Strona 140 z 180 PierwszyPierwszy ... 4090130136137138139140141142143144150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 476 do 3 500 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3476
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sylvi : 1) nie mozesz zwrócić hybrydy w takim razie ? Po co się zastanawiac co jest nie tak, skoro wiadomo jak być powinno...
    2) nigdy nie wiesz kto jakiej użył hybrydy, więc mają prawo się nie sciągać w opisany przez Ciebie sposób
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 19-01-2014 o 21:47

    ________________________________________


  2. #3477
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie moge, bo kupilam ja jakis czas temu i wyrzucilam paragon i na poczatku myslalam ze ja cos zle robie, zrobiłam ja klientce, trzymala sie ale po tyg wrocila z odpryskami. Zrobilam sobie jeden paznokiec i wtedy zauwazylam problem, kombinuje na wszelkie sposoby , nie wiem chyba jakis felerny kupilam...


    Jesli chodzi o zdejmowanie hybryd, mnie uczono zdejmiowac w taki sposob, ale czytalam o moczeniu w acetonie - ja staram sie tego unikać bo jednak wysusza bardzo , poza tym boje sie bo probowałam tego z płynem do usuwania hybryd , wlałam do miseczki do manicure iiiiiii po kilkunastu sek. zaczelo mi sie cos kleić , ale siedzialam dalej , po ok minucie wyjełam reke i okazalo sie ze miseczka sie zaczela topic pod wpływem płynu czy to normalne?


    A czy ktos podgrzewa aceton ? spotkałam sie z tamim czyms na forum brytyjskim. nie mam pojecia jak to robią.

    Czytałam też o nasaczaniu w acetonie oraz zakladaniu rekawiczek folowych i przykrywaniu dłoni recznikiem lub nawet termoforem z ciepłą wodą , podobno przyspiesza to cały proces.

    Nie jestem zbyt doświadczona , hybrydy robie sporadycznie , więc szukam jeszcze "swojej" metody

    ---------- Dodano o godzinie 23:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:07 ----------

    no takk, mam juz odpowiedzz czemu nie schodza... ja trzymam je ok 15 min , odkrywam zagladam troszke zdrapie i znowu zawijam.... za krótko je chyba trzymam 20 min powinno raczej

  3. #3478
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Paticzek Zobacz post
    CND dobrze współgra z CZ, gelish tez. Ale jeśli chodzi o wygodę ściągania to CND schodzi w acetonie idealnie, bez zmatowienia topu itp, z gelish bywa różnie często lakier się odmacza a bazę trzeba zeskrobywac: (

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
    a jak oceniasz trwałość lakierów Cosmetics Zone na bazie CND i Gelish? ile mniej więcej czasu trzyma się ta hybryda na każdej z baz? wiem, że na Gelishu hybrydy trzymają się mur beton, nawet te tanie byle jakie.. czy baza CND choć trochę dorównuje jej trwałością ? mi wystarczy 2 tyg. do 2,5 tyg. bez odprysków i rozwarstwień

    ---------- Dodano o godzinie 23:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:46 ----------

    Cytat Napisał sylvi Zobacz post
    Jesli chodzi o zdejmowanie hybryd, mnie uczono zdejmiowac w taki sposob, ale czytalam o moczeniu w acetonie - ja staram sie tego unikać bo jednak wysusza bardzo , poza tym boje sie bo probowałam tego z płynem do usuwania hybryd , wlałam do miseczki do manicure iiiiiii po kilkunastu sek. zaczelo mi sie cos kleić , ale siedzialam dalej , po ok minucie wyjełam reke i okazalo sie ze miseczka sie zaczela topic pod wpływem płynu czy to normalne?
    już dawno temu, jak zaczynałam robić hybrydy zapakowałam swój mini zestaw (aceton, bazę, lakiery, top, pilniki i inne drobne dodatki.) do metalowej puszki, z takim pakunkiem wracałam od mamy do domu, droga samochodem zajęła mi raptem 30 minut, po przybyciu na miejsce i otworzeniu puszki okazało się, że aceton zalał całą zawartość, przez te 30 minut (może i nawet mniej) zdołał stopić cały mój wzornik (słoneczko), szczoteczkę do usuwania pyłku, oraz "dobrał się" do jednego z lakierów ( zmył czarną farbę z dna buteleczki) puszka była szczelnie zamknięta, na dodatek był środek lata więc temperatura też zrobiła swoje.. wyobrażacie sobie jak mocnym środkiem jest aceton? jak czytam, że niektóre osoby trzymają pazurki po 30 minut to aż mnie ciary przechodzą

  4. #3479
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac



    ---------- Dodano o godzinie 23:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:46 ----------



    już dawno temu, jak zaczynałam robić hybrydy zapakowałam swój mini zestaw (aceton, bazę, lakiery, top, pilniki i inne drobne dodatki.) do metalowej puszki, z takim pakunkiem wracałam od mamy do domu, droga samochodem zajęła mi raptem 30 minut, po przybyciu na miejsce i otworzeniu puszki okazało się, że aceton zalał całą zawartość, przez te 30 minut (może i nawet mniej) zdołał stopić cały mój wzornik (słoneczko), szczoteczkę do usuwania pyłku, oraz "dobrał się" do jednego z lakierów ( zmył czarną farbę z dna buteleczki) puszka była szczelnie zamknięta, na dodatek był środek lata więc temperatura też zrobiła swoje.. wyobrażacie sobie jak mocnym środkiem jest aceton? jak czytam, że niektóre osoby trzymają pazurki po 30 minut to aż mnie ciary przechodzą [/quote]

    Gelish trzymał ok 2,5 tyg przy problematycznej płytce, CND podobnie 2 tyg zwykle, nie ma dużej różnicy a płytka niezniszczona i dużo krótszy czas ściągania

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 20-01-2014 o 14:26

  5. #3480
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sylvi Zobacz post

    Jesli chodzi o zdejmowanie hybryd, mnie uczono zdejmiowac w taki sposob, ale czytalam o moczeniu w acetonie - ja staram sie tego unikać bo jednak wysusza bardzo , poza tym boje sie bo probowałam tego z płynem do usuwania hybryd , wlałam do miseczki do manicure iiiiiii po kilkunastu sek. zaczelo mi sie cos kleić , ale siedzialam dalej , po ok minucie wyjełam reke i okazalo sie ze miseczka sie zaczela topic pod wpływem płynu czy to normalne?


    A czy ktos podgrzewa aceton ? spotkałam sie z tamim czyms na forum brytyjskim. nie mam pojecia jak to robią.

    Czytałam też o nasaczaniu w acetonie oraz zakladaniu rekawiczek folowych i przykrywaniu dłoni recznikiem lub nawet termoforem z ciepłą wodą , podobno przyspiesza to cały proces.

    Nie jestem zbyt doświadczona , hybrydy robie sporadycznie , więc szukam jeszcze "swojej" metody

    ---------- Dodano o godzinie 23:16 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:07 ----------

    no takk, mam juz odpowiedzz czemu nie schodza... ja trzymam je ok 15 min , odkrywam zagladam troszke zdrapie i znowu zawijam.... za krótko je chyba trzymam 20 min powinno raczej
    Wszystkie plastikowe rzeczy aceton niestety niszczy.

    Co do podgrzewania to ja słyszałam,że do miski wlewa sie gorąca wodę do niej wkłada miseczkę do mani,tam wlewa się aceton i siłą rzeczy podgrzewa się on od tej gorącej wody....


    Normalnie aż na sobie wypróbowałam,ale nie polecam.
    Kupa zabawy,duża miska,gorąca woda i moczenie paluchów!

  6. #3481
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jeszcze jedno pytanko, czy stosując bazę CND tez matujesz płytkę paznokcia? czy bez matowienia trzyma się 2 tyg. ?
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 20-01-2014 o 14:28

  7. #3482
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Bez zmatowienia

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 20-01-2014 o 14:29

  8. #3483
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    DZiewczyny znacie?
    SEA - Lakier hybrydowy HYBRYDA 144 kolory OKAZJA (3883493420) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Zwróciłam uwagę,bo szukam brokatowych i błyszczących hybryd na żel.
    Jak znacie jakieś tańsze,ale nie problemowe to dajcie znać

  9. #3484
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam jeden z tych lakierów dokładnie R115 (wklejam foto).. jeszcze nie malowałam nim pazurków ale zanim kupiłam zrobiłam mały wywiad w śród osób, które dały pozytywne komentarze temu sprzedawcy... wszystkie osoby twierdziły, że lakier trzyma 2 tyg. oraz że odmacza się w acetonie
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 20-01-2014 o 14:30

  10. #3485
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Paticzek Zobacz post
    Bez zmatowienia

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
    o kurcze, to może się skusze na tego CND

  11. #3486
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny na prawdę nie ma potrzeby cytowania postu, który znajduje się tuż nad waszym. Robi się niepotrzebny bałagan
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #3487
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    Wszystkie plastikowe rzeczy aceton niestety niszczy.

    Co do podgrzewania to ja słyszałam,że do miski wlewa sie gorąca wodę do niej wkłada miseczkę do mani,tam wlewa się aceton i siłą rzeczy podgrzewa się on od tej gorącej wody....


    Normalnie aż na sobie wypróbowałam,ale nie polecam.
    Kupa zabawy,duża miska,gorąca woda i moczenie paluchów!
    o wlasnie tak czytalam... ale schodzi chociaz szybciej? jakos do mnie to moczenie nie przemawia...

    ---------- Dodano o godzinie 01:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:38 ----------

    Cytat Napisał Paticzek Zobacz post
    Bez zmatowienia
    o matko, to chyba musze tych tez sprobowac.

  13. #3488
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Myślę,że szybciej,ale taka zabawa z tym,że nie polecam :-)

  14. #3489
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja mam problem z aksamitną bielą z MM. Chciałabym pomalować nią całe pazurki na biało a nawet po 3warstwach mi nie kryje. Macie na to jakiś sposob?

  15. #3490
    Kosmetyczka Avatar KlaudiiS
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Bielawa
    Postów
    75

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dla mnie sciaganie poprzez moczenie to straszna trauma. Troche za dlugo to trwa... Najlepiej w folie zawijac.

  16. #3491
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał monisiaczek Zobacz post
    A ja mam problem z aksamitną bielą z MM. Chciałabym pomalować nią całe pazurki na biało a nawet po 3warstwach mi nie kryje. Macie na to jakiś sposob?

    Nie wiem dlaczego masz taki problem.Mi kryje po dwóch warstwach.

  17. #3492
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cały czas robią mi się jakieś smugi.A może zrobić pod to jakąś baze z innego koloru?

  18. #3493
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    staraj się tak malowac by unikac smug.. jesli wyjdzie smuga w jednym miejscu, to przy drugiej warstwie skup sie na tym miejscu bardziej.

    ________________________________________


  19. #3494
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam, moze wstaw buteleczke do goracej wody,lakier bedzie rzadszy i latwiej dokladnie pigment wymieszasz. Odnosnie sciagania, zawiniete w pazlotka z acetonem paluszki mozna podgrzac w lampce uv 2 minutki, czytalam,ze przyspiesza rozpuszczanie.

  20. #3495
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Załącznik 75032 tak to wyglada... Jakby hybryda była rozmyła. Kładę ja na bazę gelisha

  21. #3496

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a weź ją porządnie wstrząśnij i wymieszaj, może pigment gdzie poleciał na dół

  22. #3497
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No właśnie chodzi o to,że ją wstrząsałam i nic. Myślalam,że to wina bazy ,więc zmienilam na bazę z MM i jest to samo. Kolor nie jest jednolity,są smugi,prześwituje gdzies poprzednia warstwa.

  23. #3498
    No to..wpadłam Avatar Selenna
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak dla mnie to chyba przeterminowany towar

  24. #3499

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no coś jest nie tak, reklamuj

  25. #3500
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    7

    Domyślnie bonder czy primer mollon

    dziewczyny czy pod hybrydy lepiej bonder czy primer z firmy mollon? MOLLON COSMETICS - UV GEL - PREPARATY pisze, ze działają tak samo tylko jeden jest bezkwasowy a drugi kwasowy. Co sądzicie? Ma któraś z was bonder?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •