Strona 179 z 180 PierwszyPierwszy ... 79129169175176177178179180 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 451 do 4 475 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4451
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mistero na bazie gelish trzymają się bardzo dobrze.
    semilaci lubie,ale przegiecie ze mozna kupic je dosłownie wszędzie
    troche sie firma rozchulała

  2. #4452
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    W każdej firmie znajdą się fajniejsze i mniej fajne kolory, mam spn i semilac i w obu niektóre są super a niektóre doprowadzają mnie do szału.czy używacie może bazy z spn która się wciela w paznokcie a nie w pędzelkiu Czy współgra z semila kiEm?

  3. #4453
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Hybrydy Artlak

    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa i mam nadzieje że nie zlinczujecie mnie od razu.
    Zakupiłam 15 kolorów firmy artlak - spotkałam się z różnymi opiniami dobrymi jak i złymi.
    W sobotę pierwszy raz robiłam klientce paznokcie, zadzwoniła do mnie po 5 h, że odpadł jej cały jeden. Pojechałam do niej patrze i faktycznie tak jakby nie scalił się z bazą. ( używam bazy IBD) Nie jestem Świeżakiem w tych sprawach bo paznokcie już chwilę robie. Naprawiłam problem, wczoraj dzwoni, że z dwoma kolejnymi jet to samo, dlatego wydaje mi się, że to wina bazy. Zrobiłam sobie inny kolor i tak samo odpada płatem a baza po części zostaje na paznokciu.
    Używacie tych hybryd? Jakiej bazy dajecie do nich?
    Wg. dowiedziałam sie, że ich producentem jest silcare - który też średnio trzyma mi się na bazie IBD.

    Zastanawiam sie nad Gelishem lub Semilaciem - szkoda mi wywalać 15 kolorów w kosz - tym bardziej że są na prawde ładne.
    Doradźcie mi priosze!

  4. #4454
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Hybrydy Artlak

    No niestety artlak to jedne z najgorszych lakierow na rynku i raczej je bym obwinila

  5. #4455
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    11

    Hai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jeśli chodzi o lakier hybrydowy to może trzeba zapoznać się z opiniami na temat firmy biukur. Ja teraz jak coś kupuje, a w szczególności to w pierwszej chwili ceneo a po drugie zerkam na oponie. Cena ważna, ale nie raz warto dołożyć parę złoty i mieć fajną rzecz.
    Ostatnio edytowane przez mirekwalczyk ; 12-05-2015 o 10:30

  6. #4456
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Hybrydy Artlak

    radze zainwestowac w lepsze lakiery a te zostawić na żel.

  7. #4457
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny potrzebuję z Cosmetic Zone dwie hybrydy. Jedną takiego klasycznego nudziaka i jedną piękne bordo. Pomożecie coś wybrać? Ciągle mam problem przez neta wybrać.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  8. #4458
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny chciałabym się wybrać na szkolenie między innymi z mehndi, koronek mam dylemat rapidograf czy stalowka? Jaka jest różnica? Które fajniejszy efekt daje? Proszę o radę

  9. #4459
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Tak oglądam te stylizacje i naprawdę mega mi się podobają. Raz miałam jednak hybrydę i w sumie od roku mam tak zniszczone paznokcie, że nie mogę nic z nimi zrobić. Myślicie, że to wina kosmetyczki? Czy po prostu mam słabe paznokcie, które nie tolerują hybrydy?

  10. #4460
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    Cytat Napisał Etlyeskel Zobacz post
    Tak oglądam te stylizacje i naprawdę mega mi się podobają. Raz miałam jednak hybrydę i w sumie od roku mam tak zniszczone paznokcie, że nie mogę nic z nimi zrobić. Myślicie, że to wina kosmetyczki? Czy po prostu mam słabe paznokcie, które nie tolerują hybrydy?
    A w jaki sposób zdjęłaś hybrydę? Czy przypadkiem sama jej nie zdrapałaś? Zawsze przy takim skubaniu zrywa się swoją płytkę i paznokcie się bardzo osłabiają ale na pewno przez rok by ci się zregenerowały. Prawdopodobnie masz słabą płytkę, miękką z natury lub jakimiś innymi problemami. Jakąś suplementacja diety + odzywka czynią cuda. Choć bywają osoby którym czego się nie nałoży to się nie trzyma, mają tłustą płytkę, lub inne wewnętrzne schorzenia których defektem ubocznym mogą być problemy z paznokciami.

  11. #4461

    Domyślnie Odp: Shellac - Co to takiego?

    udaj się do kosmetyczki najlepiej doradzi i zrobi na pewno jest jakas dobra w Twojej okolicy

  12. #4462
    Rozkręcanko Avatar ashley2020
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hej dziewczyny ..pracuje aktualnie na marce OPI i jest problem z bazą. Jest dość sporo klientek na gel color, ale po dwóch tygodniach używania baza się robi gęsta, ściąga kolor, nie chce się w pełni utwardzać i robi się gumowa. Czy ktoś z Was miał ten sam problem?

  13. #4463
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał ashley2020 Zobacz post
    hej dziewczyny ..pracuje aktualnie na marce OPI i jest problem z bazą. Jest dość sporo klientek na gel color, ale po dwóch tygodniach używania baza się robi gęsta, ściąga kolor, nie chce się w pełni utwardzać i robi się gumowa. Czy ktoś z Was miał ten sam problem?
    kurcze pracuje na OPI i mi sienic takiego nie robi
    Nam przedstawiciel mowil, ze przed nałożeniem bazy najlepeij uzywac bondera OPI a nie zwykłego odtłuszczacz

  14. #4464
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cześć dziewczyny. Starałam się nie być następną zadającą te same pytania, ale niestety czas mnie ściga a ja jestem dopiero na 58 stronie. Dziś wypłata więc chciałabym jeszcze w tym tygodniu zainwestować w hybrydy ale oczywiście nie mogę się zdecydować które Mało mam kasy bo dopiero rozpoczynam przygodę i zobaczę jaki będę mieć popyt w domowych warunkach.
    Myślałam o tym zestawie MM ale wyczytałam że baza 2w1 nie bardzo chce schodzić i trzeba piłować więc nie jestem pewna.

    Dlatego proszę powiedzcie mi co sądzicie o bazie 2w1 MM?
    Czy bazę i top Harmony można kupić w mniejszych opakowaniach niż 15ml?
    Jak sprawuje się baza i top z Indigo?
    I może któraś korzysta z produktów Gellaxy Perfect Beauty? Bardzo chciałabym coś przeczytać na ich temat ponieważ mam dystrybutora bardzo blisko i nawet jeśli kupię bazę i top innej firmy to chyba będę kupować kolorki u nich. Oczywiście wątek PB przeczytałam ale nie ma tego za wiele.

    Pozdrawiam i z góry przepraszam!

  15. #4465
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Luna0 - faktycznie 2w1 mistero trzeba piłować, ale mają też bazę i top easy off i te się dobrze odmaczają. Ja akurat używam 2w1 bo i tak ściągam frezarką, poza tym jest nie do ruszenia - miesiąc kobity chodzą

  16. #4466
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jeszcze mam pytanie, jestem na stronie 129 więc coraz bliżej
    Czy ta strona nov-med.com.pl sprzedaje oryginały? Była tu polecana ale dawno, a na wykazie dystrybutorów Harmony jej nie ma. Może polecacie inną strone z gelishem tylko nie eurofashion bo na niej obecnie są niedostępne.

    I jeszcze jakbym mogła zapytać jaki produkt do skórek polecacie przy mani hybrydowym?


    Uff przeczytałam wszystko, ale niestety widzę że temat obumarł
    Ostatnio edytowane przez Luna0 ; 07-09-2015 o 15:59

  17. #4467
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja bardzo lubię i polecam hybrydy z neonail, są trwałe i łatwo się je ściąga. A kolorów jest tyle,że aż ciężko się zdecydować co wybrać podczas zakupów, hehe

    Co do pytania powyżej o płyn do skórek to ja raczej go nie używam tylko odsuwam skórki radełkiem, ewentualnie przy grubszych skórkach chwilę mocze ręce w wodzie bez żadnych środków. Ale również chętnie dowiem się czy polecacie coś w tej kwestii

  18. #4468
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny czy semilac lub jakaś inna firma ma w swojej ofercie hybryde typu drobina srebrna lub złota, którą można położyć na każdy kolor?

  19. #4469
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Allepaznokcie mają bezbarwną hybrydę z drobinkami a mam z drobinkami złota. To chyba numer 76 albo 79

  20. #4470
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    sory, ale g*wno prawda
    pogrubiona część tekstu mnie rozwaliła

    Przede wszystkim pilnik jest właśnie najbardziej niebezpieczny z mozliwych metod (nie wliczam w to frezarki- to już wogóle tragedia), firmy, które oferują szkolenia a są firmami również produkującymi akcesoria do paznocki, chcą jak najwięcej zarobić. masz kupić wszytsko jednej firmy i również 'specjalny' remover do zdejmowania hybrydy..

    Hybrydę robie tyle hit hybrydowy jest w pl, czyli od 2010 roku. Zawsze używam 1/4 wacika namoczonego acetonem i owijam folią. Miałam przypadek dziewcyzny (nie jednej), która przyszła do mnie po hybrydzie zdjętej w jakimś salunie, zmasakrowane paznokcie z dziurami i oczywiście z kawałkami hyrbydy,bo acetonem nie dało się zdjąć to zaczeła piłować pilnikiem a potem jeszcze frezarką dała czadu.. Także zdejmowanie acetonem również zależy od firmy, przeszłam chyba z 5 szkoleń z hyrbyd różnych firm. Każda firma zabraniała używać aceton jedynie ich płyn do zdejmowania hybrydy a ja na to of course NO
    Należy wybierać takie, któe ładnie się rozprowadzają na paznokciu, dają intensywny kolor, czy rzadkie czy gęste?- kiedyś wolałam rzadkie, teraz wole gęste, łatwo się zdejmują.

    A przede wszytskim takie które mają czadowe kolory


    Chyba tez mi sie wydaje ze aceton to mniejsze ZŁO niż spilowywanie pilnikiem. Czasami anwet daje kropelek oliwki na skorki o woijam wacikiem,aby aceton nie dzialal az tak wysuszajaco na skorki. Głowię sie tylko co zdziewczetami ktore odrazu po owinieciu acetonem i odczekaniu kilku minut mowia ze ich piecze i pali.... a dodam ze nie spilowuje na tyle plytki zeby ja az tak podraznic :/ ... jak dlugo owiniate folia paluszki,trzymacie w acetonie? ja max 10 minut

  21. #4471
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał bettyblue Zobacz post
    Chyba tez mi sie wydaje ze aceton to mniejsze ZŁO niż spilowywanie pilnikiem. Czasami anwet daje kropelek oliwki na skorki o woijam wacikiem,aby aceton nie dzialal az tak wysuszajaco na skorki. Głowię sie tylko co zdziewczetami ktore odrazu po owinieciu acetonem i odczekaniu kilku minut mowia ze ich piecze i pali.... a dodam ze nie spilowuje na tyle plytki zeby ja az tak podraznic :/ ... jak dlugo owiniate folia paluszki,trzymacie w acetonie? ja max 10 minut
    Zdarzają się klientki,które już po minucie mówią, że je szczypie. zależy to od ich płytki, jedne mają tak drugie tak. wybieramy mniejsze zło uzywajac acetonu. Gdy klientki mówi, ze ją piecze czy parzy, odpowiadam: proszę wytrzymać tyle ile da pani radę, bo w przeciwnym razie będę musiala użyć pilnika.. i NAGLE! przestaje ją piec, parzyć. wytrzymuje te max 10min.
    Jeżeli jednak naprawde nie daje rady, trudno. Będą piłowane, aczkolwiek moje hybrydy (shellac, semilac, OPI) zdejmują się rewelacyjnie.

    Zaznaczam, że jak nakładam aceton na wacik to obejmuje tylko paznokieć, nie owijam całego palca.

  22. #4472
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    kolorki estetiq prawie wszystkie są w katalogu hybryd
    Hej, dopiero założyłam konto i nie mogę sobie poradzić, mogłabyś dać linka do tego katalogu hybryd i powiedzieć jak znaleźć na przyszłość?

  23. #4473
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja wolę żelowe bo się dłużej trzymają, co 2 tyg do kosmetyczki by mi się nie chciało chodzić. Przy żelach chodzę co miesiąc i jakoś wygodniejsze to dla mnie ale muszę je niedługo ściągnąć, żeby paznokcie odpoczęły (((

    kwiaciarnia kraków
    Ostatnio edytowane przez ilonka3 ; 01-04-2016 o 21:50

  24. #4474
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    łączyłyście CND Shellac z semilac-iem lub neonail?
    Baza i top z CND oczywiście.

    Cały set zrobiony semilac-iem to dla mnie masakra w ściąganiu... CND za to schodzi bajecznie.
    Jak ze współpracą cnd z innymi firmami? Nakładanie i ściąganie

  25. #4475
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Xylogic Zobacz post
    łączyłyście CND Shellac z semilac-iem lub neonail?
    Baza i top z CND oczywiście.

    Cały set zrobiony semilac-iem to dla mnie masakra w ściąganiu... CND za to schodzi bajecznie.
    Jak ze współpracą cnd z innymi firmami? Nakładanie i ściąganie
    Podpowiadamy jak ułatwić sobie zdejmowanie lakieru: 1) Należy zmatowić delikatnie wierzchnią warstwę paznokcia pokrytego manicure hybrydowym 2) Nasącz folie do ściągania lakieru hybrydowego (polecamy używanie Semilac Remover Wraps) korzystając z płynu Semilac Remover. Owiń starannie folie wokół każdego palca, pozostaw na 10 minut (możesz dodatkowo nałożyć na dłonie rękawiczki foliowe, co utrzyma ciepło dłoni i przyspiesza rozpuszczanie hybryd 3) Zmiękczoną hybrydę usuń przy pomocy Semilac Stiper'a, drewnianego patyczka lub Pusher'a. Na zakończenie delikatnie wyrównaj powierzchnię drobnoziarnistym bloczkiem. Aby uzyskać perfekcyjny manicure hybrydowy zaleca się łączenie lakieru hybrydowego Semilac z firmową bazą i topem. Produkty te są całkowicie kompatybilne. Nie znamy składu bazy i topu innych firm, zatem nie jesteśmy w stanie zagwarantować idealnego,, trwałego efektu końcowego i bezproblemowej aplikacji w przypadku ich połączenia.
    W razie pytań chętnie pomogę
    Online Ekspert marki Semilac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •