytką a taka często mają moje klientki. A zdarzyło się Wam żeby Shellac popękał?

  21. #3196
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nigdy. Do problematycznej płytki używam 2x bazę z Shellaca i nie bardzo wiedziałam, czy tą drugą też utwardzać 10s, więc utwardzam pierwszą 10, drugą 120s.

    A używasz lampy CND? Na pewno lakiery oryginalne?

  22. #3197
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witam. Mam pytanie o base indigo czy któraś z Was pracuje na niej? Kolory i top znam są rewelacyjne, ale base mam do tej pory shellaca i łącze. A kusi mnie indigo. Czytałam równiez ,ze chwalicie estetiq mnie znów u nich kusza nie które kolorki i się zastanawiam

    ---------- Dodano o godzinie 08:58 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:47 ----------

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    I tak sobie właśnie szukam informacji na temat tych hybryd indigo gel polish tym bardziej ze teraz takie piękne kolory wprowadzili . Mam dwie hybrydy od nich ale tak stały i stały bo ta konsystencja jakos mnie zniechęcała ale że kolor śliczny wiec sie skusiłam i zrobiłam kilka dni temu paznokcie , ale i tak są za gęste mogłyby być ciut rzadsze . No ale i tak zadna firma nie ma takich kolorów jak indigo . Powiedzcie jak wy sobie radzicie z ich hybrydami z nakładaniem ,czy idzie sie przyzwyczaić do tej konsystencji no i jak sie trzymaja te gel polish
    Ja się przyzwyczaiłam, czasem 2 warstwy nakładam np 2-3 pazurki. Fakt są gęsciejsze,ale czasem 1 warstwa kryje bez zarzutu. Trzymaja się po 4 i dłużej, nie pekaja, generalnie nie mam z nimi problemu. Jedynie co nie ich basy, nakładam na shellaca.

  23. #3198
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, a tak podsumowując - które hybrydy z tych godnych polecenia (ładne kolory, fajnie się nakładają, łączą się z różnymi bazami i topami, są trwałe, nie kurczą się za bardzo w lampie i dają się odmoczyć w acetonie) są najtańsze? Chyba póki co te TIFTON co sandrus polecała (większa buteleczka chyba wychodzi drożej niż np IBD, ale malutka jest tańsza, tańszej chyba nie znalazłam, a Wy?).

  24. #3199
    Debiutantka Avatar mati
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Pracuję na zwykłej lampie UV, lakiery oryginalne kupione na Ekert nails. Ale baza i top z Gelisha. Muszę wypróbować podwójną bazę.

    I zaczynam podejrzewać, że te moje problemy są związane z topem Gelisha. Od niedawna mam nowe opakowanie i chyba muszę zareklamować.

  25. #3200
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Możliwe, czasem, jak mam dużo piłowania to shellac odchodzi mi od wolnego brzegu i jak tak głęboko podejdzie, że aż się wygnie to i tak nie popęka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •