Strona 165 z 180 PierwszyPierwszy ... 65115155161162163164165166167168169175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 101 do 4 125 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4101
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    musisz poczekac az dobrze wyschnie lakier na stemplu

  2. #4102
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mi sie zawsze rozmywal jak probowalam przykryc zwylym bezbarwnym lakierem. Pozniej przykrywalam topem gelish albo spn i do lampy i bylo super. Caly czas tak robie. Wszystko sie super trzyma i nie rozmazuje.

  3. #4103
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewcznyny mam problem ostatnio moim klientkom zaczela odchodzic hybryda po boku nir odpryskiwac tylko odchodzic wszystko robie tak samo jak zawsze pracuje na bazie gelish i kolorkach indigo . Czy ktoras z was miala kiedys taki problem ?

  4. #4104
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jealousgirl Zobacz post
    Mi sie zawsze rozmywal jak probowalam przykryc zwylym bezbarwnym lakierem. Pozniej przykrywalam topem gelish albo spn i do lampy i bylo super. Caly czas tak robie. Wszystko sie super trzyma i nie rozmazuje.
    no widzisz,i to jest sposób,klientce się nie rozmarze,i od razu po topie ma suche pazurki,nie czeka aż wyschnie lakier.dzis kilka razy mi pod lakierem się rozmyl wzór i od nowa.
    a czy stwmpelek robisz na przemytym kolorze,czy na przemytym topie i jeszcze raz top?

  5. #4105
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Przemywam top. Dla pewnosci przecieram albo ph bondem albo zwyklym acetonem (ale nie matowie topu bloczkiem ani niczym), robie stempelek i na to top i do lampy jakos tak mi sie wydaje ze jest bezpieczniej niz na samym kolorze

    ---------- Dodano o godzinie 21:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:00 ----------

    Cytat Napisał mamama Zobacz post
    Dziewcznyny mam problem ostatnio moim klientkom zaczela odchodzic hybryda po boku nir odpryskiwac tylko odchodzic wszystko robie tak samo jak zawsze pracuje na bazie gelish i kolorkach indigo . Czy ktoras z was miala kiedys taki problem ?
    Ja tez mam ten problem. Tyle ze z spn na bazie gelish. :/ jedyne co przychodzi mi do glowy to wymiana zarowek (chociaz lampe kupilam nowa ze 4 mies temu).

    A robisz na podwojnej bazie? Wcierasz baze czy malujesz jak lakierem? Ile czasu utwardzasz? Moze delikatnie dotknelas skorek po boku?

  6. #4106
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No wlasnie co do jakości żarówek w lampie.czy mozliwe,ze żarówki są. Zużyte,bo pierwsza warstwa koloru hybrydy na jednym z paznokci jakoś się pofalowala podczas utwardzania.niestety druga warstwa tego nie przykryla.nadmieniam ze malowalam hybrydę na przedluzonych żelem paznokciach

  7. #4107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    No wlasnie co do jakości żarówek w lampie.czy mozliwe,ze żarówki są. Zużyte,bo pierwsza warstwa koloru hybrydy na jednym z paznokci jakoś się pofalowala podczas utwardzania.niestety druga warstwa tego nie przykryla.nadmieniam ze malowalam hybrydę na przedluzonych żelem paznokciach
    mi się faluje jak za dużo nałożę hybrydy

  8. #4108
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No widzisz,o tym nie pomyslalam.próbowalam zrobić ombre i moze dlatego

    ---------- Dodano o godzinie 13:18 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:24 ----------

    Kupilam kilka kolorów tiftona.w tym 3 mleczne.kolorki ładne ale tylko pierwszego dnia.po 24godzinach barwa zrobila się pożółkła i zszarzał kolor.akurat poprawialam jeden pazurek bo klientce się zlamal i glupio wyglądali zw ten sam lakier a dzień poźniej juz ma inny jakby brudny kolor.sprawdzalam dwun klientkom maialy 2 różne kolory i oba juz są inne.beznadzieja.tez tak macie?czego to moze byc wina

  9. #4109
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera a jakiego uzywasz topu?

  10. #4110
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Baza i top z gelish harmony

  11. #4111
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam wszystkich
    Mam problem z utwardzeniem lakieru hybrydowego, lampę kupiłam kilka dni temu, baza z Shellac nie utwardza się po przetarciu na paznokciu pozostaje kilka błyszczących plamek, reszta się wyciera, lakier podobnie, po 2 minutach w lampie kolor schodzi ... co może być przyczyną... ?

  12. #4112
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Chociażby to że bazy nie powinno się przecierać "na mokro" a tym bardziej nie powinno sie przecierać koloru.

  13. #4113
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tak wiem, ale przy nakładaniu topu na pędzelku zostaje kolor, czy tak powinno być? dlatego sprawdzałam czy lakier jest dobrze utwardzony... a przecierałam tylko żeby sprawdzić, suchym wacikiem, dlatego pytam czy to jest normalne.

  14. #4114
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Cytat Napisał chantelle_ Zobacz post
    A top z semilac ktoras posiada?
    Miałam go, bez zastrzeżeń polecam
    tylko ta mała pojemność nie jest zbyt wydajna... skończył mi się bardzo szybko...

    ________________________________________


  15. #4115
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał julia2901 Zobacz post
    Tak wiem, ale przy nakładaniu topu na pędzelku zostaje kolor, czy tak powinno być? dlatego sprawdzałam czy lakier jest dobrze utwardzony... a przecierałam tylko żeby sprawdzić, suchym wacikiem, dlatego pytam czy to jest normalne.
    czasem kolor (jak jest mocno napigmentowany) zostaje delikatnie na pedzelku od topu. Ja wtedy przecieram pedzelek od topu cleanerem i zakrecam buteleczke.

  16. #4116
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kupilam kilka kolorów tiftona.w tym 3 mleczne.kolorki ładne ale tylko pierwszego dnia.po 24godzinach barwa zrobila się pożółkła i zszarzał kolor.akurat poprawialam jeden pazurek bo klientce się zlamal i glupio wyglądali zw ten sam lakier a dzień poźniej juz ma inny jakby brudny kolor.sprawdzalam dwun klientkom maialy 2 różne kolory i oba juz są inne.beznadzieja.tez tak macie?czego to moze byc wina[/quote]
    uzywam bazy i topu gelish harmony.czy ktoś móglby mi powiedzieć co tu jest nie tak.czy wam też się tak dzieje i czego to może być wina.

  17. #4117
    Totalna maniaczka Avatar Valia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    741

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mnie się wydaje, że jakoś się musiał utlenić. Może nie domknęłaś buteleczki. Może stał gdzieś blisko słońca? Też mi się to kiedyś przytrafiło.
    KAMIS AJ LOF JU

  18. #4118
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no nie bardzo.buteleczki czarne,nowe,na drugi dzień po zakupie robilam paznokcie.wszystkie hybrydy trzymam w szufladzie,więc światlo się nie dostalo

  19. #4119
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czasami tak sie dzieje. Ja mialam ostatnio pedi frencha Indigo na bazie i z topem gelish. Po 7 dniach i po powrocie z wakacji (piasek, chlorowana woda) musialam poprawic jednego paznokcia. Po zrobieniu byl on lekko rozowy a reszta taka zszarzala bylo widac roznice w kolorze covera.

  20. #4120
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie.
    Mam hybrydy z LNC (użytek domowy),trochę ostatniego czasu zaczęło mnie męczyć używanie primera, który jednak niszczy płytkę paznokcia (maluję je co 2 tyg.) czy mogłybyście powiedzieć mi, przy których firmach nie trzeba z niego korzystać i oczywiście hybryda trzyma się dobrze - do tej firmy ja osobiście nie mam zastrzeżeń. Wiem, że Shellac ma takie lakiery, a inne firmy?
    A także czy można znaleźć gdzieś próbniki do shellaca (nie lubię mocnych kolorów, wolę delikatne, gdyż pracuję w biurze, w którym wyraziste kolory nie są wskazane).

  21. #4121
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a szukałaś na google i w wyszukiwarce "katalog hybryd/żelolakierów"? bo tego tam jest mnóstwo...

  22. #4122
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mam pytanie czy ktos ma jakies doswiadczenie z hybrydami dolce nails? Kupilam jedna na sprobowanie nr 42 taki nude kolorek. Poki co jest super po 2-3 wartwach pelne krycie. Jedynie cena dosc wysoka jak za firme o ktorej nigdy nie slyszalam 39zl.

    Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

  23. #4123
    Debiutantka Avatar seraFinka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Uniejów
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, gdzie zaopatrujecie się w hybrydy?
    Ja chciałabym zamówić shellac lub opi gelcolor tylko boję się o podróby
    Czy możecie polecic jakiś sprawdzony sklep internetowy :-)

  24. #4124
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam Was dziewczyny mam pytanko do prac domowych (czyli praktykujac na rodzinie i znajomych) chcialabym uzywac lakierow nizszej polki mam np a.t.a (firma z lakiermi hybrydowymi,nie milo wspominam zakup,,poniewaz caly czas cos bylo nie tak ale kupilam baze i top innej frimy, Moje pytanie brzmi: lakiery ktore zakupilam sa lipca tego roku, czy zdarza sie wam uzywac przeterminowanych lakierow, wiadomo,ze kazdy kolor schodzi mniej lub szybciej. Czy data moze znaczaco wplywac na dlugosc trzymania sie hybrydy ?!
    Drugie pytanie brzmi, czy jak robice frencha hybrydowego,to raz nakladacie biala linie, czy dwa razy?!

    Bede wdzieczna za odpowiedz.
    Pozdrawiam serdecznie

  25. #4125
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie wiem jak z datą ważności, nawet nie wiem ile moje mają i cczy już po dacie. ata ma bardzo dobrą kolorówkę i trzyma się idealnie na gelishu.
    co do bialego - ja robię raz.




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •