Strona 64 z 180 PierwszyPierwszy ... 145460616263646566676874114164 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 576 do 1 600 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #1576
    Wczytuje się Avatar falbala
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Musze tak zrobic nastepnym razem :-) dzieki

    ---------- Dodano o godzinie 07:05 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:03 ----------

    A czy macie moze fotke shelaca cnd.. tzn prownania oryginalu z podrobka?

  2. #1577
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    A wiadomo co jest napisane na podróbkach w miejscu, gdzie powinien być podany producent?
    No i czy baza ma taki śmieszny krótki pędzelek?



    Przy cytowaniu tak dużych elementów prosimy o ukrywanie ich (przyciskiem z czerwonym wykrzyknikiem). dzięki //asia
    Ostatnio edytowane przez asia ; 27-10-2012 o 14:05

  3. #1578
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Mdli mnie juz od czytania postow ze wszystkie podrobki sa do du....! Tak samo jak produkty z nizszych polek! Znam stylistki ktore wlasnie stosuja te niby podrobki w salonach i ja osobiscie tez ich uzywam i ani jedna klientka nie przyszla do mnie z reklamacja ze cos jej odprysnelo czy cos sie stalo!Wrecz przeciwnie coraz wiecej sie umawia.Niektore przychodza z odrostami po 3 tygodniach......normalnie zal........... :/ A bylo kiedys tak tu fajnie............

  4. #1579
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jade. Podróbka niekoniecznie musi być beznadziejna. Ale... jeśli kupuję produkt o danej nazwie, to chcę by to był ten produkt, a nie dowiedzieć się po jakimś czasie, że ktoś mnie oszukał. Sądzę, że większość dziewczyn jest podobnej zdania.

  5. #1580
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No tu to sie z toba zgodze,masz racje.

  6. #1581
    No to..wpadłam Avatar aurelia3
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Krapkowice
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jade też uważam że jak za coś płacimy, to chcemy żeby było oryginalne i nikt nas nie oszukał
    Każdy by chciał aby tańsze produkty się sprawdzały
    Próbowałam INS na bazie Harmony (mam ponad 30 kolorów) i niestety u mnie się nie sprawdziły- hybryda pękała, kruszyła się, u różnych klientek, z różną długością paznokcia. Straciłam tez parę osób przez to.
    Natomiast Harmony jak na razie trzyma u każdego 3 tygodnie spokojnie (mam ponad 30 kolorów tej firmy) i wolę kupić droższy produkt który sprawdziłam i mieć pewność że żadna klientka ode mnie nie odejdzie
    To tyle ode mnie

  7. #1582
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał aurelia3 Zobacz post
    wolę kupić droższy produkt który sprawdziłam i mieć pewność że żadna klientka ode mnie nie odejdzie
    Za tymi droższymi produktami warto się rozglądać zagranicą Szczególnie hybrydy bywają sporo tańsze, nawet wliczając koszt przesyłki do Polski Ja wolę taką opcję, bo kupując daną markę chcę mieć pewność, że będzie to produkt, który zamawiam Nawet pomimo tego, że mogłabym trafić na lepszą podróbkę niż sam oryginał

    Testuję wreszcie bazę i top gelisha z moją kolorówką... ciekawa jestem efektów

  8. #1583
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Shonali Zobacz post
    Za tymi droższymi produktami warto się rozglądać zagranicą Szczególnie hybrydy bywają sporo tańsze, nawet wliczając koszt przesyłki do Polski

    a jakie np ? bo ja nie wnikałam jeszcze a jestem ciekawa




  9. #1584
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Np Gelish można kupić na amerykańskim ebayu - niecałe 100zł baza + top, kolorówka ok 40zł. Przesyłka drogą morska większej paczki to ok 60-70zł Przy kilku hybrydach się naprawdę opłaca!

  10. #1585
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja dziś dostałam hybrydy PB - na razie wypróbowałam Gallaxy one creamy fuchsia - świetnie się nakłąda i faktycznie już przy dwóch wastwach fajnie kryje , nie jest zbyt rzadka i nie spływa na skórki - zobaczymy jak z trwałością - na razie jak dla mnie rewelacja

    to co tam widać trochę nalane na skórkę - to mój pies przyszedł zobaczyć co robię i mnie szturchnął nosem i tak troszkę mi się ręka zyzła

  11. #1586
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał wilczus Zobacz post
    ja dziś dostałam hybrydy PB - na razie wypróbowałam Gallaxy one creamy fuchsia - świetnie się nakłąda i faktycznie już przy dwóch wastwach fajnie kryje , nie jest zbyt rzadka i nie spływa na skórki - zobaczymy jak z trwałością - na razie jak dla mnie rewelacja
    Widziałam paznokcie z hybrydką PB po 4 tygodniach skracane były przez klientkę (nie moją), zero zapowietrzeń

  12. #1587
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    136

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Shonali - to super , bo zakupiłam kilka kolorów z PB i byłoby niefajnie gdyby się okazało ,że się kiepsko trzymają

  13. #1588
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zapowietrzeń ? ;p prędzej przy maltretowaniu są odpryski.

    powtórze się nty raz... Ja pracuje na PB. co do trwałości bardzo dobre.
    wstawiałmam w stylizacjach odrost z mieszanką PB 16. Gellaxy Blue Sky + Harmony Sheek White ponad 4 tygodnie...
    http://forum.wzorki.info/355738-post360.html

    co do czystych PB też nieraz wytrzymywały do 4 tygodni a stopy to lepiej nie mówić ile .
    Nie wiem jak te One. ale te klasyczne jak dla mnie super... tylko ten czas czasami jest straszny...
    Ostatnio edytowane przez germana ; 01-03-2013 o 20:26

  14. #1589
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    125

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a te z PB ładnie się odmaczają?
    zapraszam na moją stronke:
    http://www.estico.pl/

  15. #1590
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    łącze je z bazą z Harmony i nie miałam nigdy problemu... może nie schodzą same ale lekko je pokopytkować i wszystko złazi...

  16. #1591
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    falbala możesz jeszcze spróbować zmatowić pazurka pilnikiem troszkę żeby zdjąć połysk nabłyszczacza i wtedy moczyć w acetonie, hybryda powinna się szybciej usuwać wtedy przynajmniej jarobię tak przy harmony i 5 min i gotowe

  17. #1592
    Rozkręcanko Avatar Shonali
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Tarnów
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał germana Zobacz post
    zapowietrzeń ? ;p prędzej przy maltretowaniu są odpryski.
    Masz rację! Ale ze mnie gapa! Chodziło mi o odpryski Widziałam w żuciu różne hybrydy, lepsze i gorsze, ale zapowietrzeń na nich nigdy!


    Cytat Napisał karolasc Zobacz post
    falbala możesz jeszcze spróbować zmatowić pazurka pilnikiem troszkę żeby zdjąć połysk nabłyszczacza i wtedy moczyć w acetonie, hybryda powinna się szybciej usuwać wtedy przynajmniej jarobię tak przy harmony i 5 min i gotowe
    Można jeszcze troszkę przyspieszyć nakładając klientce na łapki rękawice do parafiny Im cieplej tym szybciej się rozpuszczają hybrydki Fajne rozwiązanie szczególnie przy tych, które się wolno/kiepsko rozpuszczają.

  18. #1593
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Hej!Chce sobie robić sama paznokcie lakierem hybrydowym jaką firmę polecacie?Oczywiście, żeby nie była za droga...już się tyle naczytałam, że sama nie wiem co mam wybrać więc proszę o radę

  19. #1594
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    madziiula232 - Jak się naczytałaś to powinnaś wiedzieć co króluje
    Ile można pisać to samo....
    baza i top harmony ( top i baza muszą być dobre bo to jest gwarancja trwałości) są bardzo wydajne i są w opcji mini chyba nawet ...
    kolorki np. Mistero Milano bo jest promocja a jakościowo jak dla mnie super i duuuża kolorówka. no i oczywiście harmony kolorówka....
    tyle z mojej strony.

    Shonali - ja się lubię czepiać szczegółów
    muszę spróbować z ta rękawicą. ja zawsze cierpliwie odliczam ok 10 min topa też zazwyczaj matowie... chociaż nawet przy harmony (top baza kolor)to 10 min zawsze poświęcam no ale też a to klientka się na kolor nie może zdecydować albo coś marudzi, albo musi sobie "pogadać" albo herbatkę....
    ale sposób może dzisiaj nawet przetestuje bo moje już się proszą o zmianę

  20. #1595
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    a skąd zamawiasz harmony?i kolorki milano? tylko wiesz...to nie są w miare tanie firmy, żeby sobie samej robić jeszcze zastanawiam się nad cosmetic zone tylko mało opinii jak na razie jest ;/

  21. #1596
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Wpisz w wyszukiwarke nazwy firm to odnajdziesz sklepy w ktorych mozna je zamawiac. Litosci to zaledwie kilka stron wstecz zeby poczytac o firmach, cenach i produktach bo pytanie pojawia sie non stop. Jesli nie masz pieniedzy zeby zainwestowac w produkty to lepiej nie kupuj wogule bo wyrzucisz pieniadze w bloto jak kupisz jakis badziew

  22. #1597
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hybrydy to nie zwykłe lakiery więc niestety mają swoją cenę.
    Chociaż i tak uważam że jakość idzie z ceną jeśli np chodzi o Harmony. i warto więcej sobie uzbierać niż kupować g.... które Ci odprysnie na 2 dzień albo nie będziesz mogła ich odmoczyć bo będzie to jakieś żelo podobne coś ... ( to tak w najlepszej opcji xD)
    co do ceny..
    promocyjna cena MM - 30 zł za kolor wydaje mi się "groszami"... tym bardziej jeśli robisz sama możesz sobie kupić 2 kolory a nei od razu 20. już nei mówiąc że starczy Ci na n- rąk.

    gdzie? z hurtowni, sklepów internetowych... różnie... oraz radze użyć także google.

    Mam nadzieje że nie odbierasz mojej wypowiedzi agresywnie ale trochę się gotuje jak już n-ty raz powtarzają się te same pytania...
    chce tanio... chce fajnie... ja rozumiem że chce się wszystko na talerzu ale serio można przeczytać temat jeśli raz nie wystarczy to drugi raz a nawet i dziesiąty.
    oczywiście mogłabym nie odpowiadać po prostu ale już tak mam...

  23. #1598
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał madziiula232 Zobacz post
    a skąd zamawiasz harmony?i kolorki milano? tylko wiesz...to nie są w miare tanie firmy, żeby sobie samej robić jeszcze zastanawiam się nad cosmetic zone tylko mało opinii jak na razie jest ;/

    a propos taniości - ja mam hybrydy firmy ata - polskie. bodajże 25zł za kolor. i o dziwo trzymają się dobrze. Kolory nie zawsze kryją po 2 razach, ale nie można narzekać za takie pieniądze.




  24. #1599
    Rozkręcanko Avatar macaomoonlight
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Wawa
    Postów
    70

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam, chciałam zakupić hybrydy MM (skorzystać z promocji, o której pisałyście) i w związku z tym mam pytanie - czy kolory na stronie milano odpowiadają rzeczywistym

  25. #1600
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Nie bardzo, tak jak wszędzie zresztą, ale u nas w katalogu i stylizacjach hybrydowych na pewno znajdziesz już chyba wszystkie kolory od mm
    http://forum.wzorki.info/paznokcie-n...-lakierow.html
    http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...hybrydowe.html


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •