Strona 171 z 180 PierwszyPierwszy ... 71121161167168169170171172173174175 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 4 251 do 4 275 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #4251
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no właśnie wszystkie wpadają w beż

  2. #4252
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ale na zdjęciu ten kolor indigo wygląda na perłowy

  3. #4253
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    albo sprobowac dac 1 warstwe champagne na 1 warstwe bieli lub mollon MÉTALLIQUE FRANCAIS tez na warstwe bieli?trzeba pokombinowac bo takiego koloru gotowego w buteleczce to raczej nie ma

  4. #4254
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał julia2901 Zobacz post
    najbardziej prześwitują 042 i 045, ale inne też nie wyglądają ładnie po 2 warstwach np. 001 lub 023
    Końcówki wycierają się prawie zawsze, a odpryskują na jednych dłoniach na większości pazurków, na innych na jednym... różnie

    macie może jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje?
    też czytałam same dobre opinie o lakierach Semilac, i jestem trochę zawiedziona

  5. #4255
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    OPI"My Vampire is Buff"
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    lub Shellac "powder my nose", choć ten jest raczej ciepły.
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść






    @julia - 1- spróbuj dokładnie wymieszać kolor w buteleczce. Jeśli potrząsanie nie pomoże, użyj wykałaczki.
    2- dokładnie zabezpiecz wolny brzeg paznokcia zarówno kolorem jak i topem(końcówka wytrze się szybciej, jeśli topu będzie mniej).
    Ostatnio edytowane przez 3524 ; 17-09-2014 o 09:23

  6. #4256
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ten z opi najbardziej podobny jednak chyba kolor OPI Gelcolor Don't Bossa Nova Me Around bardziej przypomina ten co wstawialam

    Simply Into My NAILS: OPI Gelcolor Don't Bossa Nova Me Around

  7. #4257
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam problem z bazą i topem gelish.
    Baza-pisałam ze mleczne kolory tiftona bardzo brzydko kryją bo po 1 warstwie wygląda malo estetycznie.kolor wchodzi w rowki jakies zagłębienia po bazie.czy aby po bazie? a może ja źle magowie.niby kostką pomarańczową z tym grafitowym papierem.moze ona ma zbyt grubą gradację? Bo kupiłam dziś kolor milky pink z Indigo i jest to samo. Moze i 1 warstwa by wystarczyła by zrobić nim French ale tak brzydko pokrył ze konieczna byla 2 warstwa i w niektórych miejscach byly prześwity a ze kolor dość napigmentowany to przy 2 warstwach mogłam zapomnieć o frenchu.
    jak wy matowicie paznokcie? Tez tak wam wychodzi?boję się jej więcej nakladać żeby znów jakieś kwiatki mi nie wyszly. Zawsze bardzo cieniutko dawalam bazę a teraz ciut więcej i też mi się tak robi

    a teraz top
    po okolo tygodniu zaczyna pękać przy wolnym brzegu paznokcia tworząc jakby pajęczynkę.tez tak macie? Czego to wina.czy na innych topach tez tak się dzieje?
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 17-09-2014 o 22:00

  8. #4258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał czuszka Zobacz post
    Indigo Champagne tyle ze bardziej podchodzi pod kolor szampana rzeczywiscie
    i ma drobinki

    ---------- Dodano o godzinie 20:47 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:45 ----------
    hera
    ja matowię pilnikiem 240
    a co do topu, za słabe paznokcie

  9. #4259
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sęk w tym.ze paznokcie nawet jak ledwo za opuszek wystają to top pęka.mam super mocne paznokcie i tez mi się tak robi

  10. #4260
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    pod baze nie musisz matowic.
    Co do pekania-paznokiec pracuje, wygina sie, uderza i top czasem peka. Nic z tym nie zrobisz. Mozesz jedynie zmatowic i nalozyc nowa warstwe- w ten sposob odswiezysz mani.

  11. #4261
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak to pod bazę się nie matowi.sorki ale pierwszy raz słyszę taką opinię. I co, wszystko będzie się trzymać?

  12. #4262
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    jak to pod bazę się nie matowi.sorki ale pierwszy raz słyszę taką opinię. I co, wszystko będzie się trzymać?
    Oczywiście, że można nie matowić. Ja nawet japoński robię pod hybrydę, po którym paznokieć jest gładki i błyszczący jak szkło. Mnie się trzyma, czy Tobie będzie nie wiem.
    Baza zazwyczaj wyrównuje niedoskonałości płytki paznokcia, nawet cienko położona. Musiałabyś mieć nieźle "zorane" paznokcie, żeby nie dało się tego wyrównać bazą, plus ewentualnie pierwszą warstwą koloru.
    Ostatnio w necie trafiłam na zdjęcie PRAWIE idealnej podróbki gelisha. Zawartość z opisu już nie była taka idealna. Mało prawdopodobne ale możliwe, że coś nie tak jest z produktami.

  13. #4263
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    kupowałam w eurofashion więc chyba nie podróba. Tak się dzieje tylko przy jasnych kolorach

  14. #4264
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny doradzcie mi top hybrydowy ktory ladnie blyszczy, najlepiej bez przecierania.
    Uzywam bazy MM, z ktorej jestem zadowolona, kolory tez maja ok ale top Easy Off Lucido - szalu nie ma. Bede wdzieczna za pomoc.
    The world is mine

  15. #4265
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, czy któraś z was używała/używa hybryd firmy Canni?

  16. #4266
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja dzisiaj zrobiłam jedną rękę na próbę. Zobaczymy...

  17. #4267
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Dziewczyny doradzcie mi top hybrydowy ktory ladnie blyszczy, najlepiej bez przecierania.
    Uzywam bazy MM, z ktorej jestem zadowolona, kolory tez maja ok ale top Easy Off Lucido - szalu nie ma. Bede wdzieczna za pomoc.
    SPN pięknie błyszczy

  18. #4268
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    @julia - 1- spróbuj dokładnie wymieszać kolor w buteleczce. Jeśli potrząsanie nie pomoże, użyj wykałaczki.
    2- dokładnie zabezpiecz wolny brzeg paznokcia zarówno kolorem jak i topem(końcówka wytrze się szybciej, jeśli topu będzie mniej).[/quote]


    Wymieszałam, chyba jest trochę lepiej ale i tak krycie nie jest rewelacyjne, nie wystarczają 2 warstwy żeby ładnie pokryć,
    Kolor Semilac "rozpływał" mi się na bazie Shellac, po przetarciu bazy suchym wacikiem jest lepiej.
    Zastanawiam się nad bazą Semilac i matowym topem, polecacie? Czytałam dobre opinie o bazie ale już sama nie wiem, o kolorach też były dobre a okazało się że tak dobrze nie kryją...
    Od tego użytkownika będzie ok? Semilac Baza, Top, Top Mat 10 ml (4593257779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  19. #4269
    Wczytuje się Avatar siena
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał aduchaa Zobacz post
    Dziewczyny uzywam hybryd z Sun Flower - jestem z nich srednio zadowolona, jednak nie bylam zbyt madra i kupilam na raz duzo kolorow. Czy moze ktoras poleci inna baze i inny top ktory bedzie z z tymi lakierami gral i przedluzy trwalosc
    Chcialabym im dac ostatnia szanse
    Ja pod hybr sun flower nakładam silikon z sun flower, cudownie pachnie i extra się trzyma. Mam również bazę indigo i też lux. A top od lat niezmiennie z magic nails, nie traci połysku, nie rysuje się, polecam

  20. #4270
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie Kobietki!

    Przyznam się szczerze, że nie przeczytałam całego wątku, gdyż zaczęłam od około 60 strony, ale przeczytałam go do końca, zajęło mi to kilka dni

    Nie jestem kosmetyczką, ale bardzo spodobał mi się pomysł pięknych paznokci przez dwa tygodnie i tak stałam się posiadaczką lampy UV i wszystkich inny akcesoriów potrzebnych, aby zrobić taki manicure. Robię go tylko dla siebie i pracuje na lakierach, bazie i topie Semilac. Robię to nieudolnie, tylko dla siebie, ale staram się i chce, żeby wychodziło mi co raz lepiej. Podobno praktyka czyni mistrza, ale...

    Nie jestem do końca zadowolona z tej firmy:
    baza- jest bardzo rzadka i żeby zrobić całą dłoń, zaczyna spływać i zalewać skórki, mimo, że nakładam ją cieniutko
    kolory- mam ok 5 może 6 i jak na razie wypróbowałam 4, to co mogę powiedzieć, to to, że byłam na wakacjach, słońce świeciło i chyba pod wpływem promieni UV kolory na paznokciach trochę się zmieniły, a nawet widać było plamy; niektóre wymagają więcej niż 2 warstw krycia np. pink doll przynajmniej u mnie, ostatnio malowałam kolorem 032 biscuit piękny mleczy różowy kolor i po utwardzeniu bazy, jak zaczęłam go nakładać, robiły się tak jakby tłuste oczka na kolorze na każdym paznokciu, przy drugiej warstwie tak samo, czego to może być przyczyna?
    top- jest dużo bardziej gęsty, aż za gęsty nie wiem czy był taki od początku, czy coś się z nim stało, że trudno go nałożyć w cienkiej ilości, bo nie pokrywa całej płytki.

    Dlatego...
    wiem, że było tutaj mnóstwo postów o bazach, firmach lakierów i topach, ale ja też proszę o radę.
    Chcę kupić nową baze i top i kilka kolorów z innej firmy.
    Jeśli chodzi o baze, to już chyba zdecydowałam, że będzie to gelish, ale wiem, że można kupić oryginał w EF lub część Was poleca u leoberta na allegro, jednak w połowie wątku dużo osób na niego narzekało i jakoś boję się od niego zamówić, ale cenę ma dużo niższą!
    Czuszka pisała wcześniej, że znalazła tą firme w sklepie internetowym plazanet. Chciałam zapytać czy kupiłaś z tego sklepu i czy były to oryginały, gdyż jest ona w cenie 85 zł za 15 ml czyli baaardzo tania.
    Top- tutaj albo gelish albo eco star nails no i tu ni ewiem co wybrać? Niby polecane są te 2, ale o eco nikt tutaj nic nie pisał czy jest w porządku, a z kolei o gelishu też bywały różne opinie, a to z tym pędzelkiem trzeba bardzo uważać, no i z tym barwieniem kolorów.
    A jeśli chodzi o kolorówkę to myślę o tiftonie, CZ czy uważacie, że są lepsze od Semilaca? Co byście mi poleciły?
    Uff ale się rozpisałam, mam nadzieje, że nikt nie zasnął o ile ktoś to przeczyta Pomóżcie

  21. #4271
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Postów
    3

    Domyślnie czemu hybryda pęka?

    od jakiegos czasu pracuje na hybrydach shellac. po wykonaniu manicure hybrydowego hybryda zaczyna pękać przy wolnym brzegu po 3 dniach? co moż być tego przyczyną pomóżcie

  22. #4272
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    baza z plananet jest oryginalna. To ze tansza niz w EF- no coz, kazdy sprzedawca narzuca taka marze jaka chce. Top gelish mam ponad 7 miesiecy i nic sie z nim nie dzieje (tylko jak juz pisano trzeba go trzymac z dala od wszelkich promieni swiatla). Generalnie z baza i topem gelish powinno Ci sie wszystko trzymac. Ja uzywam akurat indigo bo maja male pojemnosci (tez robie tylko sobie) i przepiekna kolorowke. Bardzo duzo osob jest zadowolonych z semilaca wlasnie, silcare, MM (teraz maja rabat 25%). Mysle ze CZ tez zda egzamin tyle ze to sa duze pojemnosci 15ml to bedziesz miala na wieki.

  23. #4273
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czuszka- No to super, myslalam, ze skoro tansza tyle to podroba, ale wlasnie widzialam, ze kiedys Ty mialas zamiar tam kupic czyli generalnie chodzi o to, zeby chowac go od promieni slonecznych? No a co z tym brudzeniem kolorow, bo tez ktos o tym pisal. Indigo jest fakne, ale kosztuje juz chyba ok 30 zl za kolor, to troche sporo. A odnosnie tego topu eco slyszalas cos? Jest porownywalny do gelisha? Juz sama nie wiem, ktory mam kupic... ale napewno kupie w tym sklepie skoro taka cena korzystna a wedlug Ciebie tifton jest gorszy od tych co napisalas? Z gory dziekuje

    A jesli chodzi o indigo to zamawiasz mini gel polish? Te po 5 ml? Ze strony indigo?
    Ostatnio edytowane przez syylwuska ; 07-10-2014 o 12:41 Powód: ,

  24. #4274
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    trzeba chronic przed sloncem i swiatlem (od lampy tez) bo moze sie utwardzic. Innych problemow z nim nie mam (czasem jak dam za cienka warstwe to sie robia takie male babelki ale jak da sie go grubiej to znikaja). Blyszczy sie pieknie i nie rysuje. Kolory mi sie nie zmieniaja (ma filtr uv wiec powinny pozostac takie same). Raz mi sie tylko paznokcie odbarwily od jak sie okazalo farbujacych getrow ale wtedy juz nic nie zrobisz bo jest "wżarte"-trzeba spilowac wierzchnia warstwe i odswiezyc. Top eco ma takie same opinie jak gelish. Oba najlepiej zmatowic przed odmaczaniem.
    Kupuje Indigo 5ml (z ich strony www) bo w ten sposob mam duzo kolorow. 5 ml jest ciezko wykorzystac malujac tylko sobie wiec o 15ml juz nie wspomne. Dla mnie indigo sa fajne bo sa geste a ja takie lubie (nie splywaja). 30zl to srednia cena za hybryde (pomijajac juz pojemnosc) wiec taniej nie znajdziesz zadnej godnej polecenia marki. Tiftona nie mialam przyjemnosci uzywac. Z tego co slyszalam to rozne kolory zachowuja sie roznie a produktu jest tak malo w opakowaniu ze trzeba praktycznie wyskrobywac. No i na all maja strasznie droga (w stosunku do ceny produktu) przesylke.

  25. #4275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czyli nie bedzie roznicy czy kupie eco czy gelish? Na tej stronie sa chyba jakies stare zdjecia bo i na topie i bazie jest szary pasek na opakowaniu, a w rzeczywistosci chyb tak nie ma?
    Wiem o tym, ze 30 zl to nie drogo ale chodzilo mi w porownaniu do wielkosci, wydawalo mi sie, ze 5 ml to bardzo malo, nawet jak bede sama korzystala, ale widocznie masz racje. W zwiazku z tym, ze sa takie geste problem jest z nimi, zeby nalozyc je cienko? Chodzi mi o to, ze skoro sa dosc geste, to pewnie ciezko jest nalozyc cienka warstwe?
    To jest str indigo-nails.com? I sa to lakiery mini gel polish, tak? A jesli chodzi o to, ze np na pedzelku od topa zostaje troche lakieru to trzeba wytrzec go w wacik z cleanerem i bedzie ok?
    Mam jeszcze pytanie, bo nie wszystkie topy maja ten bloker uv, prawda? I jak bylam na wakacjach to po powrocie mialam takie plamy na lakierze jakby ciemniejsze, czy to moglo byc od slonca? Z gelishem nie powinno sie cos takiego stac?
    Ale zasypalam Cie pytaniami, ale chcialabym to wiedziec, bo policzyc wszystko to nie malo pieniazkow, a jednak jak mam je wydac, to chce byc zadowolona dziekuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 20:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •