Strona 54 z 180 PierwszyPierwszy ... 44450515253545556575864104154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 326 do 1 350 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1326
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja używam bazy 2 w 1 i nabłyszczającego żelu hybrydowego z Mistero Milano, samą bazę też noszę, nic nie żółknie ani nie odchodzi, polecam

  2. #1327
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Askar ja polecam bazę z Astonishing - próbowałam tej 2w1 z Indigo, ale coś nie bardzo mi podeszła i wróciłam do tamtej. Natomiast nabłyszczacza dobrego również poszukuję, bo teraz używam własnie tego z Indigo i mi żółknie

  3. #1328
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A jak ze ściąganiem go samaron?
    Matowię i odmaczam w acetonie, w zależności od użytej firmy z kolorem trzeba poskrobać mniej lub więcej. Dla mnie bez zarzutu

    Sami "baza/top NC" to nails company? szukam na ich stronie i znaleźć nie mogę Mogłabyś podesłać jakiegoś linka?
    Tak to NailsCompany nie żadne inne coś, jak ktoś linka wkleił wcześniej
    A tam mają jakąś reorganizację sklepu i nie wszystko jest na stronie, kilku kolorów też brakuje,
    ale jak zadzwonicie to miła pani we wszystkim pomoże. Kosztuje 75zł za 15ml.
    Ja skorzystałam jeszcze z promocji 2+1.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 02-09-2012 o 19:22


  4. #1329
    Nałogowiec Avatar mania818
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    ok Piły
    Postów
    343

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam pytanie do dziewczyn które pisały prędzej o alkoholu izopropylowym do przemywania warstwy dyspresyjnej czy używają go również do odtłuszczania płytki paznokcia tzn czy można nim zastąpić cleaner ,ja używałam do tej pory cleanera z alkoholem etylowym ( 70 %)

    trochę namotałam w tym moim pyt , mam nadzieję że się połapiecie o co mi chodzi

  5. #1330
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał mania818 Zobacz post
    ja mam pytanie do dziewczyn które pisały prędzej o alkoholu izopropylowym do przemywania warstwy dyspresyjnej czy używają go również do odtłuszczania płytki paznokcia tzn czy można nim zastąpić cleaner ,ja używałam do tej pory cleanera z alkoholem etylowym ( 70 %)

    trochę namotałam w tym moim pyt , mam nadzieję że się połapiecie o co mi chodzi
    Na razie nie wykończyłam jeszcze mojej połówki spirytusu 95% z monopolowego. Odtłuszczam nim, przemywam i robię drinki , jak mi się skończy planuję kupić tańszego zastępczaka - izopropylka ...i wtedy odpadną drinki .

  6. #1331
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja go miałam, ale utwardzał sie 5 min i jeszcze było czasem mu mało, więc powędrował do kosza

    mania818 ja mam cleanner na bazie alkoholu izopropylowego i odtłuszczam także paznokcie, tu masz opis:
    i-nails PARADISE Cleaner 100ml zapachowy - Orange :: dobrarada
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  7. #1332
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ostatnio byłam w hurtowni Star Nail -Łódź zapytać o hybryde (słyszałam ze maja bardzo dobra) pani polecila cuccio colour veneer ( w tej chwili jest mała gama kolorystyczna ale we wrześniu maja byc targi i ma wejsc znacznie wiecej kolorów)

    chciałam poczytać jakies opinie na temat tej firmy ale wyskakuje mi tylko że maja kosmetyki do SPA . tak to wyskakują strony raczej z zagranicznych witryn. Jedyne co udało mi sie znaleźć - Cuccio colour ale to jeszcze nie to bo ta hybryda jest w takich czarnych buteleczkach z szklanym serduszkiem przez które widać kolor. o znalazłam zdjęcie
    źródło : ...........

    Słyszałyście coś na ten temat ?

  8. #1333
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wiesz co z tego co wiem, te hybrydy Icon były rewelacyjne, a venner ma być jeszcze dalej zaawansowaną technologicznie, po targach zdaje się ma trafić do szerokiej sprzedaży, a sklepik masz tutaj:
    NOWOŚCI


  9. #1334
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczynki przepraszam próbowałam przeczytac cały post ale wymiekłam na 36 stronie nie krzyczccie ale na prawde mam brak czasu. Otóż za waszymi radami napaliłam sie na shellaca .i mam kilka pytan. Czy do wykonania zabiegu macie wszystkie produkty od cnd? tzn wiem ze basa i top chcę od nich no i kolorki ale czym wy przemywacie
    bo za 5 litrow Alkohol Izopropylowy - Moon u nich 200zł ;/.jak dla mnie to troszku za duzo. i czy płytke pazurka przed malowaniem tez tym przecieracie
    Ostatnio edytowane przez Blejsia ; 08-09-2012 o 15:11

  10. #1335
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Używam shellac top, baza, lakier. Płytkę przed malowaniem przemywam alkoholem izopropylowym lub cleanerem - nazwy różne i nie są to preparaty firmy CND, ale to ten sam preparat co do zasady na bazie alkoholu izopropylowego. Tym samym alkoholem przemywam też na sam koniec (po położeniu i utwardzeniu topu). Nie pasują mi natomiast plasterki do usuwania hybryd firmy CND - uważam że wydatek na nie jest zbędny - zdecydowanie wolę waciki na paznokcie zamoczone w acetonie i folię aluminiową. Acetony mam dwa - najzwyklejszy do usuwania lakieru hybrydowego i droższy firmy Orly, który miałby być super - nie jest zły ale wolę jednak ten najzwyklejszy (że nie wspomnę dwa czy trzy razy tańszy) Bazy i top shellac używam też do hybryd innych firm - wszystko gra

  11. #1336
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam cnd shellaca bazę, nabłyszczacz i kolory, do odtłuszczania i przemywania na koniec stosuję cleanner inails na bazie alkoholu izopropylowego.(pisałam o tym powyżej) również mieszam z innymi firmami kolory, bazy i nabłyszczacze i jest wszystko ok
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  12. #1337
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzieki dziewczyny nie uwierzycie spielam poslady i przeczytalam od dechy do dechy Kochana a podasz linka to tego co Ty używaszi zciagasz tez acetonem?

  13. #1338
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    link w poscie 1331
    sciagam acetonem kosmetycznym,waciki nasączone acetonem, zawijam w folię aluminiowa
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  14. #1339
    Rozkręcanko Avatar Ola
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    czesc dziewczyny czy takie dwa w jednym chodzi mi konkretnie o te firme sprawdzi sie? nie ma zadnych problemów?


    Lakiery Hybrydowe

  15. #1340
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ola ja przeczytałam caały poscik i jest wszystko z tego co dziewczyny pisały to jest dorby !

  16. #1341
    Rozkręcanko Avatar Dorociadoti
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczynki nie wiem gdzie mam umieścić to pytanie, więc pisze tu. Powiedzcie mi czy nabłyszczacz do manicure hybrydowego może być taki jak do żelu, czy tutaj już jest osobno nabłyszczacz do hybryd

  17. #1342
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dorcia do hybryd powinien byc inny chociazby dlatego ze nablyszczacz do zelu popeka na hybrydzie
    zwykły nabłyszczacz jest "twardy", a hybryda jest "miekka"...

    jak zle tlumacze to prosze zeby mnie ktos poprawil.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  18. #1343
    No to..wpadłam Avatar KingaKulewicz
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Limanowa
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dokładnie tak jak pisze nanami7. Jeżeli jeszcze ktoś ma twarde paznokcie i się nie wyginają, to jakoś wytrzyma ale szczerze nie polecam.

  19. #1344
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nawet na twardych pazurkach nie wytrzyma, bo będzie najzwyczajniej pękał. Więc nie kombinować, tylko do hybryd używać nabłyszczacza hybrydowego

    ________________________________________


  20. #1345
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny Kochane te co uzywaja shellaca powiedzcie mi prosze jak to jest. A wiec wczoraj rozmawialam z kol.ktora u siebie w salonie ma cnd i poradzila mi kupic z harmony-ponieważ cnd utwardzony niby w zwyklej lampie(nie ledowej)trzyma sie 2 tyg.i odpryskuje.A harmony daje rade i 3.Prawda toBo juz teraz sama zgłupiałam !.I juz zaczełam sie wachac czy cnd czy lepeij harmony lub mm

  21. #1346
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Blejsia Zobacz post
    Dziewczyny Kochane te co uzywaja shellaca powiedzcie mi prosze jak to jest. A wiec wczoraj rozmawialam z kol.ktora u siebie w salonie ma cnd i poradzila mi kupic z harmony-ponieważ cnd utwardzony niby w zwyklej lampie(nie ledowej)trzyma sie 2 tyg.i odpryskuje.A harmony daje rade i 3.Prawda toBo juz teraz sama zgłupiałam !.I juz zaczełam sie wachac czy cnd czy lepeij harmony lub mm
    Harmony, to typowy żel. Shellac lakiero-żel. Używam Harmony, nie zdecydowałam się na schellac ale mam inne lakiero-żele (nie polecam Polish pro). Na podstawie moich doświadczeń, lakiero-żele wytrzymują krócej ale w zamian łatwiej je usunąć. Większość opinii w necie potwierdza to co powiedziała koleżanka. Gelish na mojej koleżance wytrzymał 6 tygodni, w tym czasie systematycznie skracała paznokcie ...ale wyglądało to PASKUDNIE. Nie popadajmy w paranoję w tej pogoni za długowiecznością hybrydowego.

  22. #1347
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dokładnie, hybryda - miała być alternatywą dla lakieru, a nie dla akrylu i żelu.
    Lakier wytrzymuje góra 3 dni, to jeśli hybryda wytrzyma 1-2 tygodnie - jest świetnie, jeśli wytrzymuje dłużej? - to w tej hybrydzie jest więcej żelu niż lakieru (cały czas mam na myśli paznokcie naturalne, bo na tzw. "wzmocnione" można sobie kłaść cokolwiek) pozostaje wybrać tylko metodę usuwania.
    Ja nadal nie jestem przekonana do piłowania, bo miewam paznokcie kanciaste, gdzie nie jestem w stanie tak manewrować pilnikiem / polerką żeby idealnie je zdjąć. Zawsze mam wrażenie, że jeden kawałek paznokcia będzie bardziej posmyrany od drugiego
    Gdzieś już pisałam, że łatwość zdejmowania w zamian za trwałość, ale uważam, że chodzenie z ponad 2 tyg odrostem jest po prostu szpetne i nie kojarzy mi się z dbaniem o wygląd
    Podsumowując gelish ładnie schodzi w acetonie a jest ciut trwalszy od cnd,
    przy mm, indigo trzeba trochę poskrobać, ale.... i tutaj moja kolejna teoria:
    łatwość zdejmowania powinna bardziej zależeć od "marki" bazy niż kolorów oraz od użycia bądź nie primera.


  23. #1348
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czyli Samaron tak wnioskuje ze lepiej zainwestowac w cnd?albo chociasz ich baze? a kolorki moga byc innych marek ? No mi prawde mowiac tez zalezalo by aby nie pilowac;/! Gelish schodzi bez pilowania tzn tak jak cnd czy trzeba lekko zmatowic ?bo slyszlam ze trzeba ;/.Nie wiem kurcze na pocztaku bylam napalona na cnd i myslslm ze zdania nie zmienie ale teraz to juz zglupialam. a Chciałabym zakupic hurtowo tzn duzo ;/.

  24. #1349
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wiesz co Blejsia ja z rozpędu każdy matowię, ale faktem jest, że przy kolorach gelish szybciej się odmacza i łatwiej schodzi w porównaniu do mm chociażby. Za to trwałość jest zadowalająca oraz spory wybór kolorów.
    Ale najlepiej to odmacza mi się ten żel SO zmieniający kolor z impression

    I jeszcze jedno - poleganie na zdaniu innych to wstępna decyzja, najlepiej kupić po 2 kolory z tych 3-4 firm branych pod uwagę i samej się przekonać, bo może np w mm nie będzie Ci pasował pędzelek albo gelish nie będzie się mieścił do pudełka
    Ja w każdym razie zauważam u siebie, że zazwyczaj mam odmienne zdania niż osoby na których opinii polegałam robiąc dany zakup

    Biorąc pod uwagę zdanie większości - kryterium podstawowym jest cena - czyli dziewczyny używają tych ins, i innych podobnych po max 20zł za 15ml (i są zadowolone - oczywiście w zależności od oczekiwań) górną granicą jest powiedzmy mm lub jakiś tzw lepszy "bo akurat w promocji był".
    Shellac - jest reklamowany jako jedyny w swoim rodzaju i zdaje się, że ich formuły technologicznej na razie nikt nie posiadł, pozostałe "hybrydy" zawsze mają napis SO/EO żel ew, SO lakierożel, z przewagą żelu.
    Mnie w szelaku odstrasza to, że jest mała pojemność w stosunku do ceny, natomiast nie przez przypadek taka pojemność, bo zanim zużyłabyś całe 15ml to produkt zdąży się "zestarzeć" zgęstnieć i inne takie (zabijcie, ale nie pamiętam na którym z zagramanicznych for to wyczytałam)
    Sama natomiast experymentuję i kupuję różne marki i firmy - ale tylko te które da się odmoczyć, a nawet mieszam je ze sobą.
    Nie testowałam jeszcze SF, kolorki mają fajne i krycie całkiem dobre, nie wiem jak trwałość i odmaczanie.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 12-09-2012 o 13:39


  25. #1350
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja mam bazę shellac, bluesky i harmony i uważam, że ta ostatnia jest najlepsza, a hybrydy mam z różnych firm.

    p.s nadal testuję Magic Nails i powiem, że jestem bardzo zadowolona i też fajnie schodzą acetonem Cena 29zł za 8 ml. i mają dużo kolorków
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •