Strona 1 z 17 1234511 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar marta325
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce\Rotterdam
    Postów
    38

    Domyślnie Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam Was dziewczyny. Dzisiaj ogladalam w telewizji jakis program i byla mowa o przedluzaniu paznokci. I uslyszlam cos o shilak lub szilak (nie wiem jak to sie pisze).To ponoc cos podobnego do zelu , tylko nie potrzeba lampy i trzyma sie 2 tyg. Cos jak lakier do paznokci, czy co? Czy ktoras z was slyszla cos o tym?

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Co to takiego?

    Tu macie link
    Perfekcyjne paznokcie na Sylwestra - Aktualności - Między kuchnią a salonem

    i stronka Pani, która pokazywała tę metodę
    http://www.ekertnails.pl/ekertsklep/oferta-shellac.html
    na tej stronie znalazłam opis metody
    "Pierwszy na świecie produkt typu Shellac Nail Color. Po prawie pięciu latach prac nad produktem w laboratoriach CND, nareszcie możemy zapewnić,
    że to już koniec zmagań z odpryskiwaniem, smugami i zbyt długim czasem wysychania…
    Powitajmy Shellac™ Nail Color! Produkt ten stanowi tak rewolucyjne odkrycie ponieważ nakłada się go jak lakier do paznokci - podkład, kolor, top coat - utwardza sie go z pomoca lampy UV, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni, a usuwa się go w przeciągu kilku minut! Wiec czas potrzebny na wyschniecie produktu jest naprawde minimalny. Shellac kolor jest hypo-allergiczny, i “3-Free” czyli wolny od formaldehydu, toluenu i DBP. Produkt jest cienki i elastyczny jak lakier, nie tylko wygląda naturalnie, ale także wspomaga ochronę paznokci poprzez elastyczne, lustrzane Wykonczenie, które nie ulega zmatowieniu ani odpryskiwaniu nawet podczas wykonywania codziennych prac domowych. Kolor buteleczki odpowiada kolorowi jaki uzyskuje się po nałozenu stylizacji Shellac."
    Ostatnio edytowane przez Askar ; 28-12-2010 o 21:32
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Co to takiego?

    Widzę że nie tylko ja to oglądałam


    I co naprawdę trzeba być takim świetnym stylistą żeby móc to nakładac na płytkę. Bo ta babeczka tak gadałą.

    Ps. Fajne miłą pazurki ale wydawało się jak by miała odrosty

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  4. #4
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    shellac to nic innego jak zel soa off o konsystencji lakieru, coraz wiecej firm ma w swojej ofercie takie produkty Harmony gellish, ibd gellac itd, ostatnio nawet w dobrej radzie widzialam z firmy inails, ale chyba tylko bezbarwny. i nie trzeba byc specjalista zeby je nakladac

  5. #5
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    unita wyjęłaś mi to z ust (no z klawiatury ) też oglądałam żadna nowość



  6. #6
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    a ja właśnie też słyszałam, że to są jakieś lakiery i ponoć nie trzeba jakoś specjalnie płytki przygotowywać, ale nie chce mi się w to wierzyć.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  7. #7

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    shellac to nic innego jak zel soa off o konsystencji lakieru, coraz wiecej firm ma w swojej ofercie takie produkty Harmony gellish, ibd gellac itd, ostatnio nawet w dobrej radzie widzialam z firmy inails, ale chyba tylko bezbarwny. i nie trzeba byc specjalista zeby je nakladac
    Witam...shellac firmy CND to nie zel soak off...chociaz wiekszosc za takiego go bierze...jest to lakier do paznokci a nie zel...nie mylic z gelish firmy harmony...ktory jest zelem w formie lakieru...nigdy nie matowimy bloczkiem polerskim etc...naturalnej plytki przed nalozeniem bazy w systemie shellac CND

  8. #8
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    Ja bym chciała poprosić o kpk dla upośledzonych z nakładania jesiennego/mięty z MM. Czy nakładam tą 1 warstwę tak cieniutko, że aż w ogole koloru nie nadaje czy nakładam nieco grubszą żeby koloru trochę było to i tak w efekcie końcowym mam paskudne prześwity... :<

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    hmmm... teoria teorią... a doświadczenie mówi co innego... gdy nie zmatowiłam powierzchni blokiem to nie trzymały się zbyt długo:/

  10. #10

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    Witam,
    zakupiłam shellac orz hybrydę z IBD na naturalnych paznokciach trzyma się dobrze jednak na przedłużanych żelem podczas utwardzania tak jakby się kurczyły i kolor staje się pofalowany. Czy to wina hybyd? a może jest inny sposób nakładanie na paznokieć przedłużany? są jakieś hybrydy którymi można malować paznokcie żelowe?

    Dodam że uwardzałam w lapie UV
    Proszę o pomoc

  11. #11
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    Ra również wypuściła na rynek takie "lakiery" i można je dostać w euro fashion I kosztują 57 zł a nie 100zł...



  12. #12
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    tak teraz wszyscy to wypuszczają, ja mam takie cudo nazywające się gelish firmy harmony i faktycznie jest fajne, długo sie trzyma

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar kleo
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    właśnie czaję się, aby je kupić, ale na razie funduszy brak

    przymierzam się do Astonishinga u nich to nazywa się Gelosophy
    NSI też ma

    z tego co słyszałam, to ponoć to nie barwi płytki, ale koleżanka mi mówiła, że barwi i z czerwonym to się trzeba namęczyć, jak Pani chce zmienić na jakiś jasny kolorek

  14. #14
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    generalnie to do tego jest tez baza

  15. #15
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Dlatego właśnie mają żelo-lakier podkładowy, który nakłada się pod ciemniejsze barwiące kolory.


  16. #16
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    a ja mam o DR próbowałam.- godne polecenia , trzymają się bez piłowania na primer i żel podkładowy tu link dekorynka ZESTAW 5 ŻELI 5ml EASY-OFF RAINBOW (1433619214) - Aukcje internetowe Allegro
    do tego za zestaw 5 sztuk tylko 38 zł
    Ostatnio edytowane przez Evelyn. ; 04-02-2011 o 20:23
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  17. #17
    Wczytuje się Avatar allesandro
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Głubczyce
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / Shellac

    Astonishing jest rewelacyjny, mam hybrydki od nich i P O L E C A M!, na naturalku trzymają sie 4 tygodnie bez jakichkolwiek odprysnięć (wiadomo, że z takim odrostem nie wygląda sie dobrze ale to juz kwestia klientki i jej patrzenia na światSprawdziłam też na sobie.Kolorki średnio kryjące i trzeba 2 razy ciagnąć ale za to błyszczą się przez cały okres ich noszenia!No i wydajne, bardzo.Cena tylko trochę wysoka ale naprawdę warto zainwestowac w te cuda

  18. #18
    Wczytuje się Avatar moniss
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    10

    Nai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam starałam się znaleźć na forum jakieś opinie o firmie CHARBONNE ale niestety mi się nie udało zastanawiam się nad zakupem zestawu tej firmy na początekj mojej przygody z hybrydami, jednak boję się trochę zamówić tak w ciemno nie znając żadnych opinii na temat tej firmy. Tak więc, czy słyszałyście może jakieś opinie? A może macie doświadczenia z tymi lakierami?
    http://sklep.gabriellenails.pl/go/_i...=/l.php&page=4

  19. #19

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    udaj się do kosmetyczki najlepiej doradzi i zrobi na pewno jest jakas dobra w Twojej okolicy

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczyny ..pracuje aktualnie na marce OPI i jest problem z bazą. Jest dość sporo klientek na gel color, ale po dwóch tygodniach używania baza się robi gęsta, ściąga kolor, nie chce się w pełni utwardzać i robi się gumowa. Czy ktoś z Was miał ten sam problem?

  21. #21
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał ashley2020 Zobacz post
    hej dziewczyny ..pracuje aktualnie na marce OPI i jest problem z bazą. Jest dość sporo klientek na gel color, ale po dwóch tygodniach używania baza się robi gęsta, ściąga kolor, nie chce się w pełni utwardzać i robi się gumowa. Czy ktoś z Was miał ten sam problem?
    kurcze pracuje na OPI i mi sienic takiego nie robi
    Nam przedstawiciel mowil, ze przed nałożeniem bazy najlepeij uzywac bondera OPI a nie zwykłego odtłuszczacz

  22. #22
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam Dopiero zaczynam zabawę z żelami Chciałabym zrobić sobie manicure hybrydowy. Nie mam do tego absolutnie żadnego potrzebnego przyboru Chcę kupić sobie zestaw z lampą od jaapee. Powiedzcie mi czy warto Nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie, może tu ktoś się znajdzie

    jaapee * ZESTAW startowy * MANICURE HYBRYDOWY LUX (1904203473) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 18:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:31 ----------

    jaapee * ZESTAW startowy * MANICURE HYBRYDOWY LUX (1904203473) - Aukcje internetowe Allegro
    Ostatnio edytowane przez Blondyna_1988 ; 26-11-2011 o 19:50

  23. #23
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jesli nie przeglądałaś tematu w tył to szkoda, bo na bank znalazłabyś wiele odpowiedzi na temat " allegrowych "hybryd. Polecam - czytanie nie boli
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny a ile mniej wiecej trzymaja sie Wam hybrydki na poznokciach bez zadnych odpryskow? Ja od niedawna mam hybrydki z MM i nie wiem czy moja reka jeszcze nie jest wprawiona ale moim 2 kolezankom odpryskuje po okolo tyodniu. Mi na nogach sie trzymaja juz ponad 3 tygodnie bez zadnego odprysku. Wszytko robie jak nalezy, bylam na szkoleniu i ogladalam filmiki z MM, takze naprawde nie wiem czy to moj blad techniczny, np w matowieniu, czy niedokladnie zabezpieczonym wolnym brzegu, chociaz zawsze staram sie byc dokladna. O MM czytalam bardzo dobre opinie wiec zakladam ze to moj blad, aczkolwiek chcialabym sie dowiedziec o Waszych odczuciach co do tzrymania sie hybryd na paznokciach. Co jaki czas przychodza klientki, czy maja tylko odrost czy od wolnego brzegu lakier odpryskuje?

  25. #25
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jeżeli nie chodzi o kwestie samego wykonania to niestety często klientki skubią czy coś przy pazurkach psują i sie nie przyznają. Na sobie nosze z reguły 2-3 tyg póki mi się kolor nie obrzydzi całkiem u klientek bywa różnie, jedne przychodzą bez uszczerbków inne niestety nie Musisz jeszcze zwrócić uwagę gdzie odpryskują - przy skórkach = źle usunięte skóreczki i błonki, na wolnym brzegu źle zabezpieczony wolny brzeg lub tez trzeba pamiętać że przy dłuższych pazurkach ta część jest bardziej narażona na wszelkie urazy i odpryski. I oczywiście w obu wersjach możliwa jest ingerencja klientki Jeśeli coś jest odpryśnieęte z boku to albo polecieliśmy po skórkach albo ewidentnie klientka ma z tym coś wspólnego
    Inne powody:

    • częste malowanie lakierami hybryd i zmywanie (zmywacz tez niestety rozpuszcza hybrydy, robia się miękkie)
    • praca z chemią
    • nadmierne moczenie/natłuszczanie rąk (nie mówię o zmywaniu i zwykłym kremie tylko o specyfice niektórych zawodów itp)
    • urazy mechaniczne i wypadki losowe - no zdarza sie każdemu)
    • skubanie klientek i dłubanie
    • rozdwajające sie końcówki (trzeba zlikwidować te miejsca które są rozdwojone [przypiłować delikatnie], przy kolejnej wizycie mogą być delikatne odpryski i znowu usuwamy to co sie rozdwoiło i skracamy -po 2,3 max 4 wizycie już nic nie będzie się rozdwajać )
    • french jest bardziej narażony na uszkodzenia ponieważ końcówka jest ciutke grubsza a wiadomo że wolny brzeg ma najgorzej



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •