Strona 157 z 180 PierwszyPierwszy ... 57107147153154155156157158159160161167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 901 do 3 925 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3901
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ooooo Ka_ro Bogini moja No platinium, ale czemu nie odmocze? Ja je kupiłam jako hybrydy a nie żele. Wprowadzono mnie w błąd?


  2. #3902
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Do rozcienczania hybryd znalazlam specjalny plyn z nsi.ja nie probowalam ale slyszalam ze jest ok.

  3. #3903
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny powiedźcie mi, czy lampa UV utwardza światłem tzn. promieniami ultrafioletowymi, czy ciepłem, które wytwarza? Robiłam paznokcie u znajomej i zauważyłam,że włącza lampę w momencie zaczynania manicure. Spytałam czemu, a ona powiedziała dlatego, że jak włączy na chwilę przed utwardzaniem to nie czuje tego ciepła, że grzeje. Mi się zawsze zdawało, że te żarówki po to są UV, żeby utwardzać materiał światłem... ale może to ja jestem w błędzie? Tak na chłopski rozum, gdyby chodziło o ciepło to wystarczyłaby zwykła biurkowa lampka z żarówką co najmniej 60W

  4. #3904
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chodzi o promienie UV. to one utwardzają
    .
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #3905
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    moze ona lubi jak jej ciepło

    izi - no niestety ściema. ja mam 3 i kładę tylko na stopy bo moje panie nie tolerują piłowania u rąk.




  6. #3906
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć

    Czytam Was od grudnia i jakoś nie bardzo miałam zamiar się udzielać, bo nie jestem stylistką paznokci a tylko robię sobie hybrydy w domu, dodatkowo odpowiedzi na praktycznie wszystkie swoje pytania i rozwiązania moich problemów znalazłam w tym wątku, także nie musiałam ich zadawać .
    Wreszcie ostatnio zaopatrzyłam się w bazę i top Gelish, wcześniej (po przejściach z paroma taniochami oczywiście ) miałam bazę 2w1 z MM ale nie zadowalała mnie do końca, na moich paznokciach hybrydy trzymały się maksymalnie tydzień przy niej i to zwykle nie w nienaruszonym stanie. Mam nadzieję, że Gelish ten problem rozwiąże .

    W każdym razie zdecydowałam się jednak napisać i zapytać Was o jedną rzecz. Kupiłam sobie parę kolorów z NTN. Widziałam na stronie, że jest o praktycznie to samo co INS, ta sama paleta kolorów, numery odpowiadają tym samym kolorom pod oboma nazwami, zresztą też czytałam chyba nawet tu u Was, że jest to to samo. Zastanawia mnie tylko fakt, że ntn jest tańsze od ins (niewiele wiadomo ale jest), skoro to jest to samo to czym jest to spowodowane, nie wiecie może? Czy może jednak nie jest to do końca to samo i ntn jest gorsze? Tym bardziej zaczęłam się nad tym zastanawiać, bo przewertowałam już prawie cały temat ze stylizacjami i o ile kolorki ins przewijają się tam dość często, to ntn nie ma w ogóle. Czy któraś z Was może jest w stanie mi wytłumaczyć różnicę między jednym a drugim?


    Mam też jeszcze pytanie, o ile dobrze zrozumiałam wczytując się w ten temat, to na gelishu te tanie hybrydy powinny mi się przyzwoicie trzymać, ciekawi mnie tylko jak jest ze zdejmowaniem? Bo te ins/ntn się nie odmaczają w acetonie, no ale Gelish tak, prawda? Czy to znaczy, że będę musiała np spiłować kolor i dopiero baza się odmoczy, czy jak jest na odmaczalnej bazie to zejdzie bez piłowania? Czy po prostu trochę "zarysować" pilniczkiem wystarczy?


    Przepraszam, że zarzuciłam Was takim gradobiciem pytań, tak jak pisałam - nie jestem żadną stylistką, paznokcie robię tylko sobie w domu i to od w miarę niedawna, całą swoją wiedzę czerpię z internetu, dlatego mega się ucieszyłam jak wpadłam na Wasze forum - skarbnica wiedzy!
    Pozdrawiam serdecznie

  7. #3907
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    piłowanko
    jak spiłujesz kolor to juz sie raczej nie opłąca odmaczac samej bazy

    ________________________________________


  8. #3908
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki za szybką odpowiedź no tak w sumie byłoby bez sensu odmaczać już samą bazę... ale w takim razie trzeba piłować do końca czy wystarczy porządnie zarysować, zmatowić i potem odmoczyć? W życiu tak nie piłowałam i prawdę mówiąc trochę się tego boję cóż trzeba będzie próbować czy do takiego piłowania trzeba mieć pilnik o jakiejś konkretnej gradacji czy to bez większej różnicy?

  9. #3909
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ale co chcesz odmoczyć ? nie dasz rady tych ins itd odmoczyc

    piłuje sie szybciej niz odmacza pilnik tradycyjny 100/180. Sama wyczujesz jak piłowac, którą gradacją itd.

    I nie musisz piłowac do konca. Ostatnia warstwa (baza) moze zostac. Później tylko polerką wyrównac i tyle.

    ________________________________________


  10. #3910
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dobra, rozumiem dziękuję Ci bardzo

  11. #3911
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja piłuję 180/240 , setki używam wyłącznie do akrylu
    Poza tym spoczi - rysuj i mocz - jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.
    A różnica między ntn a ins może polegać na różnej wartości znaku towarowego ? inna nie przychodzi mi do głowy.


  12. #3912
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Ja piłuję 180/240 , setki używam wyłącznie do akrylu
    Poza tym spoczi - rysuj i mocz - jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.
    A różnica między ntn a ins może polegać na różnej wartości znaku towarowego ? inna nie przychodzi mi do głowy.
    Już nie mogę się doczekać malowania i próbowania niestety jeszcze chwilkę muszę poczekać, bo lada chwila będę rodzić także na razie muszę mieć naturalne paznokcie a nie mam innego króliczka doświadczalnego niż siebie

    o może faktycznie to kwestia znaku towarowego, na to nie wpadłam i doszukiwałam się w samym towarze różnic

    Zaopatrzę się w takim razie w pilnik 180 i zobaczymy co z tego wyjdzie

  13. #3913
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam głupie pytanie W jaki sposób malujecie lakierami wzornik? Dajecie baze i top, czy sam kolor x2?

  14. #3914
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sam kolor + top

  15. #3915
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał wani Zobacz post
    Mam głupie pytanie W jaki sposób malujecie lakierami wzornik? Dajecie baze i top, czy sam kolor x2?
    Ja maluję sam kolor 2 razy, przemywam i zwykly lakier nabłyszczający

  16. #3916
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czy pokrywacie akryl hybrydą? jakoś specjalnie przygotujecie paznokcie do tego?
    Mam klientkę która nosi akryl ale zastanawia się nad przejściem na hybrydy. Aktualnie swoje paznokcie ma kruche więc jeszcze potrzebuje akrylowego wzmocnienia i myślałam o tym by używać hybryd na akrylu i czekać aż jej płytka odrośnie i w ten sposób przejść na same hybrydy. Sądzicie że to ma sens?

  17. #3917
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  18. #3918
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Salonik, tak ma to sens polecam zapoznanie sie z tematem
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  19. #3919
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zerkałam na ten link, jednak nie wpadło mi w oko to jak należy przygotować takie paznokcie, tj daje się bazę, kolor i top?
    Kiedyś próbowałam połączyć hybrydę z akrylem to niestety nie bardzo się trzymało i nie wiem czy to zły produkt był czy fakt że bezpośrednio na akryl nałożyłam kolor a potem top, czyli bez bazy

  20. #3920
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak byś skorzystała z wyszukiwarki forum to znalazłabyś odpowiedź na swoje pytanie:
    http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...tml#post320908

  21. #3921
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Salonik - wszystkie tematy były poruszane tutaj, kilka stron wcześniej.
    można wszystko łączyć akryl z hybrydą, żel z hybrydą, z bazą lub bez bazy wszystko się trzyma, ale dla bezpieczeństwa lepiej z bazą.




  22. #3922
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, czy ma może któraś z Was lakiery Estetiq nr 26 i 107? Ciekawa jestem jak wyglądają względem siebie. Szukam jakieś ładnej miętki na wiosnę/lato i nie wiem który nr wziąć...

  23. #3923
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    ooooo Ka_ro Bogini moja No platinium, ale czemu nie odmocze? Ja je kupiłam jako hybrydy a nie żele. Wprowadzono mnie w błąd?

    Chwilę po tym jak Hybrydy Platinium pojawiły się w sprzedaży kupiłam kilka kolorów i zgłupiałam jak okazało się, że nie chcą odmakać. Napisałam do Magdy Traks i nawet ona stwierdziła, że te hybrydy trzeba drzeć kopytkiem po wstępnym odmoczeniu. Niestety pomimo iż nazewnictwo występuje zamiennie - hybryda to nie to samo co lakier permanentny czy soak off. Z tej trójki hybryda złazi najgorzej...

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Mimo tego, że bardzo sobie cenię lakiery hybrydowe Mistero Milano, niestety ostrzegano mnie przed ich bazą. Ponoć jest kiepska i kolor nie trzyma się dwa tygodnie. Dlatego od początku używam innej bazy i topu, a większość kolorówki mam z MM.

    Co do NTN i INS - nie pracowałam na żadnej z tych firm, ale mogę Ci zagwarantować, że to możliwe, żeby jeden i ten sam produkt był sprzedawany w różnych cenach Nie mówię, że jest tak w przypadku tych firm, ale prostym przykładem jest mój były współpracownik, który "stworzył" własną linię żeli i kolorówkę. Nie wnikałam skąd miał dojścia do rozlewni, ale pracowałam na jego produktach i wiem, że jest to dokładnie ta sama zawartość słoiczka co dwie inne, bardzo popularne w Polsce firmy. Nawet opakowania są identyczne

    A jeżeli chodzi zaś o odmaczanie hybryd - nie dowiesz się jaka technika jest najlepsza, dopóki nie spróbujesz. Ja zawsze ściągam top pilnikiem lub kapturkiem ściernym, a w przypadku Indigo Platinium - ściągam też nieco więcej koloru.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 03-04-2014 o 09:11

  24. #3924
    Kosmetolog Avatar Catherine89_dg
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    DG
    Postów
    25

    Domyślnie przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    Cześć, czy któraś z was spotkała się przedłużaniem paznokci tipsami pod m.hybrydowy ? według mnie nie ma to prawa się trzymać, ale klientka zgłosiła się do mnie właśnie z taką "stylizacją". Szczerze powiedziawszy pierwszy raz się z czymś takim spotykam...
    Co o tym myślicie ?
    Bo człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.

  25. #3925
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: przyklejanie tipsa pod hybrydy ?!

    Przecież hybrydą nie zbudujesz paznokcia...

    Może chodziło jej o przedłużenie na tipsie + żel/akryl + hybryda?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •