Strona 8 z 180 PierwszyPierwszy ... 4567891011121858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #176
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    coraz bardziej mnie to kusi

    mam prosbe ma ktos foto czerwieni z indigo na lapkach bo dla mnie na stronie wiekszosc wyglada tak samo potrzebuje ladnej czerwieni nie perlowej i bardziej krwistej niz pomaranczowej
    zastanawiam sie na r02 i r05
    agulusia mnie też kusi czerwień indigo ja mysle nad tym 02

  2. #177
    Molestantka klawiatury Avatar dizzzy_girl
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    1 853

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    agulusia - u mnie w galerii jest czerwień krwista z indigo na żywo kolorek na prawdę rzuca się w oczy

  3. #178
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał dizzzy_girl Zobacz post
    agulusia - u mnie w galerii jest czerwień krwista z indigo na żywo kolorek na prawdę rzuca się w oczy
    dizzzy a jaki to numerek tej czerwieni

  4. #179
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wczoraj zrobiłam kilka próbniaków na tipsach clear z kolorków jakie mam w salonie i dziś wam wrzucę foty jak tylko dotrę do pracy

    Ostatnio edytowane przez Chocolata ; 05-05-2011 o 14:23
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  5. #180
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny kochane...

    używała któraś Lacquerize z Perfect Beauty ?
    na jakimś forum czytałam że różnie to bywa ze zdejmowaniem ale kolorki mają cudowne...
    i ciekawi mnie jak wygląda kwestia trwałości.

    bo ostatnio kminie czy MM czy indigo i teraz jak zobaczylam PB to już zgłupiałam...
    które w końcu...
    a może jakieś inne..

    aj!

  6. #181
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    szooooko, hybryda to hybryda, nie ma za 20 zlotych za 20 zlotych to nawet ja, glupia kura nie robię nie mowiąc juz o salonie!


    ja uwazam ze na szkieleciku z akrylu spokojnie moze byc. dla pewnosci przejechalabym bazą hybrydową. Ale ile dziewczyn tyle opinii. Tylko czy wlasnie, nie mijamy sie z celem tworzac szkieleciki (takjak ja) ze zwyklych materiałów)))

    Bo to ma niby byc lepsza w trwalosci wersja lakieru -ta hybryda

  7. #182
    Rozkręcanko Avatar marta325
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce\Rotterdam
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kupilam ostatnio lakierozel z magnetica. Super sprawa. Piekny czerwony kolorek i trzyma sie juz 10 dni

  8. #183
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja polecam Gelish Hand&Nail Haromny. Drogie, ale bardzo trwałe i super kolorki

  9. #184
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zuuzaneczka - przez przypadek dzięki Tobie odkryłam hybrydki jakie miała moja znajoma.

    widziałam się z nią ostatnio i coś poszło właśnie apropo hybrydek bo mówiła że była u kosmetyczki itd.... pokazała mi śliczniusie bez ani jednego odprysku mówi że już ponad 2 tyg temu zrobiła... ( a normalnie sprząta i zmywa)
    zapytałam, czy się orientuje jakie jej kosmetyczna nakładała bo ostatnio zastanawiam się nad wyborem firmy...

    a ona jakieś na g.
    No i tak wysłałam jej ze 3 z napisem na g. i jeszcze kilka
    aż w końcu wczoraj podesłałam jej te, bo fajna gama kolorów... i tu dzisiaj mi pisze "o te miałam"

    Mimo ceny chyba jednak się skusze bo widziałam i macałam że faktycznie sa niezłe

    W sumie cena samego lakiero żelu nei jest dużo wyższa,(+5-15 zl) jedyny problem to chyba kupienie bazy i wykańczającego...
    ale dla mnie posiadanie 2 innych rzeczy brzmi bardziej sensownie bo one chyba mają ciut inne funkcje...
    ( jeśli się mylę to mnie sprostujcie bo ja żelowa nie jestem )

  10. #185
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zdecydowanie mają inne funkcje, bo nawet konsystencja jest zupełnie inna itd, czytałam o Gelish'u w AP i ponoć właśnie ta pioruńsko droga baza daje tak dużą przyczepność

  11. #186
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czesc babeczki
    Chcialabym sie poradzic. Zakupilam sobie wlasnie shellac kolorek GOTCHA. Zrobilam wszystko tak jak filmiki z instrukacjami, czyli baza 10 sek 2 krycia kolorem po 2 min i na koniec top coat na 2 min.
    Zrobilam juz na sobie na kolezance i kuzynce, na kazdej z nas wyszly takie jakby smugi, wszystko pieknie sie blyszczy, ale kolor nie jest rownomierny i np. koncowki paznokcia biale przesiwtuja i takie ciemne smugi- jakby kolor byl nierownomierny. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze cos doradzicie? Myslalam ze jeszcze jedno krycie czyli w sumie 3 krycia kolorem pomoga, ale nie pomoglo i "smugi" pozostaja w dalszym ciagu... Nakladam tez tak jak pokazywali od gory do dolu na 3 razy...

  12. #187
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a moze wie któraś jak zmyć hybrydę ze spodni....? aceton i pranie nie pomoglo :/

  13. #188
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Któraś z was pytała o lakierożele SunnyNails z Allegro Jak już to zamawiajcie je od sprzedawcy JAAPEE. Bo w sumie on rozprowadza tę firmę w intrnecie

    Bardzo ciekawią mnie te hybrydki, ale kurcze... Mam jedna kobitke raz na miesiac albo i rzadziej i wszystkie chca french... mało kto chce pazurki pomalowane lakierem albo jeden kolorek...

    Chyba najlepsze jest w nich to, że tak długo trzymają się pazurka To mi się chyba najbardziej podoba

    Któraś z Was też pisała co lepiej: co tydzień na manicure czy raz na kilka tygodni na hybrydki? Zależy jak na to patrzeć Tak masz kase co tydzień... A tak masz kase raz na te kilka tygodni
    Pomimo tego, hybrydki są chyba dużym ułatwieniem...
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  14. #189
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ale hybrydkami chyba tez można zrobić frencha ( mam zamiar przetestować )

  15. #190
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    można - było o tym w ostatnim numerze "Paznokci"
    a mi dzis przyszły z indigo i mam zamiar dziś wypróbować - nózie już czekają hehe



  16. #191
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał alkaniolek Zobacz post
    Czesc babeczki
    Chcialabym sie poradzic. Zakupilam sobie wlasnie shellac kolorek GOTCHA. Zrobilam wszystko tak jak filmiki z instrukacjami, czyli baza 10 sek 2 krycia kolorem po 2 min i na koniec top coat na 2 min.
    Zrobilam juz na sobie na kolezance i kuzynce, na kazdej z nas wyszly takie jakby smugi, wszystko pieknie sie blyszczy, ale kolor nie jest rownomierny i np. koncowki paznokcia biale przesiwtuja i takie ciemne smugi- jakby kolor byl nierownomierny. Nie wiem co jest tego przyczyna, moze cos doradzicie? Myslalam ze jeszcze jedno krycie czyli w sumie 3 krycia kolorem pomoga, ale nie pomoglo i "smugi" pozostaja w dalszym ciagu... Nakladam tez tak jak pokazywali od gory do dolu na 3 razy...
    Moja droga
    Przede wszystkim do metody manicuru hybrydowego poza dobrymi produktami (w zasadzie tylko CND) trzeba jeszcze dbać o żarówki w lampie. Jeżeli pozostają ci smugi na paznokciach przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być albo kiepskie żarówki (dawno nie wymieniane) albo zbyt gruba warstwa nałożonego produktu.
    Shellac nie lubi ciepła, także dobrze jest mieć lampę z wentylatorem, dodatkowo jezeli żarówki są stare lampa będzie się mocno grzała ale produkt nie będzie się utwardzał.
    Na początku tego wątku dziewczyny pisały, że to żadna filozofia nałożyć sobie shellac - przykro mi ale nie mogę zgodzić się z takim stwierdzeniem. bardzo wiele stylistek paznokci ma problemy z pierwszymi aplikacjami shellac-a. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie się na szkolenie lub warsztaty organizowane przez lokalnych dystrybutorów.

    Drogie dziewczyny - nie mogę się również zgodzić iż wszystkie produkty są takie same lub bardzo podobne. Firma CND spędziła w swoich labolatoriach 5 lat nad stworzeniem produktu jakim jest shellac. Cała gama kolejnych produktów powstała w kilka miesięcy później kiedy metoda ta zaczęła odnosić spektakularne sukcesy. Jak same widzicie chociażby na allegro, większość sprzedawców podpiera się nazwą shellac (która de facto jest znakiem towarowym CND) aby sprzedać swój produkt.
    Same zresztą często używacie nazw "lakiero-żele" a shellac to LAKIER HYBRYDOWY, który usuwa się acetonem. Oczywiście nie piszę, że inne produkty są złe, piszę tylko iż nie są to lakiery hybrydowe a żele soak off. Wielu z naszych klientów, którzy zakupili shellac nie chce już wracać do innych produktów, powmimo wyższej ceny shellac-a.

    ---------- Dodano o godzinie 18:59 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:49 ----------

    Sieciunia jeżeli użyjesz Pure Scrub z CND nie będziesz musiala matowić płytki.

  17. #192
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziekuje bardzo za odpowiedz, lampe uv (36w) mam dopiero co kupiona, niestety nie ma wentylatorow, moze w tym tkwi problem... Sprobuje tez dzisiaj znow nalozyc ciensza warstwe..

    Edit: Wlasnie wyprobowalam nowy kolorek cocoa, wyszlo znacznie lepiej, nie ma smog, ale zobacze w swietle dziennym jutro, wiec to chyba jednak nie lampa...

    Przy okazji chcialam zapytac czy ktos pracuje na cnd uv lampach, ktore zalecaja do shellaca, czy uzywacie zwyklych, lub macie porownanie w obu przypadkach, prosilabym o opinie.
    Ostatnio edytowane przez alkaniolek ; 14-05-2011 o 23:44

  18. #193
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Joanna Szeremeta Zobacz post
    Moja droga
    Przede wszystkim do metody manicuru hybrydowego poza dobrymi produktami (w zasadzie tylko CND) trzeba jeszcze dbać o żarówki w lampie. Jeżeli pozostają ci smugi na paznokciach przyczyną takiego stanu rzeczy mogą być albo kiepskie żarówki (dawno nie wymieniane) albo zbyt gruba warstwa nałożonego produktu.
    ...... Oczywiście nie piszę, że inne produkty są złe, piszę tylko iż nie są to lakiery hybrydowe a żele soak off. Wielu z naszych klientów, którzy zakupili shellac nie chce już wracać do innych produktów, powmimo wyższej ceny shellac-a.
    doslownie nie piszesz . ale stwierdzenie ze tylko cnd jest dobre ( jak sie domyslam masz cos wspolnego z ta firma ) dla mnie jest jednoznaczne .

  19. #194
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    doslownie nie piszesz . ale stwierdzenie ze tylko cnd jest dobre ( jak sie domyslam masz cos wspolnego z ta firma ) dla mnie jest jednoznaczne .
    Droga Basiu
    Pracujemy już od dłuższego czasu na shellac-u - to fakt, ale jak większość stylistek próbowałam sprawdzić również inne firmy i nie dają one takiego efektu jak shellac. Często nowe klientki przychodzące do naszego salonu narzekają na metodę manicuru hybrydowego i w większości przypadków jest to wina właśnie produktów. Tylko i wyłącznie z dobrego serca napisałam kilka rad po to aby dziewczyny niepotrzebnie nie wyrzucały pieniędzy w błoto.

    ---------- Dodano o godzinie 17:51 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:47 ----------

    Cytat Napisał alkaniolek Zobacz post
    Przy okazji chcialam zapytac czy ktos pracuje na cnd uv lampach, ktore zalecaja do shellaca, czy uzywacie zwyklych, lub macie porownanie w obu przypadkach, prosilabym o opinie.
    Alkaniołek
    My pracujemy na lampach shellac. Są one specjalnie skonstruowane do tej metody - równiece pomiędzy zwykłą lampą a tą to: inne nachylenie żarówek, wentylator (chyba że ma się lampę z wentylatorem), miernik zużycia żarówek (w tej metodzie bardzo pomocna rzecz), lampa ma kilka przycisków odmierzających czas (np przycisk który odmierza tylko 10 sek na bazę, itd.)
    W zasadzie to tyle. Jeżeli komuś bardzo zależy może sobie taką lampę kupić ale równie dobrze można robić shellac-a w zwykłej lampie.

  20. #195
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kupiłam dzisiaj w końcu hybrydki
    i właśnie robię

  21. #196
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Joanna Szeremeta Zobacz post




    My pracujemy na lampach shellac. Są one specjalnie skonstruowane do tej metody - równiece pomiędzy zwykłą lampą a tą to: inne nachylenie żarówek, wentylator (chyba że ma się lampę z wentylatorem), miernik zużycia żarówek (w tej metodzie bardzo pomocna rzecz), lampa ma kilka przycisków odmierzających czas (np przycisk który odmierza tylko 10 sek na bazę, itd.)
    W zasadzie to tyle. Jeżeli komuś bardzo zależy może sobie taką lampę kupić ale równie dobrze można robić shellac-a w zwykłej lampie.

    czyli skoro rownie dobrze mozna robic w normalnej to jest to jedno i to samo czy lampa shellac czy nieshellac .. wiec po co przeplacac ...

    ---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------

    a tak apropo ktora firma lepsza itp itd ... cytat ze strony ekertnails.pl
    (...) pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14dni (...)
    a z tego co wiem MM trzymaja się o wiele wiele wiele dłużej i pozostają bez skazy a są tańsze ... więc jeśli chcecie przyciągnąc potencjalnego klienta to zmieńcie opis ... a w laboratorium 5 lat to kazda "firma" może sobie siedziec a kazdy w temacie wie ze fabryk zelowych jest tylko kilka na calym swiecie ktore robia zelki dla wielu firm wiec skoro zrobily dla cnd to moga i dla mm , indigo , asto ... itp itd ... mozna mowic " ale to nie to samo " , kazdy tak moze mowic - niekoniecznie slusznie . Wziasc jedna , druga firme do lab. "przestudiowac" i okaze sie ze tocka w tocke ...

    swoja droga na cnd nikt nagonki nie robi ze to zwykle soak off , ze smugi ze to czy tamto .. wiec moze nalezaloby jakis poradnik savoir vivre poczytac ? nigdy nie przyciagniesz klientow najezdzajac na druga firme ...

  22. #197
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    czyli skoro rownie dobrze mozna robic w normalnej to jest to jedno i to samo czy lampa shellac czy nieshellac .. wiec po co przeplacac ...

    ---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:24 ----------

    a tak apropo ktora firma lepsza itp itd ... cytat ze strony ekertnails.pl


    a z tego co wiem MM trzymaja się o wiele wiele wiele dłużej i pozostają bez skazy a są tańsze ... więc jeśli chcecie przyciągnąc potencjalnego klienta to zmieńcie opis ... a w laboratorium 5 lat to kazda "firma" może sobie siedziec a kazdy w temacie wie ze fabryk zelowych jest tylko kilka na calym swiecie ktore robia zelki dla wielu firm wiec skoro zrobily dla cnd to moga i dla mm , indigo , asto ... itp itd ... mozna mowic " ale to nie to samo " , kazdy tak moze mowic - niekoniecznie slusznie . Wziasc jedna , druga firme do lab. "przestudiowac" i okaze sie ze tocka w tocke ...

    swoja droga na cnd nikt nagonki nie robi ze to zwykle soak off , ze smugi ze to czy tamto .. wiec moze nalezaloby jakis poradnik savoir vivre poczytac ? nigdy nie przyciagniesz klientow najezdzajac na druga firme ...
    Ostatni post w tej sprawie bo widzę, że na tym forum konstruktywna krytyka nie ma sensu.
    Po pierwsze CND to producent - dla nich nikt inny nie robi żeli ani produktów.
    Po drugie porównaj sobie składy produktów shellac-a z innymi firmami - gwarantuję, że znajdziesz różnice.
    Po trzecie w poprzednich postach wyraźnie napisałam, że inne produkty nie są złe, są poprostu inne i są to w większości żele soak-off o konsystencji lakieru a nie hybryda.
    A po czwarte to nie bierz tak wszystkiego do siebie bo teraz to wynika jakbyś to Ty reprezentowała konkurencję shellac-a.
    Pozdrawiam.

    ---------- Dodano o godzinie 07:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:53 ----------

    [quote=a z tego co wiem MM trzymaja się o wiele wiele wiele dłużej i pozostają bez skazy a są tańsze [/quote]

    Zarówno produkt hybrydowy jak i żel soak off będzie się trzymał nawet miesiąc - pani z Ekert Nails chodzi o to iż po dwóch tygodniach z reguły jest już duży odrost i trzeba go sobie ściągnąć i zrobić od nowa.
    A tak wogóle to czym ściąga się MM?

  23. #198
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Joanna Szeremeta Zobacz post
    A tak wogóle to czym ściąga się MM?

    A takim oto płynem MisteroMilano - Preparat do rozmiękczania polimeru DISSOLVERE (80 ml)

    Mamy bardzo dużą rzeszę klientek, które "przesiadły" się na nasze produkty właśnie z Shellaca, ale w żaden sposób nie zamierzam mu przez to umniejszać. Najlepszym wyjściem jest sprawdzić ofertę kilku firm i wybrać tą, której produkty najbardziej nam będą odpowiadać.

    Dla zainteresowanych prezentuję kolorystykę lakierów hybrydowych:




  24. #199
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Promocja 3 w cenie 1 testowała juz któraś z tej firmy



    Cytat Napisał patricia85 Zobacz post
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    patricia czy juz możesz wypowiedzieć swoja opinie na temat tej firmy
    Ostatnio edytowane przez Elizabeth76 ; 17-05-2011 o 10:52

  25. #200
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Joanna Szeremeta Zobacz post
    Ostatni post w tej sprawie bo widzę, że na tym forum konstruktywna krytyka nie ma sensu.
    Na tym forum wymieniamy otwarcie poglądy, a każdy i tak wybiera dla siebie coś odpowiedniego, odniosłaś Joasiu mylne wrażenie, ponieważ dziewczyny wyczulone są na osoby z kilkoma postami zachwalające jedną firmę.
    Nie zniechęcaj się, pobędziesz z nami dłużej to zobaczysz, że fajne z nas babeczki (i chłopak)


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •