Strona 176 z 180 PierwszyPierwszy ... 76126166172173174175176177178179180 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 376 do 4 400 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4376
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    nie wiem na jakiej bazie pracujesz.ja na gelish.gelish ma rzadkie hybrydy ale trzymają się najdłużej.przynajmniej ja takie mam doświadczenia. A w eurofashion jest promocja 2+1 gratis dla pojemności mini. Dużo jest też na wyprzedaży.jak poszukasz to za 80-90 zł masz 3 szt.naprawdę porządnej hybrydy.
    a kolory zawsze sprawdzam tu na tej stronce Gelish Tan Swatches ? Skinny Vanilla Latte, Taupe Model & Need a Tan
    tu najbardziej realistycznie widać.Przynajmniej te kolory co ja mam tak wyglądają jak na tej stronce.
    Gdzie znalezc ta promocje 2+1?bo patrze na ich skkep online i nic nie widze

  2. #4377
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nail Harmony - gelish, soak off led, piękne paznokcie

    jak wybierzesz kolor to przekierowanie jest na sklep eurofashion. Na sklepie tego nie widać.ale promocja trwa bo pytalam w zeszłym tygodniu.dla pewności zapytaj telefonicznie. Z tego co kojarzę to przy zatwierdzaniu koszyka z am. jego wartość się pomniejszy. Ta promocja trwa juz ok sierpnia. Kilka razy z niej skorzystałam. Ale najpierw zadzwoń i się upewnij .
    często jest tak ze oddziały mają na stanie kolory które na sklepie nie są dostępne. Ja kupuję zazwyczaj z oddziału z Łodzi.i wtedy zawsze przez telefon.

  3. #4378
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chciałam kupić samą bazę gelish ale widzę ,że spora różnica jest między hurtownia a allegro u leoberta ,wcześniej gdzieś tu czytałam, że u niego też są oryginały tak?

    ---------- Dodano o godzinie 08:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:52 ----------

    Zapomniałam dodać~ cenowa różnica: )

  4. #4379
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzisiaj dostałam paczkę z hybrydami, bazą i topem od costmetics zone, od razu zrobiłam sobie pazury no nie wytrzymałam

    muszę przyznać że cena za 7 ml 18 zł jest ok, jesli chodzi o to jak się sprawują podczas manicuru to są wręcz rewelacyjne, ani nie gęste ani nie rzadkie,lecz w sam raz

    wytrzymały nawet zbieranie i wynoszenie gruzu (mamy remont), zobaczymy jak długo wytrzymają, ale muszę przyznać że już mi się podobają i to bardzo

  5. #4380
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Nefra Zobacz post
    Chciałam kupić samą bazę gelish ale widzę ,że spora różnica jest między hurtownia a allegro u leoberta ,wcześniej gdzieś tu czytałam, że u niego też są oryginały tak?

    ---------- Dodano o godzinie 08:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:52 ----------

    Zapomniałam dodać~ cenowa różnica: )
    ja u niego kupowalam top gelish i fireworks i wsio ok

  6. #4381
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Melduję, że na bazie Cosmetics Zone,lakierze i topie z tej samej firmy manicure bez problemu podczas remontu wytrzymał u mnie te 5 dni, potrzymałabym go dłużej ale po prostu mi się znudził
    Zero odprysków, super

    Polecam

  7. #4382
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć dziewczyny

    Mam do Was pytanie, chciałabym nałożyć hybrydę na żel... ale nie wiem czy użyć bazy pod hybrydę ,czy nie?

  8. #4383
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Teżjuż było pisane wiele razy,nie trzeba.


  9. #4384
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał nikaa196 Zobacz post
    Cześć dziewczyny

    Mam do Was pytanie, chciałabym nałożyć hybrydę na żel... ale nie wiem czy użyć bazy pod hybrydę ,czy nie?
    Jeśli robię na świeży paznokieć zelowy to nie nakładem bazy, ale jeśli paznokieć ma już odrosty a klientów chce tylko zmienić kolor to na odroscie hybryda nie utrzyma się bez bazy. Wtedy nakładami bazę. Choć zazwyczaj zmiana koloru jest równoznaczna z wypełnieniem paznokci

  10. #4385
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Powtórzę Wasz ulubiony wstęp wpisu " mam pytanie "
    Przychodzi do mnie pani na hybrydki,która ma bardzo narastające i twarde skórki plus rozdwajającą się płytkę paznokcia, jak można wzmocnić jej paznokcie pomiędzy hybrydami ? Czy matowiąc płytkę nie niszczę bardziej paznokcia i jak Wy postępujecie z takimi pazurkami?
    pozdrawiam

  11. #4386
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja robię tak.Skorki odsuwam i poleruję na sucho frezarką - regularnie. Płytkę żeby trzymala sie na rozdwojonej plytce najpierw trzeba spilowosc to rozdwojenie i na to nakładam porcelanę express z Sunflower. To miękka porcelana.
    Powiedz zabiegami klientka codziennie powinna natłuszczać skorki i je odsuwać do góry. Moze być zwykla oklieka .Ale ja polecam swoim klientkom oliwkę z mirry z Eurofashion. Jest bardzo wydajna i przynosi bardzo szybko rewelacyjne efekty. Wmasować ją trzeba w skorki walu okolopaznokciowego. Stymuluje wzrost plytki. Odżywia ją i nie narastają na tak skorki. Ale jak we wszystkim trzeba regularności i trochę cierpliwości. Ale efekt super. Paznokcie rosną zdrowe mocne i bardzo szybko

  12. #4387
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Poczytałam o tej porcelanie i ciekawa się wydaję koniecznie ją kupię, ale tutaj piszą że to na rozdwojone końcówki, a u tej pani występuje nie na końsówkach a na całej płytce tak jakby ta górna warstwa paznokcia odchodziła, czyli gdy to spiłuje wtedy mogę nałożyć porcelanę i dopiero hybrydę ?

  13. #4388
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak od góry się. Rozdwaja to jest to spelzanie plytki. Mój syn to miał. Dermatolog kazał bardzo często natluszczac oliwka. Zeszlo wszystko ale musiałam polować żeby sie nie zahaczalo żeby synek nie zerwał sobie pazokcia. Spelzanie plytki dotyka kilka proc populacji i nie jest groźne ale hybryda nie utrzyma sie. Ja bym nie ryzykowala. Wyleczyć i dopiero nakladac hybrydę

  14. #4389
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    [quote=sztynka;399336]Dziewczyny ja z doświadczenia wiem, że nie ma zamiennika dla dobrej bazy. Przerobiłam kilka tańszych i droższych firm i wiem, że baza u mnie to tylko Gelish. Jednak próbowałam kombinacji z innymi topami, np. Mistero Milano i dawałam kolory w innych firm i wszystko pięknie się trzyma minimum 3 tygodnie. Jeśli kolor się kurczy, to bazę trzeba przetrzeć po utwardzeniu suchym wacikiem. U mnie to konieczne, gdy daję kolor MM na bazę Gelish, z Estetiqiem nie mam tych problemów. Ale jeśli top się kurczy, to można go dać dwa razy. Ja na problematyczne pazurki daję 2x bazę. I też nie matowię płytki pod hybrydę. Jedynie szlifuję bloczkiem 240 zdejmując połysk i wygładzając nierówności.[/quote


    Ja mam zamiennik dla Bazy GELISH Jak dla mnie to ten sam produktA jest tańszy.
    http://www.neonail.pl/katalog/lakier...ase-extra.html

  15. #4390
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aha ok, bardzo dziękuje

  16. #4391
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  17. #4392
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Flo Zobacz post
    Poczytałam o tej porcelanie i ciekawa się wydaję koniecznie ją kupię, ale tutaj piszą że to na rozdwojone końcówki, a u tej pani występuje nie na końsówkach a na całej płytce tak jakby ta górna warstwa paznokcia odchodziła, czyli gdy to spiłuje wtedy mogę nałożyć porcelanę i dopiero hybrydę ?
    a może serię japońskim tej pani zrobić?
    Ja sobie po hybrydach jak pazury są wymęczone robie serie 5 zabiegów co tydzień.. tak na pół roku. efekty są super

  18. #4393
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Xylogic Zobacz post
    a może serię japońskim tej pani zrobić?
    Ja sobie po hybrydach jak pazury są wymęczone robie serie 5 zabiegów co tydzień.. tak na pół roku. efekty są super

    Dziewczyny. Czy wam naprawdę tak się po hybrydach niszczą paznokcie? Ja mam zupełnie inne doświadczenie. Wszystkim moim klientkom paznokcie się wzmocnił. A noszą hybrydy non stop.

  19. #4394
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny powiedzcie mi jaki płyn jest najlepszy do ściągania hybryd? bo ja już nie mam siły po 15min z reguły nic nie odmacza się
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  20. #4395
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja używał czystego acetonu,ostatnio miałam z allepaznokcie teraz mam z eurofashion, rozpuszczają się, ale zależy które. Aceton acetonowin ie jest równy. Ale i hybrydy są różne. Te zwykle z allepaznokcie schodzą całymi płatami. Gelish jedynie mięknienie i trzeba patyczkiem trochę się posilowac, z indigo i semilac patyczkiem ale schodzi lepiej niż gelish. Płynów do usuwania masy nigdy jako takich nie kupowalam,zazwyczaj cena jest wyższa niż acetonu.

  21. #4396
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Białaaaa tak jak hera powiedziała najlepiej sprawdza się aceton, a jeśli masz naprawdę problem ze ściągnięciem to sprobuj w ten sposob : matowisz paznokcie, do wiekszej miseczki wlewasz naprawde ciepla wode i w nia wsadzasz mniejsza miseczke do ktorej nalewasz acetonu i wsadzasz paznokcie i tak trzymasz 5, 10 minut . Mozesz odczuwac cieplo ale ta metoda sprawdza sie tez przy sciaganiu akryli wiec moze i z ciezka hybryda sobie poradzi
    Lub : matowisz paznokcie, zawijasz w sreberko i wacik nasaczony acetonem i wsadzasz do cieplej wody

  22. #4397
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki dziewczynki za odp. miałam silcare aceton, dziś kupiłam estetiq na próbę będę widziała czy da radę po 10min. a używam kolorówki mistero,sf,cnd, baza top gelish i może mm nie chce się tak dobrze odmaczać(20min) bo cnd kolorówka ekstra schodzi i szybko i nie ważne jaki aceton
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  23. #4398
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Lubin
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam, mam ogromny problem od pewnego czasu moim klientkom odpadaja paznokcie- uzywam lakierow z schelaca. Wczesniej wszystko bylo ok, niczego nie zmienilam, paznokcie odtluszczam juz tylko cleanerem a odpadaja w calosci trace przez to klientki. pomocy! Nie mam juz pomyslu co moze byc powodem.

  24. #4399

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny pisze do mnie klientka ze hybrydka zaczela pekac tzw pajaczki wiecie od czego czy robie cos zle?
    pracuje na bazach gelisha kolory indigo i mistero milano

  25. #4400
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tez mi się tak zdarzało natopie gelish. Ale zaczęła go dawać bardzo cienko i na razie jest ok, ale z reguły tak się działo na długich pazn.na hybrydzie bo na krótkich nie. Pewnie dlatego ze naturalna płytka jest bardziej elastyczna.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •