Strona 139 z 180 PierwszyPierwszy ... 3989129135136137138139140141142143149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 451 do 3 475 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #3451
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja kupowałam ostatnio top, bazę i kolor z shellaca u sprzedawcy e-paznokcie i jest wszystko ok, wydaje mi się ze to nie podroby

  2. #3452
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Z tego co ja wiem to gelisha top trzeba usunąć pilniczkiem. Pisałam do tego leoberta to mi napisał, że ktoś z taką renomą jak n nie może sobie pozwolić na sprzedaż podróbek.

    Zobaczcie to nie jest takie samo opakowanie jak u leoberta:
    http://www.sklep.eurofashion.com.pl/...on-15ml--.html

  3. #3453
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    985

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dla mnie top z Gelisha też się nie popsuł. Mam 4 opakowanie i nigdy nie miałam z nim problemu, a błyszczy się bosko do następnej wizyty klientki

  4. #3454
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny a ja chciałabym Was powiedzieć coś na temat monophase z mollona
    Testowalam na sobie na mamie i kolezance fryzjerce
    Swoje paznokcie mam dość cieńkie i miekkie i przy moim obchodzeniu się z paznokciami (tzn nie zwracam na nie dużej uwagi moczylam zmywalam innym paznokcie pilowalam itd) lakier wytrzymał tydzień bez żądnych odprysków jedynie co to się mocno zmatowił.
    W przypadku mammy(naturalny paznokcie zdrowy i twardy) paznokcie wytrwały prawie 2 tyg. bez żadnych problemów pod koniec jeden gdzieś jej sie uszczerbił to ściągnełą wszystko.

    Koleżanka fryzjerka ze względu na swoją prace gdzie bardzo często moczy ręce naturalne paznokcie również są troszke osłabione, po tygodniu ściągnełyśmy nie ze względu na wygląd lakieru tylko dlatego bo naturalne panzokcie się połamały, natomiast lakier został na pozostałej częsci paznokcia.

    Po tych próbach ogólnie jestem zadowolona i na pewno kupie jeszcze kilka kolorków chociazby nawet dla siebie.
    Aplikacja jest bardzo latwa i szybka jedynie co zauwazyłam trzeba uwazac zeby nie położyć go za dużo bo lubi się wtedy lekko zmarszczyć.

    Ściąganie monofazy można zmyć tak jak lakier ale trzeba długo trzeć wiec lepiej zrobić kompres tak jak w przypadku zwyklej hybrydy i dosłownie po minucie wszystko ladnie schodzi.

    Nie zauważyłam żeby lakier znacznie barwił płytke

  5. #3455
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Monophase to coś takiego jak vinylux CND? Tydzień czasu to zwykły lakier wytrzymuje

  6. #3456
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Monophase nie wymaga bazy ani topu,ale utwardza sie w lampie.

    Dobry lakier wytrzyma tydzień,ale nic nie zastąpi komfortu suchych paznokci po 3 minutach

  7. #3457
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    U mnie zwykly lakier wytrzyma max 3 dni z tym ze zawsze gdzies sie cos odbije bo za duzo macham rękami a tutaj nie ma mowy o zadnym odbiciu bo jeszcze nie wyschło, po utwardzeniu 2 warstwy mozemy wszystko bez problemu robic

  8. #3458
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, ja kupowałam u LEOBERTA baze z gelisha
    Na zdjęciu jest jakaś inna...............przysyła inną............z kolorowym paskiem a po odklejeniu jest szary i jak dla mnie baza oryginalna
    Trzyma się rewelacyjnie,rozprowadza itd

  9. #3459
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    sylwia89 to jak dla mnie jest bez sensu ,bo dla czego od razu na aukcje nie doda zdjęcia produktu oryginalnego jesli takie sprzedaje . Tobie może przysłał oryginał ale skąd mam pewność że mi przysle jak fotka mówi co innego . Potem mam sie bawić w reklamacje odsyłanie ,sam stwarza sobie zamieszanie .

  10. #3460
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Witajcie
    Mam pytanie do Pań, które używają hybryd Mistero Milano.
    Mam powiedzmy 1 warstwę lakieru kolorowego nałożonego na bazę, wszystkie warstwy były utwardzane w lampie jak należy i na tą kolorową warstwę chcę zrobić np. kropeczki w kontrastującym kolorze. Maluję te kropeczki i po utwardzeniu kolej na TOP. I tu mam zawsze problem, bo warstwa dyspersyjna z kropeczek jest delikatnie podbarwiona i rozprowadzając top na paznokciu (np. białym w czerwone kropki) warstwa dyspersyjna z czerwonych kropeczek zabarwia mi białe tło, w efekcie paznokieć nie jest biały, tylko różowy.
    Czy macie na to jakiś sposób?
    Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

  11. #3461
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    przemyć warstwe dyspersyjną




  12. #3462
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    A czy nie stracę przy tym na trwałości hybrydy?

  13. #3463
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Probowalyscie może cnd shellac vinylux na bazie gelish?utrzyma się dłużej niż tydzień? Wiem ze to produkt do użycia bez bazy ale wiem ze wtedy krócej wytrzymuje

  14. #3464
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Elizabeth76 Zobacz post
    sylwia89 to jak dla mnie jest bez sensu ,bo dla czego od razu na aukcje nie doda zdjęcia produktu oryginalnego jesli takie sprzedaje . Tobie może przysłał oryginał ale skąd mam pewność że mi przysle jak fotka mówi co innego . Potem mam sie bawić w reklamacje odsyłanie ,sam stwarza sobie zamieszanie .
    sama nie wiem jaki ma w tym cel......
    powinien wstawic zdjęcie produktu który rzeczywiście sprzedaje a tego nie robi a to nie bardzo chyba ma sie do regulaminu allegro

  15. #3465
    No to..wpadłam Avatar czuszka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Święte Miasto
    Postów
    168

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Pewnie mu sie nie chce a fotke ma z netu-sama go kiedyś prosilam o zdjęcie bazy gelish od spodu to odpisał ze nie ma czasu...

  16. #3466
    Kosmetyczka Avatar makkaresh
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Spokojnie, nie powinno być problemu z trwałością hybrydy identycznie robisz w przypadku zdobień farbkami - nie malujemy na warstwie dyspresyjnej (przemywamy ją, dajemy malowanki i potem top).
    A jeśli masz wielkie obawy i nadal nie jesteś przekonana - przetestuj metodę na mamie/koleżance lub nawet na sobie

  17. #3467
    Kosmetyczka Avatar Nefra
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Lubelskie
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja mam wrażenie ,że sama firma zmienia często szatę graficzną bazy i topu.

  18. #3468
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja spiesze do Was z trochę inna wiadomością.

    Gdyby ktos miał ochotę kupić hybrydy Estetiq to :

    Estetiq zmienia sie w Eclipse - wszystko to samo, tylko nazwa inna

    ________________________________________


  19. #3469
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czy któraś z Was ma Shellac Desert Poppy
    Poszukuje ładnych pomarańczowych kolorków i tak się zastanawiam jak on wygląda.

  20. #3470
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Czesc, prosze o porady...Mam dwa pytania zwiazane z hybrydami bede wdzieczna za podpowiedzi.

    Uzywam hybdyd astonishing, niestety producent wycofal sie z rynku wiec poszukuje innych . kupilam na probe hybryde ata i kilka innych tanszych firm i wszystkie spisuja sie bez problemu, z baza i topem asto . Zakupilam rowniez hybryde gelish , i tutaj jest problem, hybryda nie utwardza sie, stosuje z baza asto, ata, z baza do zelu, bez bazy , w przemywaniem, bez, z wycieraniem na sucho, kompletnie nic nie dziala. Utwardzam w lampie UV 36, nawet w zakupionej niedawno LED sie nie utwardza. Próbuje cieniutkich warstw i tez nic nie pomaga, hybryde mozna zetrzec wycierajac wacikiem, lub dotykajac palcem caly kolor zostaje na palcu.

    Hybryda zakupiona w sklepie z produktami kosmetycznymi osobiscie wiec niby nie ma mowy o podrobce... a jednak Co o tym sadzicie? Jaki moze byc powod nie utwardzania sie tej hybrydy?

    Tak jak pisalam wyżej z żadną inną nie mam takiego problemu.


    Drugi problem dotyczy ściagania hybryd,używam płynu do usuwania hybryd . Używam zakupionych gotowych pazłotek z wacikami, scieram lekko pilnikiem 180, nasaczam pazlotka, zawijam i zostawiam. Czasem przychodza panie z hybrydami zrobionymi u kogos innego czesto mam problem z usunieciem, jakby sie nie rozpuszczały. czasem zejdzie troche u nasady troszke zdrapie patyczkiem, nasączam i zostawiam na kolejne kilka minut . Przez to strasznie długo trwa ściaganie, a nawet jesli kolor zejdzie to baza zostaje nie ruszona jakby była zrobiona cienka warstwa żelu twardego. co o tym sadzicie?

    bede wdzieczna za odpowiedzi.

  21. #3471
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Szatynka Zobacz post
    ...Natomiast mi bardzo podobają się matowe, szczególnie czarne . Koniecznie wstaw
    Gelish top matte na czarnej hybrydzie. Po lewo stempelek bezbarwnym lakierem, po prawo mazaje zwykłym topem gelish.

  22. #3472
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny mam pytanie, czy baza CND shellac dobrze współgra z kolorówką Cosmetics Zone, a.t.a czy tam Estetiq?

    chce kupić nową bazę, zastanawiam się nad Gelishem i CND, zależy mi na czymś trwałym i dobrze ściągalnym w acetonie, kolorówkę mam głownie z CZ.

    Obecnie używam bazy Bluesky i topu Eco Star Nail, taki mix nie ściąga się rewelacyjnie :/ top zawsze matowie, a mimo to lakier tylko lekko się łuszczy, ale nie rozpuszcza jak to było w przypadku bazy z Cosmetics Zone, wiem na 100%, że winna jest baza Bluesky.. mimo, że trwałość hybryd na tej bazie jest zadowalająca to ściąganie dość zniechęcające, niestety trzeba pomagać sobie metalowym radełkiem:/

    doradźcie coś, baza Gelish czy CND? ponoć na Gelishu usuwanie hybryd jest różne, raz dobrze schodzi a raz trzeba skrobać... jakie Wy macie doświadczenia? jestem w kropce, chcę mieć coś trwałego, ale nie wymagającego skrobania...

  23. #3473
    Wczytuje się Avatar Paticzek
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał yashe Zobacz post
    dziewczyny mam pytanie, czy baza CND shellac dobrze współgra z kolorówką Cosmetics Zone, a.t.a czy tam Estetiq?

    chce kupić nową bazę, zastanawiam się nad Gelishem i CND, zależy mi na czymś trwałym i dobrze ściągalnym w acetonie, kolorówkę mam głownie z CZ.

    Obecnie używam bazy Bluesky i topu Eco Star Nail, taki mix nie ściąga się rewelacyjnie :/ top zawsze matowie, a mimo to lakier tylko lekko się łuszczy, ale nie rozpuszcza jak to było w przypadku bazy z Cosmetics Zone, wiem na 100%, że winna jest baza Bluesky.. mimo, że trwałość hybryd na tej bazie jest zadowalająca to ściąganie dość zniechęcające, niestety trzeba pomagać sobie metalowym radełkiem:/

    doradźcie coś, baza Gelish czy CND? ponoć na Gelishu usuwanie hybryd jest różne, raz dobrze schodzi a raz trzeba skrobać... jakie Wy macie doświadczenia? jestem w kropce, chcę mieć coś trwałego, ale nie wymagającego skrobania...
    CND dobrze współgra z CZ, gelish tez. Ale jeśli chodzi o wygodę ściągania to CND schodzi w acetonie idealnie, bez zmatowienia topu itp, z gelish bywa różnie często lakier się odmacza a bazę trzeba zeskrobywac: (

    Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

  24. #3474
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    A czy któraś z Was używała może bazy - odżywki hybrydowej z mistero milano - Vitabase?
    Opis na stronie producenta brzmi ciekawie, ale nie znalazłam nigdzie opinii na jej temat, a nie chcę kaski nie potrzebnie wydawać
    I jeszcze mam pytanie - ja używam bazy i topu easy off z m.m. i ciekawa jestem czy ona się znacząco różni od tej zwykłej m.m.?
    Czy tą zwykłą się rzeczywiście dużo trudniej usuwa z paznokcia?

    Zadawaj swoje pytania w odpowiednich tematach ! Nie lubimy jak się idzie na łatwiznę
    PS tutaj temat MM -> http://forum.wzorki.info/mistero-mil...milano-60.html
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 19-01-2014 o 21:48

  25. #3475
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziękuję Ignorantka. Chyba chodziło mi o coś bardziej matowego , jeśli jest to możliwe to np.
    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 19-01-2014 o 21:48

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •