Strona 159 z 180 PierwszyPierwszy ... 59109149155156157158159160161162163169 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 951 do 3 975 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3951
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Teraz mam zagwostkę jaką bazę wybrać. Czy shellac czy gelish? Może któraś z Was miała okazję używać obu?

    Znacie jakiś tańszy odpowiednik ale dobrze się trzymający koloru Sun Bleached Shellac? Spodobał mi się na fotce, ale nie wiem czy będzie miał wzięcie, bo klientki trochę zachowawczo się zachowują

  2. #3952
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Mielec
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał salonik Zobacz post
    Teraz mam zagwostkę jaką bazę wybrać. Czy shellac czy gelish? Może któraś z Was miała okazję używać obu?

    Znacie jakiś tańszy odpowiednik ale dobrze się trzymający koloru Sun Bleached Shellac? Spodobał mi się na fotce, ale nie wiem czy będzie miał wzięcie, bo klientki trochę zachowawczo się zachowują
    Może z Bluesky Shellac? Mają właśnie odpowiednik tego koloru, tu masz linka:
    BLUESKY Shellac OPEN ROAD pastelowe i INTIMATES (4133945684) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  3. #3953
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Marta, pracujesz na Bluesky? Jak dla mnie to taka jawna podróbka Shellac'ka i trochę strach brać, czy będzie dobrze się trzymało

  4. #3954
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    duzo osób używa bluesky i chwalą sobie. ja też mam i są ok ale ja na bazie harmony
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  5. #3955
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    określenie harmony i gelish to ta sama firma tak? bo już się gubię w tym

  6. #3956
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Tak to samo.

  7. #3957
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Mielec
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał salonik Zobacz post
    Marta, pracujesz na Bluesky? Jak dla mnie to taka jawna podróbka Shellac'ka i trochę strach brać, czy będzie dobrze się trzymało
    Cytat Napisał jumpi Zobacz post
    duzo osób używa bluesky i chwalą sobie. ja też mam i są ok ale ja na bazie harmony
    Dokładnie słyszałam dużo dobrych opinii na temat Bluesky, sama ich nie używałam ale są na mojej liście zakupów i między innymi właśnie ten śliczny żółty kolor Myślę że za tą cenę warto wypróbować.

  8. #3958
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    ja to jestem w ogóle zdania-jeśli hybryda to na naturalki a jeśli mam mieć i tak zbudowany paznokieć żelem to już lepiej dać kolorowy żel niż hybrydę. Hybryda powstała z myślą o naturalnych paznokciach, żeby w nie nie ingerować a robiąc żel chcąc nie chcąc ingerujemy, więc co za różnica czy ściągniemy acetonem czy spiłujemy skoro na pazurze i tak jest żel?
    Zgadzam się z Tobą, Czuszka i dlatego nie kładę żelu pod hybrydę jako zamiennika bazy, bo to by było bez sensu. Jak hybryda to hybryda, od początku do końca.
    Ale często zdarza się, że dziewczyny, które przedłużają pazury żelem, wybierają sobie właśnie jakiś kolor hybrydy na wierzch. A ponieważ nie robię pazurów z rozmachem, raczej kilku osobom, to nie inwestuję w takie same kolory żelu i hybrydy. Wolę mieć te drugie, bo mają szersze zastosowane

  9. #3959
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ale często zdarza się, że dziewczyny, które przedłużają pazury żelem, wybierają sobie właśnie jakiś kolor hybrydy na wierzch.
    Ja z tego samego powodu czasem daję hybrydę na żel

  10. #3960
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Happyhandy-masz rację. Jeśli robisz to "masowo" to jest to dla Ciebie oszczędność żeby nie kupować dwóch produktów takiego samego koloru. Ja robię amatorsko tylko sobie więc stąd takie górnolotne przemyślenia

  11. #3961
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Poza tym mimo wszystko hybrydy są wygodniejsze w nakładaniu, nie ma czyszczenia pędzla itd.
    Taka usługa na zbudowanym akrylowym czy żelowym po prostu trwa krócej i jest dla nas ułatwieniem,
    przyjemniejsze (czyt. krótsze) usuwanie koloru przy zmianie, odnowie, dopełnieniu również nie jest bez znaczenia


  12. #3962

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny zmieniłam żarówki w lampie i moja hybryda znów się nie trzyma ani dnia. Robię po kolei:
    1. Opiłowanie i zmatowienie paznokcia
    2. przetarcie clenerem (ile trzeba odczekać od przetacia do nałożenia bazy?)
    3. nakładam bazę (próbowałam po utwardzeniu z przetarciem czystym wacikiem i bez przetacia skutki takie same)
    4. nakładam kolor (czy grubość warstw moze miec az taki wpływ na trwałość hybrydy?)
    5. utwardzam znow zawsze po 2 min i druga warstwa koloru
    6.utwardzam i nakladam top
    7. utwardzami przecieram cleanerem

    mam baze top i kolor z indigo, cleaner z innej firmy.
    Co może powodowac ze paznokcie sie nie trzymaja i mozna je oderwa od paznokcia i nie ma sladu ze cos na tym paznokciu było?

  13. #3963
    Rozkręcanko Avatar Vika
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    martaurbanczyk - wszystko teoretycznie jest dobrze, ale może z bazą jest coś nie tak, ja nie przecieram clenerem po zmatowieniu i sie wszystko trzyma. Mi nawet na bazie z MM się dość trzymało ale na bazie z Gelisha się trzyma jak mur beton

  14. #3964
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny a łączyłyście bazę Mollona z Tiftonem? Bo poczytałam tutaj dużo opini o właśnie tej marce i mam zamiar kupić kilka kolorków :-) I na mniej więcej ile razy wystarcza 5ml?

  15. #3965

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał martaurbanczyk Zobacz post
    2. przetarcie clenerem (ile trzeba odczekać od przetacia do nałożenia bazy?)

    aż odparuje

    4. nakładam kolor (czy grubość warstw moze miec az taki wpływ na trwałość hybrydy?)

    staraj się kłaść cienko


    mam baze top i kolor z indigo, cleaner z innej firmy.
    Co może powodowac ze paznokcie sie nie trzymaja i mozna je oderwa od paznokcia i nie ma sladu ze cos na tym paznokciu było?

    jakie masz kolory marszczy się?

  16. #3966
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał salonik Zobacz post
    Teraz mam zagwostkę jaką bazę wybrać. Czy shellac czy gelish? Może któraś z Was miała okazję używać obu?

    Znacie jakiś tańszy odpowiednik ale dobrze się trzymający koloru Sun Bleached Shellac? Spodobał mi się na fotce, ale nie wiem czy będzie miał wzięcie, bo klientki trochę zachowawczo się zachowują
    miałam obie, gelish milion razy lepszy. o ile shellac trzymal sie w miare ladnie na twardych plytkach, o tyle gelish trzyma sie na wszystkich! serio, lepszej bazy nie ma.

    ---------- Dodano o godzinie 13:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:10 ----------

    Cytat Napisał martaurbanczyk Zobacz post
    Dziewczyny zmieniłam żarówki w lampie i moja hybryda znów się nie trzyma ani dnia. Robię po kolei:
    1. Opiłowanie i zmatowienie paznokcia
    2. przetarcie clenerem (ile trzeba odczekać od przetacia do nałożenia bazy?)
    3. nakładam bazę (próbowałam po utwardzeniu z przetarciem czystym wacikiem i bez przetacia skutki takie same)
    4. nakładam kolor (czy grubość warstw moze miec az taki wpływ na trwałość hybrydy?)
    5. utwardzam znow zawsze po 2 min i druga warstwa koloru
    6.utwardzam i nakladam top
    7. utwardzami przecieram cleanerem

    mam baze top i kolor z indigo, cleaner z innej firmy.
    Co może powodowac ze paznokcie sie nie trzymaja i mozna je oderwa od paznokcia i nie ma sladu ze cos na tym paznokciu było?
    Ale tylko Tobie się nie trzyma czy mamie/cioci/koleżance też? Może masz po prostu tłustą płytkę. Albo za słabo ją matowisz. Ja przed położeniem bazy kładę odtłuszczacz ezflow i czasami primer bezkwasowy MM.

    Miałam ten sam problem co Ty, jak kupiłam LCN czy LNC lakiery. Lakiery poszły do kosza, kupiłam shellaca, który trzymał się ładnie, a później Gelisha i trzyma się idealnie!

    Może spróbuj nakładać dwie naprawdę cieniutkie warstwy hybrydy. Ewentualnie, jeśli masz taką możliwość, zrób hybrydę inną marką i sprawdź czy też będzie odłazić jak plaster.

  17. #3967

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Ka_r0 Zobacz post
    jakie masz kolory marszczy się?
    mam tylko chic nude i nie marszczy sie. Moze tp zabrzmi głupio ale ile ten cleaner paruje?

    ---------- Dodano o godzinie 23:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:05 ----------

    Cytat Napisał jealousgirl Zobacz post
    miałam obie, gelish milion razy lepszy. o ile shellac trzymal sie w miare ladnie na twardych plytkach, o tyle gelish trzyma sie na wszystkich! serio, lepszej bazy nie ma.

    ---------- Dodano o godzinie 13:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:10 ----------



    Ale tylko Tobie się nie trzyma czy mamie/cioci/koleżance też? Może masz po prostu tłustą płytkę. Albo za słabo ją matowisz. Ja przed położeniem bazy kładę odtłuszczacz ezflow i czasami primer bezkwasowy MM.

    Miałam ten sam problem co Ty, jak kupiłam LCN czy LNC lakiery. Lakiery poszły do kosza, kupiłam shellaca, który trzymał się ładnie, a później Gelisha i trzyma się idealnie!

    Może spróbuj nakładać dwie naprawdę cieniutkie warstwy hybrydy. Ewentualnie, jeśli masz taką możliwość, zrób hybrydę inną marką i sprawdź czy też będzie odłazić jak plaster.
    Robilam tez siostrom i to samo.

    ---------- Dodano o godzinie 23:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:09 ----------

    Mam jeszcze pytanie jakim pilnikiem matowocie płytke przed hybryda?

  18. #3968

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał martaurbanczyk Zobacz post
    mam tylko chic nude i nie marszczy sie. Moze tp zabrzmi głupio ale ile ten cleaner paruje?

    ---------- Dodano o godzinie 23:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:05 ----------



    Robilam tez siostrom i to samo.

    ---------- Dodano o godzinie 23:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:09 ----------

    Mam jeszcze pytanie jakim pilnikiem matowocie płytke przed hybryda?
    chwilkę, to widać

    ja robię pilnikiem 320

  19. #3969
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny poleccie jakis dobry top. Ne gelishu robia sie masakryczne pajaczki. Top mam nowy. Na starym nic takiego nie mialo miejsca. A teraz klientki skarza sie, ze hybryda peka i koncowki robia sie (w moim rozumieniu - wygladaja) brudne.

    Shellac? Spn? Co polecacie

  20. #3970
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja polecam SPN jeszcze mnie nie zawiodl

  21. #3971
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jealousgirl Zobacz post
    Dziewczyny poleccie jakis dobry top. Ne gelishu robia sie masakryczne pajaczki. Top mam nowy. Na starym nic takiego nie mialo miejsca. A teraz klientki skarza sie, ze hybryda peka i koncowki robia sie (w moim rozumieniu - wygladaja) brudne.

    Shellac? Spn? Co polecacie
    Na shellacu tez się czasem tak robi.

  22. #3972
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mi się robią pajęczynki wtedy kiedy klientka ma zbyt cienkie paznokcie. W innych przypadkach jest ok

  23. #3973
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No ja też tak dotychczas myślałam. Albo kiedy są mocno eksploatowane te końcówki są popękane i wyglądają na brudne. Inny powód nie przychodzi mi do głowy.

    Zastanawiam się tylko czy SPN ma może inną wytrzymałość, czy na każdym topie tak się będzie robić. ;/

  24. #3974
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Hybrydy 5th Dimension

    Witam.
    Dziewczyny co możecie napisać o hybrydach marki 5th Dimension?
    Czy któraś z was używa Podobno nie raz można trafić na glutowatą konsystencję Jakir kolorki polecacie i czy wystarczą 2 warstwy koloru do pełnego krycia? Cena jest kusząca ale nie wiem czy jakość wystarczająca. Proszę o opinie i mile widziane zdjęcie, jeśli macie na pazurkach.
    Pozdrawiam

  25. #3975
    Kosmetyczka Avatar Maladive
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    38

    Domyślnie Odp: Hybrydy 5th Dimension

    Wczoraj zamówiłam sobie 2 kolorki i zobaczymy co przyjdzie. Z przesyłka wyszło 20 zł, wiec bardzo mało. Podobno schodza pod acetonem, a konsystencja jest różna - niektórzy piszą, że zależy od koloru.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •