Strona 118 z 180 PierwszyPierwszy ... 1868108114115116117118119120121122128168 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 926 do 2 950 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #2926
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny pomóżcie potrzebuje jakiegos ladnego kolorku do frencha,z tym że pracuje w ten sposob: maluje frencha i klade telikatny roz po całosci. Macie cos godnego polecenia? dotychczas miałam z CND kolor Romantique zakupilam u Pana Leoberta i taki cyrk że nie utwardza sie w lampie ledowej.... tylko w zwyklej;/

  2. #2927
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Blejsia Zobacz post
    Dziewczyny pomóżcie potrzebuje jakiegos ladnego kolorku do frencha,z tym że pracuje w ten sposob: maluje frencha i klade telikatny roz po całosci. Macie cos godnego polecenia? dotychczas miałam z CND kolor Romantique zakupilam u Pana Leoberta i taki cyrk że nie utwardza sie w lampie ledowej.... tylko w zwyklej;/
    Ale dlaczego cyrk? Przecież shellac nie jest ledoutwardzalny. Co prawda czytam w necie o udanych eksperymentach z utwardzaniem w ledówkach ale producent nie zaleca i może to prowadzić do alergii. Kusi mnie zakup lampy ledowej ale powstrzymuje to, że mam m. in. shellac, polish pro i star nails, które utwardzają się tylko w zwykłych UV. Osobiście preferuje do frencha lakiery bezbarwne lub bezbarwne z pyłkiem brokatowym. Może być każdy clear soak off.

  3. #2928
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Kolory to ja tez mieszam i brokaty z bazą, wychodzą przepiękne miksy, których nie ma nikt
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #2929
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja u leoberta kupilam trefny top ibd do hybrydy

  5. #2930
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    już wiele razy było piane że leobert to lewus i sprzedaje podróbki




  6. #2931
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    to w takim razie u kogo kupowac?

  7. #2932
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Przyłączam się do pytania. jestem trochę zaskoczona tym, że leobert sprzedaje podróbki, bo wiele dziewczyn pisało że kupuje u niego hybrydy gelish i sobie chwaliły.
    Gdzie więc trzeba kupić żeby mieć pewność że się nie natnie na podróby?

  8. #2933

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no w ef macie i ibd i gelishe

  9. #2934
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A czy gdzieś jeszcze maja oryginalne hybrydy gelish? bo akurat zależało mi na topie i bazie w wersji mini, a na ef mały top jest obecnie niedostępny.
    a shellac gdzie można kupić mając pewność że to oryginał?

  10. #2935
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac


  11. #2936
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał kamillxx Zobacz post
    ja u leoberta kupilam trefny top ibd do hybrydy

    ja tak samo. wszystko odpryskiwało po 2-3 dniach :/

  12. #2937
    No to..wpadłam Avatar kilerka27
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    łódzkie
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ano wlasnie... Ja tez u niejakiego leoberta sie naciełam... wrrrrr.....

    Ogólnie robie zawsze CND hybrydki... tylko top mam jakis z la femme (bo odpowiada mi jego gęstość i to że nie ma pęcherzyków powietrza tak jak top z CND) i jakiez bylo moje zdziwienie kiedy moja stala klientka wrocila po 4 dniach na reklamacje hybrydy :/ które wczesniej trzymaly sie 2 tyg. no myslalam ze padne... nie wiedzialam gdzie popelnilam błąd. Rozmysłalam dniami całymi, az wreszcie rozkimalam, ze te hybrydy od leoberta tak sie nie trzymają...

    Zrobilam test na sobie i kolezance i mnie zlazly po kilku dniach (kupione u leoberta) a kolezance trzymaja sie prawie dwa tyg (zamowione w ekert nails) Wiec uwazajcie, bo szkoda kasy.

    I jeszcze jedna mała ciekawostka: hybrydy CND shellac schodzą po rozmoczeniu w ciepłym masełku Klientka moja 4 dni po zdrobieniu hybrydki robila ciasto wnuczce i babrała lapkami, az jej pozłazilo.

  13. #2938
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    w beauty flo maja gelishe, albo ze stronek z usa i wysylac jako gifty, moze przejdzie

  14. #2939
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja kupiłam u leoberta, bo gdzieś w tym wątku ktoś polecał i zasugerowałam się linkiem. Powiem Wam, że jestem zadowolona, wszystko ładnie się trzyma a kolorówkę mam z ins, czyli też niewysoka półka. Przy okazji zamówiłam też dla siebie podkład z Revlona oraz olej kokosowy i też wszystko ok. Chyba miałam szczęście
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #2940
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    farbstift . A powiedz, jak ściągasz te INS, robisz je jako hybrydę czy jako żel?

    A teraz z innej beczki:
    Przepraszam was, że tak dociekliwie pytam o nieco jakiś czas , ale mnie za cholerę się nie odmaczają. Fakt trzymają się 2 tyg, Używam bazy i topu od MM, i ani drgną przy ściąganiu acetonem. Uważam że jest to ściema i świadome wprowadzanie klienta w błąd, bo to zwykły żel w pędzelku i pisanie na opakowaniu Lakier żelowy UV hybrydowy jest Kłamstwem. I trzeba uświadomić dziewczyny, że to Żel a nie Hybryda. Można nieźle poździerać pazury jak się która uprze,że odmoczy i skrobać będzie.. to tylko moja opinia. Takie wyciągnęłam wnioski po użytkowaniu..


  16. #2941
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja kupowałam u tego leoberta top i bazę i wydaje mi się, że są ok, chociaż jak piszecie, że podróbki sprzedaje to już sama nie wiem A wyglądają całkiem jak te z ef...

  17. #2942
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Aniuta27 ja zawsze ściągam pilnikiem. Szczerze powiedziawszy nigdy nawet nie próbowałam ich odmaczać
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  18. #2943
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    INS się nie odmaczają.




  19. #2944
    No to..wpadłam Avatar Ignorantka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    3miasto
    Postów
    107

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Aniuta27 Zobacz post
    farbstift . A powiedz, jak ściągasz te INS, robisz je jako hybrydę czy jako żel?

    A teraz z innej beczki:
    Przepraszam was, że tak dociekliwie pytam o nieco jakiś czas , ale mnie za cholerę się nie odmaczają. Fakt trzymają się 2 tyg, Używam bazy i topu od MM, i ani drgną przy ściąganiu acetonem. Uważam że jest to ściema i świadome wprowadzanie klienta w błąd, bo to zwykły żel w pędzelku i pisanie na opakowaniu Lakier żelowy UV hybrydowy jest Kłamstwem. I trzeba uświadomić dziewczyny, że to Żel a nie Hybryda. Można nieźle poździerać pazury jak się która uprze,że odmoczy i skrobać będzie.. to tylko moja opinia. Takie wyciągnęłam wnioski po użytkowaniu..
    Jestem pod wrażeniem, że trzymają Ci się 2 tygodnie, ja po 12 godzinach już miałam pierwsze odpryski. Po dobie paznokcie już nie nadawały się do pokazania. Na MM nie próbowałam, ale kilka innych baz w tym gelish, nie pomagało. Oczywiście na początku też uparcie starałam się je odmoczyć, szkodząc paznokciom i skórze. Potem robiłam różne eksperymenty ...na plastikowych łyżeczkach, bo były wygodniejsze przy testowaniu odmaczania niż próbnik-słoneczko. "Hybrydy" INS są nieodmaczalne! Znajoma była niedawno na kursie stylizacji paznokci. Mieli m. in. lekcje nt. hybryd, jakież było moje zdziwienie gdy dowiedziałam się, że ćwiczyły na INS z allepaznokcie. Instruktorka przedstawiła im produkt jako hybrydę ...ściągały pilnikiem. Zaniemówiłam z wrażenia, no bo co miałam powiedzieć - ja bez żadnego kursu.

  20. #2945
    Nałogowiec Avatar Aniuta27
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Piaseczno
    Postów
    305

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czyli wniosek jest jedny- nie są to hybrydy. bo hybrydy się odmaczają, i o to właśnie w nich chodzi, żeby nie piłować, ew wierzchnią warstwę topu.

    ignorantka, to niezły kurs jak na takich tanich produktach szkolą :/

  21. #2946
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja uzywam INS tylko i wylacznie jako kolorowki na zel. Ale ostatnio moja szefowa chciala te INS na swoich pazurkach i nalozylam dwie warstwy VITAGEL na to te 'hybrydy' i wyblyszczacz z Eco i powiem Wam ze sie trzymalo na mur beton ! Teraz ma inne kolorki i zobaczymy ile wytrzyma (pewnie tak dlugo az sie nie znudzi )
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  22. #2947
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Jestem zaskoczona tym, co piszecie o loebert, bo ja kupuje shellac i ostatnio ibd tylko u niego (bo niezle ceny, szybka wysylka i duzy wybor) i na nic nie moge narzekac. Mam top, baze i kolorowke i spokojnie trzymaja mi sie 2 tygodnie, wiecej nie wiem, bo odrost straszny no i schodza w acetonie jak ta lala (tzn shellac, bo ibd jeszcze nie sciagalam). Kolor bialy mi sie czasem marszczy po lampie, ale wg tego co piszecie to nie wina lakieru, tylko zlego nalozenia, wiec albo mam szczescie do zakupow u loebert albo problem nie lezy w jego produktach tylko tego, jak je sie stosuje, tak mysle

  23. #2948
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wszystkim maniaczkom mgiełek hybrydowych polecam shellac zillionaire.
    Bardzo fajna hybrydka clear z mnóstwem opalizujących drobinek.
    Drobinki nie są takie "brokatowe"tylko raczej drobne kawałeczki folii.
    wklejam linka
    CND Shellac Zillionaire 7,3ml WYPRZEDAŻ! (3507580904) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

  24. #2949
    Wczytuje się Avatar siuniczka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    uff... dobrze, że przeczytałam posty o leobercie, bo chciałam kupić bazę gelish
    Gdzie w takim razie polecacie ją kupić?

    i drugie moje pytanie- czy żeby uzyskać większą trwałość hybrydy wystarczy mieć bazę gelish, czy muszę mieć też ich top? Obecnie mam 2w1 MM. Wystarczy mi, aby manicure trzymał się 2 tyg bez odprysków.

  25. #2950
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja kupiłam. u leoberta bazę, top i 2 kolorki shellac a później bazę i top gelish i jest ok. Wg mnie dokładnie to samo co w ef.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •