Strona 151 z 180 PierwszyPierwszy ... 51101141147148149150151152153154155161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 751 do 3 775 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3751
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Halucynacja - Hmm trochę dziwi mnie Twoja opinia. Po pierwsze, nie rozumiem jak można mówić że jest się niezadowolonym i rozczarowanym z produktu tylko dlatego, że kolor okazał się inny niż się myślało. To akurat się często zdarza, bo na każdym monitorze wygląda to inaczej.
    Myślę, że zanim się coś skrytykuje nalezy to najpierw przetestowac a nie wydawac opinię tylko na podstawie koloru, bo to już kwestia gustu czy jest on ładny czy nie. Ja akurat na temat monolacków z Neonail nie dam złego słowa powiedzieć bo są bardzo fajne. Słyszałam jak na razie same dobre opinie na ich temat- ładnie kryją, trzymają się spokojnie 2tygodnie, a nawet dłużej, ładnie odmaczają się acetonem. więc proponuje je najpierw przetestować, a później krytykować
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 02-03-2014 o 09:56

  2. #3752
    Rozkręcanko Avatar parafina80
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    warszawa
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Monofaza z mollona ma narazie tylko 6 czy 8 kolorow i to takie raczej jesienne odcienie dlatego wstrzymalam sie z wyprobowaniem, ale generaljie produkt jest na mojej liscie do zakupu - to by niesamowicie skrocilo czas wykonania

    A z tymi tanimi to juz niestety tak jest ze prawie każdy musi sie naocznie przekonac, ja zamowilam bialy kolor hybrydy za 14 zl bo myslalam sobie ze tylko do frenchowej końcówki to wystarczy - o zgrozo jaki to byl glut

  3. #3753
    Wczytuje się Avatar halucynacja88
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Evevlina ja nie napisałam, że Mono Neonail jest całkowicie zły, beznadziejny, skreślony itd. przecież. Wyraziłam tylko opinię po pierwszym kontakcie z produktem po otwarciu paczki.. nic nie wiem zupełnie o tym, jak się będzie nakładał, nosił oraz czy usuwanie będzie łatwe. Oczywiście, jak już się dowiem, nie omieszkam Was o tym poinformować
    ***Pursuit excellence - success will follow***

    https://www.facebook.com/BellissimaLashesPL

    Poszukuję stylistki rzęs z Krakowa do wymiany "rzęsy za rzęsy"

  4. #3754
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    parafina mollon ma w ofercie na razie 12 kolorów monofazy i powiedziałabym ze są to kolory takie uniwersalne i takie które najczęściej się używa. Juz pisałam kiedyś o monofazie z mollona i jestem zadowolona ostatnio robiłam klientce która ma płytke zdrową i twardą to po ponad 3 tygodniach wszystko nadal pieknie się trzymało jedynie co delikatnie koncowki się starły, a odrost był pokaźny więc trzebabyło sciągnac

  5. #3755
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    o kurcze dziewczyny to nie polecacie hybryd z Neonailu ja wlasnie zamierzalam kupic zestaw startowy - lampa i produkty z tej firmy i teraz sie zastanawiam

  6. #3756
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie polecamy NeoNail. Z tańszych Mistero MIlano, lub Estetiq
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #3757
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no MM wcale nie takie tanie Estetiq 25zł a MM prawie 50zł ja polecam osobiście Indigo (mini 29zl, duze 59zł mówię o gel polish). Mówię o zwykłej hybrydzie bo mono nie miałam. Używam na bazie gelish i pięknie się trzyma.

  8. #3758
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej:-)
    Kochane a jak tifton sprawuje się położony na żel? Używam żeli Base on (no name) z silcare, i chciała bym zakupić tiftona żeby można bylo używać samodzielnie jako hybryde i nałożyć kolor w razie w na żel:-)
    W ogóle można tak? A jaki nabłyszczacz wtedy?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  9. #3759
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hybrydy na żelu trzymają się bardzo dobrze, lepiej niz na naturalku. nabłyszczacz hybrydowy.




  10. #3760
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kiwaczek dziękuję:-) Wracam do paznokci po dłuższym czasie, a z hybrydami nie miałam w ogóle do czynienia.

    Na razie robiła bym sobie i dobrej znajomej tylko, bo przy malym smyku ciężko wygospodarować dużo czasu:-)

    Czy mogłybyscie mi powiedzieć jeszcze, czy tylko na moje potrzeby, pod żel mogla bym kupić najtańsze hybrydy z allegro? Jak myślicie, trzymały by się?

    Ja wiem że najlepsze są z shellacka, gelisha itd, ale ja zmieniam co 2-3tyg paznokcie średnio i nie potrzebuje butelekczki za 60zł na razie:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  11. #3761

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny ja kupiłam na wypróbowanie jeden lakier mono z neonail i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Zrobiłam test na paznokciach mojej mamy, której zwykły lakier trzymał się co najwyżej 3 dni, a tu 10 dni i są piękne jak po nałożeniu. Bardzo ładnie się rozprowadza, nie śmierdzi. Mi się podoba. Teraz kupiłam z mollona i la femme. Zobaczę jak z tych firm się sprawdzą.

  12. #3762
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Patii- jeśli na żel to kup sobie INS. Mają ładne kolory i są tanie a w odpowiednim wątku znajdziesz zdjęcia pazurków i wzorników.

  13. #3763
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki:-) Oglądałam w galerii hybryd i myślałam nad nimi... :-)
    A nabłyszczacz hybrydowy jaki polecacie? To już musi być coś dobrego, żeby same żelowe paznokcie też ładnie wyglądały potem:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  14. #3764
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    gelish harmony albo eco star nail

  15. #3765
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej Dziewczyny. Mam do Was wielką prośbę, o pomoc.

    Już od jakiegoś czasu noszę się z zakupem zestawu startowego do hybrydy. Śledzę fora, zbieram informacje i mam już niezły mętllik w głowie. Już na wstepie zaznaczę, że będzie to zestaw typowo do użytku domowego, dla siebie, mamy siostry, ewentualnie jakieś cioteczki dlatego nie chce też inwestować dużo kasy.

    Zainteresowałam się trzema firmami z tzw średniej półki i teraz nie mogę się zdecydować. Mianowicie: Cosmetics Zone, Tifton oraz Estetiq. Powiem szczerze ze dwie pierwsze wydawały mi się w porządku. CZ kosztuje ok 25 zł za produkt 15 ml, natomiast Tifton 35 zł za 15ml. Estetiq jest w takich samych cenach jak CZ i powiem szczerze, ze byłam wczzoraaj na mojej pierwszej hybrydzie w salonie i tam pani miała właśnie produkty Estetiq. Po jednym dniu to raczej nie wypowiem sie co do trwałości, ale chyba jest w porządku. Jedno tylko mnie razi, mianowicie to, że mam niedomalowane do wału.... czy jakos tak się to mówi. ja rozumie ze trzeba trochę zostawić, ale ja akurat mam zawsze zadbane i odsunięte skórki i taki "odrost" razi mnie, już po 1 dniu.

    Oczywiscie rozpisałam się nie o tym co trzeba. A moje pytanie brzmi: czy ktoś, kto miał styczność z tymi produktammi lub moze słyszał o ich jakości mógłby się wypowiedzieć

    Wiem, że nie są to produkty tak dobre jak shellac, ale tez nie zalezy mi na 3 tygodniach. Moje paznokcie szybko rosną i w sumie wystarczy mi nawet tydzien. Bo niestety moje paznokcie są raczej miękkie i zwykły lakier odpryskuje mi po 1-2 dniach.
    Bardzo proszę o jakies rady

  16. #3766
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał milart Zobacz post
    o kurcze dziewczyny to nie polecacie hybryd z Neonailu ja wlasnie zamierzalam kupic zestaw startowy - lampa i produkty z tej firmy i teraz sie zastanawiam
    Ja natomiast nie mam większych zastrzeżeń co do hybryd z NeoNail. Wszystko się dobrze trzyma, kolory może nie takie piękne w porównaniu np. do Indigo czy Shellaca, ale naprawdę nie jest źle. Base&Top z tej firmy używam także właśnie do Gel Polish z Indigo i wszystko gra. Nie polecam natomiast żeli twardych z tej firmy. Jednej tylko klientce dobrze się trzyma "perfect pink" a tak to odchodzi okropnie.

  17. #3767
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jasicq - chyba nie czytałaś jednak dobrze tego wątku bo o estetiq i tych innych było pisane wiele razy i to dokładnie to co chcesz wiedziec.
    w skrócie - wszystko trzyma się dobrze na dobrej bazie np. gelish

    zerknij wstecz na pewno znajdziesz wiele cennych info.
    i te hybrydy będą się trzymały bez problemu 3 tyg.




  18. #3768
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny zobaczcie jaka promocja, miałyście kiedyś te lakiery http://sklep.gabriellenails.pl/p/pl/...+top-base.html

  19. #3769
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja miałam i na ich bazie trzymały się frajersko. Nie wiem jak na bazie gelish ale powinno być ok.
    I to nie jest promocja-one zawsze były w takiej cenie. Ogólnie jeśli chodzi o kolory to szału z nimi nie ma.

  20. #3770
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam, szukam dobrze kryjacej hybrydy bialej oraz czarnej, zastanawiam sie nad Tiftonem lub gel polish indigo,roznica w cenie jest spora, czy ktos ma moze porownanie tych kolorkow obu firm? dziekuje za informacje

  21. #3771
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dzEki dziewczyny, cofnęłam się i znalazłam info o Cosmetisc Zone. podobno trzymają się świetnie na swojej bazie i topie. zakupię cały zestaw i wrzuce zdjęcie mojej pierwszej hybrydy ;D
    Ostatnio edytowane przez jasicq ; 06-03-2014 o 09:12

  22. #3772
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał marchewka1 Zobacz post
    Witam, szukam dobrze kryjacej hybrydy bialej oraz czarnej, zastanawiam sie nad Tiftonem lub gel polish indigo,roznica w cenie jest spora, czy ktos ma moze porownanie tych kolorkow obu firm? dziekuje za informacje
    Biała i czarna hybryda zupełnie bezproblemowa jak dla mnie to Mistero Milano.Polecam

  23. #3773
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zalezt do czego ta biała... jeśli do frencha MM moze być, jeśli na całego pazurka, to są lepsze.

    ________________________________________


  24. #3774
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mi pasuje MM bo nie robi żadnych zacieków i kryje po dwóch warstwach,z tym że ta biel lekko w szarość wpada.Niby kolor "czysty"ale coś tam łapie tej szarości.

    A co innego dobrego polecasz?

  25. #3775
    Wczytuje się Avatar jastere
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Cuple
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny jak rozpoznać przed nałożeniem topu czy biały pasek french jest dobrze utwardzony
    Przez rok robiłam hybrydki na lakierach cnd w lampie elektrycznej (na chińskich żarówkach) i jak przed topem przemywałam lepką warstwę aby przykleić naklejkę a potem top to z białym paskiem nic mi się działo.
    Ostatnio padły mi żarówki i kupiłam zachwalane Sylvania, które w mojej lampie tunelowej w ogóle nie zadziałały więc dokupiłam do nich lampę transformatorową z spn i niestety po przemyciu białego paska przed topem ściera mi się część białego paska I teraz nie wiem w czym jest problem Czy w żarówkach? Czy w lampie? Nową lampę testowałam też z dołączonymi do niej nowymi chińskimi żarówkami ale dzieje się to samo. Pomóżcie bo jestem już załamana ... wtopiłam w to 185zł na lampę, 140 zł na żarówki i 175 zł na nową bazę i top z CND (biały lakier też mam z cnd). Boję się, że wszystkie lakiery będą po tygodniu odpadały klientkom z paznokci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •