Strona 162 z 180 PierwszyPierwszy ... 62112152158159160161162163164165166172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 026 do 4 050 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4026
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to co polecacie z tanszych?

  2. #4027
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kasiiia Zobacz post
    to co polecacie z tanszych?
    Z tańszych używam Estetiq i a.t.a. (ok. 25zł za 15ml) i jestem zadowolona

  3. #4028
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny,chciałabym malować na hybrydzie farbkami akrylowymi,podpowiedzcie jakiej firmy kupic i gdzie wraz z pędzelkiem ?chodzi mi o proste zdobienia typu panterki jakies kreseczki

  4. #4029
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    ________________________________________


  5. #4030
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czy top Gelish ma teraz inną konsystencję? Otworzyłam nową buteleczkę i jakiś dziwny jest, bardziej gęsty...

  6. #4031
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kupowalam jakies 2 miesiace temu i moj jest rzadki

  7. #4032
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    moj tez jest rzadki, a kupowałam z 2 miesiące temu

  8. #4033
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał wisienkakwspz Zobacz post
    Dziewczyny czy top Gelish ma teraz inną konsystencję? Otworzyłam nową buteleczkę i jakiś dziwny jest, bardziej gęsty...
    Mój top też jest gęstszy od poprzedniego. Na pewno jest oryginalny. Pochodzi z zestawu z topem matowym. Wszystkie pozostałe właściwości bez zmian.

  9. #4034
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witam Was serdecznie
    Mam wielki problem i powoli się poddaje
    Zamówiłam bazę i top z shellaca oraz kolor hollywood, resztę kolorów skompletowałam z indigo . Wzięłam kolor sweety, nude chic, mr white, mr bean, ice lemon oraz czarny z serii platium. Do tego farbki akrylowe białą i czarną oraz pędzelek 004 . Zamówienie cudownie pachniało i byłam bardzo zadowolona do czasu kiedy użyłam białego mięty i żółtego tragedia wszystko się kurczy i topi, wymieniłąm nawet lampę na nową kłąde bardzo cienkie warstwy ale to niewiele zmienia. Od kiedy przemywam po nałożeniu bazy z shellaca cleanerem jest trochę lepiej, ale nadal trochę się marszczy, pozatym farbki akrylowe zasychają już na pędzelku i są sztywne po dwóch sekundach nakładania na paznokciu czy ktoś może mi cos doradzić

  10. #4035
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zakupiłam te żele 5th Dimension. Póki co testuje je na stopach już tydzień i zero odprysków (a prowadzę intensywny tryb życia - dużo trenuje i chodzę w szpilkach). Jedyna co na minus jest, to to , że kolory baaaardzo odbiegają od tych na opakowaniu :-(

  11. #4036
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czy mówi Wam coś nazwa hybryd BMG?
    Pierwszy raz spotkałam się z tą firmą, przymierzam się do kupna, bo paletka kolorów jest niesamowita.
    Macie jakieś opinie na ich temat?

  12. #4037
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał motylleek Zobacz post
    witam Was serdecznie x
    Mam wielki problem i powoli się poddaje
    Zamówiłam bazę i top z shellaca oraz kolor hollywood, resztę kolorów skompletowałam z indigo . Wzięłam kolor sweety, nude chic, mr white, mr bean, ice lemon oraz czarny z serii platium. Do tego farbki akrylowe białą i czarną oraz pędzelek 004 . Zamówienie cudownie pachniało i byłam bardzo zadowolona do czasu kiedy użyłam białego mięty i żółtego tragedia wszystko się kurczy i topi, wymieniłąm nawet lampę na nową kłąde bardzo cienkie warstwy ale to niewiele zmienia. Od kiedy przemywam po nałożeniu bazy z shellaca cleanerem jest trochę lepiej, ale nadal trochę się marszczy, pozatym farbki akrylowe zasychają już na pędzelku i są sztywne po dwóch sekundach nakładania na paznokciu czy ktoś może mi cos doradzić
    Moze sproboj dluzej utwardzac kazda warstwe , a bazy nie przemywaj tylko przetrzyj pedzelkiem do zelu byc moze jest jej za duzo. Kolory z indigo gel polish sa trudne na poczatki dostalam kiedys rade zeby potrzec w rekach przed uzyciem ( mam nadzieje ze wiesz o co chodzi ) i bylo lepiej. A co do farbek to wiesz jak sie nimi poslugiwac ? Mam nadzieje, ze chociaz troche pomoglam

  13. #4038
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    motylleek- używam Indigo (praktycznie tylko Indigo) na bazie i z topem gelish. Nie pocieram w rękach, nie mieszam tylko nakładam na pazura. Nigdy mi się nie zdarzyło żeby coś się nie utwardziło albo zmarszczyło, o smużeniu też nie ma mowy. Z tym że ja używam lampy LED 12W. Może to w lampie tkwi sekret? spotkałam się już właśnie z wieloma opiniami że jest problem w utwardzaniem Indigo w lampach UV nawet ze zmienionymi żarówkami.

  14. #4039
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    matko włąsnie w weekend bylam na szkoleniach indigo i zakupilam kilka hybrydek babki zapewiły ze sie odmaczaja teraz mnie przerazilaz z ta lampa ja tez mam ledowke ale 36w;/ ciekawe czy sie utwardza;/

    ---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:42 ----------

    Motylleek teraz jak byłam na szkoleniach pracowałysmy na tych farbkach -sa masakryczne cały czas trzeba nabierac wode na pedzel i zrobic z nich dosc rzadką konsystencje ogólnie nie polece ich nikomu i sama ich równiez nie zakupialm;/

    ---------- Dodano o godzinie 17:46 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:45 ----------

    mam to samo wydaje mi sie ze musi byc wiecej zelu dla tego gestszy

  15. #4040
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    odmaczają sie bez problemu (gel polish, innych nie uzywam). Skoro mnie utwardzaja sie w led 12W to czemu mialyby sie nie utwardzic w led 36w?

  16. #4041
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


    ________________________________________


  17. #4042
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:42 ----------

    Motylleek teraz jak byłam na szkoleniach pracowałysmy na tych farbkach -sa masakryczne cały czas trzeba nabierac wode na pedzel i zrobic z nich dosc rzadką konsystencje ogólnie nie polece ich nikomu i sama ich równiez nie zakupialm;/




    o dzięki też już na to wpadłam żeby nabierać trochę wody na spodeczek obok kapnąć trochę tej farbki akrylowej i rozcieńczam i jakoś to idzie i co chwile pędzel sztywnieje .


    a czy da się nakładać kolorowe żele z indigo na baze z hybryd i potem nabłyszczacz ? czy tak się nie robi?
    Bo mają większą gamę kolorów

  18. #4043
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Motylleek tak sie raczej nie robi, bo hybryda jest elastyczna a zel twardy wiec moze odpryskiwac
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #4044
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A czy ktoras z was jest w stanie cos napisac o hybrydach color it od silcare o ile sie nie myle, sa teraz w mega niskiej cenie. Czekam )

  20. #4045
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Te w niskiej cenie to chyba te starsze tzn starsza wersja i sa gorsze jakosciowo i strasznie geste
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  21. #4046
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzieki, wlasnie dzis bylam w hurtowni i pracownica mi ich nie polecila nawet stwierdzila , ze jakby byla klientka i zobaczylaby taka buteleczke to by sie przerazila..

  22. #4047
    Rozkręcanko Avatar akacyjka86
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    edynburg
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Katalog hybryd/żelo-lakierów

    Mam pytanie do dziewczyn używających słynnej mgiełki IBD czy to jest ten produkt? IBD JUST GEL Nail Polish 14ml Soak Off Gel - Collection ONE | eBay

  23. #4048
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Katalog hybryd/żelo-lakierów

    Cytat Napisał akacyjka86 Zobacz post
    Mam pytanie do dziewczyn używających słynnej mgiełki IBD czy to jest ten produkt? IBD JUST GEL Nail Polish 14ml Soak Off Gel - Collection ONE | eBay
    Tak. Fireworks.

  24. #4049

    Smile Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    polecam Bluesky shellac ładnie się rozprowadza, nie ma problemów z utrzymaniem na paznokciach

    Proszę o wklejanie zdjęć tylko do jednego tematu, najbardziej pasującego do tematyki. Dziękuję / Nanami
    Ostatnio edytowane przez nanami7 ; 30-05-2014 o 23:35

  25. #4050
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kasiiia Zobacz post
    to co polecacie z tanszych?
    ja mogę polecić em-nail - są poj. 5ml za 12,40 i 15ml za 24,40
    dostałam zestaw z lampą tej firmy i myslałam że lakiery odstawię ale wypróbowałam i są dobre
    używam też ich bazy/top 2w1
    wszystko się trzyma bez odprysków co najmniej 2 tyg, do 3 tyg nie wytrzymałam przez odrost

    dziś zabieram się za zmówienie paru kolorów własnie z em-nail i myslę nad tiftonem
    a moze znacie jeszcze jakieś firmy co mają mniejsze pojemności t.j. 5ml ?

    bo robię hybrydy tylko sobie i wolę więcej kolorów
    szczególnie zamawiając przez internet nie wiem dokładne jaki przyjdzie odcień a 15ml to ciężko by mi było zużyć

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •