Strona 57 z 180 PierwszyPierwszy ... 74753545556575859606167107157 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 401 do 1 425 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1401
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Natka, ja kupuję na allegro te wzorniki

    Jumpi mam całą gamę Harmony i nie zdarza mi się żeby kolor brudził po nabłyszczaczu, a utwardzam zawsze 2 min. Najwyraźniej Twoja lampa juz jest słabsza ( ew. kupiłaś podróbę).
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  2. #1402
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    widze dzieczyny ze masowo kupujecie te lakiery INS....
    Sprawdzają sie?

  3. #1403
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie masowo, ja się wyłamuję


  4. #1404
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja dopiero zaczynam je wprowadzać ale z doświadczeń dziewczyn wynika ze na naturalach sie słabo trzymają. Ja dałam je na akryle i czekam co króliczki doświadczalne mi powiedzą na ich temat.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  5. #1405
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Koleżanka ma kilka kolorów z INS i niestety na naturalnej płytce się nie sprawdzają. Ja z kolei mam hybrydki z sunny nails lacco uv i c&c, czyli tez typowa taniocha z allegro. Chociaż mam wrażenie, że niezależnie od nazwy te hybrydy to to samo, bo buteleczki identyczne tylko etykietki inne. mowa o tych z allegro oczywiście .

    PLUSY:
    - cena
    - piękne kolory i duży wybór
    - dobre krycie juz po jednej warstwie
    - konsystencja ułatwiająca aplikację (przynajmniej moim zdaniem- wolę gęściejsze żele)

    MINUSY:
    - kiepska jakość- krótko się trzymają, odpryskują, resztki ciężko zdjąć
    - bazy i topy w ogóle nie spełniają swoich funkcji
    - nie rozpuszczają się w acetonie- trzeba piłować

    Jednym słowem nie spełniają swojej funkcji, ponieważ nie sprawdzają się na naturalnej płytce. Na podkład z żelu lub akrylu ok.

  6. #1406
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Germana, znalazłam coś takiego

    Żel bazowy Soak Off GELISH MINI Hand&Nail Harmony Base Gel Foundation 9ml

    To jest ta twoja Harmony? Tak pytam, żeby wtopy nie zaliczyć. Tyle tego jest))))
    Ostatnio edytowane przez Sorcha ; 25-09-2012 o 20:19
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  7. #1407

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mi sie wydaje ze tak tylko to nie jest 15ml a 9


    a co do tego co piszecie dziewczyny...
    nie widze sensu w kupowaniu ins zeby nakladac na pazurka zbudowanego z zelu lub akrylu bo mozna uzywac kolorowych zeli i mamy dokladnei to samo
    jeszcze hybrydy droze niz kolorowki

    jedyna dobra strona jest ze bedzie to ciensze...
    ale czy zawsze cieniutkie pazurki to dobre....

  8. #1408
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mnie przekonuje to ze przy hybrydach nawet tych tanich zachowana jest cieniutka linia włosa i odrost nie jest tak ordynarny jak przy kolorówce
    Poza tym jesli utwardzisz wcześniej pazurka nie jest już taki cienki i wytrzyma 3 -4 tyg.

    Cena 5 ml dobrego kolorowego żelu waha się ok. 20 zł wiec 15 ml. hybrydy za 60 zł to żadna różnica cenowa.
    Jestem za hybrydami
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #1409
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    mi sie wydaje ze tak tylko to nie jest 15ml a 9


    a co do tego co piszecie dziewczyny...
    nie widze sensu w kupowaniu ins zeby nakladac na pazurka zbudowanego z zelu lub akrylu bo mozna uzywac kolorowych zeli i mamy dokladnei to samo
    jeszcze hybrydy droze niz kolorowki

    jedyna dobra strona jest ze bedzie to ciensze...
    ale czy zawsze cieniutkie pazurki to dobre....
    Zależy jaką kolorówkę się kupuje wiele hybryd ma wyjątkowe kolory, jakich nie ma zadna kolorówka I kolorówkę zazwyczaj musisz położyć dwa razy, a tu nie dość ze pędzelek jest to i jedna warstwa styka.

    PS na moich naturalnych pazurkach trzymały się normalnie. Trzymałam około2 tyg. Później zdjęłam bo mi odrost przeszkadzał. Z tym, że przy piłowaniu była różnica. Nie są tak miękkie jak hybrydy. Więc czy to hybryda typowa miałabym wątpliwości. Już gdzieś pisałam. Że każda hybryda mnie szczypie - widocznie jakiś składnik mi nie pasuje. A przy INS tego nie było, wiec to chyba nie hybryda

    ________________________________________


  10. #1410
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    INS w moim przypadku na naturalkach trzymały się chyba maks 5 dni i to też w zależności od koloru. U koleżanek też nie wytrzymał nawet tygodnia. i o ile ja byłam w stanie to przeżyć, bo miałam okazję częściej zmieniać kolor one zaczęły kręcić noskiem

    Do tej pory miałam do czynienia też z hybrydkami La Perl, z których jak narazie jestem najbardziej zadowolona . Trzymały się bardzo długo i zdejmowałam je tylko ze względu na odrost, oczyścicie acetonem i schodziły elegancko. Miały faktycznie zwichrowane pędzelki, ale dało sie je ogarnąć i naszczęcie trafiły mi się nie zapowietrzone (może jeden, ale minimalnie i jak nałożyło się top nie było nic widać

    Kolejny zakup to Gelaq Sun Flower. ładne kolorki kryjące po 2 cienkich warstwach. Niestety jak już pisałam wcześniej baza-top do d.... . i też po kilku dniach zdarzyło im się odpryskiwać zazwyczaj na palcach najbardziej eksploatowanych ( wskazujący i kciuk ) na reszcie trzymały się nawet ok.
    I teraz pytanie czy to ja robię jednak coś źle? zaznaczam, że wolny brzeg zabezpieczam, obejrzałam milion filmików kpk chyba z każdej firmy . Na wszystkich paznokciach gelaq w miarę się trzyma, a na tych dwóch leci po kilku dniach.. Może to właśnie kwestia tej bazy? Bo przecież gdybym robiła cos źle to i la perl by się nie trzymał... Łączył ktoś konkretnie Sun Flower z bazą i topem z Harmony? hmm zakręciłam się już.. jeśli gdzie to było to przepraszam,ze przeoczyła, ale za dużo się chyba naczytałam. Chodzi konkretnie o te 2 firmy..

  11. #1411
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja zamiast kolorowych żeli wolę hybrydy, a choćby badziewne INS kosztuje niecałe 10zł za 5ml. maja fajne krycie, tak jak dziewczyny pisały są z pędzelkiem, dobrze się je nakłada i jest duży wybór kolorków.

    Dziewczyny miałyście kiedyś taka sytuację, że ta sama hybryda u jednej osoby zeszła w 1 płacie, a u innej ani drgnęła? Ja już nie wiem od czego to zalezy, bo czasem schodzi, a czasem nie
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  12. #1412
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Chocolata Zobacz post
    Mnie przekonuje to ze przy hybrydach nawet tych tanich zachowana jest cieniutka linia włosa i odrost nie jest tak ordynarny jak przy kolorówce
    Poza tym jesli utwardzisz wcześniej pazurka nie jest już taki cienki i wytrzyma 3 -4 tyg.

    Cena 5 ml dobrego kolorowego żelu waha się ok. 20 zł wiec 15 ml. hybrydy za 60 zł to żadna różnica cenowa.
    Jestem za hybrydami
    chocolata normalnie czytasz w moich myslachzanim doszlam do twojego posta to tak samo sobie pomyslałam

  13. #1413

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja tam narazie jestem wierna moim kolorowkom ale kto wie moze przekonam sie do hybryd jak sie wkoncu na nie zdecyduje

    tylko clay czas walcze cxy gelish czy shellac jesli chodzi o podklady i nawierzchniowe


    aaaa mam pytanie do was jesli klade hybryde taka ins to moge pozneij wtapiac w nia brokaty itp jak to jest
    czy one sprawdzaja sei jaka na caly pazurek bez dodatkowych zdobien?

  14. #1414
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    chciałam zapytać podobnie jak malutka czy te ins zachowują sie jak "dobry kolorowy żel" na akryl lub żel? bo za te pieniążki to bym sobie sprawiła kolekcje. Tylko teraz szukałam i nie moge linka znaleźć jak któraś z was wrzucała.....



  15. #1415
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tak Emilia, kładzie się go przyjemnie - nie tworzy się tzw. próg przy skorkach jak często w żelach kolorowych. Niestety jeszcze nie wiem jak z trwałością - czekam
    Tu link na kolorki LAKIER ŻELOWY HYBRYDOWY * PROMOCJA 4 + 1 gratis (2624482430) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  16. #1416
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    To ja zdaję relację z hybrydy SF,
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    nosiłam je tydzień bez żadnych uszczerbków ( na warsztatach dziewczyny widziały na żywo na moich naturalkach), jeden paznokieć musiałam podpiłować, bo mi się złamał i wytrzymał kilka dni bez odprysków, mimo, że skrócony. Zdjęłam bo mi się znudziły, ale pewnie wytrzymałyby kolejny tydzień, odmaczałam w acetonie, trzeba trochę poskrobać, ale ogólnie dosyć łatwo schodzi.
    Jestem zadowolona, cena przystępna, świetne krycie (przynajmniej w tych kilku kolorach, które posiadam)
    i tam zdaje się jakaś promocja, że pow. 3 szt wychodzi po 39zł? - do sprawdzenia


  17. #1417
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    ja tam narazie jestem wierna moim kolorowkom ale kto wie moze przekonam sie do hybryd jak sie wkoncu na nie zdecyduje

    tylko clay czas walcze cxy gelish czy shellac jesli chodzi o podklady i nawierzchniowe


    aaaa mam pytanie do was jesli klade hybryde taka ins to moge pozneij wtapiac w nia brokaty itp jak to jest
    czy one sprawdzaja sei jaka na caly pazurek bez dodatkowych zdobien?
    ja maluje na hybrydach(na roznych ),wtapiam ale jakies drobne elementy np.brokat itp.,no i takze cyrkonie,przyklejam albo na kleju albo na hybry.bezbarwnej i potem otulam jeszcze nablyszczaczem jak na tym zdjeciu
    http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...tml#post353449

  18. #1418
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    To ja zdaję relację z hybrydy SF,
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    nosiłam je tydzień bez żadnych uszczerbków ( na warsztatach dziewczyny widziały na żywo na moich naturalkach), jeden paznokieć musiałam podpiłować, bo mi się złamał i wytrzymał kilka dni bez odprysków, mimo, że skrócony. Zdjęłam bo mi się znudziły, ale pewnie wytrzymałyby kolejny tydzień, odmaczałam w acetonie, trzeba trochę poskrobać, ale ogólnie dosyć łatwo schodzi.
    Jestem zadowolona, cena przystępna, świetne krycie (przynajmniej w tych kilku kolorach, które posiadam)
    i tam zdaje się jakaś promocja, że pow. 3 szt wychodzi po 39zł? - do sprawdzenia
    A czy stosujesz ten clear z SF, czy jakaś inna bazę i top?

  19. #1419
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Inną, pisałam gdzieś wcześniej, mam teraz bazę/top z NC.


  20. #1420
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    więc to pewnie głownie ta baza.. bo właśnie najczęściej mam problem z odpryskami na kciuku i wskazującym.. no cóż będę eksperymentować.. dzięki

  21. #1421
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jeśli odpryskuje spróbuj dać deczko primera na sam koniuszek wolnego brzegu.


  22. #1422
    Rozkręcanko Avatar ave89
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A możesz mi jeszcze zdradzić gdzie kupiłaś tą bazę/top NailsCompany? Bo na ich stronie nie mogę jej zlokalizować.. interesowałaby mnie tez cena

  23. #1423
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tak wiem, na stronie jej nie ma, ale jak zadzwonisz to tam są przemiłe panie i na pewno się dogadasz, kosztuje 75zł / 15ml.


  24. #1424
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny
    Robiła któraś z was frencha Mistero milano
    nie chce mi się w ogóle trzymać, próbowałam na różne sposoby i nic, natomiast kolory trzymają się super.
    Zastanawiam się nad kupnem Gelisha do frencha jednak czy jest warto?

  25. #1425
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Martita a uzywasz bazy i topa z MM? Ja mam kolorki z MM w tym zestaw do frencha (moj french http://forum.wzorki.info/352891-post318.html ) i swietnie sie trzyma ale na bazie i topie z Gelisha z bazy i topu MM (dwa w jednym) nie bylam za bardzo zadowlona za to na Gelishu pieknie sie trzyma No i postaraj sie zabezpieczac dokladnie wolny brzeg, moze przy frenchu tego nie robisz tak dokladnie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •