Strona 39 z 180 PierwszyPierwszy ... 293536373839404142434989139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 951 do 975 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #951
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a ja kupiłam zestaw la perla i narazie się nie wypowiem, bo zrobiłam jeden pazur powiem wam tak, chyba to w transporcie się stało,ale lakiery są strasznie zapowietrzone jak smaruje to takie mega wielkie grudy się robią jakby brud, to bąble powietrza i żeby to były miękkie, nie są twrde jak brud, nie wiem o co kaman napisałam czekam na odpowiedź, mam nadzieję, że to wina transportu i jak troszkę postoją w ciepełku to im przejdzie, bo jak nie tooooo

    jutro wkleję na wzorniku kolorki i zobaczycie jakie grudeczki się robią
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  2. #952
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja też zdejmuje pilniczkiem 180 i żadna z Pań nie ma żadnych uszkodzeń. Po ponad 2 tyg. noszenia schodzi jak masło. Piszecie o tym spiłowywaniu tak demonicznie jakby Wam ktoś frezarką to robił)
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  3. #953
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja mam MM, Indigo, Gelish i Artistic, najłatwiej w acetonie schodzi gelish (płyny do zdejmowania są na bazie acetonu), ja odmaczam, nie piłuję, jakoś szybciej mi idzie odmaczanie.


  4. #954
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja pisze bo strasznie nie lubie pilowania a to dlatego ze po pierwsze mam masakrycznie przepilowana plytke a po drugie jak mi pilowala boki to az zabieralam reke no i naruszyla mi ksztalt paznokcia/plytki i teraz mam boki hmmm nie wiem jak to napisac,wytlumaczyc ze musze opilowywac z kazdej strony...zreszta niewazne,wolalabym zeby schodzi;y po odmoczeniu,mi nie zalezy na czasie

    a co do pplynu do sciagania to,poprawcie mnie jesli sie myle,ale napewno jest na acetonie i to nic innego jak kolejny wymysl firm zeby zarobic,to tak jak zamiast cleanera mozna uzywac alkoholu,spirytusu czy zmywacza bezacetonowego czy innych a kaza kupowac cleaner bo niby tylko cleaner i tylko jednej firmy

    zamowilam z modeny plyn do sciagania hybryd,malutki tylko po to zeby zobaczyc jaka jest roznica miedzy nim a acetonem no i sklad

  5. #955
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aceton to aceton - najszybciej schodzi oczywiście w czystym, ale też najbardziej wysusza paznokcie, aceton kosmetyczny - rozcieńczony z dodatkami nawilżającymi, natłuszczającymi (nie wiem po co, bo aceton to "zabija") witaminami, barwnikiem, zapachem etc. Płyny do ściągania masy - na bazie acetonu bądź pochodnych, wzbogacone znów jakimiś dodatkami.
    Dokładnie jak z cleanerami - wszyscy wiemy, że to co działa to alkohol izopropylowy, zależnie od firmy w różnych stężęniach i dodatkami.


  6. #956
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam klika firm hybryd i najszybciej schodzi star nails 5 minut i robi sie galaretka
    do frencha maja super mleczny roz identyczny jak w twardych zelach

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #957
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mi jak na razie najlepiej schodzą Gelishe acetonem, ale to też zależy bo ciemne kolory schodzą gorzej niż jasne.

  8. #958
    Wczytuje się Avatar marcysia343
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał macaomoonlight Zobacz post
    Wiecie może jaka firma ma lakier hybrydowy w czarnej butelce, a kolor oznaczony jest takimi kropkami przy gwincie - generalnie wszystkie butelki są czarne i tylko te kropki koloru blisko gwint są. Buteleczka pękata. Mam taki lakier na stopach ponad tydzień już i na razie trzyma mi się świetnie. Tylko nie wiem jaka firma...
    To są hybrydy Young Nails

    ---------- Dodano o godzinie 17:34 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:43 ----------

    Cześć dziewczyny

    Ostatnio pokusiłam się o przetestowanie hybryd z firmy Nail Design.
    Do firmy byłam bardzo sceptycznie i wrogo nastawiona po tym jak zakupiłam i obejrzałam film szkoleniowy z żelu- żenada! Jak chcecie się pośmiać- POLECAM
    Wrogo odpadło a sceptycznie pozostało
    Nie chciałam ich skreślać więc,postanowiłam przetestować ich hybrydy bo cena i kolory były zachęcające
    Bardzo dobrze się rozprowadzały. W ich płynie "ala" aceton rewelacyjnie i szybko schodziły (zapach przyjemny) Na tych pozytywach muszę skończyć. Niestety nie wytrzymały próby czasu (kilka dni), więc nie polecam

    Standardowo używam kolorów Gelish'a, bazy i topa, cleanera- polecam
    Co do cleanera to w ramach oszczędności zakupiłam do wypróbowania 100ml cleanera z EF, ale niestety nie dał rady. Top zrobił sie matowy
    Na stopach Gelish trzyma się już ponad miesiąc bez odprysków, ale odrost zaczyna mi przeszkadzać

    Pod kolory z Nail Design używałam bazy Gelish'a, topa i cleanera.

    Niedługo znów będę testowała hybrydy. być może z La Perl, więc dam znać

  9. #959
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czekam na relacje z la perl,co do nail design to tez mam taka sama opinie jak Ty
    zawsze mozna miec dobra baze i top a kolorki mieszac roznych firm

  10. #960
    Wczytuje się Avatar marcysia343
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Na razie zamówiłam jeden kolor z LaPerl (letnia bryza 238). Dobrze, że mam testerkę

    ---------- Dodano o godzinie 21:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:47 ----------

    Dziewczyny dodatkowo chciałam jeszcze pociągnąć wątek hybryd coverów do frencha
    Czy oprócz tego, który zarejestrowałam we wcześniejszym poście http://www.udanezakupy.com.pl/images/gel-laq/39.jpg jesteście w stanie polecić covery z innych firm? Mam nadzieję, że macie rozeznanie w tym temacie

  11. #961
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    my zamawialysmy dosc spora ilosc z jappee... jesli ktos nie lbi pilowania nie polecam... aceton ich nie rusza ni w ząb...

    dl mnie to zwykle żele w pedzelku chociaz producent zapewnia ze schodzą w acetonie hahahaha jaapee :: LACCO UV - Nowość!

    chociaz kolory super mocno napigmentowane i wgl...

  12. #962
    Wczytuje się Avatar marcysia343
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał zyza Zobacz post
    my zamawialysmy dosc spora ilosc z jappee... jesli ktos nie lbi pilowania nie polecam... aceton ich nie rusza ni w ząb...

    dl mnie to zwykle żele w pedzelku chociaz producent zapewnia ze schodzą w acetonie hahahaha jaapee :: LACCO UV - Nowość!

    chociaz kolory super mocno napigmentowane i wgl...


    a jak z wytrzymałością?

  13. #963
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam ta letnia bryze z la perl i mam jakies taki dziwne odczucia pisalam wyżej co mnie boli;p

    dostalam info od la perl ze to wina niskiej temperatury te babelki niewiele myslac wlozylam do wrzatku jeden lakier na momencik i teraz jest prawie idealnie, a co do pazurka wszytsko nim robilam doslownie i o dziwo jeszcze nie pekl i nie skruszyl sie narazie jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiona
    Ostatnio edytowane przez souki2020 ; 12-04-2012 o 22:16
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  14. #964
    Wczytuje się Avatar marcysia343
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ile się na razie u Ciebie trzyma?

  15. #965
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No to super bo cene maja fajna to i kolorkow by mozna miec wiecej

  16. #966
    No to..wpadłam Avatar lukasiatko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    granica ...
    Postów
    169

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Piszecie o roznych lakierach hybrydowych ,ale tak naprawde ciezko domyslec sie ktora firma jest najlepsza ,badz dobra .Dziewczyny poradzcie bo chce zakupic sobie hybrydy ,jaka firme wybrac ktora jest godna polecenia .Nie chce pieniedzy wyrzucic w bloto bo to nie jest tania inwestycja ...

  17. #967
    No to..wpadłam Avatar Ava
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Marki
    Postów
    109

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny czy ktoras z was uzywala lakierow hybrydowych firmy estetiq?

    wlasnie szefowa zamowila do salonu.. sa baaardzo tanie bo kosztuja ok 25 zl

  18. #968
    Wczytuje się Avatar marcysia343
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wystarczy, że wejdziesz w galerię
    Zobaczysz tam tylko Gelish'a, Ra Nails, Mistero Milano, Indigo i Artistic samo mówi za siebie
    Ja mogę dorzucić jeszcze, że miałam okazję przetestować hybrydy od NSI. Fakt też dobrze się trzymały, ale były gęste i ciężko się nimi pracowało. Reklamowałam je, bo okazało się że w buteleczkach były różne ilości hybrydy. W jednej było może koło 30 % zawartości...Reklamacja uwzględniona, ale wolałam wymienić je na Gelish'a i raczej już do nich nie wrócę

    A o Estetiq nic nie słyszałam. Ja bym nie zaryzykowała kupna pełnego kompletu...zwłaszcza po takiej cenie i zwłaszcza do salonu. Ja kupuje po 1 max 2 kolorach i testuje na rodzinie- bezpieczniej

  19. #969
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    souki ten kolorek co masz na pazurku to jaki jest? podoba mi sie a pokazesz reszte?

    la perl ma jeden do frencha ale zaden z tych kolorow nie jest pokazany na tipsie ani pazurku a ja chcem polprzezroczysty

  20. #970
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    To ja również czekam na dalszą opinie la perl mają ładne kolorki i cena też super I jeszcze jestem ciekawa jak się odmaczają ?

  21. #971
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    paznokieć robiłam 4dni tdmu, normalnie w mojej robocie, już by dawno zwykły odpadł czy skruszył się a ten o dziwo się jeszcze 3ma;p na pazurku mam kolorek orzech tutaj daje wam probki kolorow ktore kupilam
    jak do tej pory jestem zadowolona i z nablyszczacza tez bo swieci sie jak psu jajca

    kolorki La perl to te aznaczone Lp ;p
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  22. #972
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    souki a ten od gory fioletowy i ten obok szary co to za hybrydy. Ten fiolet to w realu jest taki przydymiony

  23. #973
    Rozkręcanko Avatar KATITA
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Pomorze
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    podoba mi sie orzech,naturalny kolorek a czy masz moze tego ich do frencha,chyba byl lila?bo nie wiem czy to bardziej jak cover czy transparentny
    Elizabeth tam jest chyba napisane c&c fiolet i brudna szarosc

  24. #974
    Nałogowiec Avatar souki2020
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Białystok
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dokładnie c&c ale numerow nie pamietam bo ktos mi z buteleczek pozrywal a kolorki sa prawie jak w realu tutaj mam na tej fotce kolorki z c&c i powiem ze byly ladne
    Konstruktywna krytyka mile widziana ;p

    http://nailsbysouki2020.zor.pl/

  25. #975
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    souki a powiedz mi jak Ci sie trzymaja te z c&c bo ja też mam dwa kolory i powiem szczerze, że żadna rewelacja;/ o wiele lepsze z indigo.

    mialam tez ochote kupić z MM kilka kolorów ale niestety by to było wyrzucenie kasy w bloto bo ja nie mam chetnych na hybrydowy...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •