Strona 175 z 180 PierwszyPierwszy ... 75125165171172173174175176177178179 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 351 do 4 375 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4351
    Debiutantka Avatar karolkar
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    piaseczno
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cosmetic zone jakiś link mogła bym poprosić? Albo jestem dziś zdolna inaczej albo nie widze strony gdzie są te mniejsze pojemności :-) B-)

    ---------- Dodano o godzinie 03:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:55 ----------

    Cytat Napisał agata19_11 Zobacz post
    Witam Przymierzam się do zakupu zestawu do robienia paznokci hybrydowych (do tej pory robiłam tylko akryl) i tu moje pytanie. W owym zestawie jest lampa 14 Watt, czy taka moc będzie w stanie utwardzić lakier?
    Pozdrawiam

    ****
    Mysle że jezeli mała la tarka jest w stanie to ta tez za rade . teoretycznie troche sie naczytalam i z tego wynika ze da rade ta 14 watowa .
    Ale nie jestem specjalistką , może ktoś miał z tym realne doświadczenia . jeśli robiłaś akryl to od niego chyba powinnaś mieć lampe? ( popraw mnie jak sie myle , specem nie jestem )

  2. #4352
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agata19_11 Zobacz post
    Witam Przymierzam się do zakupu zestawu do robienia paznokci hybrydowych (do tej pory robiłam tylko akryl) i tu moje pytanie. W owym zestawie jest lampa 14 Watt, czy taka moc będzie w stanie utwardzić lakier?
    Pozdrawiam
    jeśli kupujesz LED to wystarczy 9w; jeśli UV to musisz mieć 36W
    Cytat Napisał karolkar Zobacz post
    Cosmetic zone jakiś link mogła bym poprosić? Albo jestem dziś zdolna inaczej albo nie widze strony gdzie są te mniejsze pojemności :-) B-)

    ---------- Dodano o godzinie 03:00 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 02:55 ----------




    ****
    Mysle że jezeli mała la tarka jest w stanie to ta tez za rade . teoretycznie troche sie naczytalam i z tego wynika ze da rade ta 14 watowa .
    Ale nie jestem specjalistką , może ktoś miał z tym realne doświadczenia . jeśli robiłaś akryl to od niego chyba powinnaś mieć lampe? ( popraw mnie jak sie myle , specem nie jestem )
    Cosmetics Zone - lakiery hybrydowe, przedłużanie rzęs, akcesoria kosmetyczne
    sprzedają też na allegro (przesyłka wychodzi taniej)

  3. #4353
    Rozkręcanko Avatar agata19_11
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Świdnik
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    karolkar : akryl się sam utwardza
    czuszka : ta lampa jest 14Wattowa Uv, więc nie będę ryzykować i od razu lepiej kupię 36

  4. #4354
    Debiutantka Avatar karolkar
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    piaseczno
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agata19_11 Zobacz post
    karolkar : akryl się sam utwardza
    czuszka : ta lampa jest 14Wattowa Uv, więc nie będę ryzykować i od razu lepiej kupię 36
    ***
    Masz racje jeśli masz możliwość kup 36 :-) co do akrylu nie wiedziałam w końcu w tej kwestii to sie nie znam .



    Z innej beczki dzis czytalam ulotke na lakierku art lak i producent to silcare wiedziałyście ? Trwałość poprawka tydzień jest na spokojnie , mama mały odprysk z dwu palcy ale ich uzywa najwiecej , zmywanie odmoczenie 10 min i zdrapywanie delikatnie patyczkiem . nie jest tragicznie :-)

  5. #4355
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał agata19_11 Zobacz post
    karolkar : akryl się sam utwardza
    czuszka : ta lampa jest 14Wattowa Uv, więc nie będę ryzykować i od razu lepiej kupię 36
    albo kup sobie małą ledówkę (koszt koło 100zł)-oszczędność czasu bardzo duża

  6. #4356
    Debiutantka Avatar karolkar
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    piaseczno
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć art lak trzyma sie świetnie 2 tygodnie :-) z tym że po jakichś 8-10 dniach mam za duzy odrost i baza nawierzchnia warstwa ściaga sie lub powstaja w niej dziurki po wyjeciu zz lampy( czy daje za cienka waarstwe?)

    Co myslicie o firmie lacco? Sprzedawca jaape i rossaris na allegro warto u niego sie zaopatrywać? Hurtownie , sklepy czy w okolicy Piaseczna znajde jakieś

    To na tyle moich refleksji i pytań na dziś , a teraz pedem wracam do anatomii:-)
    Ostatnio edytowane przez karolkar ; 10-12-2014 o 19:41 Powód: ...

  7. #4357
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    ŁÓDŹ
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Wszelkie KOLOROWE PAZURKI

    Mam pytanie, czy można używać lakierów hybrydowych do zrobienia kolorowego frencha czy lepiej mieć osobno żele kolorowe i hybrydy ? Moje pytanie dotyczy normalnego przedłużania żelem . Zastanawiam się nad tym, bo jeżeli można tak robić to wydaje mi się że nie ma sensu kupować żeli kolorowych Przepraszam za zaśmiecanie tematu ale nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie

  8. #4358
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Wszelkie KOLOROWE PAZURKI

    coraz więcej stylistek nakłada na przedłużone żelem paznokcie hybrydę. Hybrydę można nakładac i na paznokcie naturalne i przedłużane.

  9. #4359
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Wszelkie KOLOROWE PAZURKI

    Cytat Napisał Madziuszka Zobacz post
    Mam pytanie, czy można używać lakierów hybrydowych do zrobienia kolorowego frencha czy lepiej mieć osobno żele kolorowe i hybrydy ? Moje pytanie dotyczy normalnego przedłużania żelem . Zastanawiam się nad tym, bo jeżeli można tak robić to wydaje mi się że nie ma sensu kupować żeli kolorowych Przepraszam za zaśmiecanie tematu ale nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie
    ja ostatnio tylko hybrydy kupuję na chyba ,że jakiś kolor żelu wpadnie mi w oko..

    możesz robić frencha hybrydą na goły jak i przedłużony paznokieć po opracowaniu albo też metodą combi czyli ,hybryda i żel

  10. #4360
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Tczew
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam. Przyznam szczerze, że przeczytałam tylko ostatnią stronę i jedną z kilku ostatnich Mam nadzieję, że nikt mnie za to nie skarci

    a moje pytanie jest następujące
    czy można przygotowane paznokcie pomalować zwykłym lakierem i tylko nałożyć przezroczystą hybrydę? i utwardzić?
    Ja jestem początkująca w tych sprawach, więc ciężko mi samej ocenić. Czy to będzie się trzymało? Proszę o opinię

  11. #4361
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    powiem szczerze,że nidgy nie próbowałam lakieru wzmacniać hybrydą,nie odważyłabym się na taki zabieg,dlatego ,że hybryda potrzebuje bazy a lakie to nie baza,pewnie odejdzie i to szybko..

  12. #4362
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Tczew
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ale tak właściwie, to spróbować można prawda? no cóż, dużo na tym nie stracę, a może jakieś wyjście to będzie chociażby krótkotrwałe

  13. #4363
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Niestety nie bedzie sie trzymac

  14. #4364
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Będzie się trzymać, jeśli:
    a) będą to paznokcie mocne, nie takie, które wyginają się w każdą stronę,
    b) najpierw nałożysz bazę, lub jeszcze lepiej utwardzisz paznokcie żelem,
    c) i lakier i hybryda będzie dobrej firmy, takie co się na prawdę trzymają,
    d) nałożysz nabłyszczacz na dobrze wyschnięty lakier i dokładnie pomalujesz nim lakier + zabezpieczysz wolny brzeg, a jeszcze lepiej dwie warstwy topa.


    Przed świętami stałej klientce tak zrobiłam: paznokcie utwardzone żelem + lakier + top. Pracuję na Vinyluxie i Shellacu. 3.01 była ta pani, bo jednego złamała, ale reszta - poza zarysowaniami i startym lakierze od sprzątania wszystko się trzymało. Robiłam tak kilka razy, oczywiście najpierw sprawdziłam na sobie, na samej hybrydzie + krótkich paznokciach.

    Poza tym - pisałam już o tym.

  15. #4365
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie. To mój pierwszy post, jestem totalnie zielona a chciałabym też mieć piękne hybrydowe paznokcie. Kupiłam wszystko co trzeba i hybrydy firmy ESN go gel. Czy ktoś pracował na tym produkcie i może okreslić jego trwałość? Jaką bazę i jaki top do tej hybrydy dawałyśmy żeby było najskuteczniejsze i najtrwalsze
    Dziękuję za odpowiedź

  16. #4366
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Co do utrwalania lakieru hybrydą, to ja robiłam wiele razy taki miks, że dawałam bazę hybrydową, na to kolor hybrydowy i top pomieszany z np. perłowym lakierem, żeby ładnie błyszczały. Efekt? Trzymają się do uzupełnienia. Baza Gelish, kolory różne, top Eco.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #4367
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Wszelkie KOLOROWE PAZURKI

    Cytat Napisał ania38 Zobacz post
    ja ostatnio tylko hybrydy kupuję na chyba ,że jakiś kolor żelu wpadnie mi w oko..

    możesz robić frencha hybrydą na goły jak i przedłużony paznokieć po opracowaniu albo też metodą combi czyli ,hybryda i żel

    ja też tak robię. kupuję tylko hybrydy. Bardzo rzadko kupuję żel

  18. #4368
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam pytanie, może jest ono dziecinnie proste i intuicyjne, ale wolę się dopytać.
    (no może dwa pytanka)

    1. Czy po zrobieniu hybrydki można zamiast nanoszenia oliwki wykonać zabieg parafinowy?

    2. U mojej teściowej hybryda szybko odpryskuje, wszystko robię krok po kroku bardzo dokładnie i starannie, jedynym problemem jaki widzę to płytka paznokci, która jest niezwykle pofalowana i nierówna, czy to może mieć związek z odpryskiwaniem hybrydy? Jak temu zaradzić?

    Miałybyście jakiś pomysł?

    Z góry dziękuje za odpowiedź

  19. #4369
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    1. Parafinę raczej przed zabiegiem, żeby się nie odparzyło
    2. Tu przyłączam się do pytania. Ostatnio polożyłam na takie pofałdowane paznokcie na skutek zbyt mocnego wycinania skórek hybrydę. Po ftyg.zeszła. teraz nalożyłam akrylowe paznokcie jej.na razie sie trzymają. Ale jeśli ktoś ma na takie paznokcie patent to się podzielcie. Dodał, ze porcelana tu nie pomogła

    ---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:35 ----------

    Jeszcze taka ciekawostka. Na ile starczyło mi topu marki Gelish 15 ml. Po 110 parach rąk jeszcze da sie z niego wygrzebac. oczywiście nie liczę powtórnie nakładanego topu gdy np.przykrywką stempelek topem.
    Nieźle co?

  20. #4370
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera16, dzięki za podpowiedź, kurcze nie wiedziałam że może coś odparzyć :/


  21. #4371
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zabieg parafinowy ma na celu odżywić również płytkę ale raczej nic się nie dostanie przez żel.
    ja tak wlasnie robię tylko odtłuszczam dobrze przed położeniem hybrydy

  22. #4372
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Nai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no to będą próbować zrobić parafinę przed lub po zdjęciu hybrydy gdy nadejdzie czas na chwilę przerwy

    Zamówiłam hybrydy z Cosmetics Zone, dużo dobrego o nich czytałam, więc kto wie może będą trzymały się lepiej od lakierów artlak.

  23. #4373
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nie wiem na jakiej bazie pracujesz.ja na gelish.gelish ma rzadkie hybrydy ale trzymają się najdłużej.przynajmniej ja takie mam doświadczenia. A w eurofashion jest promocja 2+1 gratis dla pojemności mini. Dużo jest też na wyprzedaży.jak poszukasz to za 80-90 zł masz 3 szt.naprawdę porządnej hybrydy.
    a kolory zawsze sprawdzam tu na tej stronce http://www.chickettes.com/gelish-tan-swatches/
    tu najbardziej realistycznie widać.Przynajmniej te kolory co ja mam tak wyglądają jak na tej stronce.
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 20-01-2015 o 11:52 Powód: dodanie teksu

  24. #4374
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    aha to obie poprzeglądam zaraz.
    a jeśli chodzi o ozdoby to np, cyrkonie można na klej na ostatnią warstwę topu przykleić, ale np te naklejki wodne pod top, a inne hologramy i brokaty na mokry lakier można nakładać potem do lampy i na to dopiero top? będzie się trzymać?

    Przepraszam że tyle pytam, ale się uczę i nie chcę robić głupich błędów dlatego wolę spytać

  25. #4375
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    cyrkonie nity przyklejam na koniec na klej do tipsów.niegdy nie dawałam dodatkowego topu. Hologramow nie zatapialam.a naklejki wodne....hm nie mam zbyt dobrego doświadczenia. Mi się top na nich zawsze wykrusza. Jedyne wyjście to ns bialy hybrydowy pazn.juz wykończony topem pomalować bezbarwnym lakierem i na to kalkomania. A potem 2x top lakierem. Ja z hybrydą i naklejkami wodnymi wiele razy próbowałam i nie wychodzilo mi.
    a brokat kladlam na utwardzony lakier potem jeszcze raz do lampy i na to top.taki filmik z firmy shelac widzilam i tak zrobiłam.trzymalo się choć brokatu cieniusienko dawalam
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 20-01-2015 o 14:04 Powód: dodanie tekstu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •