Strona 22 z 180 PierwszyPierwszy ... 121819202122232425263272122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 526 do 550 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #526
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    aha, jeszcze mogą się marszczyć jak da się za dużo bazy
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  2. #527

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A to może właśnie bazy za dużo ... hmm

  3. #528
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny powiedzcie jak Wy robicie uzupełnienie hybryd? baze na cały pazurek czy tylko na odrost? szczególnie chodzi mi o shellac
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  4. #529

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    chyba nie robi sie uzupelnien tylko sciaga calosc i naklada od nowa

  5. #530
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dokładnie tak, ściąga się całość i robi od nowa
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  6. #531
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    A ja robiłam siostrze drugą warstwę na starych hybrydach, oczywiście spolerowałam do samej bazy i nałożyłam kolejny hybryd od początku, trzymało się tak samo(oszczędność acetonu i litość dla skórek)
    Jak robię komuś to trzymają się świetnie, ale jak robię sobie sama to po dwóch dniach już mi zaczyna odpryskiwać.

  7. #532
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    wczoraj mialam klientke i miala nalaozona OPALIZUJACA FUKSJA z Indigo lab i jak jej go sciagnelam to miala przyzolcone paznokcie....na odrescie bylo okjestem w szoku bo wczesniej miala OGNISTA CZERWIEN i nie mialam takiego problemu a po opalizujacej fuksji byly przyzolcone jak to kiedys bylo przy tradycyjnych ciemnych zwyklych lakierachaz sie boje jak wroca te klientki ktorym nakladamam ten kolor.....co moze byc przyczyna..ta sama klientka miala tez na stopach przez 6-7 tyg ale czerwien i nic nie przyzolklo....miala ktoras z was taki problem

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  8. #533
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jak trzyma się wszystko idealnie i nakładamy ten sam kolorek, to po co ściągać? Ja u siebie tak robiłam i wszystko ok
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  9. #534
    Nałogowiec Avatar Sylwia1982
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Giordani mialam tez juz taki problem i tez sie niezle wystraszylam . U dwoch kobitek sie to zdazylo jak przyszly na odnowe hybrydek. I powiem Tobie, ze byly to chyba inne kolorki i chyba tez z Indigo (uzywam indigo i MM) i tez nie wiem czym to spowodowane. Myslalam, ze moze za malo bazy...ale wlasnie po moich obserwacjach to jakby baza sie zazolcala i przechodzilo to na naturalka . Zaznaczam, ze inne Panie przychodza to w porzadku...Mial ktos taki problem jeszcze...?

  10. #535
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Coś identycznego zaobserwowałam na swoich pazurkach. Nosiłam trzy tygodnie soczystą mandarynkę z MM i po ściągnięciu moje pazurki (nie wszystkie) były lekko pomarańczowe Nie zauważyłam niczego takiego u klientek póki co
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  11. #536
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny co robic z takimi przebarwieniami?

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  12. #537
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    niektóre marki mają lakiery wybielające paznokcie - może coś takiego zakupić? albo wymoczyć w cytrynce



  13. #538
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    witam
    mam pytanie do dziewczyn które pracują na lakierach MM, zauważyłam że w ich sklepie jest teraz promocja na lakiery i zastanawiam się nad zakupem mam pytanie czy jak pracujecie na ich lakierach (kolorowych) to uzywacie eż bazy z MM czy można innych? i jeśli chodzi o preperaty do przemywania i odtłuszczania, sprawdzą się z innych firm? dopiero zaczynam swoją przygodę z hybrydami i w sumie robie to tylko dla siebie, mam te płyny z innej firmy, mam 2 lakiery z neonail (i baze) i chciałam z MM kubić sobie tylko jakies kolorki, myślicie ze z inna bazą też będą się dobrze trzymać?

  14. #539
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    jadz ja moge CI polecic hybrydy z MM jak najbardziej bo bylam na szkoleniu i sa swietne. osobiscie nie mamich bo nie mam klientek na hybrydy. ale wiecie kupilam sobie na konkurs kilka kolorow po 10zl na allegro tak dokladni 9.90 INS i wiecie zrobilam kolezance nimi i juz trzymaja sie tydzien ! nic sie nie dzieje wszystko wporządku z pazurkami a myslalam, ze tanie i zaraz ich juz miec nie bedzie

  15. #540
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ja na allegro kupiłam najpierw z firmy c&c ale na drugi dzien zaczeło odpryskiwac... moze coś zle zrobiłam bo to był pierwszy raz i z tej firmy mam cały zestaw tzn 2kolorki, baze, cleaner, odtłuszczacz i płyn do sciagania... potem kupiłam czerwony kolorek z neonails (ok 20zł) i do tego ich baze, i trzyma się lepiej niż c&c.. ale rewelacji tez nie ma, dlatego myślałam nad MM bo widze że dzisiaj jest promocja 30% taniej, ale nie chciałam całego zestawu bo nie mam kasy, myslałam o jakimś kolorku, ewntualnie baze, ale też mysle czy nie mogłabym używać tej bazy co mam? ciekawe kakby się trzymało, albo bez bazy?

  16. #541
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja używam kolorów mm z bazą z indigo, trzyma się dobrze.
    Natomiast jeśli chodzi o te tanie żelaki to jednak wydaje mi się że w wiekszości przypadków cena jest podstawowym kryterium jakości.
    Tak czy inaczej każde zestawienie trzeba wypróbować.


  17. #542
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zdecydowałam się jednak na zakup całego zestawu z MM ale będę kombinować np te tansze kolory z baza MM albo odwrotnie hehe robię paznokcie tylko dla siebie więc moge eksperymentować

  18. #543
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Heeelp

    ile czasu utwardzacie topa z shellaca?
    utwardzałam 160s w normalnej lampie. (zalecają 2 min)

    miałam lepką depresyjną warstwę ale zaniepokoiło mnie że przy przecieraniu na waciku zostawał też minimalnie kolor i nie to że krzywo nałożyłam topa tylko po całości barwił wacik. ( kolor z MM)
    paznokieć jest gładki, błyszczący, odrobinkę jak się pod światło spojrzy- jaśniejszy w niektórych miejscach ( ale to minimalnie albo ja już schizuje)

    żarówki raczej mam dobre bo lampę kupiłam niedawno (no i inne utwardzają mi się w porządku przynajmniej tak mi się wydaje)

    może po prostu trzymać dłużej? bo wcześniej była mowa o nawet 230 s

  19. #544
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie dziewczyny, mam pytanie o shellaca. jakich preparatów uzywacie do nich do odtłuszczenia plytki i do przemycia warstwy dyspersyjnej topa? czy do zmywania używacie 100% acetonu? czy tez jakiegoś konkretnego preparatu? pytam, bo chcę zainwestowac w shellac i chciałabym miec tez preparaty, z którymi lakiery będą idealnie współpracować
    zaraz szukam tez tematu o lampach, które sa polecane do hybryd

  20. #545
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Samaron ja wlasnie z tych tanich jestem baaardzo zadowolona bo sie trzymaja extra !

  21. #546
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    germana spokojnie to normalne bo jak masz warstwę dyspersyjna koloru i nakładasz top to jakby te dwie warstwy dysp sie mieszają i to normalne ze na waciku jest kolorek delikatny mi się tak robi i klientkom wszystko spokojnie sie trzyma 3 tyg



  22. #547
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Emilko jak zawsze przywracasz mnie do zmysłów.
    Byłam zdziwiona bo np z Harmony nigdy tak nie miałam. Tylko jak krzywo raz umalowałam
    A że jestem akrylowa to warstwa depresyjna jest dla mnie czymś nowym i jeszcze nie do końca zbadanym
    Dziękuje

  23. #548
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny, uzywacie tutaj roznych firm zelolakierow to prosze wypowiedzcie sie na temat krycia. Ja jestem zupelny laik, z tego co slyszalam wystarczy jedna tylko warstwa koloru. Ba, widzialam, i oczom nie wierze. Czy wszystkich firm lakiery kryja jedna warstwa? Efekt jest bardzo kuszacy, mega naturalnie wygladaja stylizacje tym zelem, jest to alternatywa dla ludzi utwardzajacych lekko swoje paznokcie, bez koniecznego przedluzania.

  24. #549
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    pisałam w koszu ale napisze i tu
    na przedłużonych pazurkach hybrydy kryją za pierwszym razem, na naturalkach potrzeba dwóch-inaczej się zachowują (sprawdziłam to ) sztuczny paznokieć nie jest taki do końca przezroczysty i wtedy tez nie trzeba bazy która pierwszą warstwę troszkę "rozcieńcza" stąd te różnice



  25. #550
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    mam pytanie czy któraś z was robiła manicure hybrydowy i do tego naklejki na paznokcie? zastanawiam się czy się to sprawdzi i czy nie odpryśnie, myślałam o tym żeby przykleić na kolor i pokryć bazą, co o tym myślicie? macie jakieś doświadczenia?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •