Strona 172 z 180 PierwszyPierwszy ... 72122162168169170171172173174175176 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 276 do 4 300 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4276
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    eco na sobie nie testowalam ale z opinii dziewczyn ktore go uzywaly jest taki jak gelish a moze nawet i lepszy; w ich sklepie jest tylko dziwna opcja wysylki tylko za pobraniem i chyba przesylka kosztuje cos kolo 16-18zl. Zdjeciami sie nie sugeruj bo wychodzily rozne serie gelisha i nie zawsze zdjecie odzwierciedla produkt na magazynie. Jak masz pewne zrodlo to wiesz ze nie sprzedadza Ci podrobki. Ja Indigo nie nakladam jakos mega cienko-po prostu taka zwykla warstwe jaka mi sie nalozy na pedzelek ale ja utwardzam w led-nie wiem czy w zwyklej uv nie pomarszczy sie jak bedzie za grubo. Musisz potestowac. Jesli na pedzelku od topu zostamie troche koloru to przecierasz wacikiem z cleanerem i jest ok. Jesli porobily Ci sie plamy na kolorze (a nie ufarbowalas sobei tego ubraniem czy np, farba do wlosow ) to albo slonce (ale to oznacza ze top nie mial blokera) albo jakies detergenty weszly w reakcje z lakierem.

  2. #4277
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ale z baza gelisha mozna uzywac topu z eco a kolorowki jeszcze innej, nie bedzie sie to wszystko gryzlo? Mowisz, ze moze lepszy a w czym? No wlasnie ja mam zwykla tunelowke, i nie wiadomo jak to bedzie wygladalo, najwyzej sprobuje jeden kolor i zobacze, droga tam jest przesylka? Podoba mi sie kolor fireforks czy jakos tak, ale nie widze go na stronie. Jesli ladnie beda wychodzily mi paznokcie to kupie sobie taka jak Ty masz na swieta plamy byly nierownomierne i lekko ciemniejsze od lakieru, uzywalam wszystkiego z semilaca, a on chyba nie ma blokera, wiec pewnie to od slonca, pytam bo nieladnie go wygladalo i chcialam wiedziec jaka jest tego przyczyna. Mam jeszcze odnosnie takich malych frezarek za 30 -40 zl na allegro o mocy 10w chcialabym taka, tylko do odsuwania skorek, bo radelkiem sie kalecze, a plynem nie potrafie usunac ich wszystkich, tzn wokol paznokciA odsune, ale te co narosna takie cienkie na pazokciu i ich nie moge odsunac patyczkiem,czy do tego taka slaba frezarka sie nada?
    Taka np. UR17 FREZARKA DO PAZNOKCI + ZESTAW FREZÓW CENA (4619963683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Albo taka http://allegro.pl/342-frezarka-do-pa...=1#tabsContent

    Jestem Ci wdzieczna za poswiecony czas i odpowiedzi ;-)
    Ostatnio edytowane przez syylwuska ; 07-10-2014 o 19:01 Powód: ,

  3. #4278
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    bedzie sie trzymalo. W czy jest lepszy? coz to mozna ocenic po testach- jednemu pasuje gelish innemu eco. Chodzi o konsystencje, efekt blyszczenia, to ze sie nie rysuje, aplikacje itd.
    Jesli chodzi o Indigo to przesylka kosztuje 15zl chyba ze zamawiasz na ponad 100zl to wtedy placisz 5zl. Fireworks to produkt IDB a nie Indigo i jego mozesz kupic w dobrej cenie i oryginal u leoberta na all. Frezarka ponizej 300zl to zwykly badziew. Kup sobie lepiej plyn cuticle remover z sally hansen i tym odsuwaj skorki. Tez mialam brzydkie a uzywajac tego plynu i regularnie oliwki do skorek widze ze sa coraz lepsze. Taka dziadowska frezarka to sobie tylko krzywde zrobisz i uszkodzisz macierz-frezarka musi byc dobra i trzeba jeszcze umiec ja obslugiwac (bo to nie takie hop siup jak sie wydaje). Jak bedziesz robic zakupy w Indigo to kup sobie oliwke do skorek o zapachu raspberry love (tym zapachem pachna tez ich paczki wysylane do klientow) a na pewno sie w nim zakochasz

  4. #4279
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał syylwuska Zobacz post
    Ale z baza gelisha mozna uzywac topu z eco a kolorowki jeszcze innej, nie bedzie sie to wszystko gryzlo? Mowisz, ze moze lepszy a w czym? No wlasnie ja mam zwykla tunelowke, i nie wiadomo jak to bedzie wygladalo, najwyzej sprobuje jeden kolor i zobacze, droga tam jest przesylka? Podoba mi sie kolor fireforks czy jakos tak, ale nie widze go na stronie. Jesli ladnie beda wychodzily mi paznokcie to kupie sobie taka jak Ty masz na swieta plamy byly nierownomierne i lekko ciemniejsze od lakieru, uzywalam wszystkiego z semilaca, a on chyba nie ma blokera, wiec pewnie to od slonca, pytam bo nieladnie go wygladalo i chcialam wiedziec jaka jest tego przyczyna. Mam jeszcze odnosnie takich malych frezarek za 30 -40 zl na allegro o mocy 10w chcialabym taka, tylko do odsuwania skorek, bo radelkiem sie kalecze, a plynem nie potrafie usunac ich wszystkich, tzn wokol paznokciA odsune, ale te co narosna takie cienkie na pazokciu i ich nie moge odsunac patyczkiem,czy do tego taka slaba frezarka sie nada?
    Taka np. UR17 FREZARKA DO PAZNOKCI + ZESTAW FREZÓW CENA (4619963683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Albo taka 342~ FREZARKA DO PAZNOKCI + ZESTAW FREZÓW PILNIK (4619482046) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Jestem Ci wdzieczna za poswiecony czas i odpowiedzi ;-)


    Miałam tego typu frezarkę,przez ok. pół roku było ok,potem miałam dłuższą przerwę i po tym czasie zaczęła mi dziwnie wibrować w rękach.Mąż zajrzał do mechanizmu i silniczek niby sprawny,ale sama praca frezarki sprawiała mi ból,więc myślę,że nie warto inwestować,żeby w dość krótkim czasie się popsuła.


  5. #4280
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    bedzie sie trzymalo. W czy jest lepszy? coz to mozna ocenic po testach- jednemu pasuje gelish innemu eco. Chodzi o konsystencje, efekt blyszczenia, to ze sie nie rysuje, aplikacje itd.
    Jesli chodzi o Indigo to przesylka kosztuje 15zl chyba ze zamawiasz na ponad 100zl to wtedy placisz 5zl. Fireworks to produkt IDB a nie Indigo i jego mozesz kupic w dobrej cenie i oryginal u leoberta na all. Frezarka ponizej 300zl to zwykly badziew. Kup sobie lepiej plyn cuticle remover z sally hansen i tym odsuwaj skorki. Tez mialam brzydkie a uzywajac tego plynu i regularnie oliwki do skorek widze ze sa coraz lepsze. Taka dziadowska frezarka to sobie tylko krzywde zrobisz i uszkodzisz macierz-frezarka musi byc dobra i trzeba jeszcze umiec ja obslugiwac (bo to nie takie hop siup jak sie wydaje). Jak bedziesz robic zakupy w Indigo to kup sobie oliwke do skorek o zapachu raspberry love (tym zapachem pachna tez ich paczki wysylane do klientow) a na pewno sie w nim zakochasz
    Szkoda, ze wlasnie nikt nie napisze takiego porownania, jaka jest ta i ta. No tak, sama sprawdzilam i cos ni sie firmy pomylily, zamawiajac ten lakier przydaloby sie jeszcze z jeden, bo bedzie sie bardziej oplacalo.
    Jesli chodzi o ten plyn to mam go i uzywam, ale potrzebuje czegos mocniejszego,bo nawet jak dluzej go trzymam, to nie moge z paznokcia wszystkich skorek zdjac, dlatego myslalam o frezarce, a tak mala o malej mocy to raczej krzywdy by mi nie zrobila bo jak patrze na paznokcie wysylane przez Was na zdjeciach, to nie moge pojac jak mozna tak ladnie odsunac skorki, a jak zostaje mi cos na paznokciu to i hybryda gorzej sie trzyma, bo musze na nia baze polozyc, zawsze z tymi skorkami mam problem. Nawet jak odsune i pomaluje to po paru dniach znowu rosna i widac je na paznociu, jak Wy to robicie, ze jak pokazujecie paznokcie z odrostem to tam dalej skorki sa na swoim miejscu W trakcie te kobiety same sobie odsuwaja czyms? Czy po prostu tak trzymaja sie, jak Wy je odsuniecie do nastepnej hybrydy?
    na pewno bede pamietla o tej oliwce

  6. #4281
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wracajac do topow: kazdemu pasuje co innego, jeden woli gelish drugi woli eco. Oba pieknei blyszcza, dobrze sie nakladaja, maja filtr uv i wspolgraja z wiekszoscia kolorowek. Musisz zdecydowac ktory chcesz kupic. Ja postawilam na gelish, ktos inny na eco-oba sa warte swej ceny.
    Skorki to indywidualna kwestia kazdej osoby-moja kolezanka nie ma skorek w ogole i u niej nawet nie ma co odsuwac, a ja musze sobie odsuwac co tydzien. Tu nie ma reguly.
    Jesli SH nie dziala to sprobuj Kozmetika Afrodita -ktos polecal ze jest dosc mocne i dobrze rozprawia sie ze skorkami.

  7. #4282
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ok podjęła decyzje,kupuje gelish, będę miała dwa z jednej firmy, jak szukalam w mecie to chyba gelish jest bardziej znany, bo o eco to prawie nie ma opinii, jakoś nie mogłam znaleźć, wiec stawiam na gelish, może kiedyś wyprobuje eco
    Baaardzo Ci dziekuje za pomoc w podjeciu dezycji i wiele cennych rad.
    A jeśli chodziło skorki!, to może spróbuje ten drugi, gdzie go można kupić?
    Powiedz mi tylko, jak kobiety przychodzą zdjąć hybrydę, to przychodzą z takimi ladnymi skorkami, bo często widziałam takie zdjęcia z odrostem, czyli one w domu sobie odsuwają? Czy nie rosną im?
    Bo mi po kilku dniach odrastaja i jak mam hybrydę to co mam z nimi zrobic? Odsuwać je tym zelem? Niemzaszkodzi to hybrydzie? Bo jak je zostawie, to brzydko to wyglada, paznokcie sa takie zaniedbane
    A ta oliwka co polecalas, to ładnie nawilza skórki?
    Ostatnio edytowane przez syylwuska ; 08-10-2014 o 12:29 Powód: ,

  8. #4283
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie robie klientkom tylko sobie. Raz w tygodniu nakladam SH i delikatnie zeby nie uszkodzic nalozonej hybrydy odsuwam skorki i ewentualnie cos tam wycinam. Wcierajac w skorki oliwke sprawiasz ze staja sie one bardziej miekkie i mniej widoczne (kiedys mialam takie suche jak kreda). Tu masz zdjecie moich skorek w 5 dzien po ich odsunieciu.

  9. #4284
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Gelish juz zamówiony
    Oliwka dodana do koszyka, ale muszę jeszcze lakiery wybrać
    To juz wszystko wiem, nie wiedziałam czyn można używać tego preparatu jak na paznokciu mam hybrydę.
    Chciałabym kupić jeszcze dwa lakiery brokatowe zloty i czarny ze zlotymi drobinkami, wiesz może jaka polecana firma ma takie?
    A z indigo to mi się juz tyle kolorów podoba, ze nie mam tyle pieniędzy, tylko martwie się czy nie będą dla mnie za geste, czy będę potrafiła je nakładać...

  10. #4285

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    Witam,
    zakupiłam shellac orz hybrydę z IBD na naturalnych paznokciach trzyma się dobrze jednak na przedłużanych żelem podczas utwardzania tak jakby się kurczyły i kolor staje się pofalowany. Czy to wina hybyd? a może jest inny sposób nakładanie na paznokieć przedłużany? są jakieś hybrydy którymi można malować paznokcie żelowe?

    Dodam że uwardzałam w lapie UV
    Proszę o pomoc

  11. #4286
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    syylwuska zloty brokatowy jest fajny gold disco z semilaca a czarny z drobinkami mam akurat na sobie (to ten ze zdjecia, ma w sobie taki delikatny pylek czerwono-zielon-zloty) Beauty Nail chyba 6zl kosztuje nr. 107 do kupienia na all lub stronie magmas. Wiem ze gelish ma tez w swojej ofercie takie lakiery (pzrezroczysty z brokatami w roznych kolorach).

  12. #4287
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Przyjze mu sie bliżej a o czarny to chodziło mi takinczarny z brokatem, czy jakbym po malowała czarny paznokieć 1 warstwa tego disco to dobrze by to wygladalo? Czy jest mocno kryjący? A może kadniej by wyglądał fireworks na tym czarnym?
    Albo jest taki Alp that glitters z ibd, widzialas go może? Podobny do semilaca jest? Bo wtedy może bym fireworksa i tego zamowila
    Co do wizazu to znam go doskonale, ale nie od paznokci, juz ntam zajrzalam i wpadlam na dobre zaczęła wątek o olejowaniu paznokci, nigdy nie myslalam, ze dzięki temu można powiększyć różowa część paznokcia,a ja mam taka mała płytkę, wiec zaczynam, polecał Ci tam zajrzeć
    Ostatnio edytowane przez syylwuska ; 09-10-2014 o 00:55 Powód: ,

  13. #4288
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam wszystkich ! (:

    Sprawa jest następująca:
    Zmęczona ciągłym odpryskiwaniem standardowych lakierów do paznokci postanowiłam zainwestować i przerzucić sie na hybrydy. Jestem nowa w tym temacie, a z powodu natłoku zajęć nie zdążyłam przeczytać wszystkich stron z Waszymi wypowiedziami, wiec pewnie moje pytania sie powtórzą.
    - jaki zestaw startowy najlepiej zakupić ? - myslalam o marce Tifton, ale głownie zależy mi zeby lakiery dobrze pokrywały i schodzily pod wpływem acetonu,
    - widziałam, ze praktycznie jednogłośnie polecacie bazę i top z firmy cnd shellac/gelish - ile powinny kosztować na Allegro ?
    - jakie inne lakiery hybrydowe polecacie (w rozsądnej cenie) ?
    - moze ktoś powiedzieć cokolwiek o lakierach z serii "Color it!" ?

    Z gory wielkie dzięki za pomoc, bo juz zgubiłam sie w nadmiarze informacji znalezionych w necie.

  14. #4289
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Claudia zapraszam do przeczytania tego tematu. Możesz tez użyć wyszukiwarki, która jest w prawym górnym rogu. Odpowiedzi na pytania, które zadałaś lub podobne były już udzielane wielokrotnie, na pewno coś znajdziesz

  15. #4290
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Na shellacu tez się czasem tak robi.
    podpowiedzcie jak zapobiec temu, żeby ta pajęczynka się nie pojawiała

  16. #4291
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zakupiłam hybrydki SPN, kolory bomba! Kolor Lady in Red robi furore.
    (W świetle dziennym pomarańcza wchodząca w czerwień.)
    The world is mine

  17. #4292
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny, dawno mnie tu nie było. Wyszłam trochę ze świata hybryd, pochłonęły mnie studia. W wakacje dbałam o swoje paznokcie, ze zrobionymi wróciłam na studia i koleżanki dopytują o hybrydę więc postanowiłam nieco odświeżyć swoje zasoby. Posiadam top i bazę gelisha, kolorówkę MM i trochę ins. Szukam firmy z bogatą kolorówką najlepiej taką dla młodych babeczek, w przestępnej cenie, wolałabym coś nieco bardziej gęstego niż MM, nie jest warunkiem koniecznym aby się odmaczało ale zależy mi na dobrym kryciu. Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

  18. #4293
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Zdecydowanie SEMILAC - spełnia wszystkie wymienione warunki :-)

  19. #4294
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    indigo.116 kolorów.krycie zazwyczaj przy 2 warstwach.pojemnosci Male i większe koszt 30 i 55zł.sredniogęste.na pewno nie tak jak ins którego zazwyczaj trzeba szukać w butelce i nie chce zejść z pędzelka.no i się super odmacza

  20. #4295
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Często tu zaglądam, mało piszę, ale praktycznie codziennie loguję się, żeby zobaczyć co nowego słychać, przeczytać recenzje produktów których jeszcze nie miałam okazji przetestować, popatrzeć jak kolory się prezentują. Ale rzadko kiedy słychać coś nowego. W kółko wałkujemy te same tematy (nie tylko w tym wątku). I wciąż powracają te same pytania...

    Podczas całej mojej pracy zawodowej spotkałam wielu ludzi, byłam w wielu miejscach, i popełniłam wiele błędów. Pierwszym z nich było kupowanie kolorów lakierów, które mi się podobają. Kolory kupujemy pod klienta. Na pewno więc będą to kolory do frencha, kolor czerwony, bordowy i różowy. Czarny też. I beżowy. I choć jeden "inny": turkusowy, neonowy, niecodzienny. U mnie nie mają wzięcia na przykład kolory perłowe. Tylko raz zdarzyło mi się robić srebrne. Choć oczywiście są okresy, jak na przykład sylwester, gdzie srebro i złoto będzie bardziej popularne, w lato oczywiście neony i pastele; ale dziś mamy jesień, więc te kolory nie będą raczej popularne.

    Często, gdy zdarza mi się nowy klient mówi: ojej, ile pani ma kolorów, nie mogę się zdecydować, moja poprzednia stylistka miała 3 kolory. Otóż nie mam wcale tak wiele lakierów (ok. 15)- kolory które mam w palecie to w większości kolory podstawowe i te same kolory posypane różnymi kolorami pigmentów. Pigmenty nie zgęstnieją, nie zepsują się. Z punktu widzenia kogoś, kto dopiero zaczyna i ma mało klientów jest to bardziej ekonomiczne.

    Ostatnio byłam w gabinecie u pani, która powiedziała, że "paznokcie jej się nie sprzedają". A na półce 100 różnych odcieni samych hybryd. Nie przesadzam, widziałam na palecie kolorów 8 odcieni mięty i turkusu, 6 różnych odcieni neonowego różu i inne tego typu, dlatego powtarzam, jeśli nie mamy klientów na te kolory, kupmy jeden, by móc zaproponować go klientowi, który takie lubi. Wszystkie wiemy jak to wygląda z datą ważności, ja nie wierzę, że ta pani wyrzuci za 4 miesiące każdą z tych 100 butelek, z czego 70 nie było użytych ani razu. Nie, bo będzie robiła takimi gęstymi, przeterminowanymi, bo inwestycja musi się zwrócić.

    Oszczędzanie: możemy zaoszczędzić na acetonie i nie kupować firmowego za 50 zł, tylko zwykły za 10 (oczywiście kosmetyczny), to samo tyczy się cleanera, czy pilników, ale nie oszczędzamy na bazie czy topie. Paznokcie muszą się trzymać, bo inaczej klienta stracimy.

    Cena: widziałam, że ktoś pytał o dokładną wycenę. Po koszt zużycia produktów proszę pisać do producenta, zazwyczaj udostępniają taki wykaz. Do tego należy doliczyć: pilnik, wszystko, czego używamy do konkretnego zabiegu (w tym przypadku do paznokci): cleaner, waciki, primer, serweta, koszt zużycia żarówek, rękawiczki jednorazowe, patyczek do odsuwania skórek; jeśli ściągnięcie paznokci mamy gratis, to również koszty produktów do usunięcia stylizacji; oraz koszty inne: prąd, woda, płyn do dezynfekcji, zus, czynsz.

    Czas: Nowi klienci często dziwią się, że jestem taka szybka. Wcale nie jestem. 5 palców jednej dłoni suszy się w lampie, 5 palców w czasie tych 120sekund jest pomalowane i na zmianę. Nie biję rekordów. Pani w poprzednim salonie robiła żelowego w 3h. To oznacza, że mogła mieć góra 3 klientów dziennie. Każdy palec osobno do lampy. Najwyraźniej nie radziła sobie ze zbyt rzadkim żelem. Dobranie odpowiedniej konsystencji produktów jest bardzo ważne.





    Mam nadzieję, że ten post zapobiegnie choć na chwilę wciąż powtarzającym się pytaniom.

  21. #4296
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kochana to co napisałaś to święta racja... tylko pod względem osoby tylko zaglądającej na forum może to być swego rodzaju elaborat, także życzę sobie i Wam żeby jednak został przeczytany a nie najzwyklej ominięty przez jego długość może wtedy nie będzie powtarzania

  22. #4297
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    takie spostrzezenie: zagladam na to forum regularnie od ponad roku. Wczesniej dziewczyny wypowiadaly sie konkretnie, rzeczowo i na temat-czulo sie ten profesjonalizm oraz cenne porady. Teraz pojawila se cala masa nowych osob ktorym nie chce sie czytac tego co juz bylo (bo przeciez tyleeeeeeeeee tego jest) tylko po sto razy zadaja to samo pytanie. Jak dla mnie forum stracilo na profesjonalizmie i rzeczowosci i przestalo zyc wlasnym zyciem-wpisy pojawiaja sie bardzo rzadko, forum wymarło z mojego punktu widzenia.

  23. #4298
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    3524 - święta racja
    czuszka - też masz rację, ja też nie znoszę tych powielających się pytań, częso odsyłałam, kasowałam, przenosiłam posty - dostało mi się za to, zostałam zbesztana za wywyższanie się, poniżanie początkujących i wprowadzanie nerwowej, nieprzyjemnej atmosfery
    i jak tu wszystkim dogodzić?
    poza tym mam wrażenie, że "internetowe zycie" przeniosło się na portale społecznościowe


  24. #4299
    Totalna maniaczka Avatar moniczka690
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Preston UK
    Postów
    837

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej dziewczyny czy ktoras z was moze zamawiala z alliexpress CND shellac zastanawiam sie nad tym ale sa dosc tanie wrecz za tanie mi sie wydaje (24 kolory za 99$)

  25. #4300
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A odnośnie semilac to ktoś coś wie o SEMILAC BUDUJĄCY LAKIER DO PAZNOKCI - HARD 6 ML (4661758660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Ciekawa rzecz Chciałam też zapytać czy może ktoś używa od nich topu matowego?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •