Strona 23 z 180 PierwszyPierwszy ... 131920212223242526273373123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

  1. #551
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja używam wodnych naklejek, które są ultra cieniutkie i rewelacyjnie się trzymają. Polecam
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  2. #552
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    nigdy nie używałam naklejek wodnych możesz mniej więcej napisać jak się je robi i gdzie je kupujesz?

  3. #553
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac










  4. #554
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    z moich najnowszych doswiadczen elegance jest bardzo podobne do dr i kryje za 2 razami, koniecznie. bass tez 2 razy wiekszoc kolorow.

  5. #555
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny czy żele soak off to jest to samo co lakiery hybrydowe? albo podobne? ożywacie takich? jeśli tak to jakie firmy pomóżcie

  6. #556
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny poszukuję hybrydy do frencha.raczej w odcieniu różu niż brzoskwini.czysty ,ładny kolor i nie kryjący.

  7. #557
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    w rozu absolutnie nie kryjacy ma harmony nails kolor simply sheer

  8. #558
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    shellac cleary pink
    wstawiam paletkę kolorów znalezioną na allegro na aukcji,która już się skończyła dawno więc nie mam jak podać konkretnego źródła.
    Załącznik 48279



  9. #559
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521
    Ostatnio edytowane przez sandrus ; 09-11-2011 o 10:11

  10. #560

  11. #561
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    No dobra zrobiłam dziś mały eksperyment. Zażelowałam naturalki jednofazówką clear, zmatowiłam , dałam dwie warstwy hybrydy, na to jednofazówka i top. Chciałam dac glossa , ale się bałam. Zobaczymy co będzie z tego. Namalowałam wzorki lakierem. Niestety modena zamiast glossa wlała w butelkę zwykły top coat bezbarwny lakier i sprzedaje to za 18 zł, wielkie dzięki. Zawiodłam się. Czytajcie skład kosmetyków. Ja się zgapnęłam jak mi sam ten lakier zastygł bez lampy i zmył się zmywaczem zwykłym , dopiero przeczytałam skład wtedy ehh ja głupia.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #562
    Wczytuje się Avatar jadz_88
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Z-ne
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    czytając wasze posty postanowiłam zainwestować w hybrydy MM ponieważ to tylko dla mojego użytku to dość spory wydatek, ale akurat trafiłam na październikowe promocje i kupiłam jeden ze startowych zestawów na początek, żeby wypróbować.. i juz jestem zadowolona ! wcześniejsze lakiery które miałam (c&c i neonail) odpryskiwały po 2-4 dniach... a MM trzyma mi się już tydzień, i jak na razie wszystko z nim ok no może na jednym paznokciu jakby podeszło powietrze, ale przyznam ze trochę niedokładnie zrobiłam :/ ale jak na to że codziennie mocze ręce w wodzie (zmywanie naczyń, domowe porządki..) to i tak jestem zadowolona, bo zwykły lakier na moich paznokciach odpryskuje po 1 dniu... także przyłączam się do dziewczyn polecających hybrydy MM i już myślę jakie kolorki zamówić w tej chwili mam niewinny róż, wklejam fotkę ps. króciutkie mam paznokcie, ale od zawsze mam problem z ich zapuszczeniem ale to już inna bajka...


  13. #563
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał jadz_88 Zobacz post
    dziewczyny czy żele soak off to jest to samo co lakiery hybrydowe? albo podobne? ożywacie takich? jeśli tak to jakie firmy pomóżcie
    w zasadzie nie to samo ale podobne, hybrydy maja inna konsystencję, są rzadsze naklada sie je pedzelkiem takim jak do lakieru i na płytce są "cieńsze". szybciej tez sie je usuwa acetonem. im tansza (jakas allegrowa) firma hybryd tym produkt bardziej do soakow podobny.. przynajmniej jak dla mnie... mi sie zdarza uzyc hybrydy jako kolorowy zel frenczowy....

  14. #564
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał janielcia Zobacz post
    Tak na marginesie, to chyba całkiem przerzucę się na shellaka, mają fantastyczne pędzelki, lepszą konsystencję i dobrej jakości słoiczek, w MM słoiczki są pokryte szarą farbą i ona odpryskuje i drobinki dostają się do słoiczka (farba jest nałożona do końca gwintu i jak wycieram pędzelek zawsze coś się przyklei ) Przynajmniej mi się tak dzieje.
    Mnie się tak działo z primerem od MM i preparatem standard do przygotowania płytki, widzę, że nie rozwiązali nadal tego problemu.
    Jutro będę w hurtowni, gdzie mają Shellac i sobie jednego na próbę kupię bo jeszcze nie próbowałam hybryd w ogóle, aż wstyd

  15. #565
    Kosmetyczka Avatar jumpi
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    śląsk
    Postów
    268

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny ile bierzecie za sciagniecie lakierozeli?
    www.pajacyk.pl
    Kliknij w brzuszek pajacyka, a pomożesz nakarmić głodne dziecko

  16. #566
    No to..wpadłam Avatar Sorcha
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Postów
    174

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja w salonie biorę 25zł - ściągnięcie + manicure + odżywka. Jeżeli dochodzi malowanie zwykłym lakierem to doliczam 5zł. Przy zakładaniu kolejnej hybrydki - ściąganie starej jest gratis.
    "Nie jestem ideałem, lecz radzę sobie z tym idealnie"

  17. #567
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny - mam problem i moze ktoras z was mi pomoze - zakupilam shellac CND - caly zestaw za ponad 3tys zl i zanim wyskocze z nim do klientek chcialam potestowac na sobie, kolezankach itp....mam mega problem z french'em
    Przy shellac trzeba klasc warstwy bardzo cienko bo jak jest za grubo to material sie liftuje - powierzchnia staje sie falista, a jak da sie za cienko to sa przeswisty...
    Problem polega na tym ze szczoteczki w shellac nie naleza do cieniutkich i przynajmniej dla mnie jest mega ciezko zrobic koncowke bialym shellac - rowna, ladna....szczegolnie na trudnych pazurkach - krotkich, obgryzionych, plaskich, gleboko osadzonych...
    Macie jakies rady, spostrzezenia, propozycje....cokolwiek - probowalam oryginalna szczoteczka, sonda, cienkiem pedzelkiem trwa za dlvgo - kupa zabawy....brudze skorki i palca dookola....jestem zmeczona po calym dniu testowania i nie mam juz pomyslow....
    help....


    a tak wogole to shellac jest rewelacyjny - nie matowie plytki wcale tylko wycieram cleanerem, jedna kolezanka wrocila po 5 tyg z duzym odrostem ale kolor trzymal sie pieknie - tylko trzeba pamietac o zasadzie ze brzeg tez trzeba pociagnac- super jest shellac tylko ten french mnie juz dobija...

  18. #568
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Piszesz,że robisz french na obgryzionych...
    Ja bym chyba od tego odeszła,bo moim zdaniem french na ogryzkach wygląda ohydnie.
    Na krótkich i kształtnych paznokciach owszem,ale nie na ogryzkach.To takie moje skromne zdanie.
    A co do malowania frencha to proponuję"jakoś tam"go namalowac a linie uśmiechu przetrzeć i ładnie ukształtowac skośnym pędzelkiem.
    Ubrudzenia ze skóry najlepiej na gorąco potraktować metalowym kopytkiem. Zrobic konkretny ruch i oczyścić skórę
    powodzenia

  19. #569
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Broń boże nie przecierać przy shellacu wtedy ściera się warstwę pod spodem (np mleczną czy beżową) - ja tak sobie zrobiłam i maskara, ma sie pół paznokcia mlecznego, potem rozmazany i french który wcale nie zachowuje sie jak zwykły żel. Proponuje robić w prostsze frenche, wygięte w delikatny łuczek, tak jest na początku łatwiej. A to co sie ubrudzi po bokach to drewnianym patyczkiem
    a i jak wydaje ci sie za gruby french to przyciśnij kciukiem (opuszkiem) do wolnego brzegu, wtedy ściągniesz ewentualny nadmiar



  20. #570
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja co prawda nie mam shellaca, ale frencz maluję cienkim pędzlem, takim jak do farbek, jedna warstwa, a jak wyjdzie mi z prześwitami to potem ew. uzupełniam te niedoróbki.


  21. #571
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Cytat Napisał Emilia B. Zobacz post
    Broń boże nie przecierać przy shellacu wtedy ściera się warstwę pod spodem (np mleczną czy beżową) - ja tak sobie zrobiłam i maskara, ma sie pół paznokcia mlecznego, potem rozmazany i french który wcale nie zachowuje sie jak zwykły żel. ..
    Hmmm a ja jak mam potrzebę to przecieram i nigdy mi sie nic nie rozmazało.
    I absolutnie nie miało to wpływu na jakość usługi.

  22. #572
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    dziewczyny - kochane jestescie...

    wiec tak...co zrobic gdyu pani z ogryzkami chce french? Mowie jej ze powinna zapuscic troszke, ze bedzie ciezko, ze moze nie byc ladnego efektu, ale one i tak chca....Wiec mecze sie czasami stasznie...szczegolnie gdy paznokiec jest bardzo krotki, bardzo bleboko osadzony a opvszek wystaje ponad paznokcia....
    Druga rzecz - probowalam dzis dociskac gdy warstwa byla za gruba - nie da sie tak - probowalam opuszkiem, bezbarwa folia, nylonem i nic - french sie albo rozciapuje albo linia wychodzi brzydka...

    kolejna rzecz - nie wiem jak by to wytrzymalo na dloni - na paznokciu ktory codziennie wykonuje czynnosci domowe, ale dzis cwiczylam na tipsie rozne sposoby i prawde mowiac przecieralam linie usmiechu albo suchym pedzelkiem, albo lekko wilgotnym od cleanera - nie od acetonu bo to rozmazuje pinka czy beż pod spodem. Wychodzilo ladnie, tylko nie wiem czy to jest profesjonalne i czy nie bedzie to mialo wplywu na trwalosc shellac'a.

    Sandrus - masz shellac'a Przecierasz? Czym? Sprawdzilas ze nie wplywa to na jakosc uslugii?

    Jutro sprobvje jeszcze cienkim pedzelkiem, ale podejrzewam ze ta metoda mi nie podejdzie bo bedzie kupa zabawy...wyciaganie oryginalnej szczoteczki, nabieranie kazdorazowo na cienki pedzelek....gdybym robila sobie w domku to moglabym sie bawic, ale ja chce to wprowadzic jako usluge wiec chce zeby bylo max-profesjonalnie....juz kilka dni cwicze na kolezankach i dziewczynach-fryzjerkach z salonu w ktorym mam nail-bar....

    dzieki za rady w kazdym badz razie i wciaz czekam na opinie, rady, sugestie - jestescie kochane....buzka

  23. #573
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no ja sie z wami podzieliłam moimi doświadczeniami - każdy robi jak chce



  24. #574
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    facet z hurtoni od shellaca powiedzial zeby ich nie przecierac. jak gestnieja dodac spityrusu z czyms tam (przysiegam ze tak powiedzial ). ja tylko przekazuje info

    co do frencza to wydaje mi sie ze po wieeelu cwiczeniach bedziesz w koncu zadowolona z efektu

  25. #575
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Ja czytałam ,że można rozcieńczalnikiem beztoulenowym rozcieńczac...
    I tak jak napisałam zdażyło mi się cos gdzieś przetrzeć i było ok.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •