Strona 164 z 180 PierwszyPierwszy ... 64114154160161162163164165166167168174 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 076 do 4 100 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4076
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał rf30 Zobacz post
    Witam,
    Jestem pasjonatką hybryd, chociaż dopiero zaczynam i czasmi nie wychodzi Mam baze i top z mollon pro, ogladając wzorniki hybryd chciałam dokupic kolory z allegro 6B&N 4 szt. LAKIER HYBRYDOWY INS 6ML 3+1 grati (4311049008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Moje pytanie czy ktoś łaczył baze i top mollona z kolorami ins? jaki jest rezulat, trzymaja się kolorki? Chciałam się tez zapytac o hybryde z brokatem, mozna ja potraktowac jako top? czy jesli ja uzyje na kolor to trzeba tez uzyc topu?
    Nie kupuj INS, kilka postów wyżej pisałam dlaczego, przeczytaj od #4061. Hybryda brokatowa musi być wykończona topem, nawet użyta na kolor. Oczywiście możesz przetrzeć cleanerem. Jeśli powierzchnia będzie gładka i błyszcząca (mało prawdopodobne, ale możliwe), nie musisz dawać topu. Mollon mam tylko kolory.

  2. #4077
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam trochę kolorków z ins i jeżeli chodzi o krycie i aplikację, to pokuszę się o stwierdzenie, że pod tym względem są lepsze od indigo minusem jest na pewno to, że uciekają z wolnego brzegu/kurczą się. Położone na bazę harmony trzymają spokojnie 3 tygodnie, nawet nie próbowałam ich odmaczać, delikatnie zdjęłam frezarką.

  3. #4078
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czy ktos łaczy mollona z kolorkami innych firm ? Jeśli tak to proszę podzielcie się jaka to firma(y)

  4. #4079
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ins sie trzyma bardzo dobrze, kolory mocno napigmentowane, jednak sie nie odmacza co już było tutaj pisane kilka razy




  5. #4080
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    Dziewczyny polecam hybrydę Beauty Nail: Lakier HYBRYDOWY żelowy Beauty Nail 5 ml PROMOCJA! (4279615789) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    5ml za 6zł! Kupilam na probe, nosilam (na topie i bazie gelish)-pieknie sie trzyma i schodzi w acetonie. Buteleczka szklana, konsystencja srednia (ni to gesta ni to rzadka), zapach podobny do bazy gelish. Ladnie sie poziomuje, nie marszczy i nie ucieka. Teraz widze ze kolorki juz przebrane ale jak ja zamawialam to byl jeszcze duzy wybor. W wolnej chwili wrzuce fotki kolorkow ktore mam. Sprzedajacy bardzo w porzadku- w jednym z lakierow mialam sfatygowany pedzelek ktorym nie dalo sie malowac. Zrobilam mu tylko fotke i wyslal mi nowy lakier na swoj koszt!
    Polecam!

    A masz jakiś wzornik, real foto etc?
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  6. #4081
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam wszystkich,

    Od niedawna interesują mnie hybrydy, zakupiłam hybrydy IBD just gel polish, jestem z nich zadowolona mimo że trzeba kłaść 3-4 warstwy w zależności od koloru. Mam pytanie czy któraś z Was próbowała kłaść hybrydę na Bonder IBD, zamiast stosowania bazy Czy lepiej zainwestować w bazę z IBD czy z Gelisha? A może Shellac?

    Dodatkowo czy ktoś kupował z allegro hybrydy IBD od Sprzedawcy Cosmotic? Byłabym wdzięczna za info

    Pozdrawiam

  7. #4082
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    A masz jakiś wzornik, real foto etc?
    nie ma. Dziewczyny na wizażu kupują w ciemno i wrzucają poszczegolne zdjęcia kolorkow na pędzelku.
    Na bazie i z topem gelish trzyma sie do oporu. Ja zdejmuję po 10-14 dniach ze wzgledu na nieestetyvzny odrost.

  8. #4083
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    A masz jakiś wzornik, real foto etc?
    Pytanie nie do mnie, ale mogę pokazać 3 kolory 43, 55 i 93

  9. #4084
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    ignorantko-pod gelish tez nie matowisz w ogóle płytki i się trzyma?czy te hybrydy z mistero milano będą się nadawały na bazę i top z gelish,bo są trochę tańsze zwłaszcza ze mają niektóre na wyprzedaży po 29zł. Czy któreś z tych kolorów z wyprzedaży godne są uwagi? Może któraś z was pracowała na nich i może się wypowiedzieć, bo czasem mam wrażenie, że jak coś jest na wyprzedaży to pewnie jakaś lipa i szkoda kasy. Skoro te hybrydy z allepaznokcie są takie lipne, zostawię je na stopy,a na ręce muszę kupić lepsze hybrydy.
    podaję link do tych wyprzedaży PERMANENTE UV - Lakiery hybrydowe - Lakiery - Produkty - MisteroMilano

    Hejka,
    ja mam już kilka kolorów z MM (niektóre kupowałam właśnie na promocji) i szczerze polecam jak chce zamówić jakiś kolorek to wpisuje sobie jeszcze w wyszukiwarkę i sprawdzam jak prezentuje się na zrobionych już pazurkach (czasami dziewczyny wrzucają zdjęcia stylizacji z podpisanymi kolorami) albo na FB MM też można sprawdzić, i wtedy podejmuje decyzję...co do trwałości to wiadomo, jak to z hybrydami, zależy jakie kto ma paznokcie ale generalnie trzymają się przynajmniej 14 dni

  10. #4085
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    używał ktoś może hybrydy z firmy KNF ? ja własnie kupiłam jeden kolorek i położyłam na baze z estetiq . jestem ciekawa jak się będzie trzymać.

    kolor z KMF fajnie sie rozprowadził jedna cieniutka warstwa nadala już piękny soczysty kolorek.

  11. #4086
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał dodzinka Zobacz post
    Witam wszystkich,

    Od niedawna interesują mnie hybrydy, zakupiłam hybrydy IBD just gel polish, jestem z nich zadowolona mimo że trzeba kłaść 3-4 warstwy w zależności od koloru. Mam pytanie czy któraś z Was próbowała kłaść hybrydę na Bonder IBD, zamiast stosowania bazy Czy lepiej zainwestować w bazę z IBD czy z Gelisha? A może Shellac?

    Dodatkowo czy ktoś kupował z allegro hybrydy IBD od Sprzedawcy Cosmotic? Byłabym wdzięczna za info

    Pozdrawiam
    Hej drogie Panie i Panowie, mam prośbę o odniesienie się do moich pytań. Bede wdzieczna za info zwrotne

    Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

  12. #4087
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny,mam niebawem zrobić manicure hybrydowy ślubny.Pani młoda nie chce typowego French,a jednolity,niekoniecznie zwykly mleczny kolor. Mówi, ze chce może cos lososiowego, bardzo naturalnego. Co mi możecie polecić. Chodzi o podanie koloru i firmy. Mam bazę i top gelish więc najlepiej żeby firmy współpracowały.
    myślę że powinien to być kolor lekko transparentny,by za bardzo nie rzucał się w oczy.
    czekam na jakieś sugestie.dzięki

    ---------- Dodano o godzinie 13:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:21 ----------

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    używał ktoś może hybrydy z firmy KNF ? ja własnie kupiłam jeden kolorek i położyłam na baze z estetiq . jestem ciekawa jak się będzie trzymać.

    kolor z KMF fajnie sie rozprowadził jedna cieniutka warstwa nadala już piękny soczysty kolorek.
    wczoraj byla u mnie babeczka z hurtowni i polecila KMF.40zl buteleczka.kolory fajne.ale nie wiem czy będzie się trzymac na bazie i topie z gelish.moze któras próbowala?

    stefcia,ta stylizacja na twojej stronce -delikatne paznokcie-piękna.czy to hybryda czy żel.czym robilas te biale zdobienia,bo kwiatek to pewnie akryl

  13. #4088
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac




    wczoraj byla u mnie babeczka z hurtowni i polecila KMF.40zl buteleczka.kolory fajne.ale nie wiem czy będzie się trzymac na bazie i topie z gelish.moze któras próbowala?

    stefcia,ta stylizacja na twojej stronce -delikatne paznokcie-piękna.czy to hybryda czy żel.czym robilas te biale zdobienia,bo kwiatek to pewnie akryl[/quote]


    też kupowałam po 40 zł narzazie 3 dni sie trzyma bez zarzutu na bazie etetiqu (koleżance tydz czasu tez pieknie)

    a co do zdobienia -dziekuje kwiatuszki akrylowe a biale zdobienia farbka akrylowa.

  14. #4089
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera 16- jak młoda nie chce frencha to moze zaproponuj jej taki mani jak na innym forum ma w swojej galerii sandrus: asik-paznokcie zaprasza :-) - Strona 5 - Forum Wizaz.pl
    post z 11.06 zdjecie 3 od gory- taki ni to nudzak ni natural. Zapytaj jej co to za kolorek

  15. #4090
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał dodzinka Zobacz post
    Hej drogie Panie i Panowie, mam prośbę o odniesienie się do moich pytań. Bede wdzieczna za info zwrotne

    Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
    Co prawda nie posiadam żeli i hybryd IBD ale z tego co wiem bonder IBD stosuje się do żeli twardych a hybrydy są "żelami miękkimi"tzn.pracują i uginają się z płytką paznokcia.Taka mieszanka nie wyjdzie,popęka na paznokciu.Lepiej zainwestować w bazę i mieć pewność,że wszystko będzie ok,Gelish jest pewniakiem,na nim każda hybrydka się trzyma,ale myślę ,że Shellac czy IBD też będą dobre.

    O sprzedawcy cosmotic nie słyszałam,Leobert jest pewnym,sprawdzonym sprzedawcą na alle.


  16. #4091
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał rf30 Zobacz post
    czy ktos łaczy mollona z kolorkami innych firm ? Jeśli tak to proszę podzielcie się jaka to firma(y)
    Ja mam 2 kolorki z mollona, baze i top. Łączyłam z hybrydami New Color It z Silcare, 5th dimension i MM. Tylko na 5th dimension na 2 kolorach top się kurczy, a tak wszystko trzyma jak nalezy :-)

  17. #4092
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał dodzinka Zobacz post
    ...Od niedawna interesują mnie hybrydy, zakupiłam hybrydy IBD just gel polish, jestem z nich zadowolona mimo że trzeba kłaść 3-4 warstwy w zależności od koloru. Mam pytanie czy któraś z Was próbowała kłaść hybrydę na Bonder IBD, zamiast stosowania bazy Czy lepiej zainwestować w bazę z IBD czy z Gelisha? A może Shellac?

    Dodatkowo czy ktoś kupował z allegro hybrydy IBD od Sprzedawcy Cosmotic? Byłabym wdzięczna za info
    ...
    Mam kilka IBD, również jestem z nich bardzo zadowolona. Szczególnie fajnie odmaczają się. Na bonderach nie znam się i nie mam teraz możliwości upewnić się, więc mogę coś źle zinterpretować. Wydaje mi się, że pod nazwą bonder są różne preparaty: primer bezkwasowy; żel pierwszofazowy. Just gel polish chyba ma w swojej linii bonder-primer. Nie mam, nie używałam. Czytałam, że znacznie wpływa na trwałość hybryd ...ale jeszcze bardziej na odmaczanie, tzn. jest duuużo gorzej. Baza IBD do hybryd nie jest chwalona. Lepiej kup shellac - nie testowałam lub gelish - będzie dobrze trzymać, chociaż różnicę w "wiązaniu" zauważysz - kolor odpadnie a baza jeszcze będzie na paznokciu (to nie przeszkadza).
    Nie trafiłam jeszcze w sieci na podróbkę just gel, chyba jest za tani żeby go podrabiać Na allegro kupowałam starą serię, nowa ma trochę inną nakrętkę i szerszy, twardszy, płaski pędzelek - dla mnie super ale to kwestia preferencji.
    Ostatnio edytowane przez Ignorantka ; 27-06-2014 o 16:41

  18. #4093
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ignorantko oraz Marylin wielkie dzieki za odpowiedz w czasie oczekiwania na nia spróbowałam położyć hybrydy IBD na bonder IBD póki co noszę je tydzień i wszystko gra, żadnych zapowietrzen ani odpryskow. Ale mimo wszystko zakupię bazę gelish. Może jeszcze proszę o propozycje topu czytałam dobre opinie o eco star, semilac top. Ale moze coś innego proponujecie?
    Co do sprzedawcy o ktorego pytalam, sprawdzil sie idealnie. Towar bez zarzutu
    Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

  19. #4094
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja polecam top uv laq spn. Rewelka. Mialam problem z ryskami, ktore robily sie po okolo tygodniu na koncowkach, zwlaszcza na palcach wskazujacych. Lewa pomalowalam topem gelish a prawa spn i na prawej mam znacznie mniej tych rys niz na lewej. Takze produkt godny uwagi.

  20. #4095
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Stylizacje hybrydowe

    A top z semilac ktoras posiada?

  21. #4096
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał stefcia92 Zobacz post
    używał ktoś może hybrydy z firmy KNF ? ja własnie kupiłam jeden kolorek i położyłam na baze z estetiq . jestem ciekawa jak się będzie trzymać.

    kolor z KMF fajnie sie rozprowadził jedna cieniutka warstwa nadala już piękny soczysty kolorek.
    stefciu,i jak utrzymuje się ta hybryda z kmf? Jestem strasznie ciekawa

  22. #4097
    Nałogowiec Avatar stefcia92
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    654

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    stefciu,i jak utrzymuje się ta hybryda z kmf? Jestem strasznie ciekawa
    mi sie trzymała 3 dni i zaczęła odpryskiwać na czubeczkach. ale za to koleżance trzyma sie 2 tydz super. ja mam bardziej kruchą i łamliwą płytkę. ale wczoraj nałożyłam troche innym sposobem sobie , zobaczymy teraz.

  23. #4098
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    hera 16- jak młoda nie chce frencha to moze zaproponuj jej taki mani jak na innym forum ma w swojej galerii sandrus: asik-paznokcie zaprasza :-) - Strona 5 - Forum Wizaz.pl
    post z 11.06 zdjecie 3 od gory- taki ni to nudzak ni natural. Zapytaj jej co to za kolorek
    kupiłam te hybrydy z tiftona 10.11.12.kolory mleczne, bardzo fajne.mam nadzieję ze dobrze będą się trzymały na bazie i topie gelish.dzis juz pierwsze robilam.

    mam pytanie.dziewczyny.w którym momencie na hybrydę kladziecie stempelek.nie wiem czy dobrze robię, bo klasę na utwardzony i przemyty top,a potem lakierem bezbarwnym pokrywam. Ale zdarza się, że wzorek się rozmywa.
    zastanawiam się czy może pokrywać to topem i utwardzac? Jak wy to robicie?

  24. #4099
    No to..wpadłam Avatar magdalenasteinhof
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Puck,WŁADYSŁAWOWO
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jeśli chodzi o Top to polecam z bluesky shellac ic nowość mam od 2 miesięcy top bez przemywania pięknie się błyszczy przez 3 tygodnie albo i lepiej widzę po tym jak klientki przychodzą z odrostami jest godny polecenia , ostatnio też polubiłam oryginalny top z shellaca

  25. #4100
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dzięki czuszka.sprawdzę dzis czy top nie rozmyje stempelka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •